• Новинка
Нов лаптоп DC Power Jack кабел, кабел за зареждане порт за ASUS R500VM k55 опция K55A U57 U57A

Нов лаптоп DC Power Jack кабел, кабел за зареждане порт за ASUS R500VM k55 опция K55A U57 U57A

резултат:
BGN 6.24
BGN 6.00 -4 %

Брой продукти
Налично

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! - Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, e-EMS, e-pack .. Пакет : Стандард пакување ( вети : Во safty ) Гаранција : 3 Месеци За нас : Здраво Пријател , имајте пријатен ден ! Ова е Џек, нашата компанија е во Фокусот на продажба : лаптоп делови . Ние се инсистира на понудата : добар квалитет, добра Цена, и добра продажба на услуги за нашите клиенти. Во главно производи се : лаптоп екран, Тастатура, LCD случај маска, Меморија, DC моќност Џек, LCD кабел, CPU Вентилатор, батерија.. ние обично испратите нашите клиенти неговите наредби во рок од 2 дена со safty пакување. исто така, клиентите можат да ги добие неговите наредби за : 25 - 30 дена, АКО превозот од Кина пост Воздух Авион Mail Продажбата на Услугата : Било каква помош или Ако сакате прават бизнис со нас повторно. Потоа, Тука можете да не контактирате преку : Skype ID : снабдувач.laptopparts Whatsapp : +86 15259259169 Благодарение Најдобри посака за вас и за вашиот целото семејство Џек.

Подробности

Дължина на кабела:
1 Бр., 2 Броя, 5 Броя 10 Броя
търговска марка:
Фуюань
Пакет:
ДА
Статут На Продукти:
Склад
Тип:
Захранващ Кабел
Номер На Модела:
конектор dc

Избор на купувачи

USB 3.0 конектор Micro-B кабел 30СМ 60см 100cm 150см 1ft 2ft 3 фут 5ft за LaCie Seagate, WD my passport преносим твърд диск

BGN 4.00

Име на производ USB 3.0 СУМ За Микро Б Кабел Жица Spec: 2725(28 AWG / 1 P+D+AL+M)*2+28 AWG / 1 P+24 AWG / 2 C+AL+Г+Б(6 / 16 / 0.12 АЛMG), OD=6.0 mm Конектор Школка : никелпозлатен, Контакти : позлатени, 3μ Должина : 0.3 m, 0.6 m, 1.0 m, 1.5 м, 1.8 м, 3.0 м, 5.0 m Сина Боја Overmold PVC (заштита на животната средина материјал) Квалитет на Тестирање : Електрични тест и визуелна инспекција Пакување : ЈП торба Гаранција Една година Производот Функција За хард диск куќиште, печатач, модем, камера, и други Super Speed USB периферни уреди Карактеристики на Производот Носи USB 3.0 податоци сигнали и енергија До 5 Gbps трансфер го оценувате Заштитени за да се заштитат од пречки

безплатен кораб, компютърни кабели и конектори кабел sata компютър, 4pin IDE към SATA кабел, захранващ кабел за твърд диск SATA

BGN 47.98

слободен брод,Компјутерски Кабли и Конектори,sata кабел за компјутер ,4pin IDE да SATA power кабел со 4пински IDE да SATA сериски моќ кабел, SATA хард диск кабелот за напојување, Г4pin за да го SATA сериски моќ кабел Користи : plug D4pin powerinto еден SATA power plug, па нема SATA power приклучок на компјутер напојување за SATA уреди...

WZSM Brand New DC Power Jack за DELL Alienware M17X R1 M17X R2 M15X лаптоп DC Jack

8.88 -10 % BGN 8.00

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Пакетот Вклучува : 1x Нови DC Моќност Џек кабелПревозот1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Лаптоп DC-IN кабел клип на Lenovo ThinkPad X220 X220i X230 X230i серия

BGN 1.60

Опис име на Производ : Лаптоп DCКабел ВО Менгеме Дел Број # : Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : X220 X220i X230 X230i Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Лаптоп DCКабел ВО Менгеме Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Твърд диск HDD/SSD Interposer жак за HP EliteBook 820 720 725 G1 G2

21.09 -34 % BGN 14.00

Тврд Диск HDD / SSD Interposer конектор за HP Elite Book 820 720 725 G1 G2Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд, Вистински Оригиналот...

WZSM нов лаптоп твърд диск драйвер конектор за Dell Vostro 3558 3458 HDD кабел 0H5G06 NBX0001QE00

19.18 -11 % BGN 17.00

Сосема Нов висок квалитетНа 90ден ГаранцијаПроизводот биле тестирани пред поштенски и работи доброПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

12.7 мм нов 2-ри твърд диск SATA HDD SSD HD Caddy Bay Adapter за ASUS N56V N56JR N56VJ N56VM N56VZ N56D

14.40 -3 % BGN 14.00

НОВА 2 SATA Хард Диск HDD HD SSD Caddy Адаптер Bay за ASN56 V N56 JR N56 VJ N56 VM N56 VZ N56 DПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

Безплатна доставка 2000 бр. / лот ATX / EPS PCI-E GPU 4.2 мм 5557 8pin 6+2Pin мъжки джак корпус пластмасова обвивка за захранване на КОМПЮТРИ

283.20 -0 % BGN 283.00

******************************************************Повеќе детали : Бесплатен Превозот 2000pcs / многу ATX / EPS PCIE Molex 4.2 mm 5557 8p(6+2) Pin машки Моќ Конектор за Домување Пластични Школка За PC Моќ************************************************Слика :

95meters 0. 12mm2 аудио High wire Purity Silver Plated OCC Telfon Wire For КПР Guitar 26AWG wire Audio Amp DIY 0. 15mmx7Strands

121.60 -5 % BGN 116.00

95meters 0.12mm2 аудио жица Висока Чистота Сребро Позлатен OCC Тефлон Жица За DAC Гитара 26 AWG жица Amp Аудио DIY 0.15mmx7 StrandsСосема Нов Висок квалитет сребро позлатен OCC Тефлон ЖицаМатеријал на Диригент : Висока Чистота OCCМатеријал за Изолација : ТефлонНамалување Област : 0.12mm2(прибл .AWG26)7strands*0.15 mmЦената е за 95 метри(311.67 ft) / многуСостојба : Нова

10 бр. / партида на новия iMac 21.5 A1418 LVDs кабела LED LCD дисплей экранный кабел 2012-2015 MD093 / 094 ME699 / 096/087 MF883 MK142 / 442

BGN 117.57

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1418 LCD КабелГодина20122015MPN N / AAPN9230281Компатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаВистински Нови ,100% Тестирани,Добра Работа.(Pls изберете options онлајн)Предупредување : 21.5" A1418 LCD Кабел има различни форми од 2012 година до 2015 година во 2к резолуција.и тоа не се вклопуваат до крајот на 2015 година модел EMC2833.Pls проверете на сликата, како следното : ( ние не прифаќа враќање или надоместок доколку купувачите се купи во ред кабел )Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Wzsm на Едро нов LCD кабел за lenovo 3000 G530 G530M N500 лаптоп кабел P / N DC02000JV00

12.78 -6 % BGN 12.00

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

WZSM новият LCD екран видео кабел за HP Pavilion G6 G6-1000 лаптоп, LCD кабел P/N 6017B0295501

12.78 -6 % BGN 12.00

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

WZSM нов LCD кабел за Lenovo IdeaPad Z570 Z575 E570 E575 LCD екран видео кабел P / N 50. 4M405. 003

12.78 -6 % BGN 12.00

90 дена гаранцијасосема нов и тестирани иПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

SAS кабел 2 бр. / компл. Mini SAS to 36 Pin Mini SAS 36P СФФ-8087 to SFF8087 HD Data Кабел 2 метра кабели Безплатна доставка

51.18 -10 % BGN 46.00

Оружје Засилувач Chancery Прав Kylie Ладилник Пумпа САС Кабел 2 парчиња / set Мини САС 36 Pin да Мини САС 36 P SFF8087 да SFF8087 HD Кабел за Податоци 2meter КаблиОколу Опис : 100% Сосема Нов И Висок квалитет.2 парчиња / set Мини САС SFF8087 да SFF8087 Кабел за Податоци Спецификации • Должина на Кабел : 2Метар• Дел Број : 0 CJP5 X• Ro HS Согласност• Конектор за Прв Крај : 1 x 36pin Мини САС SFF8087• Конектор за Вториот Крај : 1 x 36pin Мини САС SFF8087• Две latching внатрешни САС SFF8087 Конектори• САС (Serial Attached SCSI) кабел за Податоци дизајниран за да се поврзете со голема брзина Сериски SCSIуреди.• Latching конектори наменета за сигурна конекција и мал простор за заштеда на дизајн.• Овој Кабел поддршка 6 Gbps пренос на податоци.• Се користи за : Server, RAID Картичка, SSD HDD SATA САС Уреди за Складирање и др.Вие ќе добиете : 1pcs x SFF8087 да SFF8087 Mini SAS Кабел ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

чисто нов оригинален гъвкав 3 клипса Швейцария включете щепсела на захранващия кабел захранващ кабел 100 см

68.77 -5 % BGN 65.00

100% Сосема Нов Оригинален Универзална 3 Prongs Швајцарија Plug AC Кабелот за Напојување Кабел 100 CMОдговара на повеќето лаптопи / игра играчи / апарати / принтери AC адаптери или полначи...

50шт 8Pin RJ-45 конектор CAT5 CAT5e Cat6 модулни cable свещи изход Ethernet мрежа Crystal съединители RJ-45 конектори AQJG

4.61 -13 % BGN 4.00

50pcs 8 Pin RJ45 Приклучок CAT5 CAT5e Cat6 Модуларен Кабел Приклучоци Приклучок на Мрежата Ethernet Кристал Plug RJ45 КонекториКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.RJ45 Конектори Модуларен Приклучок.8 Pin Мрежен Кабел Приклучоци.Се користи за Cat5 Cat5e Cat6.Злато позлатен води за подобро податоци пренесување и повисока јачина на сигналот.Пакетот Вклучува : 50pcs RJ45 Модуларен Кристал Приклучоци.Драг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

Промишлен конвертор RS232 в RS485 / 422 пасивен фотоелектричния изолиращ конвертор

42.53 -6 % BGN 40.00

Индустриски RS232 да RS485 / 422 Конвертор Пасивни Фотоелектрически Изолација КонверторОпис на производотRS232 страна во DB9 женскиRS485 страна во RJ45 и 4pin постМакс врска : 32 RS485 уреди;Max : 1.2 КИЛОМЕТРИ (9,600 основни поени).Baud rate : 300 BPS115.2 KBPS.Димензии : 93mm x 74mm x 22mm.Индикатор : Моќ, сообраќај на ПодатоциСредина : 40¡æ 85¡æ, релативната влажност 5%95%.Заштита : + / 15 KV ESD заштита за РС232 интерфејсФотоелектрически изолација напон : 2.5 KVrms / 500 VDC600 W молња штрајк и заземјување пречки заштита за РС485 / 422Апликацијата области : Фабриката автоматизација на системотДистрибуиран систем за контролаДруги RS232 / 485 / 422 сериски уред за безжична мрежаLED INFO display опремаСАЛАДИН контрола и управувањеSCADA, мерни инструменти и систем за следењеCNC управување соМедицински третман / лекови автоматизацијаАвтоматизација на зградаПроверка на работата присуство / за управување со Човечки ресурси

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.