• Новинка
5 бр. / лот творчески алуминиев Вечен календар, мини преносим постоянен календар

5 бр. / лот творчески алуминиев Вечен календар, мини преносим постоянен календар

резултат:
BGN 22.56
BGN 19.00 -16 %

Брой продукти
Налично


Постојана Календар
5pcs по цел
Големина : 10.5 X 8.7 cm / еез
Материјал : Алуминиум
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

Подробности

Цвят:
Сребро
Рекламен:
ДА
търговска марка:
ДО-МИМ
Стил:
Настолен Календар
Номер На Модела:
CLD010
Тип:
Метален Календар

Избор на купувачи

Пълноцветен потребителски двете страни на печат, черен мат PVC Пластмасови визитка име карти безплатен дизайн

110.24 -15 % BGN 94.00

Полна Боја обичај две страни печатење Матирано црна ПВЦ Пластика Бизнис Картичка Печатење име на картичката Бесплатно ДизајнПВЦ транспарентен бизнис картичка дизајн е исклучителна, чувствувате добро, високо во атмосферата, не е лесно да се нула, водоотпорен, анти свиткување имитација гниење, собирање стапка е висока, комерцијални ефектот е одличен!Првата средба ќе биде импресиониран од друга страна, повеќе корпоративна култура слика и толеранција на вашата компанија...

30 / pack пълен комплект картичка [моите стихове са вашето име] творчески романтични красиви илюстрации 30 романтични любовни писма литература

BGN 10.40

30 парчиња во 1 пакет Добредојде време на Испорака : Работна недела 17 дена за да испратите парцелиЛогистика Препорачува : 1...

Двустранен CMYK четири пълна печат на PVC карти компромиси печат на карти

BGN 176.00

Двете страни во четири бои CMYK целосна печатење на ПВЦ нула исклучување картичка нула картичка Сите предмети се прилагоди,а не во акции,постојат многу прашања кои се во постапка...

1000 бр. / лот потребителски прозрачни визитки с по-добро качество прозрачна матирана PVC визитка, печат Безплатна доставка

136.00 -15 % BGN 116.00

1000pcs / Многу Сопствени Транспарентен Бизнис Картички Со Најдобар Квалитет Јасно Матирано ПВЦ Посета Картичка ПечатењеПВЦ транспарентен бизнис картичка дизајн е исклучителна, чувствувате добро, високо во атмосферата, не е лесно да се нула, водоотпорен, анти свиткување имитација гниење, собирање стапка е висока, комерцијални ефектот е одличен!Првата средба ќе биде импресиониран од друга страна, повеќе корпоративна култура слика и толеранција на вашата компанија...

нов fastion двустранен печат гланц печат на визитки добро качество Thickness0. 38mm

110.24 -15 % BGN 94.00

нови fastion дведвострано печатење сјајни Бизнис картичка печатење на добар квалитет Thickness0.38mmПВЦ транспарентен бизнис картичка дизајн е исклучителна, чувствувате добро, високо во атмосферата, не е лесно да се нула, водоотпорен, анти свиткување имитација гниење, собирање стапка е висока, комерцијални ефектот е одличен!Првата средба ќе биде импресиониран од друга страна, повеќе корпоративна култура слика и толеранција на вашата компанија...

Супер Уникален Вечен От 100 Години Е Вечният Календар На Офис Консумативи

3.18 -6 % BGN 3.00

ОписСостојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Алуминиум Тежина За : 30g Боја Сребрена Големина 10.5*9cm Пакување Листа : 1 * Календарска Белешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][42026] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Сладък сорт САМ Календар 4 цвята творчески Вечен пъзел пъзел рожден ден календари подаръци

14.38 -24 % BGN 11.00

КарактеристикиСе реорганизира на блокови за да го промените изгледот на вашиот календар секој месецУпотреба на икона блокови за да знаме специјални настани77 плочки со датуми, денови, ќорци и икони за да се опише вашиот месец

Пълноцветен матова повърхност за печат на двете лица PVC пластмасов печат визитка поименна карта за безплатен дизайн

110.24 -15 % BGN 94.00

Полна Боја Матирано и се соочуваат со Печатење на ПВЦ Пластика Бизнис Картичка Печатење на името картичка Слободни ДизајнПВЦ транспарентен бизнис картичка дизајн е исклучителна, чувствувате добро, високо во атмосферата, не е лесно да се нула, водоотпорен, анти свиткување имитација гниење, собирање стапка е висока, комерцијални ефектот е одличен!Првата средба ќе биде импресиониран од друга страна, повеќе корпоративна култура слика и толеранција на вашата компанија...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.