• Новинка
Карикатура Красавицата и Звяра чип чаша чай чип кана и чаша набор от керамична чаша за подарък безплатна доставка

Карикатура Красавицата и Звяра чип чаша чай чип кана и чаша набор от керамична чаша за подарък безплатна доставка

резултат:
BGN 114.29
BGN 63.00 -45 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Номер На Модела:
ДАФ
търговска марка:
СИНЧИ
Тип Комплект:
Комплект от две части
Материал:
Керамични

Избор на купувачи

FeiC (R-образна дръжка 57,5 mm)универсален кафе от неръждаема стомана Побойник бариста Еспресо Побойник база кафе на зърна съобщение

47.92 -10 % BGN 43.00

100% сосема нов и висок квалитетUnibody солидна нерѓосувачки челик конструкција со Нерѓосувачки Челик се справи .Погодно за контрола и притиснете.База дијаметар : 57.5 mmВисина : about85mmТежина : about430gСовети : Купувачи при изборот на Кафе Tampers , првиот за да се потврди кафе во прав сад големина.Ако не може да се потврди, ќе може да се измери себе...

13шт Европейския Керамични кафе услуга ръчно изработени кана за кафе и халба Черна чаена чаша и чиния с дървена лъжица рафт за следобеден чай нова

324.30 -34 % BGN 214.00

Бренд ZEETOON Материјал Керамика Име 15 PC Европската Керамика Magnolia Кафе го Поставите рачно изработени Занаетчиски, Раканасликани Overglaze ГолеминаСЛ...

VOGVIGO 4 варианта капацитет 201 от неръждаема стомана мерителни чаши за кафе на кафе, мляко, венец чаша чайник, чаши за кафе за кухни

25.41 -25 % BGN 19.00

1 Изработени од нерѓосувачки челик Sиздржлив и лесен за одржување2 Јасно единица идентификација на скала капацитет, лесно да се измери3...

Areyoucan неръждаема стомана кафе Побойник бариста Espresso coffee ръчно изработени от пресована прах чук мелница за кафе и чай инструмент

BGN 23.79

1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Unibody солидна нерѓосувачки челик изградба 3.Погодно за контрола и притиснете 4.База дијаметар : 51mm или 57mm 5.Лесно чистење : Едноставен и брз, затоа што кафето секогаш доаѓа пред јадења 6.Цел денес : Животот е премногу краток за лошо кафеСертификатиПакување & ИспоракаЗошто да го одберете нас?За производите1...

OBR Преносим ръчен прес машина, кафемелачка, професионални френската преса саксия чаша 350 мл, стъклена чаша за кафе кана, прибори

44.78 -49 % BGN 23.00

Добредојдовте на OBR фабрика продавница,се надевам дека ќе имаат прекрасно шопинг искуство во нашата продавница!!OBR Преносни Рака Притисок Машина за Кафе Мелница Професионални француски Притиснете Тенџере Чаши 350 ML Чаша Кафе Кригла Создателот DrinkwareПроизвод Параметри : Име : 350 ML француски Притиснете ТенџереБоја : Зелена ,Жолта,Црвена,ЦрнаМатеријал : Стакло+ПластикаГолемина на : 350 ML / 11.5*8.5*18.5 cmКапацитет : 350 MLЗабелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.Карактеристики На Производот : Бенд нов и висок квалитет кои се издржливи во употребаНаправен од прва класа стакло и platics што не штети на здравјето на луѓето.Францускиот Притиснете Тенџере е лесен за употреба и донесе на отвореноНа стоки мелница за Кафе ќе го направи еден куп на добро кафепочнете да приготвувате1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.