• Новинка
2 бр. / лот Монтиране на стена прът с двойна скоба за драпиране завеса алуминий с винтове двойна

2 бр. / лот Монтиране на стена прът с двойна скоба за драпиране завеса алуминий с винтове двойна

резултат:
BGN 16.00

Брой продукти
Налично


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",
Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 години
Добредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.
Погоден за 27-28mm цевка
Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,
ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Подробности

Тип:
Ъглови Скоби
Направи си Сам пособия:
Коментари
търговска марка:
Преминтехдв
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
Тип C&D

Избор на купувачи

10 бр. / лот T слот L форма Тип на 90 градуса 2020 алуминиев профил аксесоари вътре в ъглов конектор скоба с винт M5

5.73 -13 % BGN 5.00

метар 2020 Алуминиумски Профил Додатоци Внатре Агол Конектор Заградатапредметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашатанајдобри се врати.ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со наспа ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодариметолку многу.

2pcs 22мм притиска в този клип KSM-22 прехвърляне на стоманени топчета, носещи развъртане Бул unit Пудра Metal Wheel Universal ball-transfer-units

BGN 16.06

wyприклучокstartЖешка Стока$0.18 / 5pcs$7.33 / 4pcs$0.88 / peice$2.7 / парче$3.69 / 4pcs$4.4 / 10pcs$2.7 / пар$2.7 / peicewyприклучоккрај2 парчиња тјурингова види22 топкаtransferединициНајголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за изборВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : 1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 2030 дена да ја прими пратката...

4шт 2 сплав Meterial здрава мебели Гума подвижен спирачка пудра отточна тръба на шарнирна връзка пудра колела домашен офис, компютърен стол пудра

30.83 -42 % BGN 18.00

4pcs 2" Легура Meteriial Трајни Мебел Треска Возен Кочница Рициново Вртливата Castor Тркала Дом Канцеларија Компјутер Стол CastorПревозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPSот, итн.Царина купувачот треба да биде одговорен за царина на destinantion за тоа е исклучено во нашата понуда...

45см зелена трева, круша, сандалово дърво амбициозни изложбени украса резное махагон Орел занаяти

BGN 3120.00

Светла Боја : ЖолтаNum : C2017[Име] Тајландски Светилки [Стил] Југоисточна Азија Тај Стил [Бренд] Тајландски Домен Vientiane [Точка] C2017 [Извор] Default без светлина...

4 бр./лот 32*44 mm кутия за защита на краката ъглови скоби декоративна кутия за грижа за краката

5.15 -3 % BGN 5.00

4pcs / многу 32*44mm кутија нога заштита агол загради декоративна кутија нога негаПревозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPSот, итн.Царина купувачот треба да биде одговорен за царина на destinantion за тоа е исклучено во нашата понуда...

Nordic минималистичен модерна вила, спалня хотел проектът дървени дървени, стъклени полилеи творчески американската държава

BGN 931.60

Бројот на извори на светлина : 1Модел : 13083101Извор на енергија : 25 (W)Светла Боја : Топло светлинаНордиските минималистички модерна вила во спалната соба хотел проектот Дрвени Дрвени стакло лустерот креативни Американската државаФабрика без светлина[ Спецификација Дијаметар 50cm][Боја Како што е прикажано][Материјал ] рачно изработени дрвени + стакло сенка [Извор ] Фабрика без светло за Општа E27 завртка сијалица за заштеда на енергија светилки [Апликации] дневна соба и спалната соба коридор ресторан сала, салон, кујна скалите1...

4 бр регулируем резба 50 мм Диаметър на кръгла основа M12 x 50 мм выравнивающая поставка за краката

BGN 32.00

4 Парчиња Прилагодливи Тема 50mm Кол Круг База М12 x 50mm Израмнување на Подножјето Планината ПодлогаТип : Завртка НаТема Големина : М12 x 50mmБаза Дијаметар : 50mmВкупна Висина : 82mmМатеријал : Метал & Пластика

Гуандунская фабрика построен по поръчка в лобито настолна лампа

BGN 434.72

Просечен живот : 10000000000000 (h)Светилка облик : ТркалезнаИзвор на енергија : 30 (W)Светла Боја : ЖолтаНоминална моќност : 60Заштита класа : 00Материјал : КристалноGuangdong фабрика обичај во фоајето маса светилкаОвој производ е произведен без светлина[ Спецификација ] Дијаметар 40 CM * висока 18[Боја Како што е прикажано][Материјал Рачножелезо + стакло сенка [Извор ] Фабрика без светло за Општа E27 завртка сијалица за заштеда на енергија светилки [Апликации] дневна соба и спалната соба коридор ресторан сала, салон, кујна скалитеСлика само за референца! Работи светилки најчесто се изменуваат, поради различни материјали, големината и занает, толку различни цени...

Новият 1.5 Здрав Найлон Гума Отточна Тръба На Шарнирна Връзка Пудра Колела Спирачки Подвижен Пудра Домашен Офис, Компютърен Стол Пудра Кабинет Стол На Колела

BGN 8.35

Цената е за 1pcs .Тип : 1.5" Мебел Вртливата Рициново со 4pcs ЗаврткиВоланот на Материјал : ПластикаНосителот на Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРициново Дијаметар : 41mm (1.5")Рициново Ширина : 31mmВкупна Висина : 56mmПлоча Големина : 35x35mmДебелината на плочката : 1.5 mmДијаметар на Дупка : 4.2 mmКочница : ПоддршкаОптоварување Тежина : 20 КГКарактеристики : производот е да се носатотпор АБС материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Тест : Пакет :

Китайската настолна лампа с модерен нов хотел за домашни стаи, пълен кабинет, спалня нощна лампа топло

BGN 108.80

Трансформатор : Електронски Трансформатор.Бренд : На садМесто на потекло : GuangdongСветилка облик : Дигитални СветлинаИзвор на енергија : 3060 (W)Светла Боја : Бела, топло белаПримероци ПРИМЕРОК ИЗЛОЖБА ПримерокКласичен стилШема на Процесот Информации Материјал : рафинирани стакло + висок квалитет на хардверПроцес на производство, ПРОИЗВОДСТВО ПРОТОК ШЕМА капацитет за Производство на ПРОИЗВОДСТВО STRENGT Додадете слика

HOTSale 20pcs 2028 ъглов фитинг ъгъл алуминиев 20 x 28 L свързване на група задържане детайл мач използването на 2020 г. индустриален алуминиев профил

12.18 -10 % BGN 11.00

Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Се применуваат за : Овој агол е фитинг користи за да се соработува со 2020 алуминиумски профил работиПакување содржина : 20pcs 2028 агол е фитинг

20 * 18см трева разцвет круша pen Shuanglongxizhu ръчно изработени Дракон и Феникс

BGN 118.40

Место на потекло : ТајландСветилка облик : ДругиИзвор на енергија : BGD0013 MU (W)p>Читам погоре од овој видео мојата мајка не мора да се грижите за мојот фалсификати наВие про, ние ги чува сите производи се автентични, ние во Kunming нови полжав Bay Меѓународната Трговија Град, е првиот натпревар на Тајландски стоки кои влегуваат Kunming, можете да Baidu "Тајландски стоки дистрибутивен центар во Kunming," и "KunmingБангкок автопат." Ние работиме осум Тајландски производи, вклучувајќи ги и Тајландски облека, дом занаети, амајлии козметика, ја поздрави посетата, продажба на стоки се увезуваат од Тајланд, релевантни сертификат за потекло, обичаи и така натаму.123456894643213456898546565132132165469865465 Ќе pro, ние ги чува сите производи се автентични, ние во Kunming нови полжав Bay Меѓународната Трговија Град, е првиот натпревар на Тајландски стоки кои влегуваат Kunming, можете да Baidu "Тајландски стоки дистрибутивен центар во Kunming," и "KunmingБангкок автопат." Ние работиме осум Тајландски производи, вклучувајќи ги и Тајландски облека, дом занаети, амајлии козметика, ја поздрави посетата, продажба на стоки се увезуваат од Тајланд, релевантни сертификат за потекло, обичаи и така натаму.0000000000000000000

Горещи 500 бр. От неръждаема стомана за ъглови скоби 90*90 mm правоъгълни скоби мебели за дома рамка бяла дъска полк подкрепа за закрепване на съединители

1371.41 -30 % BGN 960.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ТОПЛА 500 PCS Нерѓосувачки Челик Агол Загради 90*90mm Десен Агол Загради Мебел Рамка Одбор Полица Поддршка за Прицврстување на Конектори E247Карактеристики : Име : Нерѓосувачки Челик АголГолемина : 90mm*90mm*20mmМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПовршина Заврши : БранеаЗабелешка : ве Молиме љубезно дозволете 1~3мм отстапување,ви благодариме.Пакетот Вклучува : 500 PCS Број 7 од не ' Рѓосувачки Челик Агол Загради ( Не Вклучуваат Завртки )ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Нов Hotsale промоция на резба прът конектор двухколесный черен стол, количка за валяк с 3/8 резба прът

BGN 2.98

Навој на Матични Конектор Твинтркала Црна Стол Количка Рициново со 3 / 8" Навој МатичниОваа Твинтркала Стол Рициново може да биде опремена и во чаир, сосема одлична замена;Тоа е широко се користи за сè, од канцелариски столови за пренослива опрема, мали машини, колички и багажник, итн;На 2inch Тркала Стол Рициново може да се користи за нискокуп carpeting, чаир душеци и сите тешко подни површини;Црна тркала со двојни ескалатор raceway систем се распределува рамномерно оптоварување за непречено swiveling и напор тркалање;Економски, долготрајни Црна Навој Матични Рициново може да се користи на повеќето канцелариски столови и како портабл опрема;Боја : како на сликата шоу;Тежина : 81.2 g;Пакет содржина : 1 x Твинтркала Стол Рициново

10шт 125*125*20 мм ъглова скоба от неръждаема стомана L-образна по-дебела рамка бяла дъска подкрепа fruniture обзавеждане K248

132.24 -39 % BGN 81.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~10pcs 125*125*20mm нерѓосувачки челик агол заградата L форма подебели рамка одбор поддршка fruniture хардвер K248 Карактеристики : Име : Нерѓосувачки Челик АголГолемина : 125mm*125mm*20mmМатеријал : Нерѓосувачки Челик Површина Заврши : БранеаПакетот Вклучува : 10 PCS Број 8 Мебел Агли ( Не Вклучуваат Завртки )ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

20 броя corner плоча от неръждаема стомана ъглова скоба 40 мм х 40 мм

BGN 17.28

20 Парчиња Од Не ' Рѓосувачки Челик Агол Плоча Агол ЗаградатаДизајн : Т ФормаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликДупка Количина : 3 ДупкиДимензии : 40 х 40mm / 1 4 / 7" x 1 4 / 7" (L*W)Дупка со Дијаметар : 4.2 mmПакет Содржина : 20 x Агол Заградата

4шт J557b червен цвят мулти-дупки пластмасови свързващи пръти модел на производство на части студентите ръчна работа продажба на загуба САЩ Корея

BGN 1.60

метар метар метар метар метар метар метар метарПакетот вклучува : 4pcsДолжина : 90mmШирина : 15mmДебелина : 1.6 mmОтворот дијаметар : 1.95 и 2.05 mmПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

100шт 20*20*16 мм ъглова скоба от неръждаема стомана L-образна матово покритие рамка бяла дъска подкрепа fruniture обзавеждане K242

123.01 -39 % BGN 75.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~100pcs 20*20*16mm нерѓосувачки челик агол заградата L форма бранеа заврши рамка одбор поддршка fruniture хардвер K242 Карактеристики : Име : Нерѓосувачки Челик АголГолемина : 20mm*20mm*16mmМатеријал : Нерѓосувачки Челик Површина Заврши : БранеаПакетот Вклучува : 100 PCS Број 1 Мебел Агли ( Не Вклучуваат Завртки )ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

4 инча 120 мм кабинет хардуер аксесоари мързелив Сюзън алуминиева завъртане на плоча

24.00 -21 % BGN 19.00

КЛАСИЧЕН Алуминиум Мрзливи Сузан Имајќи Плочата Трпезариска Маса Вртливата Плоча1.Избрани Висок Квалитет на Алуминиум Материјал за Трајни и Сигурни2.Повеќе Дупки за Постабилна Употреба3.Напредни Згусне Дизајн (916 MM) за да се Одржи Повеќе Тежина, Повеќе Лого и Цврсти4.Внатрешниот Ред Мушка Дизајн да се Кандидира Повеќе Непречено и Исклучени

Нов 2 20 мм влак мост колела здрав найлон гума отточна тръба на шарнирна връзка пудра колела спирачки подвижен пудра cot универсални колела

BGN 8.34

Цената е за 1pc 20mm воз мост , Ако треба 25mm воз мост , ве молиме оставете белешка кога ќе нарачате.ви благодариме.Тип : 2" 20mm Бебе кревет универзална wheelswith ЗаврткиВоланот на Материјал : ПластикаНосителот на Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРициново Дијаметар : 50mm (2")Рициново Ширина : 46mmВкупна Висина : 99mmПлоча Големина : 40x34mmДебелината на плочката : 1.5 mmКочница : ПоддршкаОптоварување Тежина : 25 KGКарактеристики : производот е да се носатотпор АБС материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Големината На Следниве Референца : 20mm воз мост : 25мм воз мост : Тест : Пакет :

3030 Алуминиев Профил Ъглов Фитинг Ъгъл 3030 Декоративни Скоби И Аксесоари За Алуминиев Профил L Жак

9.41 -15 % BGN 8.00

метар 3030 Алуминиумски Профил Агол е Фитинг Аголпредметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашатанајдобри се врати.ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со наспа ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодариметолку многу.

Безплатна доставка на 2 бр. / лот нов 35 мм лъскав бял настолен футбол, настолен футбол топка футболни топки детски краката fussball 1

BGN 4.78

ОПИСЦената вклучува 2 парчиња / многуБесплатен превозот од КИНА ПОСТFoosball / фудбал на маса топкиМАЗНА БЕЛАМоже да ги обезбеди : *Димензии : дијаметар : 35mm(1.38")100% Сосема нов и unwornВе молиме контактирајте со нас на : Ние исто така снабдување на голема количина на големо на услугата.*************************************************Купи : Ние колку што е можно да се направи нашите описи како заврши што е можно ,но ако имате било какви прашања пред купување, ве молиме да стапите во контакт со нас.Плаќање : 1.Само СЕРИОЗНИ понудувачи се добредојдовте на аукција.2.Ние прифаќаме alipay,TT,Western Union ,Плати@pal (Без доплата)...

5pcs Dia. 19mm / 25 мм/30mm/35мм / 53mm шкаф отдушник щори сетчатое дупка / неръждаема стомана/пластмаса

3.01 -0 % BGN 3.00

5pcs Кол.19mm / 25мм / 30мм / 35mm / 53mm Кабинетот на Воздухот се Пропустливи Louver Мрежа Дупка / Нерѓосувачки Челик / ПластикаПревозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPSот, итн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.