• Новинка
Godox SN302 Ajustable 190cm 6 фута Photography Studio Jpeg Photo Light Stand статив, за студийната светкавица строб непрекъсната светлина

Godox SN302 Ajustable 190cm 6 фута Photography Studio Jpeg Photo Light Stand статив, за студийната светкавица строб непрекъсната светлина

резултат:
BGN 47.81
BGN 45.00 -6 %

Брой продукти
Налично

Godox SN302 Ajustable 190cm 6ft Фотографија Студио Осветлување Фото Светлина Стојат Tripod За Студио Флеш Strobe Континуирано Светлина
Опис : Боја : Црна -Тежина : 980g - Максимална висина е 190cm, се свитка надолу за да 66cm за лесно преносливост. - Професионален квалитет на алуминиум рамка со црниот сатенски финиш. - Едноставен, брз-ослободување држела овозможи брзо и прецизни висина прилагодување. - Екстра широк агол стапалки со гума совети за поголема стабилност. - Виткање дизајн на рамка за freewill осветлување позиција на поставување и полесно складирање. Работа Високо : 140~150cm Пакетот Вклучува : 1x Godox 302 Светлина Стојат Tripod

Подробности

търговска марка:
Годокс
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
SN302

Избор на купувачи

C-208A професионален FlapJack 5x8 ултра-тънък светлина край Сид CRI 93 5600K дневна светлина, за да управлява панел Dimmable снимки осветление

262.08 -5 % BGN 249.00

C208 A Професионални Flap Jack 5x8" Ултратенок LED Работ Светлина CRI 93 5600 K Фото Дневните Led Панел Dimmable Фотографија ОсветлувањеC208 A ја претставува најновата идеја во LED осветлување; на Flapjack Edge LED светло...

Meke Meike MK-6D оттичане на притежателя на Пистолета дръжки за Canon 6d

57.42 -9 % BGN 52.00

MEKE Meike МК6 D Вертикална Батеријата Зафат Држачот за Canon 6dЖЕШКА!!!Тоа носи вертикална снимање shutter копчето за ослободување, главниот бирате и БОЛЕСТ место избирање на копчето, ви нуди истата операција искуство како хоризонтална снимање...

Deerekin 9H закалено стъкло LCD Екран протектор за Nikon D4s D4-s цифров огледално-рефлексен фотоапарат

BGN 5.52

Опис на производот ја Заштитите вашата Дигитална Камера е следење од гребнатини, нечистотија и остатоци со овој Калено Стакло Екран Заштитник...

Lvsun Universal Camera+AA+Phone Car/AC DMW-BCF10 DMW BCF10E зарядно устройство за Panasonic Lumix DMC-TS1 DMC-TS2 DMC-TS3 DMC-F2

BGN 52.78

LVSUN Универзална Камера+АА+Телефонот Автомобил / AC DMWBCF10 DMW BCF10 E Полначот Моќ За Panasonic Lumix DMCTS1 DMCTS2 DMCTS3 DMCF2LVSUN PC201 Полнач е еден Универзален Полнач за Различни Камера Батерии и АА / AAA Батерии , Вие Само Треба Да се Промени Полнење Плочи...

2 бр. нов LCD струята на Лентата за ремонт на част за Samsung D361 VP D361i D362i D363i D365i D963i D965i

BGN 14.38

2 Парчиња Нови LCD Flex Кабел Лента Поправка на Дел За Samsung D361 ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ D361i D362i D363i D365i D963i D965iПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

2 комплекта прозрачно закалено стъкло защитно фолио за обектива на камерата + защитно фолио за LCD екрана на камерата, за GoPro Hero 5

2.50 -20 % BGN 2.00

Карактеристики : Ултратенок и јасни, соодветни за Go Pro Херој 5;Леќа и екран филмови сет кој им дава заштита од вода и гребење;Спецификации : Материјал : антинула и водоотпорен материјалБоја : јасноПрименлив модел : погоден за Go Pro Херој 52 x Предна Леќа Заштитник Филмови2 x Задниот Екран Заштитник Филмови2 x Алкохол Бришејќи ги Поставува1...

Amopofo Photography Studio 3 Kit+три лампи / E27 Управляемият гнездо / поставка + чадъри калъф за носене , DHL Безплатна доставка

BGN 287.84

Amopofo Фотографија / Видео Портрет Чадор Континуирано Тројно Осветлување Комплет+Три Светилки / E27 Вртливата Штекер / Стојат+Чадори за Носење,DHL Бесплатен Превозот Карактеристики : Оваа група вклучува на светло стојат, мека чадор, луковици, вртливата приклучок и носи торба...

Черен ръчно паяк стабилизатор на видео Steadicam стабилна инсталация за DSLR фотоапарат, видеокамера бърз транспорт Безплатна доставка

222.40 -5 % BGN 211.00

Опис Карактеристики : 1.Рачни Стабилизатор е направен од алуминиум материјал; 2 Двонасочно основна плоча со парична казна прилагодување на системот може да се прилагоди слободно да било насока (со брзо ослободување плоча, може да се однесува на скалата, може да се движи рамка со рамка ) Спецификации : 1...

Универсална камера поясная обтегач бърз каишка кобур закачалка бутон планина бързо зареждане за всички DSLR SLR камера на едро

4.78 -16 % BGN 4.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитетРешение за брза пука.Брза монтажа и брзо ги тргнеме на вашата камера...

Мини сгъваема студио преносима фотографско студио, мини сгъваем софтбокс с USB LED light Desktop black white soft backgound

15.98 -6 % BGN 15.00

Карактеристики : Фото студио со количка за дизајн кои се одвиваат на целиот ново ниво на можности во smartphone фотографија.Тоа им овозможува на секој да се земе страшни, студиоквалитетни слики со паметен телефон со користење на едноставни за подесување.Не грижете се за преземање на високо квалитетни слики за вашиот онлајн магазин производи повеќе.Нашиот фотостудио, ќе ви помогне да го реши проблемот.Магнетни структура...

Оригинален Fuji Fujifilm instax mini 8 фолио 20 листа бяла регионални филм за instax Instant Camera mini 8 7s 25 50-те 90 9 фотохартия

31.65 -27 % BGN 23.00

Дизајниран за употреба со Instax Мини линија на камери се Развива Веднаш Притиснете на блендата, фаќање на моментот, и да се види на слика движете надвор и сликата се развие пред вашите очи! HiSpeed ISO 800 Со врвен жито квалитет, Instax Мини Филм обезбеди живописни бои и природните тонови на кожата...

Подводно гмуркане червен филтър за Go Pro 3 58 мм Червен Пръстен на огледалото за Gopro Hero 3 водоустойчив калъф с аксесоари за екшън камери

10.40 -13 % BGN 9.00

1 x Црвен Филтер( Не се вклучени други елементи, како што се покаже во слика)forr Go Pro херој 3 58mm црвен филтер

Deerekin 9H закалено стъкло LCD Екран протектор за Panasonic DMC LX10 / LX15 / LX9 / FZH1 / LX100 цифров фотоапарат

BGN 5.52

Опис на производот ја Заштитите вашата Дигитална Камера е следење од гребнатини, нечистотија и остатоци со овој Калено Стакло Екран Заштитник...

5 комплекта( 10 броя) Нови резервни части за ремонт на брезенти затвора за canon EOS 750D Бунтовник T6i Kiss X8i Repair Part

BGN 26.40

Наслов5 групи( 10 парчиња) Нови Shutter Сечилото Завеса поправка делови За canon EOS 750 D Бунтовнички T6i Бакнеж X8i Поправка Дел[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа за насПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Снимка DLSR ретро стил двойна хлопчатобумажный двор цветен модел камера на рамото врата прашка ръчно каишка

4.59 -13 % BGN 4.00

Камерата Рамо Вратот Рака Гроздобер Стил Платно Камера Рамо Вратот Рака Појас за Nikon за Canon за Sony за dslr фото КамераКарактеристики : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетГроздобер и модерен стилИздржлив материјал и безвременски стил со прилагодливи токи за различни потребаПрилагодливи карактеристики за приоритетни позиционирање универзална рака Одговара за повеќето брендови на dslr фото камера!Лесен и пренослив, тоа е погодно да се користиСпецификации : Стил : 2, 3, 4,6, 8 Материјали : Најлон Крпа Max должина : Околу...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.