• Новинка
3 въртящи се колела промишлен пудра универсално колело тишина PVC подвижен среден пудра полк количка, носещи спирачки бордо колела

3 въртящи се колела промишлен пудра универсално колело тишина PVC подвижен среден пудра полк количка, носещи спирачки бордо колела

резултат:
BGN 127.98

Брой продукти
Налично


Цената е за 2 парчиња
Тип : 3" Univeral Кочница Тркала
Имајќи : 6001 Еден Имајќи
Плоча големина : 94 x 64mm
Едно тркало Оптоварување Тежина : 90kg
Тркала Материјал : ПВЦ
Тркала Дијаметар : 75mm
Тркала Ширина : 32-милиметри
Инсталација Дупка : 75x45mm
Инсталација висина : 102mm
Карактеристики : производот е да се носат-отпор Вештачки Џвакање Гума материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .
Тест :
Пакет :

Подробности

Тип:
Литейщик Мебели
is_customized:
Yes
търговска марка:
Хапоригин
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
3 Универсални Колела
Тип:
3 Универсални Колела
Колело от материала:
PVC
Натоварване:
Висококачествен Топката Единичен Лагер
Диаметър На Пудра:
75 мм (3 инча)
Ширина На Пудра:
32 мм
Размер На Плочата:
94 x 64 мм
Тегло на пратката:
90 кг
Прилагане:
промишлени рицинусы
Височина на инсталацията:
102 мм
Индустриална Клещевина:
ДА

Избор на купувачи

45см зелена трева, круша, сандалово дърво амбициозни изложбени украса резное махагон Орел занаяти

BGN 3120.00

Светла Боја : ЖолтаNum : C2017[Име] Тајландски Светилки [Стил] Југоисточна Азија Тај Стил [Бренд] Тајландски Домен Vientiane [Точка] C2017 [Извор] Default без светлина...

50шт 100шт 2020 стена 20 mm х 20 mm алуминиев профил ъглов фитинг ъгъл за 2020 алуминиев профил

20.78 -13 % BGN 18.00

метар 20 * 20 * 17 Алуминиумски Профил Агол е Фитинг АголПредметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашатанајдобри се врати.ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со наспа ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодариметолку многу.

10шт 125*125*20 мм ъглова скоба от неръждаема стомана L-образна по-дебела рамка бяла дъска подкрепа fruniture обзавеждане K248

132.24 -39 % BGN 81.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~10pcs 125*125*20mm нерѓосувачки челик агол заградата L форма подебели рамка одбор поддршка fruniture хардвер K248 Карактеристики : Име : Нерѓосувачки Челик АголГолемина : 125mm*125mm*20mmМатеријал : Нерѓосувачки Челик Површина Заврши : БранеаПакетот Вклучува : 10 PCS Број 8 Мебел Агли ( Не Вклучуваат Завртки )ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Нов Hotsale промоция на резба прът конектор двухколесный черен стол, количка за валяк с 3/8 резба прът

BGN 2.98

Навој на Матични Конектор Твинтркала Црна Стол Количка Рициново со 3 / 8" Навој МатичниОваа Твинтркала Стол Рициново може да биде опремена и во чаир, сосема одлична замена;Тоа е широко се користи за сè, од канцелариски столови за пренослива опрема, мали машини, колички и багажник, итн;На 2inch Тркала Стол Рициново може да се користи за нискокуп carpeting, чаир душеци и сите тешко подни површини;Црна тркала со двојни ескалатор raceway систем се распределува рамномерно оптоварување за непречено swiveling и напор тркалање;Економски, долготрајни Црна Навој Матични Рициново може да се користи на повеќето канцелариски столови и како портабл опрема;Боја : како на сликата шоу;Тежина : 81.2 g;Пакет содржина : 1 x Твинтркала Стол Рициново

2pcs 22мм притиска в този клип KSM-22 прехвърляне на стоманени топчета, носещи развъртане Бул unit Пудра Metal Wheel Universal ball-transfer-units

BGN 16.06

wyприклучокstartЖешка Стока$0.18 / 5pcs$7.33 / 4pcs$0.88 / peice$2.7 / парче$3.69 / 4pcs$4.4 / 10pcs$2.7 / пар$2.7 / peicewyприклучоккрај2 парчиња тјурингова види22 топкаtransferединициНајголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за изборВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : 1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 2030 дена да ја прими пратката...

20 * 18см трева разцвет круша pen Shuanglongxizhu ръчно изработени Дракон и Феникс

BGN 118.40

Место на потекло : ТајландСветилка облик : ДругиИзвор на енергија : BGD0013 MU (W)p>Читам погоре од овој видео мојата мајка не мора да се грижите за мојот фалсификати наВие про, ние ги чува сите производи се автентични, ние во Kunming нови полжав Bay Меѓународната Трговија Град, е првиот натпревар на Тајландски стоки кои влегуваат Kunming, можете да Baidu "Тајландски стоки дистрибутивен центар во Kunming," и "KunmingБангкок автопат." Ние работиме осум Тајландски производи, вклучувајќи ги и Тајландски облека, дом занаети, амајлии козметика, ја поздрави посетата, продажба на стоки се увезуваат од Тајланд, релевантни сертификат за потекло, обичаи и така натаму.123456894643213456898546565132132165469865465 Ќе pro, ние ги чува сите производи се автентични, ние во Kunming нови полжав Bay Меѓународната Трговија Град, е првиот натпревар на Тајландски стоки кои влегуваат Kunming, можете да Baidu "Тајландски стоки дистрибутивен центар во Kunming," и "KunmingБангкок автопат." Ние работиме осум Тајландски производи, вклучувајќи ги и Тајландски облека, дом занаети, амајлии козметика, ја поздрави посетата, продажба на стоки се увезуваат од Тајланд, релевантни сертификат за потекло, обичаи и така натаму.0000000000000000000

Безплатна доставка на 2 бр. / лот нов 35 мм лъскав бял настолен футбол, настолен футбол топка футболни топки детски краката fussball 1

BGN 4.78

ОПИСЦената вклучува 2 парчиња / многуБесплатен превозот од КИНА ПОСТFoosball / фудбал на маса топкиМАЗНА БЕЛАМоже да ги обезбеди : *Димензии : дијаметар : 35mm(1.38")100% Сосема нов и unwornВе молиме контактирајте со нас на : Ние исто така снабдување на голема количина на големо на услугата.*************************************************Купи : Ние колку што е можно да се направи нашите описи како заврши што е можно ,но ако имате било какви прашања пред купување, ве молиме да стапите во контакт со нас.Плаќање : 1.Само СЕРИОЗНИ понудувачи се добредојдовте на аукција.2.Ние прифаќаме alipay,TT,Western Union ,Плати@pal (Без доплата)...

Нов 2 20 мм влак мост колела здрав найлон гума отточна тръба на шарнирна връзка пудра колела спирачки подвижен пудра cot универсални колела

BGN 8.34

Цената е за 1pc 20mm воз мост , Ако треба 25mm воз мост , ве молиме оставете белешка кога ќе нарачате.ви благодариме.Тип : 2" 20mm Бебе кревет универзална wheelswith ЗаврткиВоланот на Материјал : ПластикаНосителот на Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРициново Дијаметар : 50mm (2")Рициново Ширина : 46mmВкупна Висина : 99mmПлоча Големина : 40x34mmДебелината на плочката : 1.5 mmКочница : ПоддршкаОптоварување Тежина : 25 KGКарактеристики : производот е да се носатотпор АБС материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Големината На Следниве Референца : 20mm воз мост : 25мм воз мост : Тест : Пакет :

100шт 20*20*16 мм ъглова скоба от неръждаема стомана L-образна матово покритие рамка бяла дъска подкрепа fruniture обзавеждане K242

123.01 -39 % BGN 75.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~100pcs 20*20*16mm нерѓосувачки челик агол заградата L форма бранеа заврши рамка одбор поддршка fruniture хардвер K242 Карактеристики : Име : Нерѓосувачки Челик АголГолемина : 20mm*20mm*16mmМатеријал : Нерѓосувачки Челик Површина Заврши : БранеаПакетот Вклучува : 100 PCS Број 1 Мебел Агли ( Не Вклучуваат Завртки )ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Новият 1.5 Здрав Найлон Гума Отточна Тръба На Шарнирна Връзка Пудра Колела Спирачки Подвижен Пудра Домашен Офис, Компютърен Стол Пудра Кабинет Стол На Колела

BGN 8.35

Цената е за 1pcs .Тип : 1.5" Мебел Вртливата Рициново со 4pcs ЗаврткиВоланот на Материјал : ПластикаНосителот на Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРициново Дијаметар : 41mm (1.5")Рициново Ширина : 31mmВкупна Висина : 56mmПлоча Големина : 35x35mmДебелината на плочката : 1.5 mmДијаметар на Дупка : 4.2 mmКочница : ПоддршкаОптоварување Тежина : 20 КГКарактеристики : производот е да се носатотпор АБС материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Тест : Пакет :

20pcs ъглов протектор скоростна книга Бележки албум под ъгъл декоративен протектор Капачка за кутия за бижута, антични мебели, аксесоари

3.18 -6 % BGN 3.00

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Заштита на маса,кутија,или вашето дрво случаи да бидат оштетени...

2 бр./лот 155 мм красив меден цвят цинк сплав шкаф шкаф корпусна мебел дръжка Дръжка чекмедже дръжката на шкафчето тегли свободно винт

29.60 -19 % BGN 24.00

2 ПАРЧИЊА / МНОГУ 155 MM Beatiful Бакар Боја Цинк Легура Шкафот Плакарот Кабинет Мебел се Справи со Knob Фиока Knob Шкафче се Повлече Слободни Завртка155 MM Долго 128 MM Теренот се Справи со, Други апарати за Домаќинство Harware ве Молиме Проверете Со Мојата ПродавницаПовеќе similars и други домаќинства&отворено, ве молиме да ја посетите мојата продавницаИ Секој HКвалитет на Хардвер&Алатка, ве Молиме посетете ја http : / / www.aliexpress.com / store / 6244731...

20pcs 90*90*20 mm ъглова скоба от неръждаема стомана L-образна по-дебела рамка бяла дъска подкрепа fruniture обзавеждане K247

153.79 -39 % BGN 94.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~20pcs 90*90*20mm нерѓосувачки челик агол заградата L форма подебели рамка одбор поддршка fruniture хардвер K247 Карактеристики : Име : Нерѓосувачки Челик АголГолемина : 90mm*90mm*20mmМатеријал : Нерѓосувачки Челик Површина Заврши : БранеаПакетот Вклучува : 20 PCS Број 7 Мебел Агли ( Не Вклучуваат Завртки )ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

10шт 150*150*25мм ъглова скоба от неръждаема стомана L-образна по-дебела рамка бяла дъска подкрепа fruniture обзавеждане K249

243.01 -39 % BGN 148.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~10pcs 150*150*25мм нерѓосувачки челик агол заградата L форма подебели рамка одбор поддршка fruniture хардвер K249 Карактеристики : Име : Нерѓосувачки Челик АголГолемина : 150mm*150mm*25mmМатеријал : Нерѓосувачки Челик Површина Заврши : БранеаПакетот Вклучува : 10 PCS Број 9 Мебел Агли ( Не Вклучуваат Завртки )ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Китайската настолна лампа с модерен нов хотел за домашни стаи, пълен кабинет, спалня нощна лампа топло

BGN 108.80

Трансформатор : Електронски Трансформатор.Бренд : На садМесто на потекло : GuangdongСветилка облик : Дигитални СветлинаИзвор на енергија : 3060 (W)Светла Боја : Бела, топло белаПримероци ПРИМЕРОК ИЗЛОЖБА ПримерокКласичен стилШема на Процесот Информации Материјал : рафинирани стакло + висок квалитет на хардверПроцес на производство, ПРОИЗВОДСТВО ПРОТОК ШЕМА капацитет за Производство на ПРОИЗВОДСТВО STRENGT Додадете слика

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.