• Новинка
90 градуса ляв ъгъл тип C Mini HDMI към HDMI кабел 0.5 м конектор за камера 5D2 5D3 и таблет Tf101 Surface & DV MP4

90 градуса ляв ъгъл тип C Mini HDMI към HDMI кабел 0.5 м конектор за камера 5D2 5D3 и таблет Tf101 Surface & DV MP4

резултат:
BGN 7.20
BGN 7.00 -3 %

Брой продукти
Налично


Бренд Нови
Поврзете го HDMI порта на вашиот компатибилен уред.
Поврзете се со мини HDMI порта на вашиот компатибилен уред.
Приказ на фотографии, видеа и многу повеќе на вашиот HD ТЕЛЕВИЗОР
Се користи за сите мини hdmi уред,како на Sony Топ дигитална Камера итн.
Мини hdmi конектор е 90 степени лева аглеста тип
Должина : 50cm

Подробности

Дължина на кабела:
50см
Пакет:
ДА
Статут На Продукти:
Склад
търговска марка:
CY
Номер На Модела:
кабел
Тип:
Кабелен Адаптер

Избор на купувачи

WZSM Brand New DC POWER JACK кабел за Lenovo B590

10.48 -5 % BGN 10.00

Сосема Нов висок квалитетГаранција : 90daysПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

Mayitr Aux кабел 3.5 мм жак между мъжете стерео аудио кабел 1M 3.5 прав ъгъл Aux кабел кабел за телефон автомобил за домашно кино

1.63 -39 % BGN 1.00

EA0001806Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетСо еден 3.5 mm (~1 / 8") директно конектор и еден 3.5 mm (~1 / 8") десен агол конекторВи овозможува лесно да го поврзете вашиот паметен телефон до вашиот постоечки домашно или стерео во автомобил или на DJ опрема со јаснаСветлотежина дизајн за лесна за носењеУживаат во високиот квалитет на музика од вашиот Телефон на вашиот Домашен Стерео или Автомобил Аудио СистемКабел Должина : околу.100cmБоја : ЦрнаПакет се вклучени : 1pc x 3,5 мм Помошен Аудио КабелAnswer : ___________________________ Note : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 15мм отстапување се должи на рачно мерење.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Mayitr 1бр 1.8 м аудио-видео кабел 6 фута 3rca Аудио-Видео AV кабел за Microsoft XBOX CLASSIC 1

6.75 -26 % BGN 5.00

VG0006106Спецификација:Бренд новиТип : аудиовидео кабелДолжина : околу 1.8 mПримена : за Xbox 1Овој оригинален класичен AV Кабел има три порти со приклучување на стандардниdefinition ТЕЛЕВИЗОР или монитор.На другиот крај на кабелот има аудиовизуелни (AV) конектор дека ќе се поврзете на конзола...

100 бр. / лот Mix цвят RJ-45 мрежов кабел с щепсел ботуши конектори Cap Cat5 Cat6 капка

7.36 -18 % BGN 6.00

Материјал : ПВЦ пластикаНови канџи стил, заштита на кристал шеф и конектори за кабелот за поефикасно да го Продолжи животот на вашите кабли се Заштити вашиот кабелски завршува со овие финтата слободни чизми за RJ45 Специјални пад на клипот страна го задржува клип крајот од snagging на работите и кршеше! Компатибилен со сите 8 P8 C модуларен приклучок конектори Одговара на сите стандардни RJ45 модуларен приклучок Мешани бои : Сива, Жолта, Црвена, Зелена, Црна, Сина Количина : 100pcs answer : ___________________________ Note : ние ќе ја испрати на боја по случаен избор, ве молиме да се разбереRJ45 Мрежен Кабел Приклучок за Подигање Капа x 100

5 двойки CCFL подсветка теглене на кабели, лампи Силиконовата торцевая Делото за двойното LCD монитор притежателя лампи 7 мм на 2.4 мм ляво + дясно

BGN 8.00

5pairs CCFL Осветлување Светилка Подигнат Силикон Крајот Капа за Двоен LCD Монитор Светилка Носителот 7mm 2.4 mm лево + правоПакетот вклучува : 5pairs x првенство ( 5pcs лево + 5pcs право)

TF Micro SD Male to SD Female SDHC SDXC гъвкав удължителен кабел адаптер кабел удължителен кабел за автомобил, GPS, TV 48 см/60 см Drop Shipping

4.11 -27 % BGN 3.00

ТокиТокиSD слот Поддршка на сите големина 16 GB, 32 GB 64 GB 128 GB SD / SDHC картичка Компатибилен со GPS, DVD, DVR, ПРЕДВОДЕНА / LCD екран, или мобилен телефон паметен Телефон итн...

1.5 m/3m / 5m RS232 DB9 9 Pin Женски на женския кабела на серийния порт промишлен жак адаптер удлинительный тел

BGN 3.78

Сериски RS232 9Пински Женски Женски DB9 9Пински PC Конвертор Продолжување Кабел КабелRS232 DB9 9 Pin Женски Женски Сериски Порт Кабел Индустриски Адаптер Приклучок за Проширување на ЖицаКарактеристики : Висока верност дизајн.Антимешање способност, да се намали пренос на сигнал слабеењето, имаат добар ефект.Целосно моделирани конектор со палецот завртки обезбеди брза и лесна конекција.Примена : Се користи за поврзување помеѓу компјутерот и сериски уреди и пренос на сигнали помеѓу нив.Тоа ви овозможува да го користите мост или поврзаност помеѓу КОМПЈУТЕРОТ и сериски порт интерфејс.Спецификација : Кабел Боја : БелаМатеријал : ПВЦ + БакарДолжина : Околу...

RJ-45 8P8C FTP, STP UTP Cat 5e мъж към жена Lan Ethernet мрежова удължител 30СМ 60 1m 1FT 2FT 5FT с дупки за закрепване на панел

2.19 -9 % BGN 2.00

FTP STP UTP Мачка 5e Машки да се Женски Lan Ethernet Мрежа Продолжување Кабел Печ Кабелотсо Панел Планината ДупкиДолжина : 30cm 60cm 100cm 150cm8p8c RJ45 машки да се женски конектор со ШтитРабота за секој ethernet печ кабелот проширување.

Стерео с 3.5 мм до 2 XLR съединители аудио кабел за iphone микрофон смесителен пулт небалансираното Y-сплитер тел 1M 2M 3M 5m

19.20 -1 % BGN 19.00

Висок квалитет на оклопна висока верност дизајн им овозможи на вашата музика да звучи неверојатно верни на живот,Ова е идеална аудио пренос линија.* Конектор & Пол : 3.5 mm Аудио Машки да Dual XLR Машки * Кабел Боја : Сина * Кабел Надворешниот Дијаметар : 2x 5 .0mm * Приклучок : Злато Позлатен Приклучок * Диригент : Висок квалитет на Кислородбесплатни бакар, 99.99% (КислородБесплатни Бакар) Coppery Диригент Core Жица, со висока чистота, антиоксиданс, за лесно да ги пренесувате и долг животен век, е постар аудио сигнал на излез линии, со користење на висока верност домашно Кино систем ефект е повеќе од очигледно *****Материјал и Карактеристики***** : 1...

За for Dell Latitude E5430 такса 4m3hj Ethernet USB VGA СИМ-карта 04M3HJ LS-7901P qxw00

BGN 24.85

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

Флип-вид водоустойчиви подови розетка TV & Dual RJ-45 Cat5e Network Socket Ground Floor Outlet изход

BGN 59.04

Карактеристики : 1 Флип Тип TV&RJ45 Cat5e Кат Приклучок за Штекер, Вклучени модул2 Злато во боја, Убави бакар површината дизајн, рамномерно и мазна, се вклопуваат заедно со зголемената површина3...

JSJ L22 Pure Copper Deep Blue Audio Кабел RCA Lotus RCA Line Quad Line усилвател аудио кабел

BGN 17.60

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

WZSM нов DC Jack конектор за захранване порт конектор кабел за Samsung NP355V5C NP350V5C NP355-V5C

11.18 -2 % BGN 11.00

Сосема Нов Висок квалитет90 дена гаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

За for Dell VOSTRO 3460 P34G SERIES USB LAN BOARD DA0V08PI6D1 RM4NG 0RM4NG

BGN 29.65

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.