• Новинка
3 метра позлатен RCA Male Male to коаксиален кабел мед стерео аудио видео субуфер кабел за ТЕЛЕВИЗИЯ усилвател на дома

3 метра позлатен RCA Male Male to коаксиален кабел мед стерео аудио видео субуфер кабел за ТЕЛЕВИЗИЯ усилвател на дома

резултат:
BGN 14.38

Брой продукти
Налично


Кабел должина : 3 M

Подробности

Дължина:
3m
бягство:
Плитка
B Конектор:
Коаксиален
Приложение:
Телевизор, DVD-плейър, усилвател
Жак И:
Коаксиален
Номер На Модела:
no
Опаковка:
Найлонова торбичка
търговска марка:
KNONEWIN
Пол:
Мъж-Мъж
Пакет:
No
Тип:
Коаксиални Кабели

Избор на купувачи

JSJ L22 Pure Copper Deep Blue Audio Кабел RCA Lotus RCA Line Quad Line усилвател аудио кабел

BGN 17.60

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

За for Dell VOSTRO 3460 P34G SERIES USB LAN BOARD DA0V08PI6D1 RM4NG 0RM4NG

BGN 29.65

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

20pcs DC Съвет Plug 7.9*5.5 mm / 7. 9x5. 5mm жак за захранване на зарядното устройство за вашия лаптоп DC кабел за IBM Lenovo AC Adapter Jack Cord

BGN 91.98

1) 100% сосема нов2) DC 7.9x5.5mm моќ конектор кабел3) DC Моќност Дијаметар на Приклучокот (Надворешно / Внатрешно) : 7.9 мм / 5.5 мм4) Висок квалитет5) Кабел целосна должина : околу 1,5 м6) Употреба : Кога вашиот DC Кабелот на полначот (на крајот се поврзете на полначот) да не е во ред, но вашиот полнач е уште работат, тогаш само може да се промени оваа DC Кабел.7) Забелешка : ве Молиме проверете ја вашата конектори дијаметар на полначот е ист како нашиот опис пред да нарачате...

40 пинов IDE 3,5-инчов твърд диск Жена до 22 пинов мъжки адаптер SATA HDD конвертор карта

4.78 -16 % BGN 4.00

40 Pin 3.5 Инчен IDE Хард Диск Женски 22 Pin Машки Адаптер од SATA HDD Конвертор КартичкаКарактеристики : Претвора паралелно АТА да Сериски SATA Одговара за 40pin IDE уред,како што 3.5" IDE,CDROM,CDRW и слично...

5 двойки CCFL подсветка теглене на кабели, лампи Силиконовата торцевая Делото за двойното LCD монитор притежателя лампи 7 мм на 2.4 мм ляво + дясно

BGN 8.00

5pairs CCFL Осветлување Светилка Подигнат Силикон Крајот Капа за Двоен LCD Монитор Светилка Носителот 7mm 2.4 mm лево + правоПакетот вклучува : 5pairs x првенство ( 5pcs лево + 5pcs право)

6pin лентов кабел за ASUA K550D K55V K55D K55VD K55vm серия Power Switch-board

BGN 6.40

Опис : Име на производ : Прекинувач табла КабелДел Број # : ОЕМСпецификација : Должина : 200mm Кабел ширина : ≈3,5 мм Растојание : 0.5 Pin број : 6pins Конектор : Б( На двете страни обратна насока ) Состојба : АкцииГаранција : 60деновиМоделот Користи во : K550 D K55 V K55 D K55 VD K55 VM Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !)Пакетот вклучува : 1pc КабелНапомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Ugreen Type C to USB OTG кабел Adapte за Xiao mi5 Nexus 5X 6P OTG Type-c зарядно устройство кабел за данни за Macbook Google C USB кабел

BGN 17.60

Опсегот на примена : мобилен телефон Производителот : Шенжен Зелена Алијанса Technology Co., Ltd Должина : 11cm Боја класификација : сребро црна детали за производот

Гореща Разпродажба ! USB 2.0 to SATA Serial ATA 15+7 22P кабел-адаптер за 2,5 твърд диск за лаптоп HDD

BGN 3.63

Жешка ! USB 2.0 да SATA Serial ATA 15+7 22 P Адаптер Кабел За 2.5" ХАРД Лаптоп Хард ДискОпис : Поврзување на повеќе уреди лесно & брзо до вашиот компјутер.Во согласност со USB 2.0 спецификацијата.Поддршка на USB 2.0 со голема брзина 480 Mbps и со полна брзина 12 Mbps.Можете лесно може да се соберат 2.5" SATA HDD мобилни куќиште со овој USB да SATA кабел Моќ и Пристап LED индикатор на располагање.Двојно USB конекторите за да нема потреба од надворешна сила за поддршка на HDD до 7200rpn (Кога недостатокот на енергија, ве молиме да поврзете дополнителни USB конектор, со компјутер).Поддржува Plug & Play и Топло swamping.Кабел должина : 430mm.Пакет се вклучени : 1 x USB да SATA Кабел за 2.5" SATA HDDAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

YuXi вземане 100pcs Micro USB 5 ПЕНСА,5-пинов Микро-USB, 5Pins Micro USB Connector Tail Charging socket mini USB

16.32 -20 % BGN 13.00

Потсетување : 1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот2.цел ќе биде предаден во 27working дена3.Arrial time : 1560days,зависи од пост услуга во вашата земја4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

WZSM нов LCD видео кабел за Dell MINI 10V 1010 1011 1012 P / N: 0C603T C603T DC02000SN00

12.77 -6 % BGN 12.00

Сосема Нов Висок квалитет90 дена гаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

10шт 2/4/6 дупка RCA женски стерео аудио конектор AV аудио вход конектор Lotus row усилвател интерфейс предупредително връзка

5.76 -13 % BGN 5.00

10 Pcs 2 / 4 / 6 дупка РКА Женски Стерео аудио Џек AV Аудио влез приклучок Конектор Lotред Засилувач Интерфејс Сигнал врскаДраг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

Mayitr Aux кабел 3.5 мм жак между мъжете стерео аудио кабел 1M 3.5 прав ъгъл Aux кабел кабел за телефон автомобил за домашно кино

1.63 -39 % BGN 1.00

EA0001806Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетСо еден 3.5 mm (~1 / 8") директно конектор и еден 3.5 mm (~1 / 8") десен агол конекторВи овозможува лесно да го поврзете вашиот паметен телефон до вашиот постоечки домашно или стерео во автомобил или на DJ опрема со јаснаСветлотежина дизајн за лесна за носењеУживаат во високиот квалитет на музика од вашиот Телефон на вашиот Домашен Стерео или Автомобил Аудио СистемКабел Должина : околу.100cmБоја : ЦрнаПакет се вклучени : 1pc x 3,5 мм Помошен Аудио КабелAnswer : ___________________________ Note : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 15мм отстапување се должи на рачно мерење.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Нов лаптоп LCD LED LVDS Video Flex кабел за Dell Inspiron 17R N7110 / Vostro 3750 кабел VPMW8 0VPMW8 DDD0R03LC000

15.97 -6 % BGN 15.00

Име На Производ : LCD LVDS КабелДП / N : VPMW8Дел Број : DDD0 R03 LC000Компатибилен Со за Dell Inspiron 17 R N7110 за Dell Vostro 3750СоветиЛаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи...

10шт OTG 5 Pin F/M Mini Промяна адаптер конвертор USB мъж до жена Micro USB Drop Shipping

5.79 -14 % BGN 5.00

USB машки да micro USB машки USB женски микро USB машки USB машки да мини USB машки USB машки да USB женски USB машки да мини USB женски USB женски мини USB машки USB женски USB женски USB машки да USB машки USB женски мини USB женски мини USB женски микро USB машки 10 x адаптери

5.5 * 2.1 женски конектор до 6.0*3.0 съединители DC захранващ адаптер включете конектор dc jack съвет лаптоп за лаптоп Toshiba 10шт

10.40 -13 % BGN 9.00

5.5*2.1 Женски џек да се 6.0*3.0 Машки Приклучок за DC Адаптер Приклучок Конектор dc џек совет Netbook Лаптоп за Лаптоп Toshiba 10pcs

Нов USB3. 0 008S PCI-E Странично Express 1X 4x, 8x 16x Продължавам Странично Adapter Card SATA 15pin to 6pin Power Кабел Dual Power Interface

68.14 -24 % BGN 52.00

НОВИ USB3.0 008 S PCIE Столб Експрес 1 X 4x 8x 16x Extender Столб Адаптер Картичка SATA 15pin да 6pin Моќ Кабел со Двојна Моќ ИнтерфејсОколу Опис : Спецификација На Производот : Бренд име : H1111 ZИме на производ : PCIЕкспрес Столб КартичкаПроизвод материјал : PCB + Capacitance + Бакарна жицаПроизвод тежина : околу 81gМоќност тип : 15 / 6 / 4 PINПроизвод големина : 12.8 / 4.7 / 1.5(cm)Пакувањето на производот : Електростатско торба(Прашања кои имаат потреба од внимание : Кога приклучокот жица мора да се идентификуваат насока, не за да се спречат или компензираат, спречување на горење опрема, приклучете жица кога контактот на опрема за првиот, тогаш plug жица, избегнувајте премногу тешко приклучок за штекер pin е скршен.) PCIE Столб Картичка 008 S за Bitcoin РударВерзија 008 S столб колекции се најновите и врвот на линијата решение за поставување на графичкиот процесор апаратури за ископување...

Crystal Network Straight Through Head-line Connector Terminal Female to Female Three Head RJ45 Интерфейс Extension Device

4.62 -13 % BGN 4.00

1 Кога ќе помислите на недостатоците на сегашната употреба на кабел должина, со 3 реда на овој дел е вметната во серија на адаптер, кабел, може да ја играат улогата на советодавните кабел.2...

USB ISP 5V USBasp AVR програмист ATMEGA8 ATMEGA128+6pin поддръжка на кабели за Win7 Drop Shipping

3.94 -24 % BGN 3.00

USBasp_H6 AVR Програмер ,5 V автоматска контрола на брзината, поддршка Win7 64 Bit,LINUX standard 6pin Прекуструјна заштита со високи перформанси 500m A resettable на осигурувачот да го заштитите вашиот компјутер матична плоча...

WZSM Brand New DC POWER JACK кабел за Lenovo B590

10.48 -5 % BGN 10.00

Сосема Нов висок квалитетГаранција : 90daysПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

TF Micro SD Male to SD Female SDHC SDXC гъвкав удължителен кабел адаптер кабел удължителен кабел за автомобил, GPS, TV 48 см/60 см Drop Shipping

4.11 -27 % BGN 3.00

ТокиТокиSD слот Поддршка на сите големина 16 GB, 32 GB 64 GB 128 GB SD / SDHC картичка Компатибилен со GPS, DVD, DVR, ПРЕДВОДЕНА / LCD екран, или мобилен телефон паметен Телефон итн...

Нов оригинален кабел за HDD за лаптоп Dell XPS 15 9550 9560 M5510 Series, P/N DC02C00BL00 0XDYGX XDYGX

BGN 14.40

Опис име на Производ : HDD Поврзување на кабелот за Дел Број : DC02 C00 BL00 0 XDYGX XDYGX Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : 15 9550 9560 M5510 Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Дзин Ченг Da 72Models 72 бр./лот лаптоп DC Power Jack Socket Adapte за Lenovo за Acer за SAMSUNG DC Power Connector Socket

31.68 -8 % BGN 29.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.