• Новинка
Mayitr 1бр 1.8 м аудио-видео кабел 6 фута 3rca Аудио-Видео AV кабел за Microsoft XBOX CLASSIC 1

Mayitr 1бр 1.8 м аудио-видео кабел 6 фута 3rca Аудио-Видео AV кабел за Microsoft XBOX CLASSIC 1

резултат:
BGN 6.75
BGN 5.00 -26 %

Брой продукти
Налично


VG0006106
Спецификација:
Бренд нови
Тип : аудио-видео кабел
Должина : околу 1.8 m
Примена : за Xbox 1
Овој оригинален класичен AV Кабел има три порти со приклучување на стандардни-definition ТЕЛЕВИЗОР или монитор.
На другиот крај на кабелот има аудио-визуелни (AV) конектор дека ќе се поврзете на конзола. Можете да играте играта и да уживаат во искуството на висока дефиниција филм во исто време.
Силна анти-притискање перформанси и брз сигнал на пренос.
Пакет се вклучени:
1 X AV Кабел За XBOX Класичен 1
Забелешка:
Ве молиме овозможи 1-3cm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Подробности

Дължина:
1.8m
Пол:
Мъж-Мъж
търговска марка:
Майитр
Външен Диаметър:
/
Характеристика:
Няма
Опаковка:
Найлонова торбичка
B Конектор:
RCA
Пакет:
No
Номер На Модела:
av кабел
бягство:
Не Е Защитен
Жак И:
RCA
Тип:
AV кабели
Приложение:
за Xbox 1

Избор на купувачи

5 двойки CCFL подсветка теглене на кабели, лампи Силиконовата торцевая Делото за двойното LCD монитор притежателя лампи 7 мм на 2.4 мм ляво + дясно

BGN 8.00

5pairs CCFL Осветлување Светилка Подигнат Силикон Крајот Капа за Двоен LCD Монитор Светилка Носителот 7mm 2.4 mm лево + правоПакетот вклучува : 5pairs x првенство ( 5pcs лево + 5pcs право)

За for Dell VOSTRO 3460 P34G SERIES USB LAN BOARD DA0V08PI6D1 RM4NG 0RM4NG

BGN 29.65

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

1.5 m/3m / 5m RS232 DB9 9 Pin Женски на женския кабела на серийния порт промишлен жак адаптер удлинительный тел

BGN 3.78

Сериски RS232 9Пински Женски Женски DB9 9Пински PC Конвертор Продолжување Кабел КабелRS232 DB9 9 Pin Женски Женски Сериски Порт Кабел Индустриски Адаптер Приклучок за Проширување на ЖицаКарактеристики : Висока верност дизајн.Антимешање способност, да се намали пренос на сигнал слабеењето, имаат добар ефект.Целосно моделирани конектор со палецот завртки обезбеди брза и лесна конекција.Примена : Се користи за поврзување помеѓу компјутерот и сериски уреди и пренос на сигнали помеѓу нив.Тоа ви овозможува да го користите мост или поврзаност помеѓу КОМПЈУТЕРОТ и сериски порт интерфејс.Спецификација : Кабел Боја : БелаМатеријал : ПВЦ + БакарДолжина : Околу...

10шт 2/4/6 дупка RCA женски стерео аудио конектор AV аудио вход конектор Lotus row усилвател интерфейс предупредително връзка

5.76 -13 % BGN 5.00

10 Pcs 2 / 4 / 6 дупка РКА Женски Стерео аудио Џек AV Аудио влез приклучок Конектор Lotред Засилувач Интерфејс Сигнал врскаДраг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

Дзин Ченг Da 72Models 72 бр./лот лаптоп DC Power Jack Socket Adapte за Lenovo за Acer за SAMSUNG DC Power Connector Socket

31.68 -8 % BGN 29.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

6pin лентов кабел за ASUA K550D K55V K55D K55VD K55vm серия Power Switch-board

BGN 6.40

Опис : Име на производ : Прекинувач табла КабелДел Број # : ОЕМСпецификација : Должина : 200mm Кабел ширина : ≈3,5 мм Растојание : 0.5 Pin број : 6pins Конектор : Б( На двете страни обратна насока ) Состојба : АкцииГаранција : 60деновиМоделот Користи во : K550 D K55 V K55 D K55 VD K55 VM Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !)Пакетот вклучува : 1pc КабелНапомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Гореща Разпродажба ! USB 2.0 to SATA Serial ATA 15+7 22P кабел-адаптер за 2,5 твърд диск за лаптоп HDD

BGN 3.63

Жешка ! USB 2.0 да SATA Serial ATA 15+7 22 P Адаптер Кабел За 2.5" ХАРД Лаптоп Хард ДискОпис : Поврзување на повеќе уреди лесно & брзо до вашиот компјутер.Во согласност со USB 2.0 спецификацијата.Поддршка на USB 2.0 со голема брзина 480 Mbps и со полна брзина 12 Mbps.Можете лесно може да се соберат 2.5" SATA HDD мобилни куќиште со овој USB да SATA кабел Моќ и Пристап LED индикатор на располагање.Двојно USB конекторите за да нема потреба од надворешна сила за поддршка на HDD до 7200rpn (Кога недостатокот на енергија, ве молиме да поврзете дополнителни USB конектор, со компјутер).Поддржува Plug & Play и Топло swamping.Кабел должина : 430mm.Пакет се вклучени : 1 x USB да SATA Кабел за 2.5" SATA HDDAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Нов USB3. 0 008S PCI-E Странично Express 1X 4x, 8x 16x Продължавам Странично Adapter Card SATA 15pin to 6pin Power Кабел Dual Power Interface

68.14 -24 % BGN 52.00

НОВИ USB3.0 008 S PCIE Столб Експрес 1 X 4x 8x 16x Extender Столб Адаптер Картичка SATA 15pin да 6pin Моќ Кабел со Двојна Моќ ИнтерфејсОколу Опис : Спецификација На Производот : Бренд име : H1111 ZИме на производ : PCIЕкспрес Столб КартичкаПроизвод материјал : PCB + Capacitance + Бакарна жицаПроизвод тежина : околу 81gМоќност тип : 15 / 6 / 4 PINПроизвод големина : 12.8 / 4.7 / 1.5(cm)Пакувањето на производот : Електростатско торба(Прашања кои имаат потреба од внимание : Кога приклучокот жица мора да се идентификуваат насока, не за да се спречат или компензираат, спречување на горење опрема, приклучете жица кога контактот на опрема за првиот, тогаш plug жица, избегнувајте премногу тешко приклучок за штекер pin е скршен.) PCIE Столб Картичка 008 S за Bitcoin РударВерзија 008 S столб колекции се најновите и врвот на линијата решение за поставување на графичкиот процесор апаратури за ископување...

Wzsm Wholesale NEW Laptop HDD Interface for DELL N5010 15R M5010 SATA Hard Disk Driver connector

10.48 -5 % BGN 10.00

Бренд нови90 дена гаранцијаПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

TF Micro SD Male to SD Female SDHC SDXC гъвкав удължителен кабел адаптер кабел удължителен кабел за автомобил, GPS, TV 48 см/60 см Drop Shipping

4.11 -27 % BGN 3.00

ТокиТокиSD слот Поддршка на сите големина 16 GB, 32 GB 64 GB 128 GB SD / SDHC картичка Компатибилен со GPS, DVD, DVR, ПРЕДВОДЕНА / LCD екран, или мобилен телефон паметен Телефон итн...

Истински тракпад A1398 тъчпад кабел 821-1610-A 821-1610-02 за Apple Macbook Pro 15 Retina A1398 средата на 2012 началото на 2013 г.

BGN 7.98

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1398 Trackpad Кабел СамоГодина2012E2013PPN 8211610А 821161002APNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОРИГИНАЛНИОТ Користи , 100% Тестирани,Добра Работа.Ве молиме изберете предмети опции онлајнВе молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

WZSM Brand New DC POWER JACK кабел за Lenovo B590

10.48 -5 % BGN 10.00

Сосема Нов висок квалитетГаранција : 90daysПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

WZSM нов LCD видео кабел за Dell MINI 10V 1010 1011 1012 P / N: 0C603T C603T DC02000SN00

12.77 -6 % BGN 12.00

Сосема Нов Висок квалитет90 дена гаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Стерео с 3.5 мм до 2 XLR съединители аудио кабел за iphone микрофон смесителен пулт небалансираното Y-сплитер тел 1M 2M 3M 5m

19.20 -1 % BGN 19.00

Висок квалитет на оклопна висока верност дизајн им овозможи на вашата музика да звучи неверојатно верни на живот,Ова е идеална аудио пренос линија.* Конектор & Пол : 3.5 mm Аудио Машки да Dual XLR Машки * Кабел Боја : Сина * Кабел Надворешниот Дијаметар : 2x 5 .0mm * Приклучок : Злато Позлатен Приклучок * Диригент : Висок квалитет на Кислородбесплатни бакар, 99.99% (КислородБесплатни Бакар) Coppery Диригент Core Жица, со висока чистота, антиоксиданс, за лесно да ги пренесувате и долг животен век, е постар аудио сигнал на излез линии, со користење на висока верност домашно Кино систем ефект е повеќе од очигледно *****Материјал и Карактеристики***** : 1...

WZSM нов DC Jack конектор за захранване порт конектор кабел за Samsung NP355V5C NP350V5C NP355-V5C

11.18 -2 % BGN 11.00

Сосема Нов Висок квалитет90 дена гаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

USB ISP 5V USBasp AVR програмист ATMEGA8 ATMEGA128+6pin поддръжка на кабели за Win7 Drop Shipping

3.94 -24 % BGN 3.00

USBasp_H6 AVR Програмер ,5 V автоматска контрола на брзината, поддршка Win7 64 Bit,LINUX standard 6pin Прекуструјна заштита со високи перформанси 500m A resettable на осигурувачот да го заштитите вашиот компјутер матична плоча...

VAKIND 1pcs Host PC Case Cooler охлаждащ вентилатор 1 Женски 4 мъжки 4pin силово кабелям гнездо фен hub сплитер кабел

3.07 -2 % BGN 3.00

VAKIND 1 buc Домаќин Случај PC Кулер за Ладење Вентилатор 1 Женски 4 Машки 4 Pin Моќ Кабел Штекерот Фан Центар Splitter КабелКарактеристики : 100% Сосема Нов4 Pin Приклучок, поддршка 3 Pin&4 Pin PWM Вентилаторот за ЛадењеНа 4 Pin Женската Порта поврзете се на вашата матична Плоча CPU Вентилатор Штекер.Спецификација : Количина : 1pcБоја : ЦрнаКомпатибилен со 4pin PMW фан конектор.Кабел Должина : Околу...

Нови / оригинални DC IN Power Jack w / кабел за Lenovo Chromebook N20-20419 11.6 N20p Series, DC30100SA00 DC30100SR00

BGN 16.00

Опис име на Производ : DCin Кабел за Дел Број # : DC30100 SA00 DC30100 SR00 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : N2020419 само 11,6" N20 P Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !)Пакетот вклучува : 1pc Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

100 бр. / лот Mix цвят RJ-45 мрежов кабел с щепсел ботуши конектори Cap Cat5 Cat6 капка

7.36 -18 % BGN 6.00

Материјал : ПВЦ пластикаНови канџи стил, заштита на кристал шеф и конектори за кабелот за поефикасно да го Продолжи животот на вашите кабли се Заштити вашиот кабелски завршува со овие финтата слободни чизми за RJ45 Специјални пад на клипот страна го задржува клип крајот од snagging на работите и кршеше! Компатибилен со сите 8 P8 C модуларен приклучок конектори Одговара на сите стандардни RJ45 модуларен приклучок Мешани бои : Сива, Жолта, Црвена, Зелена, Црна, Сина Количина : 100pcs answer : ___________________________ Note : ние ќе ја испрати на боја по случаен избор, ве молиме да се разбереRJ45 Мрежен Кабел Приклучок за Подигање Капа x 100

Crystal Network Straight Through Head-line Connector Terminal Female to Female Three Head RJ45 Интерфейс Extension Device

4.62 -13 % BGN 4.00

1 Кога ќе помислите на недостатоците на сегашната употреба на кабел должина, со 3 реда на овој дел е вметната во серија на адаптер, кабел, може да ја играат улогата на советодавните кабел.2...

Нов лаптоп LCD LED LVDS Video Flex кабел за Dell Inspiron 17R N7110 / Vostro 3750 кабел VPMW8 0VPMW8 DDD0R03LC000

15.97 -6 % BGN 15.00

Име На Производ : LCD LVDS КабелДП / N : VPMW8Дел Број : DDD0 R03 LC000Компатибилен Со за Dell Inspiron 17 R N7110 за Dell Vostro 3750СоветиЛаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.