• Новинка
Мебели за дома, аксесоари аксесоари прозрачен PVC анти-сблъсък гумени частици шкаф ауспуси анти-сблъсък гумени частици

Мебели за дома, аксесоари аксесоари прозрачен PVC анти-сблъсък гумени частици шкаф ауспуси анти-сблъсък гумени частици

резултат:
BGN 15.49
BGN 8.00 -48 %

Брой продукти
Налично

modname=ckeditor информации за Производот
име на производ : Анти-судир колоидното честички
Материјал : ПВЦ флексибилни лепак aterial
Боја : Транспарентна
Спецификации : 8mm/5мм L/S 5mm
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не unrantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување(освен за штетата предизвикана од човечки фактори). Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

is_customized:
Yes
Номер На Модела:
PVA-77
търговска марка:
suv
Тип:
Антиколлизионные колоидно частици
Технически характеристики:
8мм/5мм л/5мм с

Избор на купувачи

DHL за доставка на 200 бр. 3 в 1 комбинирана мебели конектори маса, шкаф шкаф шкаф крепежный скоба свързващи фитинги

566.13 -35 % BGN 368.00

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~DHL Превозот 200 PCS 3 Во 1 Комбинација Мебел Конектори Табела Шкафот Гардероба Кабинет Заеднички Fastener Заградата Поврзување Фитинзи Q519Опис : Тип : 3 Во 1 Мебел Поврзување ЗаградиМатеријал : ЖелезоБоја : Како На Сликата ШоуГолемина : Како Слика ПокажуваПовршина Заврши : Боја Цинк ПозлатаAnswer : ___________________________ Note : 1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2, ве Молиме овозможи 1~3мм за отстапување на мерни податоци...

12 бр./лот 25 мм античен цветя модел на ъглов дялан протектор за подарък кутия за бижута ъглови скоби за декоративни дървени калъф

4.14 -28 % BGN 3.00

12pcs / многу 25мм Антички Цвет Шема Врежан Агол Заштитник За Накит Кутија Агол Загради Декоративни За Дрвени СлучајВе молиме имајте предвид цената на завртки е вклучена во цената...

HOTSale 10шт 4040 ъглов фитинг ъгъл алуминиев L тип съединител скоба задържане на срещата използването на 4040 промишлен алуминиев профил

17.41 -8 % BGN 16.00

Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Се применуваат за : Овој агол е фитинг користи за да се соработува со 4040 алуминиумски профил работиПакување содржина : 10pcs 4040 агол е фитинг

20psc 28 * 27MM античен тръба Shoumian foot дървен декоративен подарък цинк сплав краката страна на ъгъл

16.72 -10 % BGN 15.00

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

Нов 1бр 30X10mm масата крака тампон лепило мебели крака крака Нескользящий мат пухкава подложки Protetcors противоскользящий бежов мат фитинги

BGN 7.60

Цената е за 1pc Беж .Тип : Табела Нога ВлошкиМатеријал : ЧувствувавБоја : БежДебелина : 5mmLenght : 30ммШирина : 10ммОваа подлоги може да се користи во било мебел нога,анти се лизга и абење отпор , особено не нула лево во подотАко ви треба други големина молам контактирајте ме кога ќе го поставите цел .Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 10мм;Цена : $4.75Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 8mm;Цена : $4.48Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 6mm;Цена : $4.22Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 5mm;Цена : $4.08Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 4mm;Цена : $3.95Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 3мм;Цена : $3.82Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 2,5 mm;Цена : $3.74Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 2mm;Цена : $3.36Пакет :

4 бр./лот 32*44 mm кутия за защита на краката ъглови скоби декоративна кутия за грижа за краката

5.15 -3 % BGN 5.00

4pcs / многу 32*44mm кутија нога заштита агол загради декоративна кутија нога негаПревозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPSот, итн.Царина купувачот треба да биде одговорен за царина на destinantion за тоа е исклучено во нашата понуда...

Мебели за дома 7907B-80 неръждаема стомана ъглов код армировка 90 градуса правоъгълен конектор гъвкав L-статив

BGN 7.98

Дома Мебел 7907 B80 нерѓосувачки челик агол код засилување 90 степени десен агол конектор за Универзален LTripod Модел : 7907 B80 Дебелина : 2mm Бленда : 5mm Тежина : 60g Материјал : не ' Рѓосувачки челик Количина : 1 парче​

8шт Малък 304 неръждаема стомана универсален топката микро универсален топката едър рогат добитък сачмен лагер сферичен лагер натоварване 7 кг JF1346

223.42 -39 % BGN 136.00

8 PCS Мали 304 од не ' рѓосувачки челик универзална топката микро универзална топката добиток топката имајќи топката Товарот 7 KG JF1346 Опис : Навој Дијаметар : 6mm Товарот : 7 KG / ЕЕЗ Универзална топката тркалање флексибилни,објектот е многу флексибилен се лизга, за намалување на работната интензитетот на работниците Широко се користат во системи за пренос, хранење системи, системите за обработка, машини за обработка и пакување, машини помошната опрема...

Малки практични рицинусы, размер 1.25 инча / 32mm, найлон PA, супер тихи колела, мечка 22кг/КОМПЮТЪР,за шкафове цвете кутия библиотеката ДЖФ1570

76.03 -39 % BGN 46.00

започнетекрајот Мали, лесни casters,големина 1.25 инчен / 32милиметри,ПА најлон,супер исклучете тркала,мечка 22kg / еез,за bookcase фиока цвет полици JF1570 Опис : Оди Материјал : PA Најлон Тркала Диск Дијаметар : 32милиметри Тркала Ширина : 13mm Инсталација Висина : 43mm Монтажа Дупка со Дијаметар : 4 MM Плоча Големина : 39 * 33mm Инсталација на Теренот : 30 * 24mm Максимално Оптоварување : 22kg / еез на Максимално Оптоварување : 66kg / 4pcs Пакет се Вклучени 4 PCS (Не вклучуваат монтажа завртки)ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

50*41 мм античен сплав на цинк дървени крака на масата край бижута вино кутия за писма на крака ъглов готически дървена кутия с аксесоари

33.60 -14 % BGN 29.00

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

20psc 28 * 27MM античен тръба Shoumian foot дървен декоративен подарък цинк сплав краката страна на ъгъл

16.72 -10 % BGN 15.00

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

100 бр./лот 30*18*M6 универсална мебели регулируеми крака на масата подравняване на крака подложки винтове протектор KF244

137.10 -44 % BGN 77.00

започнете Цена : $19.67 Цена : $49.70 Цена : $55.70 Цена : $58.44 Цена : $59.99 Цена : $59.99крајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Трговија на големо 100 PCS / многу 30*18*M6 Универзална Мебел Прилагодливи Ногарки Влошки Пластични Круг Нозе Подлога Завртки Заштитник KF244Опис : Тип : Мебел Прилагодливи НогаркиСпецификација : 30*18*M6Боја : Бела ОсноваМатеријал : Пластични+Нерѓосувачки ЖелезоКоличина : 100 PCSПакетот Вклучува : 100 PCS Прилагодливи Мебел Нозе​ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

2 бр./лот 256 мм размер масивна неръждаема стомана 304 мебелен шкаф дръжка чекмедже дръжка на сцепление с безплатни винтове

40.00 -20 % BGN 32.00

2 PC / МНОГУ 256 MM Големина СОЛИДНА од не ' Рѓосувачки Челик 304 Мебел Кабинет се Справи со Фиока Knob се Повлече Со Слободни Завртки64 MM 96 MM 128 MM 160 MM 192 MM 224 MM 256 MM 288 MM Долго се Справи со Се Достапни , ве Молиме Проверете Со Мојата ПродавницаПовеќе similars и други домаќинства&отворено, ве молиме да ја посетите мојата продавницаИ Секој HКвалитет на Хардвер&Алатка, ве Молиме посетете ја1...

Продажба на едро 100 бр./лот 30*25*M8 универсална мебели регулируеми крака подложки кръгли крака подложки винтове протектор

150.82 -39 % BGN 92.00

започнете Цена : $19.67 Цена : $49.70 Цена : $55.70 Цена : $58.44 Цена : $59.99 Цена : $59.99крајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Трговија на големо 100 PCS / многу 30*25*М8 Универзална Мебел Прилагодливи Ногарки Влошки Пластични Круг Нозе Подлога Завртки Заштитник KF244Опис : Тип : Мебел Прилагодливи НогаркиСпецификација : 30*25*М8Боја : Бела ОсноваМатеријал : Пластични+Нерѓосувачки ЖелезоКоличина : 100 PCSПакетот Вклучува : 100 PCS Мебел НозеПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

1 бр дебела неръждаема стомана ъгъл код триъгълник скоба фиксиран ъгъл на Желязо Мебели 90 градуса правоъгълен кабинет хардуер

1.41 -29 % BGN 1.00

1 buc Дебели нерѓосувачки челик агол код триаголник стапка фиксна агол железо мебел 90 степени десен агол оков за мебел заградата конекторКоличина : 1 парче Материјал : не ' Рѓосувачки челик со Дебелина : 23 mm широк спектар на маси и столчиња за различни дома мебел, столици и други шевови на фиксни и поврзани, чиста нерѓосувачки челик производи, 3 години гаранција, остатокот увери ве молиме имајте предвид , pirce само за еден компјутери, ве молиме изберете вистинската големина што ви треба .

4шт ретро европейски мебели крака античен бронз ролка разтегателен универсално нейлоновое колелото на хардуер KF1014

196.13 -39 % BGN 120.00

Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~​4 PCS Ретро Европската мебел нозе антички бронза макара троседот универзална најлон тркала хардвер KF1014ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме оставете порака за CD99901 или CD99902 кога ќе се направи ред,благодарам.ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

4шт! ПУ пластмаса перална машина ударни нескользящие подложки антивибрационный шум домашен стол, маса Масата крака, защитни подложки

BGN 7.94

4pcs! СТП пластични Машина за Перење Шок Не се лизга душеци Антивибрации на Бучава Дома Стол Биро Биро Нозе заштита влошкиКарактеристики : 100% нов и висок квалитетСТП шок влошки, добра еластичност, шок и носат; може да се користи за машина за перење / троседот нозе / нозе и други подлошки, за заштита на мебел во исто време да не му наштети на кат; заптивка леплива, може да се мијат постојаноDIY намали СТП шок влошкиДимензии : должина 7cm, ширина 7cm, дебелина 0.5 cmМатеријал : пластични стпТежина : 110gПакувањето вклучува : 4 x СТП шок влошкиЗдраво, драги пријатели,ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

200 кг сгъваема портативна ръчна количка за плосък количка сгъваема чанта за количка багажная кошница преносим ремарке от неръждаема стомана

BGN 120.00

Виткање големина на : 27 * 11 * 43 cm Одвиваат големина на : 43 * 27 * 94 cm Нето тежина : 2.34 KG Вчитување Тежина : 200 kg На големина на тркало : дијаметар на 5.1 cm * 2.7 см и набивање На тркала материјал : носетеотпор го исклучите СТП тркала Материјал : железна прачка, инженеринг пластични шасијата големина : 27 * 43 см Карактеристики : mute триење тркала, виткање преносни​

200 кг сгъваема тежък багажното вагон сгъваеми телескопични колички сгъваема портативна ръчна количка за багажното ремарке, количка за супермаркет

BGN 192.29

Виткање големина : 30 * 9.2 * 47 CM Развој големина : 47 * 30 * 91 CM Нето тежина : 3.3 KG Вчитување Тежина : 200 KG големина на тркало : Дијаметар 5 * 2.0 CM (2 Инчи) тркала материјал : Носетеотпор гумени тркала Производ, материјал : железо род инженеринг пластични Шасија големина : 30 * 47 CM (кој може да биде продолжен 10 CM) Карактеристики : Шест издолжени шасија виткање преносни Сите ние ги испратите се надополни тркала (2 Инчи)

Твърди 5 бр./лот 192 мм, Дължина от неръждаема стомана, мебели за дома дръжка Дръжка чекмедже дръжка на шкафа чекмеджето дръпна с безплатни винтове

62.40 -20 % BGN 50.00

СОЛИДНА 5 PCS / МНОГУ 192 MM Должина од не ' Рѓосувачки Челик Мебел Рачка, Фиока Knob, Кабинет се Справи И Knob, Фиока Повлече Со Слободни Завртки64 MM 96 MM 128 MM 160 MM 192 MM 224 MM 256 MM 288 MM Долго се Справи со Се Достапни , ве Молиме Проверете Со Мојата ПродавницаПовеќе similars и други домаќинства&отворено, ве молиме да ја посетите мојата продавницаИ Секој HКвалитет на Хардвер&Алатка, ве Молиме посетете ја1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.