• Новинка
Centechia нов RJ-45 Ethernet кабел 20 м за Cat5e Cat5 Internet Network Rj 45 Lan кабел пластир кабел компютърен конектор

Centechia нов RJ-45 Ethernet кабел 20 м за Cat5e Cat5 Internet Network Rj 45 Lan кабел пластир кабел компютърен конектор

резултат:
BGN 16.94
BGN 14.00 -17 %

Брой продукти
Налично

Centechia Cat5 Етернет Кабел RJ45 Мрежа Lan Кабел Мачка 5 Ethernet Печ Кабелот 1 M/2М/3М/5 M/10 M/15 МИЛИОНИ/20 МИЛИОНИ Rj 45 Компјутер Конектор Кабел Ethernet
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет.
Со користење на 8-core бакарна жица, за да се обезбеди брзина на пренос, надвор е опкружено со изолација гума за подобрување на издржливост.
На надворешниот поклопец е направена на еден еко-пријателски ПВЦ материјал, силен пламен retardancy и цврстина, добри надградливоста.
Стандард RJ45 мрежен кабел интерфејс, глобален стандард, универзал во светот.
Долг животен век , високи анти-мешање способност
Конвексни заштитна маска дизајн, повеќе хуманизирано.
Различни должини за да ги задоволат вашите побарувачката.
Супер компатибилни ,може да се користи за мрежна конекција помеѓу компјутери и прекинувачи, центри, АДСЛ, рутери, digital set-top кутии, телевизии со мрежен интерфејс, и безжична мрежна опрема.
Спецификации :
Име : RJ45 МАЧКА-5 Ethernet Мрежен кабел
Боја : Црна, Жолта Сина, Сива
Должина : 1m/2м/3м/5m/10m/15 милиони/20 милиони (3.3 ft/6.5 ft/9.8 ft/16.4 ft/32.8 ft/49.2 ft/65.6 ft)
Производот глава : чист бакар позлатени чипови
На надворешниот поклопец материјал : ПВЦ
Жица структура : 8-core технологијата
Примена : Погоден за компјутер или други безжична мрежна опрема 's мрежна конекција
Спецификации :
Со користење на 8-core бакарна жица технологија
ПВЦ материјал, силен пламен retardancy и цврстина, добри надградливоста.
Долг животен век , високи анти-мешање способност
Конвексни заштитна маска дизајн, повеќе хуманизирано.
Различни должини за да ги задоволат вашите побарувачката
Пакет Се Вклучени :
1x RJ45 МАЧКА-5 Ethernet Мрежен кабел
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.
Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.
Ви благодариме за вашето разбирање.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Подробности

Дължина на кабела:
20та
Цвят:
Син, Черен, Сив, Жълт
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
Мрежов Пач Кабел
търговска марка:
сентехия
Статут На Продукти:
Склад
Тип:
leaper
Функция 1:
мрежов кабел
Функция 2:
кабел за локална мрежа
Функция 3:
кабел cat5
Функция 4:
ethernet кабел cat5
Функция 5:
ethernet кабел rj-45
Функция 6:
кабел lan rj45
Функция 7:
ethernet кабел cat 5
Функция 8:
ethernet кабел
име на продукта :
ethernet кабел

Избор на купувачи

WZSM нов DC Jack конектор за захранване порт конектор кабел за Samsung NP355V5C NP350V5C NP355-V5C

11.18 -2 % BGN 11.00

Сосема Нов Висок квалитет90 дена гаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

TF Micro SD Male to SD Female SDHC SDXC гъвкав удължителен кабел адаптер кабел удължителен кабел за автомобил, GPS, TV 48 см/60 см Drop Shipping

4.11 -27 % BGN 3.00

ТокиТокиSD слот Поддршка на сите големина 16 GB, 32 GB 64 GB 128 GB SD / SDHC картичка Компатибилен со GPS, DVD, DVR, ПРЕДВОДЕНА / LCD екран, или мобилен телефон паметен Телефон итн...

Флип-вид водоустойчиви подови розетка TV & Dual RJ-45 Cat5e Network Socket Ground Floor Outlet изход

BGN 59.04

Карактеристики : 1 Флип Тип TV&RJ45 Cat5e Кат Приклучок за Штекер, Вклучени модул2 Злато во боја, Убави бакар површината дизајн, рамномерно и мазна, се вклопуваат заедно со зголемената површина3...

Нов USB3. 0 008S PCI-E Странично Express 1X 4x, 8x 16x Продължавам Странично Adapter Card SATA 15pin to 6pin Power Кабел Dual Power Interface

68.14 -24 % BGN 52.00

НОВИ USB3.0 008 S PCIE Столб Експрес 1 X 4x 8x 16x Extender Столб Адаптер Картичка SATA 15pin да 6pin Моќ Кабел со Двојна Моќ ИнтерфејсОколу Опис : Спецификација На Производот : Бренд име : H1111 ZИме на производ : PCIЕкспрес Столб КартичкаПроизвод материјал : PCB + Capacitance + Бакарна жицаПроизвод тежина : околу 81gМоќност тип : 15 / 6 / 4 PINПроизвод големина : 12.8 / 4.7 / 1.5(cm)Пакувањето на производот : Електростатско торба(Прашања кои имаат потреба од внимание : Кога приклучокот жица мора да се идентификуваат насока, не за да се спречат или компензираат, спречување на горење опрема, приклучете жица кога контактот на опрема за првиот, тогаш plug жица, избегнувајте премногу тешко приклучок за штекер pin е скршен.) PCIE Столб Картичка 008 S за Bitcoin РударВерзија 008 S столб колекции се најновите и врвот на линијата решение за поставување на графичкиот процесор апаратури за ископување...

5.5 * 2.1 женски конектор до 6.0*3.0 съединители DC захранващ адаптер включете конектор dc jack съвет лаптоп за лаптоп Toshiba 10шт

10.40 -13 % BGN 9.00

5.5*2.1 Женски џек да се 6.0*3.0 Машки Приклучок за DC Адаптер Приклучок Конектор dc џек совет Netbook Лаптоп за Лаптоп Toshiba 10pcs

JSJ L22 Pure Copper Deep Blue Audio Кабел RCA Lotus RCA Line Quad Line усилвател аудио кабел

BGN 17.60

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

Истински за BOS фронт говорител кабели комплект от 3 х 6 метра 535 525 520 AM10 V35 V25 48IV черно и бяло

71.84 -8 % BGN 66.00

Се користи : објект кој е претходно да се користи Објектот може да има некои знаци на козметички се носат, но е целосно оперативна и функции како што се наменети Должина : 20 нозе / 6 Meter За начин на Живот и Acoustimass Системи 535 525 520 V35 V25 48 IV AM10 V Црно и Бело

10шт 2/4/6 дупка RCA женски стерео аудио конектор AV аудио вход конектор Lotus row усилвател интерфейс предупредително връзка

5.76 -13 % BGN 5.00

10 Pcs 2 / 4 / 6 дупка РКА Женски Стерео аудио Џек AV Аудио влез приклучок Конектор Lotред Засилувач Интерфејс Сигнал врскаДраг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

Crystal Network Straight Through Head-line Connector Terminal Female to Female Three Head RJ45 Интерфейс Extension Device

4.62 -13 % BGN 4.00

1 Кога ќе помислите на недостатоците на сегашната употреба на кабел должина, со 3 реда на овој дел е вметната во серија на адаптер, кабел, може да ја играат улогата на советодавните кабел.2...

Дзин Ченг Da 72Models 72 бр./лот лаптоп DC Power Jack Socket Adapte за Lenovo за Acer за SAMSUNG DC Power Connector Socket

31.68 -8 % BGN 29.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

40 пинов IDE 3,5-инчов твърд диск Жена до 22 пинов мъжки адаптер SATA HDD конвертор карта

4.78 -16 % BGN 4.00

40 Pin 3.5 Инчен IDE Хард Диск Женски 22 Pin Машки Адаптер од SATA HDD Конвертор КартичкаКарактеристики : Претвора паралелно АТА да Сериски SATA Одговара за 40pin IDE уред,како што 3.5" IDE,CDROM,CDRW и слично...

USB ISP 5V USBasp AVR програмист ATMEGA8 ATMEGA128+6pin поддръжка на кабели за Win7 Drop Shipping

3.94 -24 % BGN 3.00

USBasp_H6 AVR Програмер ,5 V автоматска контрола на брзината, поддршка Win7 64 Bit,LINUX standard 6pin Прекуструјна заштита со високи перформанси 500m A resettable на осигурувачот да го заштитите вашиот компјутер матична плоча...

Истински тракпад A1398 тъчпад кабел 821-1610-A 821-1610-02 за Apple Macbook Pro 15 Retina A1398 средата на 2012 началото на 2013 г.

BGN 7.98

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1398 Trackpad Кабел СамоГодина2012E2013PPN 8211610А 821161002APNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОРИГИНАЛНИОТ Користи , 100% Тестирани,Добра Работа.Ве молиме изберете предмети опции онлајнВе молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.