• Новинка
Флип-вид водоустойчиви подови розетка TV & Dual RJ-45 Cat5e Network Socket Ground Floor Outlet изход

Флип-вид водоустойчиви подови розетка TV & Dual RJ-45 Cat5e Network Socket Ground Floor Outlet изход

резултат:
BGN 59.04

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
1. Флип Тип TV&RJ45 Cat5e Кат Приклучок за Штекер, Вклучени модул
2. Злато во боја, Убави бакар површината дизајн, рамномерно и мазна, се вклопуваат заедно со зголемената површина
3. Материјал : Алуминиум легура
5. Панел Големина : 90mm×90mm
6. Завртки Вклучени
Пакет се вклучени :
1 x TV & Cat5e Земјата Штекер Планината Штекер Пратката&Плаќање :
1. Ние ќе се испраќаат на парцела во 1-3 дена откако ќе се направи исплата.
И на следните форми на плаќање се прифатени од страна : со Кредитна картичка, TT, Western Union и Qiwi паричник.
2. Пратката е бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или вкупна цена е повеќе од 120 долари, ние ќе ги искористиме EMS,DHL,UPS-от, итн или на брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail.
3. Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Производи за пакување ќе биде предмет на какви било промени без дополнителни известувања.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
7. Испорака методи :
За Царинските :
1. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел, без или пониските увозни давачки, ние ќе го пријават како "Подарок" со помала вредност што не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
2. Или можете да оставите порака да ни каже колку треба да се направи царинска декларација. Ние сме среќни да го следат вашите упатства.
3. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
4. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.
5. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.
Враќање :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција.

Подробности

Дължина на кабела:
Черен Капацитет
Пакет:
ДА
Статут На Продукти:
Склад
търговска марка:
зестра при мен
Номер На Модела:
Подови Контакт
Тип:
Удлинительный Кабел
Тип:
Черен Капацитет
КОД:
Good0341

Избор на купувачи

40 пинов IDE 3,5-инчов твърд диск Жена до 22 пинов мъжки адаптер SATA HDD конвертор карта

4.78 -16 % BGN 4.00

40 Pin 3.5 Инчен IDE Хард Диск Женски 22 Pin Машки Адаптер од SATA HDD Конвертор КартичкаКарактеристики : Претвора паралелно АТА да Сериски SATA Одговара за 40pin IDE уред,како што 3.5" IDE,CDROM,CDRW и слично...

YuXi вземане 100pcs Micro USB 5 ПЕНСА,5-пинов Микро-USB, 5Pins Micro USB Connector Tail Charging socket mini USB

16.32 -20 % BGN 13.00

Потсетување : 1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот2.цел ќе биде предаден во 27working дена3.Arrial time : 1560days,зависи од пост услуга во вашата земја4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

Истински тракпад A1398 тъчпад кабел 821-1610-A 821-1610-02 за Apple Macbook Pro 15 Retina A1398 средата на 2012 началото на 2013 г.

BGN 7.98

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1398 Trackpad Кабел СамоГодина2012E2013PPN 8211610А 821161002APNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОРИГИНАЛНИОТ Користи , 100% Тестирани,Добра Работа.Ве молиме изберете предмети опции онлајнВе молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

WZSM Brand New DC POWER JACK кабел за Lenovo B590

10.48 -5 % BGN 10.00

Сосема Нов висок квалитетГаранција : 90daysПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

WZSM нов LCD видео кабел за Dell MINI 10V 1010 1011 1012 P / N: 0C603T C603T DC02000SN00

12.77 -6 % BGN 12.00

Сосема Нов Висок квалитет90 дена гаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

10шт OTG 5 Pin F/M Mini Промяна адаптер конвертор USB мъж до жена Micro USB Drop Shipping

5.79 -14 % BGN 5.00

USB машки да micro USB машки USB женски микро USB машки USB машки да мини USB машки USB машки да USB женски USB машки да мини USB женски USB женски мини USB машки USB женски USB женски USB машки да USB машки USB женски мини USB женски мини USB женски микро USB машки 10 x адаптери

100 бр. / лот Mix цвят RJ-45 мрежов кабел с щепсел ботуши конектори Cap Cat5 Cat6 капка

7.36 -18 % BGN 6.00

Материјал : ПВЦ пластикаНови канџи стил, заштита на кристал шеф и конектори за кабелот за поефикасно да го Продолжи животот на вашите кабли се Заштити вашиот кабелски завршува со овие финтата слободни чизми за RJ45 Специјални пад на клипот страна го задржува клип крајот од snagging на работите и кршеше! Компатибилен со сите 8 P8 C модуларен приклучок конектори Одговара на сите стандардни RJ45 модуларен приклучок Мешани бои : Сива, Жолта, Црвена, Зелена, Црна, Сина Количина : 100pcs answer : ___________________________ Note : ние ќе ја испрати на боја по случаен избор, ве молиме да се разбереRJ45 Мрежен Кабел Приклучок за Подигање Капа x 100

Истински за BOS фронт говорител кабели комплект от 3 х 6 метра 535 525 520 AM10 V35 V25 48IV черно и бяло

71.84 -8 % BGN 66.00

Се користи : објект кој е претходно да се користи Објектот може да има некои знаци на козметички се носат, но е целосно оперативна и функции како што се наменети Должина : 20 нозе / 6 Meter За начин на Живот и Acoustimass Системи 535 525 520 V35 V25 48 IV AM10 V Црно и Бело

Нов USB3. 0 008S PCI-E Странично Express 1X 4x, 8x 16x Продължавам Странично Adapter Card SATA 15pin to 6pin Power Кабел Dual Power Interface

68.14 -24 % BGN 52.00

НОВИ USB3.0 008 S PCIE Столб Експрес 1 X 4x 8x 16x Extender Столб Адаптер Картичка SATA 15pin да 6pin Моќ Кабел со Двојна Моќ ИнтерфејсОколу Опис : Спецификација На Производот : Бренд име : H1111 ZИме на производ : PCIЕкспрес Столб КартичкаПроизвод материјал : PCB + Capacitance + Бакарна жицаПроизвод тежина : околу 81gМоќност тип : 15 / 6 / 4 PINПроизвод големина : 12.8 / 4.7 / 1.5(cm)Пакувањето на производот : Електростатско торба(Прашања кои имаат потреба од внимание : Кога приклучокот жица мора да се идентификуваат насока, не за да се спречат или компензираат, спречување на горење опрема, приклучете жица кога контактот на опрема за првиот, тогаш plug жица, избегнувајте премногу тешко приклучок за штекер pin е скршен.) PCIE Столб Картичка 008 S за Bitcoin РударВерзија 008 S столб колекции се најновите и врвот на линијата решение за поставување на графичкиот процесор апаратури за ископување...

5.5 * 2.1 женски конектор до 6.0*3.0 съединители DC захранващ адаптер включете конектор dc jack съвет лаптоп за лаптоп Toshiba 10шт

10.40 -13 % BGN 9.00

5.5*2.1 Женски џек да се 6.0*3.0 Машки Приклучок за DC Адаптер Приклучок Конектор dc џек совет Netbook Лаптоп за Лаптоп Toshiba 10pcs

Crystal Network Straight Through Head-line Connector Terminal Female to Female Three Head RJ45 Интерфейс Extension Device

4.62 -13 % BGN 4.00

1 Кога ќе помислите на недостатоците на сегашната употреба на кабел должина, со 3 реда на овој дел е вметната во серија на адаптер, кабел, може да ја играат улогата на советодавните кабел.2...

10шт 2/4/6 дупка RCA женски стерео аудио конектор AV аудио вход конектор Lotus row усилвател интерфейс предупредително връзка

5.76 -13 % BGN 5.00

10 Pcs 2 / 4 / 6 дупка РКА Женски Стерео аудио Џек AV Аудио влез приклучок Конектор Lotред Засилувач Интерфејс Сигнал врскаДраг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

Стерео с 3.5 мм до 2 XLR съединители аудио кабел за iphone микрофон смесителен пулт небалансираното Y-сплитер тел 1M 2M 3M 5m

19.20 -1 % BGN 19.00

Висок квалитет на оклопна висока верност дизајн им овозможи на вашата музика да звучи неверојатно верни на живот,Ова е идеална аудио пренос линија.* Конектор & Пол : 3.5 mm Аудио Машки да Dual XLR Машки * Кабел Боја : Сина * Кабел Надворешниот Дијаметар : 2x 5 .0mm * Приклучок : Злато Позлатен Приклучок * Диригент : Висок квалитет на Кислородбесплатни бакар, 99.99% (КислородБесплатни Бакар) Coppery Диригент Core Жица, со висока чистота, антиоксиданс, за лесно да ги пренесувате и долг животен век, е постар аудио сигнал на излез линии, со користење на висока верност домашно Кино систем ефект е повеќе од очигледно *****Материјал и Карактеристики***** : 1...

10,2-инчов 4 тел резистивен сензорен екран материал AT102TN03 V. 9 харесвам стъкло

BGN 25.60

10.2 инчен 4 Wire Resistive touch screen материјал AT102 TN03 V 9 допир стаклоЗа било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на : Услуги На Клиентите : Gi Gi LinСАНДАЧЕ : cs @ 3605buy.comSKYPY : Customer Service_3605buyЗабележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата емејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часаСите производи ќе бидат тестирани пред превозотЗа сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот ценаод кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифататНие нудиме : 1.Обезбеди 247 поддршка на корисниците на.2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.3.Насочат на купување и плаќање на процесот.4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.