• Новинка
Нови части на цифров фотоапарат CANON IXUS105 IXUS115 SD1300 ELPH 100HS IXY200F IXY210 PC1469 обектив направи различни съоръжения пръстен

Нови части на цифров фотоапарат CANON IXUS105 IXUS115 SD1300 ELPH 100HS IXY200F IXY210 PC1469 обектив направи различни съоръжения пръстен

резултат:
BGN 10.40

Брой продукти
Налично


НОВАТА, Дигитална Камера Поправка Делови За CANON IXUS105 IXUS115 SD1300 ELPH 100 HS IXY200 F IXY210 PC1469 Леќа Опрема Прстен
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот)

Подробности

търговска марка:
DH
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
за canon
Държава на оригинала:
Китай

Избор на купувачи

Godox SN302 Ajustable 190cm 6 фута Photography Studio Jpeg Photo Light Stand статив, за студийната светкавица строб непрекъсната светлина

47.81 -6 % BGN 45.00

Godox SN302 Ajustable 190cm 6ft Фотографија Студио Осветлување Фото Светлина Стојат Tripod За Студио Флеш Strobe Континуирано СветлинаОпис : Боја : Црна Тежина : 980g Максимална висина е 190cm, се свитка надолу за да 66cm за лесно преносливост...

Колата издънка за Go Pro Xiaomi Yi 4K прозорец стъкло на колата планина нещастници за Gopro Hero 4 3 Sjcam SJ4000 действие камера аксесоари

6.80 -26 % BGN 5.00

1 / 4 Автомобил Вшмукување Чаша Универзална Планината Адаптер Прозорец Стакло Tripod за Gopro Херој 4 3 2 SJ4000 Xiaomi Yi Акција Камера Додатоци1 x Автомобил Вшмукување Чаша За Gopro SJ4000 sj5000Не се вклучени други предмети.КВАЛИТЕТОТ Е 100% СОСЕМА НОВ ГАРАНТИРА Спортска Опрема Силна PC пластични Оваа Tripod Планината е компатибилен со сите Gopro cancordes И АВТОМОБИЛ...

C-208A професионален FlapJack 5x8 ултра-тънък светлина край Сид CRI 93 5600K дневна светлина, за да управлява панел Dimmable снимки осветление

262.08 -5 % BGN 249.00

C208 A Професионални Flap Jack 5x8" Ултратенок LED Работ Светлина CRI 93 5600 K Фото Дневните Led Панел Dimmable Фотографија ОсветлувањеC208 A ја претставува најновата идеја во LED осветлување; на Flapjack Edge LED светло...

Комплект удължител шлем за Xiaomi Yi 4K 2 аксесоари за плоски изогнутое лепкава планина за Gopro Hero 6 5 4 3 за Sjcam Sj4000

7.81 -23 % BGN 6.00

Шлем Продолжување Рака за Полнење За Xiaomi Yi 4 K 2 Додатоци Рамен Криви Лепило Планината За Gopro Херој 6 5 4 3 Sjcam Sj4000 1.100% Сосема Нов и висок квалитет 2.Придава на шлем планината,добро за фото shoting 3.Совршен агол, мала тежина, солиден, сигурен 4.Лесен за снимање на нивните секој моменти, Земете снимки за да на следното ниво со рака 5.180 степен себе фото снимањето камера планината за motorcycler, брзина тркач, велосипедист, итн...

2 бр. нов LCD струята на Лентата за ремонт на част за Samsung D361 VP D361i D362i D363i D365i D963i D965i

BGN 14.38

2 Парчиња Нови LCD Flex Кабел Лента Поправка на Дел За Samsung D361 ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ D361i D362i D363i D365i D963i D965iПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Универсален Быстроразъемный пластинчатый адаптер K-10 1/4 закрепване за главата на плъзгача на статив камера

42.88 -16 % BGN 36.00

Прочитајте пред да го Купите : 1 Ако пакетот не пристигне во 60 дена (руската Федерација во 90 дена),pls контактирајте со нас без спор ,ние ќе бидат таму за да ви помогне додека не се најде пратката, ние ќе се реши со нашите најдобри !2...

Оригинален закалено стъкло протектор на екрана, за да Fuji Fujifilm X-70 X70 XE2S XE2 X100 X100T помещение закалено стъкло защитно фолио

7.01 -0 % BGN 7.00

Карактеристики : 9 H цврстинаАнтиотпечатоци слојНезаменлива чувствителност на допирОтпорност и shatterproofHD оптички transmittanceЛесна инсталацијаУлтра тенок, околу 0.26 мм, ултра издржливи.Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorplaКомпатибилен За Fuji Fujifilm X70 X70 XE2 S XE2 X100 X100 T КамераНе за други камера модел...

Подводен 45 м калъф за камера калъф за Xiaomi Action Camera водоустойчив корпус калъф за Mijia 4K Mini Action Camera аксесоари

BGN 25.60

Функција : Име : Акција Камера Водоотпорен Домување Случај Вкупната тежина : 122g Еден производ тежина : 90g Водоотпорен : 45 метри, Големина : LWH 8.3*4.6*8cm Спецификација : Професионална изработка, може да се користи во повеќе услови . Објективот е потранспарентни, лесен за чистење.може да биде висок степен на редукција на природна светлина и боја. производот се користи : планинарење, нуркање, пливање, сурфање, патување, возење, дербито, автотајмерот, летот и така натаму...

Сменящи се презрамка за цифров SLR фотоапарат DSLR 5D2 5D3 5D4 1DX 60D D3200 D3100 D7000 D810 D800 samsung D500

BGN 7.49

Опис : Високо Квалитетни и Издржливи Памук Гроздобер и Безвременски Стил Универзална Рака Одговара за Сите Марки на dslr фото КамераАко сте фотограф, аматерски или професионален, вие ќе бидете запознаени со еден константи на полиња : камера на вратот на рака.Оваа камера рака е направен од највисок квалитет и издржливи памук.Исто така, тој е дизајниран и обликувани за совршено да се вклопи вашето рамо...

Lvsun универсален телефон+AA + камера Car / AC DMW-BCL7E BCL7E BCL7 Bcl7pp зарядно устройство адаптер за Panasonic Lumix FH10 FH50 FS50 F5 SZ3 SZ9

BGN 52.78

LVSUN Универзален Телефон+АА+Камера Автомобил / AC DMWBCL7 E BCL7 E BCL7 BCL7 PP Адаптер за полнење За Panasonic Lumix FH10 FH50 FS50 F5 SZ3 SZ9LVSUN PC201 Полнач е еден Универзален Полнач за Различни Камера Батерии и АА / AAA Батерии , Вие Само Треба Да се Промени Полнење Плочи...

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА! Новият LCD екран за CANON IXUS230 IXUS125 IXY600F IXUS255 IXY610F камера без подсветка

BGN 15.98

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! НОВИ LCD Екран За CANON IXIXIXY600 F IXIXY610 F на Камера Без ОсветлувањеПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Черен ръчно паяк стабилизатор на видео Steadicam стабилна инсталация за DSLR фотоапарат, видеокамера бърз транспорт Безплатна доставка

222.40 -5 % BGN 211.00

Опис Карактеристики : 1.Рачни Стабилизатор е направен од алуминиум материјал; 2 Двонасочно основна плоча со парична казна прилагодување на системот може да се прилагоди слободно да било насока (со брзо ослободување плоча, може да се однесува на скалата, може да се движи рамка со рамка ) Спецификации : 1...

(6шт, 3 бр.) LCD гвардия филм Екран протектор на дисплея на Canon EOS 5D Mark III / 5DS / 5DS R цифров фотоапарат

BGN 7.84

Опис на производот Deerekin Екран Заштитник нуди совршен екран заштита, без да се забележува благодарение на заштитна фолија е супер јасно материјал...

2 елемента EF EyeCup за Ef 1000D 500D 400D, 450D 350D XT XTi Бунтовник XS T1i 300X 300V 300 500N с отслеживающим номер

BGN 5.09

Висок КвалитетСосема нов! Никогаш не користат!Опис : На Eyecup овозможува амортизирање околу камерата е окуларот, и е особено корисно да се eyeglass wearers.Погоден ЗаCANNES 1000 D 400 D 450 D 500 D 350 D 300 DES 300 X 300 V 300 500 NES се Бунтува К2 EOS Бунтовнички К3 EOS Бунтовнички T2 EOS Бунтовнички TIDigital Rebel XT XTi Xsi XS T1iПакетот вклучуваEyecup x2

Подводно гмуркане червен филтър за Go Pro 3 58 мм Червен Пръстен на огледалото за Gopro Hero 3 водоустойчив калъф с аксесоари за екшън камери

10.40 -13 % BGN 9.00

1 x Црвен Филтер( Не се вклучени други елементи, како што се покаже во слика)forr Go Pro херој 3 58mm црвен филтер

Feelworld T7 4K, HDMI Input / Output On-Camera Monitor Full HD 7IPS Screen Display, алуминиева метална рамка видео монитор за камерата

BGN 287.98

Feelworld T7 4 K На Камерата ги Следи Full HD 1920x1200 Пиксели 7" Екран IPS Видео Дисплеј,7" 4 K HDMI Алуминиум Метална Рамка Видео Монитор за Камера / Видео со Мини HDMI КабелОписи : 1...

SnowHu за GoPro трипътен сгъваем Полюс набор от аксесоари за Gopro Hero 6 5 4 3+ 2 1 SJCAM SJ4000 EKEN за xiaomi yi 4K + Y37

90.66 -27 % BGN 66.00

22.54 / торбаинструкцииКарактеристики : Триначин на виткање Пол : 3воЕдно дизајн : може да се користи како камера зафат, продолжување, рака или tripod за ултра флексибилност и голем број на снимки.Се справи со двојки како потпора : дршката може да биде одделен од раката и да се користи како лесни камера зафат.Tripod чуваат внатре рачка : Внатре се справи со е мала tripod што може да се отстрани и се користат на сопствена или во комбинација со рачкаВодоотпорен : дизајнирани за употреба во и надвор од водаАлуминиум адаптерОвој адаптер се поврзува на вашиот спорт камерата за да monopod или tripod брзо и без грешка.Ова можете да го користите адаптер за било екстремни активност ви се допаѓа, без да се грижиш за својата издржливост.Одговара за Gopro Херој 5 4 3+ 2 1 , SJCAMКамерата интерфејс : универзална 1 / 4 заврткаМатеријал : CNC АлуминиумБоја : АвтоматскиТорба За НосењеТоа е случај специјално дизајнирани да се користи со сите камерата додатоци како за Go Pro Херој 5 4 3+ 2 1 SJ4000 / 5000 / 6000 , CCbetter камери и сите достапни брендови.Направени од ЕВА кој е издржлив за да го користите...

Lvsun Universal Camera+AA+Phone Car/AC DMW-BCF10 DMW BCF10E зарядно устройство за Panasonic Lumix DMC-TS1 DMC-TS2 DMC-TS3 DMC-F2

BGN 52.78

LVSUN Универзална Камера+АА+Телефонот Автомобил / AC DMWBCF10 DMW BCF10 E Полначот Моќ За Panasonic Lumix DMCTS1 DMCTS2 DMCTS3 DMCF2LVSUN PC201 Полнач е еден Универзален Полнач за Различни Камера Батерии и АА / AAA Батерии , Вие Само Треба Да се Промени Полнење Плочи...

2x Deerekin LCD Screen Protector защитно фолио за Canon EOS 750D Бунтовник T6i / Kiss X8i / 600D T3i Kiss X5 цифров фотоапарат

5.60 -11 % BGN 5.00

Опис на производот Deerekin Екран Заштитник нуди совршен екран заштита, без да се забележува благодарение на заштитна фолија е супер јасно материјал...

5 комплекта( 10 броя) Нови резервни части за ремонт на брезенти затвора за canon EOS 750D Бунтовник T6i Kiss X8i Repair Part

BGN 26.40

Наслов5 групи( 10 парчиња) Нови Shutter Сечилото Завеса поправка делови За canon EOS 750 D Бунтовнички T6i Бакнеж X8i Поправка Дел[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа за насПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Универсална камера поясная обтегач бърз каишка кобур закачалка бутон планина бързо зареждане за всички DSLR SLR камера на едро

4.78 -16 % BGN 4.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитетРешение за брза пука.Брза монтажа и брзо ги тргнеме на вашата камера...

Deerekin 9H закалено стъкло LCD Екран протектор за Nikon D4s D4-s цифров огледално-рефлексен фотоапарат

BGN 5.52

Опис на производот ја Заштитите вашата Дигитална Камера е следење од гребнатини, нечистотија и остатоци со овој Калено Стакло Екран Заштитник...

Снимка DLSR ретро стил двойна хлопчатобумажный двор цветен модел камера на рамото врата прашка ръчно каишка

4.59 -13 % BGN 4.00

Камерата Рамо Вратот Рака Гроздобер Стил Платно Камера Рамо Вратот Рака Појас за Nikon за Canon за Sony за dslr фото КамераКарактеристики : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетГроздобер и модерен стилИздржлив материјал и безвременски стил со прилагодливи токи за различни потребаПрилагодливи карактеристики за приоритетни позиционирање универзална рака Одговара за повеќето брендови на dslr фото камера!Лесен и пренослив, тоа е погодно да се користиСпецификации : Стил : 2, 3, 4,6, 8 Материјали : Најлон Крпа Max должина : Околу...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.