• Новинка
95meters 0. 12mm2 аудио High wire Purity Silver Plated OCC Telfon Wire For КПР Guitar 26AWG wire Audio Amp DIY 0. 15mmx7Strands

95meters 0. 12mm2 аудио High wire Purity Silver Plated OCC Telfon Wire For КПР Guitar 26AWG wire Audio Amp DIY 0. 15mmx7Strands

резултат:
BGN 121.60
BGN 116.00 -5 %

Брой продукти
Налично


95meters 0.12mm2 аудио жица Висока Чистота Сребро Позлатен OCC Тефлон Жица За DAC Гитара 26 AWG жица Amp Аудио DIY 0.15mmx7 Strands
Сосема Нов Висок квалитет сребро позлатен OCC Тефлон Жица
Материјал на Диригент : Висока Чистота OCC
Материјал за Изолација : Тефлон
Намалување Област : 0.12mm2(прибл .AWG26)
7strands*0.15 mm
Цената е за 95 метри(311.67 ft)/многу
Состојба : Нова

Подробности

Дължина:
95M
B Конектор:
RCA
Приложение:
говорител
Тип:
Аудио Разклонител, Коаксиални Кабели Speakon
Опаковка:
Найлонова торбичка
Жак И:
RCA
търговска марка:
меден цвят
Пакет:
No
Външен Диаметър:
95M
Пол:
Мъж, Жена
Номер На Модела:
0. 12MM2
Пакет:
Комплект 1
бягство:
Комбинация
Характеристика:
Няма
Модел:
0. 12мм2
Дължина:
95М
Приложение:
кабел за слушалки
Материал:
Телфон посеребренный
Пакет:
найлонова торбичка
AWG:
Тел 26awg
Тип конектор:
Стерео
Тип:
аудио кабел
Цвят На Съединителя:
sliver

Избор на купувачи

5.5x2. 1mm DC Female to 4 Pin Fan male Cooling 3 pin Cooler външен захранващ кабел

BGN 7.98

Кабел Должина : 20 СМ Конектор A : DC 5.5x2.1mm Женската Порта : Фан 4 pin Машки ,компатибилен со Фан 3 Pin Машки Напон : 5 V / 9 V / 12 V DC Функција : 5.5x2.1mm DC Женски Фан 4 Pin машки Напојување Кабел,тоа може да се реши Chassic Напојување недостаток ,се надворешното напојување преку DC Порта...

WZSM новият LCD екран видео кабел за ACER Aspire One D250 KAV60 p531h кабел P / N DC02000SB10

12.61 -5 % BGN 12.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM новият LCD екран кабел за Toshiba Satellite Pro L670 L675 LCD видео кабел P / N DC020011H10

12.14 -1 % BGN 12.00

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

Wzsm на Едро нов LCD кабел за lenovo 3000 G530 G530M N500 лаптоп кабел P / N DC02000JV00

12.78 -6 % BGN 12.00

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

WZSM нов LCD гъвкав кабел видео за Toshiba L50-B L50D-B L55-B5267 L55D-B L55-B S55T S55-B лаптоп LVDS кабел P / N DD0BLILc020

12.14 -1 % BGN 12.00

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

2 в 1 IDE Мъж + Жена до 4pin вентилатор захранващ кабел D щекер за 4-пинов охлаждане 12

57.60 -5 % BGN 55.00

2 во 1 IDE Машки & Женски 4 Pin Фан Напојување Кабел кабел не окупираат IDE пристаништето во матичната плоча, затоа што го користите 2 IDE пристаништа во исто време...

WZSM нов LCD-гъвкав кабел за HP Pavilion 15-R 15-R000 15-R100 15-G000 15-g040 15-H 250 G3 P / N DC02001VU00 749646-001 750635-001

12.78 -6 % BGN 12.00

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

High Speed 30см/1FT 2 Dual Port USB A Female to Internal 9 Pin Header Adapter ПХБ Motherboard кабел за дънната платка на КОМПЮТЪР 1бр

2.50 -20 % BGN 2.00

1 PC Голема Брзина 30cm / 1 FT 2 Двојна Порта USB A Женски Внатрешни 9 Pin Насловот Адаптер за PCB Плоча Кабел за PC ПлочаКарактеристики : 100% Сосема Нов, не се користи Должина на : 1ft / 30cm Боја : Црна 9 pin насловот за да ги женски USB приклучок за кабелот...

Твърд диск HDD/SSD Interposer жак за HP EliteBook 820 720 725 G1 G2

21.09 -34 % BGN 14.00

Тврд Диск HDD / SSD Interposer конектор за HP Elite Book 820 720 725 G1 G2Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд, Вистински Оригиналот...

Черен USB 2.0 мъж към Micro USB B тип 5pin женски конектор удължителен кабел 10см 5 бр./лот

15.81 -5 % BGN 15.00

USB 2.0 машки да Micro USB B женски Конектор кабелДолжина : 10cmЕден Страна : машкиUSB AНа Другата Страна : micro usb B женскиМоже да се користи за МОТО,HTC,Nokia портата за micro USB на мобилен телефон и сите микро usb уредБоја : Црна

WZSM новият LCD екран кабел за Dell Inspiron M5030 N5030 LCD видео кабел P / N 42CW8 042CW8 50. 4EM03. 001

12.14 -1 % BGN 12.00

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

Нов лаптоп вграден говорител за samsung 550P7C NP550P7C BA96-06084A 1бр

BGN 19.20

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

WZSM новият LCD екран видео кабел за ACER Aspire One 722 ao722 кабел P / N DC020018U10

12.61 -5 % BGN 12.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM нов лаптоп твърд диск драйвер конектор за Dell Vostro 3558 3458 HDD кабел 0H5G06 NBX0001QE00

19.18 -11 % BGN 17.00

Сосема Нов висок квалитетНа 90ден ГаранцијаПроизводот биле тестирани пред поштенски и работи доброПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Лаптоп DC-IN кабел клип на Lenovo ThinkPad X220 X220i X230 X230i серия

BGN 1.60

Опис име на Производ : Лаптоп DCКабел ВО Менгеме Дел Број # : Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : X220 X220i X230 X230i Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Лаптоп DCКабел ВО Менгеме Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

SAS кабел 2 бр. / компл. Mini SAS to 36 Pin Mini SAS 36P СФФ-8087 to SFF8087 HD Data Кабел 2 метра кабели Безплатна доставка

51.18 -10 % BGN 46.00

Оружје Засилувач Chancery Прав Kylie Ладилник Пумпа САС Кабел 2 парчиња / set Мини САС 36 Pin да Мини САС 36 P SFF8087 да SFF8087 HD Кабел за Податоци 2meter КаблиОколу Опис : 100% Сосема Нов И Висок квалитет.2 парчиња / set Мини САС SFF8087 да SFF8087 Кабел за Податоци Спецификации • Должина на Кабел : 2Метар• Дел Број : 0 CJP5 X• Ro HS Согласност• Конектор за Прв Крај : 1 x 36pin Мини САС SFF8087• Конектор за Вториот Крај : 1 x 36pin Мини САС SFF8087• Две latching внатрешни САС SFF8087 Конектори• САС (Serial Attached SCSI) кабел за Податоци дизајниран за да се поврзете со голема брзина Сериски SCSIуреди.• Latching конектори наменета за сигурна конекција и мал простор за заштеда на дизајн.• Овој Кабел поддршка 6 Gbps пренос на податоци.• Се користи за : Server, RAID Картичка, SSD HDD SATA САС Уреди за Складирање и др.Вие ќе добиете : 1pcs x SFF8087 да SFF8087 Mini SAS Кабел ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.