• Новинка
Лаптоп DC Power Jack конектор конектор с кабел за ASUS X550C X550CA X550V X550CL

Лаптоп DC Power Jack конектор конектор с кабел за ASUS X550C X550CA X550V X550CL

резултат:
BGN 19.55
BGN 13.00 -34 %

Брой продукти
Налично

Лаптоп DC Моќност Џек Приклучок за Штекер Со Кабел За ASUS X550 C X550 CA X550 V X550 CL
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор. Состојба : Нова. Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот!
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор.
Како да се правилно се идентификуваат Лаптоп DC Моќност Џек Конектор ви треба :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете на сликите за повеќе детали. Објектот што е прикажано во оваа слика е точно што ќе се примени. Компатибилност Прашање е купувачот одговорност.
. Затоа, за појавување на дел број е многу важно!
Компатибилен Модел :
1 x Лаптоп DC Моќност Џек Приклучок за Штекер Со Кабел За ASUS X550 C X550 CA X550 V X550 CL

Подробности

Дължина на кабела:
като изложба на снимки
търговска марка:
DBJBA
Тип:
Промоционален Кабел Dada
Номер На Модела:
LVDS LCD водил видео кабел
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
ДА
Доказан:
100% тестван
Приложение:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC

Избор на купувачи

Твърд диск HDD/SSD Interposer жак за HP EliteBook 820 720 725 G1 G2

21.09 -34 % BGN 14.00

Тврд Диск HDD / SSD Interposer конектор за HP Elite Book 820 720 725 G1 G2Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд, Вистински Оригиналот...

Черен USB 2.0 мъж към Micro USB B тип 5pin женски конектор удължителен кабел 10см 5 бр./лот

15.81 -5 % BGN 15.00

USB 2.0 машки да Micro USB B женски Конектор кабелДолжина : 10cmЕден Страна : машкиUSB AНа Другата Страна : micro usb B женскиМоже да се користи за МОТО,HTC,Nokia портата за micro USB на мобилен телефон и сите микро usb уредБоја : Црна

0.7 M 2FT USB 2.0 A тип мъж до 4 тел открит кабел с оплеткой щит за направи си САМ OEM бял 70 см

1.38 -28 % BGN 1.00

1pcs Кабел во пакет USB 2.0 Тип Машки на 4 Жици се Отвори Кабел Жица Користат за DIY ОЕМ,Со Плетенка Штит, Со Плетенка Штит Ќе може да се продава на жица себе за било функции...

Универсален 28шт 5. 5x2. 1 мм мулти-тип мъжки конектор DC свещи захранващ адаптер ac компютърни кабели и конектори за лаптоп лаптоп AQJG

12.48 -12 % BGN 11.00

Универзална 28pcs 5.5x2.1mm Мултитип Машки Џек DC Приклучоци AC Адаптер Компјутерски Кабли Конектори За Лаптоп Лаптоп AQJG Карактеристики : 1 сет Мултифункција DC Приклучоци за AC Адаптер за Лаптоп Лаптоп Универзална 5.5x2.1mm Џек до 28 Приклучоци Plug машки дијаметар надвор / внатре(или pin) Приклучокот Спецификација : 1 : 7.9mmx1.0mm 2 : 7.4mmx1.0mm круг 3 : 7.4mmx1.0mm octahedron 4 : 6.0mmx3.0mm 5 : 6.0mmx1.0mm 6 : 5.5mmx2.5mm 7 : 5.5mmx2.5mm 8 : 5.5mmx2.5mm 9 : 5.5mmx2.1mm 10 : 5.5mmx2.1mm 11 : 5.5mmx2.1mm 12 : 5.5mmx1.7mm 13 : 5.0mmx2.5mm 14 : 5.0mmx2.1mm 15 : 5.0mmx1.0mm 16 : 5.0mmx1.0mm 17 : 4.8mmx1.7mm 18 : 4.8mmx1.7mm 19 : 4.0mmx1.7mm 20 : 3.5mmx1.35mm 21 : 3.0mmx1.0mm 22 : 2.5mmx0.7mmx10mm 23 : 2.5mmx0.7mmx8mm 24 : за apple 25 : 4pin женски 26 : 3pin женски 27 : 3.5 mm моно plug 28 : 2,5 mm моно приклучок Пакет се Вклучуваат : 1 buc *28 во 1 сет DC адаптер

10 бр. / партида на новия iMac 21.5 A1418 LVDs кабела LED LCD дисплей экранный кабел 2012-2015 MD093 / 094 ME699 / 096/087 MF883 MK142 / 442

BGN 117.57

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1418 LCD КабелГодина20122015MPN N / AAPN9230281Компатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаВистински Нови ,100% Тестирани,Добра Работа.(Pls изберете options онлајн)Предупредување : 21.5" A1418 LCD Кабел има различни форми од 2012 година до 2015 година во 2к резолуција.и тоа не се вклопуваат до крајот на 2015 година модел EMC2833.Pls проверете на сликата, како следното : ( ние не прифаќа враќање или надоместок доколку купувачите се купи во ред кабел )Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

WZSM новият LCD екран видео кабел за HP Pavilion G6 G6-1000 лаптоп, LCD кабел P/N 6017B0295501

12.78 -6 % BGN 12.00

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

WZSM новият LCD екран видео кабел за ACER Aspire One 722 ao722 кабел P / N DC020018U10

12.61 -5 % BGN 12.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

SAS кабел 2 бр. / компл. Mini SAS to 36 Pin Mini SAS 36P СФФ-8087 to SFF8087 HD Data Кабел 2 метра кабели Безплатна доставка

51.18 -10 % BGN 46.00

Оружје Засилувач Chancery Прав Kylie Ладилник Пумпа САС Кабел 2 парчиња / set Мини САС 36 Pin да Мини САС 36 P SFF8087 да SFF8087 HD Кабел за Податоци 2meter КаблиОколу Опис : 100% Сосема Нов И Висок квалитет.2 парчиња / set Мини САС SFF8087 да SFF8087 Кабел за Податоци Спецификации • Должина на Кабел : 2Метар• Дел Број : 0 CJP5 X• Ro HS Согласност• Конектор за Прв Крај : 1 x 36pin Мини САС SFF8087• Конектор за Вториот Крај : 1 x 36pin Мини САС SFF8087• Две latching внатрешни САС SFF8087 Конектори• САС (Serial Attached SCSI) кабел за Податоци дизајниран за да се поврзете со голема брзина Сериски SCSIуреди.• Latching конектори наменета за сигурна конекција и мал простор за заштеда на дизајн.• Овој Кабел поддршка 6 Gbps пренос на податоци.• Се користи за : Server, RAID Картичка, SSD HDD SATA САС Уреди за Складирање и др.Вие ќе добиете : 1pcs x SFF8087 да SFF8087 Mini SAS Кабел ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

Wzsm на Едро нов LCD кабел за lenovo 3000 G530 G530M N500 лаптоп кабел P / N DC02000JV00

12.78 -6 % BGN 12.00

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

WZSM нов лаптоп твърд диск драйвер конектор за Dell Vostro 3558 3458 HDD кабел 0H5G06 NBX0001QE00

19.18 -11 % BGN 17.00

Сосема Нов висок квалитетНа 90ден ГаранцијаПроизводот биле тестирани пред поштенски и работи доброПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM новият LCD екран видео кабел за ACER Aspire One D250 KAV60 p531h кабел P / N DC02000SB10

12.61 -5 % BGN 12.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

High Speed 30см/1FT 2 Dual Port USB A Female to Internal 9 Pin Header Adapter ПХБ Motherboard кабел за дънната платка на КОМПЮТЪР 1бр

2.50 -20 % BGN 2.00

1 PC Голема Брзина 30cm / 1 FT 2 Двојна Порта USB A Женски Внатрешни 9 Pin Насловот Адаптер за PCB Плоча Кабел за PC ПлочаКарактеристики : 100% Сосема Нов, не се користи Должина на : 1ft / 30cm Боја : Црна 9 pin насловот за да ги женски USB приклучок за кабелот...

безплатен кораб, компютърни кабели и конектори кабел sata компютър, 4pin IDE към SATA кабел, захранващ кабел за твърд диск SATA

BGN 47.98

слободен брод,Компјутерски Кабли и Конектори,sata кабел за компјутер ,4pin IDE да SATA power кабел со 4пински IDE да SATA сериски моќ кабел, SATA хард диск кабелот за напојување, Г4pin за да го SATA сериски моќ кабел Користи : plug D4pin powerinto еден SATA power plug, па нема SATA power приклучок на компјутер напојување за SATA уреди...

Нов съединител за смяна на конектор, USB 2.0 Female Port Джак за Lenovo K29

BGN 8.00

Новиот USB 2.0 Женската Порта Џек Замена Конектор За Леново K29 USB конектор приклучокСовети : ве Молиме погледнете ја нашата фотографии за да ги споредите саканиот производ, со цел да се обезбеди компатибилност, и тогаш ќе купите време на Испорака : Откако ќе ги завршите на плаќање, ние ќе го организира превозот во 2 до 7 дена вас за вашата цел Пристигнување време : во Рок од 30 дена (во некои земји и градови, бидејќи на Царината, поштенски одложувања и други причини, тоа може да биде 60 дена или подолго ....

WZSM Brand New DC Power Jack за DELL Alienware M17X R1 M17X R2 M15X лаптоп DC Jack

8.88 -10 % BGN 8.00

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Пакетот Вклучува : 1x Нови DC Моќност Џек кабелПревозот1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM новият LCD екран видеокабель за лаптоп HP Compaq Presario C700 Палата G7000 P/N DC02000FM00

12.78 -6 % BGN 12.00

Состојба : НоваГаранција : 3 месециОвој производ има се тестирани во добра работна состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM новият LCD екран видео кабел за Acer Aspire7535 7335 7735 7735Z 7735ZG 7738 7738G е лаптоп P/N 50. 4CD12. 021

12.78 -6 % BGN 12.00

Состојба : НоваГаранција : 3 месециОвој производ има се тестирани во добра работна состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

5.5x2. 1mm DC Female to 4 Pin Fan male Cooling 3 pin Cooler външен захранващ кабел

BGN 7.98

Кабел Должина : 20 СМ Конектор A : DC 5.5x2.1mm Женската Порта : Фан 4 pin Машки ,компатибилен со Фан 3 Pin Машки Напон : 5 V / 9 V / 12 V DC Функција : 5.5x2.1mm DC Женски Фан 4 Pin машки Напојување Кабел,тоа може да се реши Chassic Напојување недостаток ,се надворешното напојување преку DC Порта...

Промишлен конвертор RS232 в RS485 / 422 пасивен фотоелектричния изолиращ конвертор

42.53 -6 % BGN 40.00

Индустриски RS232 да RS485 / 422 Конвертор Пасивни Фотоелектрически Изолација КонверторОпис на производотRS232 страна во DB9 женскиRS485 страна во RJ45 и 4pin постМакс врска : 32 RS485 уреди;Max : 1.2 КИЛОМЕТРИ (9,600 основни поени).Baud rate : 300 BPS115.2 KBPS.Димензии : 93mm x 74mm x 22mm.Индикатор : Моќ, сообраќај на ПодатоциСредина : 40¡æ 85¡æ, релативната влажност 5%95%.Заштита : + / 15 KV ESD заштита за РС232 интерфејсФотоелектрически изолација напон : 2.5 KVrms / 500 VDC600 W молња штрајк и заземјување пречки заштита за РС485 / 422Апликацијата области : Фабриката автоматизација на системотДистрибуиран систем за контролаДруги RS232 / 485 / 422 сериски уред за безжична мрежаLED INFO display опремаСАЛАДИН контрола и управувањеSCADA, мерни инструменти и систем за следењеCNC управување соМедицински третман / лекови автоматизацијаАвтоматизација на зградаПроверка на работата присуство / за управување со Човечки ресурси

WZSM новият LCD екран кабел за Dell Inspiron M5030 N5030 LCD видео кабел P / N 42CW8 042CW8 50. 4EM03. 001

12.14 -1 % BGN 12.00

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

2x1 1x2 4K x 2K Bi Direction HDMI Splitter Audio Video Switch Превключвател Converter Adapter HDCP 3D за PS3 XBOX DVD TV проектори

BGN 21.81

1 X2 HDMI Splitter 1 in 2 out Аудио Видео Конвертор 1080 P, Поврзете 2 Телевизори или Проектори Истовремено Овој компактен HDMI splitter сигурно може да се каже дистрибуираат еден HDMI извор на две синхронизирани излези...

Конектори USB 3.0 Female Port Plug Jack за DELL Inspiron 15R N5110 M5110

BGN 8.00

НОВИОТ USB 3.0 Женската Порта Plug Џек Конектори За DELL Inspiron 15 R N5110 M5110 USB конектор приклучокСовети : ве Молиме погледнете ја нашата фотографии за да ги споредите саканиот производ, со цел да се обезбеди компатибилност, и тогаш ќе купите време на Испорака : Откако ќе ги завршите на плаќање, ние ќе го организира превозот во 2 до 7 дена вас за вашата цел Пристигнување време : во Рок од 30 дена (во некои земји и градови, бидејќи на Царината, поштенски одложувања и други причини, тоа може да биде 60 дена или подолго ....

2 елемента мини USB флаш диск на диск U 5pin Micro USB OTG кабел, адаптер преобразувател за Xiaomi HTC, Samsung, HuaWei таблет телефон

1.68 -40 % BGN 1.00

ОписAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот телефон поддржува OTG функција.Овој адаптер може да се користи само во OTG android телефон таблета2.Погоден за нормална USB интерфејс,не тенка100% Сосема нов и висок квалитетКомпактни димензии,лесен,удобен да го користите носатЛесен за употреба во OTG телефонот за пренос на податоци од мобилен телефон и USB диск, без било кој компјутерСамо поддршка за Андроид телефон со OTG функцијаЗа поддршка на заедничките нормално USB интерфејс,не се за тенка.Пренос на датотеки да се OTG,ќе ви Овозможи да се поврзете со повеќето USB Флеш Диск,Глувче,Тастатура и некои дигитални камери и сл.Стабилна,Побрзо, Посилно компатибилностСпецификација : Големина : 15.4*11mm(L*W)Материјал : ABS+Zn ЛегураОперативен влажност : 20%RH85%RHЗа поддршка на Системот : Windows98 / me / 2000 / XP / Vista macintosh OS 9.или Подоцна Линус Kernel 2.4 X или подоцна Android 2.3 и погоре.(На паметни Уреди со OTG функција)Пакет се Вклучени : (Други accessary не се вклучуваат)2 PC Микро USB машки да USB Женски OTG Адаптерот Конвертор За Андроид Таблет Телефон

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.