• Новинка
90 градуса ъгъл на СФФ-848 SAS 22 Пин до 7+15 Pin SATA HDD адаптер за твърд диск

90 градуса ъгъл на СФФ-848 SAS 22 Пин до 7+15 Pin SATA HDD адаптер за твърд диск

резултат:
BGN 11.18

Брой продукти
Налично

Вовед
Излегува или да не се влегува во тие тесни простори.
Plug and play,лесно да се работи.
Пренослив дизајн, лесна тежина.
Трајни производи за користење.
Агол : 90°
Боја : Црна
Објектот Големина на : 5.5*1.5*1.5 cm
Пакетот Вклучува :
1 Адаптер x

Подробности

Дължина на кабела:
Друго
Цвят:
Черен
Пакет:
ДА
Тип:
SATA Кабели
Номер На Модела:
sas sata
търговска марка:
амли-уев
Статут На Продукти:
Склад

Избор на купувачи

WZSM нов LCD гъвкав кабел видео за Toshiba L50-B L50D-B L55-B5267 L55D-B L55-B S55T S55-B лаптоп LVDS кабел P / N DD0BLILc020

12.14 -1 % BGN 12.00

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

SAS кабел 2 бр. / компл. Mini SAS to 36 Pin Mini SAS 36P СФФ-8087 to SFF8087 HD Data Кабел 2 метра кабели Безплатна доставка

51.18 -10 % BGN 46.00

Оружје Засилувач Chancery Прав Kylie Ладилник Пумпа САС Кабел 2 парчиња / set Мини САС 36 Pin да Мини САС 36 P SFF8087 да SFF8087 HD Кабел за Податоци 2meter КаблиОколу Опис : 100% Сосема Нов И Висок квалитет.2 парчиња / set Мини САС SFF8087 да SFF8087 Кабел за Податоци Спецификации • Должина на Кабел : 2Метар• Дел Број : 0 CJP5 X• Ro HS Согласност• Конектор за Прв Крај : 1 x 36pin Мини САС SFF8087• Конектор за Вториот Крај : 1 x 36pin Мини САС SFF8087• Две latching внатрешни САС SFF8087 Конектори• САС (Serial Attached SCSI) кабел за Податоци дизајниран за да се поврзете со голема брзина Сериски SCSIуреди.• Latching конектори наменета за сигурна конекција и мал простор за заштеда на дизајн.• Овој Кабел поддршка 6 Gbps пренос на податоци.• Се користи за : Server, RAID Картичка, SSD HDD SATA САС Уреди за Складирање и др.Вие ќе добиете : 1pcs x SFF8087 да SFF8087 Mini SAS Кабел ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

Универсално микро USB до 3,5 мм RCA жак за слушалки слушалки headset аудио музика адаптер конектор кабел конвертор AQJG

BGN 1.92

Опис : Функција : 1.100% нов и висок квалитет 2.Се конвертира телефони со микро usb контактот 3,5 mm приклучок за слушалки plug 3.За да се поврзете било 3.5 mm аудио слушалки, слушалки, звучници и др...

12.7 мм нов 2-ри твърд диск SATA HDD SSD HD Caddy Bay Adapter за ASUS N56V N56JR N56VJ N56VM N56VZ N56D

14.40 -3 % BGN 14.00

НОВА 2 SATA Хард Диск HDD HD SSD Caddy Адаптер Bay за ASN56 V N56 JR N56 VJ N56 VM N56 VZ N56 DПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

WZSM новият LCD екран видео кабел за Acer Aspire7535 7335 7735 7735Z 7735ZG 7738 7738G е лаптоп P/N 50. 4CD12. 021

12.78 -6 % BGN 12.00

Состојба : НоваГаранција : 3 месециОвој производ има се тестирани во добра работна состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

2 елемента мини USB флаш диск на диск U 5pin Micro USB OTG кабел, адаптер преобразувател за Xiaomi HTC, Samsung, HuaWei таблет телефон

1.68 -40 % BGN 1.00

ОписAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот телефон поддржува OTG функција.Овој адаптер може да се користи само во OTG android телефон таблета2.Погоден за нормална USB интерфејс,не тенка100% Сосема нов и висок квалитетКомпактни димензии,лесен,удобен да го користите носатЛесен за употреба во OTG телефонот за пренос на податоци од мобилен телефон и USB диск, без било кој компјутерСамо поддршка за Андроид телефон со OTG функцијаЗа поддршка на заедничките нормално USB интерфејс,не се за тенка.Пренос на датотеки да се OTG,ќе ви Овозможи да се поврзете со повеќето USB Флеш Диск,Глувче,Тастатура и некои дигитални камери и сл.Стабилна,Побрзо, Посилно компатибилностСпецификација : Големина : 15.4*11mm(L*W)Материјал : ABS+Zn ЛегураОперативен влажност : 20%RH85%RHЗа поддршка на Системот : Windows98 / me / 2000 / XP / Vista macintosh OS 9.или Подоцна Линус Kernel 2.4 X или подоцна Android 2.3 и погоре.(На паметни Уреди со OTG функција)Пакет се Вклучени : (Други accessary не се вклучуваат)2 PC Микро USB машки да USB Женски OTG Адаптерот Конвертор За Андроид Таблет Телефон

5.5x2. 1mm DC Female to 4 Pin Fan male Cooling 3 pin Cooler външен захранващ кабел

BGN 7.98

Кабел Должина : 20 СМ Конектор A : DC 5.5x2.1mm Женската Порта : Фан 4 pin Машки ,компатибилен со Фан 3 Pin Машки Напон : 5 V / 9 V / 12 V DC Функција : 5.5x2.1mm DC Женски Фан 4 Pin машки Напојување Кабел,тоа може да се реши Chassic Напојување недостаток ,се надворешното напојување преку DC Порта...

Промишлен конвертор RS232 в RS485 / 422 пасивен фотоелектричния изолиращ конвертор

42.53 -6 % BGN 40.00

Индустриски RS232 да RS485 / 422 Конвертор Пасивни Фотоелектрически Изолација КонверторОпис на производотRS232 страна во DB9 женскиRS485 страна во RJ45 и 4pin постМакс врска : 32 RS485 уреди;Max : 1.2 КИЛОМЕТРИ (9,600 основни поени).Baud rate : 300 BPS115.2 KBPS.Димензии : 93mm x 74mm x 22mm.Индикатор : Моќ, сообраќај на ПодатоциСредина : 40¡æ 85¡æ, релативната влажност 5%95%.Заштита : + / 15 KV ESD заштита за РС232 интерфејсФотоелектрически изолација напон : 2.5 KVrms / 500 VDC600 W молња штрајк и заземјување пречки заштита за РС485 / 422Апликацијата области : Фабриката автоматизација на системотДистрибуиран систем за контролаДруги RS232 / 485 / 422 сериски уред за безжична мрежаLED INFO display опремаСАЛАДИН контрола и управувањеSCADA, мерни инструменти и систем за следењеCNC управување соМедицински третман / лекови автоматизацијаАвтоматизација на зградаПроверка на работата присуство / за управување со Човечки ресурси

Нов лаптоп DC Power Jack кабел, кабел за зареждане порт за ASUS R500VM k55 опция K55A U57 U57A

6.24 -4 % BGN 6.00

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

Конектори USB 3.0 Female Port Plug Jack за DELL Inspiron 15R N5110 M5110

BGN 8.00

НОВИОТ USB 3.0 Женската Порта Plug Џек Конектори За DELL Inspiron 15 R N5110 M5110 USB конектор приклучокСовети : ве Молиме погледнете ја нашата фотографии за да ги споредите саканиот производ, со цел да се обезбеди компатибилност, и тогаш ќе купите време на Испорака : Откако ќе ги завршите на плаќање, ние ќе го организира превозот во 2 до 7 дена вас за вашата цел Пристигнување време : во Рок од 30 дена (во некои земји и градови, бидејќи на Царината, поштенски одложувања и други причини, тоа може да биде 60 дена или подолго ....

Черен USB 2.0 мъж към Micro USB B тип 5pin женски конектор удължителен кабел 10см 5 бр./лот

15.81 -5 % BGN 15.00

USB 2.0 машки да Micro USB B женски Конектор кабелДолжина : 10cmЕден Страна : машкиUSB AНа Другата Страна : micro usb B женскиМоже да се користи за МОТО,HTC,Nokia портата за micro USB на мобилен телефон и сите микро usb уредБоја : Црна

[ReadStar]100 бр. / лот син CAT5e версия неекранирана конектор RJ-45 защитен калъф пластмасов корпус гумен калъф мач Макс. 5.4 мм кабел

BGN 30.08

ПараметриБренд : Read StarИме : Заштитни случај за CAT5e unshielded RJ45 ПриклучокБоја : СинаПримена : Заштита на RJ45 приклучок и да се добие добар изглед на мрежен приклучокПакување вклучуваатЗаштитни случај : 100 КОМПЈУТЕРИНајлон кесаПроизводот се покаже

WZSM новият LCD екран видеокабель за лаптоп HP Compaq Presario C700 Палата G7000 P/N DC02000FM00

12.78 -6 % BGN 12.00

Состојба : НоваГаранција : 3 месециОвој производ има се тестирани во добра работна состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

0.7 M 2FT USB 2.0 A тип мъж до 4 тел открит кабел с оплеткой щит за направи си САМ OEM бял 70 см

1.38 -28 % BGN 1.00

1pcs Кабел во пакет USB 2.0 Тип Машки на 4 Жици се Отвори Кабел Жица Користат за DIY ОЕМ,Со Плетенка Штит, Со Плетенка Штит Ќе може да се продава на жица себе за било функции...

WZSM новият LCD екран видео кабел за HP Pavilion G6 G6-1000 лаптоп, LCD кабел P/N 6017B0295501

12.78 -6 % BGN 12.00

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

50шт 8Pin RJ-45 конектор CAT5 CAT5e Cat6 модулни cable свещи изход Ethernet мрежа Crystal съединители RJ-45 конектори AQJG

4.61 -13 % BGN 4.00

50pcs 8 Pin RJ45 Приклучок CAT5 CAT5e Cat6 Модуларен Кабел Приклучоци Приклучок на Мрежата Ethernet Кристал Plug RJ45 КонекториКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.RJ45 Конектори Модуларен Приклучок.8 Pin Мрежен Кабел Приклучоци.Се користи за Cat5 Cat5e Cat6.Злато позлатен води за подобро податоци пренесување и повисока јачина на сигналот.Пакетот Вклучува : 50pcs RJ45 Модуларен Кристал Приклучоци.Драг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

10 бр. / партида на новия iMac 21.5 A1418 LVDs кабела LED LCD дисплей экранный кабел 2012-2015 MD093 / 094 ME699 / 096/087 MF883 MK142 / 442

BGN 117.57

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1418 LCD КабелГодина20122015MPN N / AAPN9230281Компатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаВистински Нови ,100% Тестирани,Добра Работа.(Pls изберете options онлајн)Предупредување : 21.5" A1418 LCD Кабел има различни форми од 2012 година до 2015 година во 2к резолуција.и тоа не се вклопуваат до крајот на 2015 година модел EMC2833.Pls проверете на сликата, како следното : ( ние не прифаќа враќање или надоместок доколку купувачите се купи во ред кабел )Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

High Speed 30см/1FT 2 Dual Port USB A Female to Internal 9 Pin Header Adapter ПХБ Motherboard кабел за дънната платка на КОМПЮТЪР 1бр

2.50 -20 % BGN 2.00

1 PC Голема Брзина 30cm / 1 FT 2 Двојна Порта USB A Женски Внатрешни 9 Pin Насловот Адаптер за PCB Плоча Кабел за PC ПлочаКарактеристики : 100% Сосема Нов, не се користи Должина на : 1ft / 30cm Боја : Црна 9 pin насловот за да ги женски USB приклучок за кабелот...

95meters 0. 12mm2 аудио High wire Purity Silver Plated OCC Telfon Wire For КПР Guitar 26AWG wire Audio Amp DIY 0. 15mmx7Strands

121.60 -5 % BGN 116.00

95meters 0.12mm2 аудио жица Висока Чистота Сребро Позлатен OCC Тефлон Жица За DAC Гитара 26 AWG жица Amp Аудио DIY 0.15mmx7 StrandsСосема Нов Висок квалитет сребро позлатен OCC Тефлон ЖицаМатеријал на Диригент : Висока Чистота OCCМатеријал за Изолација : ТефлонНамалување Област : 0.12mm2(прибл .AWG26)7strands*0.15 mmЦената е за 95 метри(311.67 ft) / многуСостојба : Нова

Безплатна доставка 2000 бр. / лот ATX / EPS PCI-E GPU 4.2 мм 5557 8pin 6+2Pin мъжки джак корпус пластмасова обвивка за захранване на КОМПЮТРИ

283.20 -0 % BGN 283.00

******************************************************Повеќе детали : Бесплатен Превозот 2000pcs / многу ATX / EPS PCIE Molex 4.2 mm 5557 8p(6+2) Pin машки Моќ Конектор за Домување Пластични Школка За PC Моќ************************************************Слика :

Centechia най-новият универсален 3.5 мм стерео аудио женски конектор за 2 RCA мъжки жак за слушалки 3,5 Y адаптер кабел

1.30 -23 % BGN 1.00

Item type:рка кабел2 x РКА Машки / 1 х 3.5 mm Стерео Женски, YКабелАудио / Видео Производи2 x РКА "Y" Аудио Кабел се поврзува PC Звучни Картички, пренослив CDплеери, MP3 играчи или било минидомашен стерео аудио извор со 3.5 мм приклучоци за да стерео приемник или мултимедијална јазик.Карактеристики3.5 mm, никелпозлатен приклучок конекторПакет вклучуваат:1*2 x РКА Машки / 1 х 3.5 mm Стерео Женски кабел

LA47-IO BD Четец за Карти с кабел за Lenovo B470 V470 B470E B475 Series P / N 48. 4KZ02. 021 &50. 4KZ11. 011

BGN 13.60

Answer : ___________________________ NOTE : Сите производи ќе бидат тестирани добро, без бучава пред прашање, па ве молиме остатокот увери купување!Превозот : · Бесплатен Превозот од eПакет, Нормално 1019 дена да бидат испорачани.· Тоа е различно за различни земји.· Ако ви треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL, EMS или друг начин.Гаранција : · Ние нудиме 2 месеци гаранција, бидејќи ние испорака за вас.· Ние тест секој производи пред брод, ние гарантираме 100% работи.· За време на гаранцискиот период ,ако овој објект е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.