• Новинка
5 бр./лот екологично чист филтър за кафе многократна употреба капсула от хранителна пластмаса за еднократна употреба съвместим филтър за кафе машина

5 бр./лот екологично чист филтър за кафе многократна употреба капсула от хранителна пластмаса за еднократна употреба съвместим филтър за кафе машина

резултат:
BGN 38.91
BGN 23.00 -41 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Материал:
Пластмаса
Вид Филтър:
Филтри За Многократна Употреба
търговска марка:
querida
Име:
филтър за кафе
Търговска материал:
хранителна пластмаса + висококачествена неръждаема стомана
Размери на продукта:
7*3.9*6.7 см
Тегло:
18g
Обемът на:
80 мл
Цвят:
Черен, Червен
Номериране:
Кафе Филтри 001

Избор на купувачи

OBR Преносим ръчен прес машина, кафемелачка, професионални френската преса саксия чаша 350 мл, стъклена чаша за кафе кана, прибори

44.78 -49 % BGN 23.00

Добредојдовте на OBR фабрика продавница,се надевам дека ќе имаат прекрасно шопинг искуство во нашата продавница!!OBR Преносни Рака Притисок Машина за Кафе Мелница Професионални француски Притиснете Тенџере Чаши 350 ML Чаша Кафе Кригла Создателот DrinkwareПроизвод Параметри : Име : 350 ML француски Притиснете ТенџереБоја : Зелена ,Жолта,Црвена,ЦрнаМатеријал : Стакло+ПластикаГолемина на : 350 ML / 11.5*8.5*18.5 cmКапацитет : 350 MLЗабелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.Карактеристики На Производот : Бенд нов и висок квалитет кои се издржливи во употребаНаправен од прва класа стакло и platics што не штети на здравјето на луѓето.Францускиот Притиснете Тенџере е лесен за употреба и донесе на отвореноНа стоки мелница за Кафе ќе го направи еден куп на добро кафепочнете да приготвувате1...

13шт Европейския Керамични кафе услуга ръчно изработени кана за кафе и халба Черна чаена чаша и чиния с дървена лъжица рафт за следобеден чай нова

324.30 -34 % BGN 214.00

Бренд ZEETOON Материјал Керамика Име 15 PC Европската Керамика Magnolia Кафе го Поставите рачно изработени Занаетчиски, Раканасликани Overglaze ГолеминаСЛ...

FeiC (R-образна дръжка 57,5 mm)универсален кафе от неръждаема стомана Побойник бариста Еспресо Побойник база кафе на зърна съобщение

47.92 -10 % BGN 43.00

100% сосема нов и висок квалитетUnibody солидна нерѓосувачки челик конструкција со Нерѓосувачки Челик се справи .Погодно за контрола и притиснете.База дијаметар : 57.5 mmВисина : about85mmТежина : about430gСовети : Купувачи при изборот на Кафе Tampers , првиот за да се потврди кафе во прав сад големина.Ако не може да се потврди, ќе може да се измери себе...

VOGVIGO 4 варианта капацитет 201 от неръждаема стомана мерителни чаши за кафе на кафе, мляко, венец чаша чайник, чаши за кафе за кухни

25.41 -25 % BGN 19.00

1 Изработени од нерѓосувачки челик Sиздржлив и лесен за одржување2 Јасно единица идентификација на скала капацитет, лесно да се измери3...

Нов анимационен филм Красавицата и Звярът чайник чаша г-жа Потс чип производител на чаша един комплект е идеалният подарък Бърза поща спад доставка

114.29 -45 % BGN 63.00

Новиот Бренд И Висок Квалитет Уживаат пијалоци со добар изглед teapot и купот Исто така, може да биде одличен подарок.Висина на Гѓа potts Teapot : Прибл 14cmВисина на Чип Првенство : Прибл 7cmКапацитет на Гѓа potts Teapot : 500ml Капацитет на Чип Првенство : 55ml

Areyoucan неръждаема стомана кафе Побойник бариста Espresso coffee ръчно изработени от пресована прах чук мелница за кафе и чай инструмент

BGN 23.79

1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Unibody солидна нерѓосувачки челик изградба 3.Погодно за контрола и притиснете 4.База дијаметар : 51mm или 57mm 5.Лесно чистење : Едноставен и брз, затоа што кафето секогаш доаѓа пред јадења 6.Цел денес : Животот е премногу краток за лошо кафеСертификатиПакување & ИспоракаЗошто да го одберете нас?За производите1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.