• Новинка
2 бр. нов LCD струята на Лентата за ремонт на част за Samsung D361 VP D361i D362i D363i D365i D963i D965i

2 бр. нов LCD струята на Лентата за ремонт на част за Samsung D361 VP D361i D362i D363i D365i D963i D965i

резултат:
BGN 14.38

Брой продукти
Налично

2 Парчиња Нови LCD Flex Кабел Лента Поправка на Дел За Samsung D361 ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ D361i D362i D363i D365i D963i D965i
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот)

Подробности

Пакет:
ДА
търговска марка:
DH
Номер На Модела:
За Samsung

Избор на купувачи

Amopofo Photography Studio 3 Kit+три лампи / E27 Управляемият гнездо / поставка + чадъри калъф за носене , DHL Безплатна доставка

BGN 287.84

Amopofo Фотографија / Видео Портрет Чадор Континуирано Тројно Осветлување Комплет+Три Светилки / E27 Вртливата Штекер / Стојат+Чадори за Носење,DHL Бесплатен Превозот Карактеристики : Оваа група вклучува на светло стојат, мека чадор, луковици, вртливата приклучок и носи торба...

Водоустойчив подводен корпус на корпуса на фотоапарата калъф за canon Powershot S100

BGN 255.02

Одговараат за : Компатибилен со Канон S100 Пакет вклучува : 1x Водоотпорен Случај за Камерата1x Рака на рака1x рака на Рака1x Oring1x Водоотпорен нафта1x упатствоПрепорачуваме Производи Топла Производи

Оригинален Fujifilm Instax Mini Film 60 sheet White Edge Photo For Instax 9 7s 8 90 25 55 Share SP-1 mini9 Camera

BGN 68.16

Следните fujifilm истекот на рокот за 2019, ве молиме остатокот увери купувањеВе молиме имајте предвид дека:Ве молиме одете на редовни продавници да се купи автентична оригинална Fuji Fuji на филмската камера, да не предизвика не можат да се користатОва е најновата пакување и стари пакување општи правилно

5x черен найлонов ремък за китката каишка за фотоапарат, мобилен телефон, iPod, USB mp3 mp4

1.60 -37 % BGN 1.00

5x Црна Најлон врвка за околу Рака Lanyard за Камера Мобилен Телефон USB i Pod mp3 mp4Опис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМодерен ДизајнИздржливи Материјали : НајлонБоја : ЦрнаВкупна должина : Околу 7.3 инчиКомпатибилен со : Мобилни Телефони, Камери, MP3 и MP4 Плеери, i Pod, PSP, PDA, USB и повеќеПакетот вклучува : 5*Висок квалитет на црна врвка за околу рака lanyard

Deerekin 9H закалено стъкло LCD Екран протектор за Nikon D4s D4-s цифров огледално-рефлексен фотоапарат

BGN 5.52

Опис на производот ја Заштитите вашата Дигитална Камера е следење од гребнатини, нечистотија и остатоци со овој Калено Стакло Екран Заштитник...

Sonovel 15mm Род Rig DSLR Camera Видео Cage Kit стабилизатор + горна дръжка за Sony A7 II A7RII A7SII A6300 A6000/GH4/EOS M5

122.00 -20 % BGN 98.00

Sonovel 15mm Род Екипаж dslr фото Камера за Видео Кафез Комплет Стабилизатор + Врвот се Справи со Притисокот за Sony О7 II A7 RII A7 SII A6300 A6000 / GH4 / EOS М5Карактеристики : Компатибилен со Sony О7 / A7r / A7s.Со numbero" монтажа дупки за прикачување на други додатоци.Доаѓа со рака врвот контрола, лесно да се одржи.Лесен пристап до батерија и меморија врати, како и моќ и влез / излез конектори.Направен од висок квалитет на алуминиум, трајни и здрав.Доаѓаат со 15mm прачка за монтажа следат фокус, мат кутија, итн..Спецификација : Материјал : Алуминиум легураРод Големина : Φ15mm x 248mmКафез Надвор Големина : 165 x 110 x 54mmКафез внатре Големина : 155 х 95 х 42mmВкупната Тежина : 700gОдговараат за : Sony О7 / A7 R / A7 S / A7 SII / A7 RII / A6300 / A6000 / A5100 / NEX7 / NEX6..,Panasonic GH4 / GH3.Canon EOS М5 / М31 x Алуминиум Кафез1 x Компатибилен Блок2 x 15mm Алуминиумски прачки5 x Метална Завртка2 x Хексагонални Клуч1 x Врвот Рачка

2 елемента EF EyeCup за Ef 1000D 500D 400D, 450D 350D XT XTi Бунтовник XS T1i 300X 300V 300 500N с отслеживающим номер

BGN 5.09

Висок КвалитетСосема нов! Никогаш не користат!Опис : На Eyecup овозможува амортизирање околу камерата е окуларот, и е особено корисно да се eyeglass wearers.Погоден ЗаCANNES 1000 D 400 D 450 D 500 D 350 D 300 DES 300 X 300 V 300 500 NES се Бунтува К2 EOS Бунтовнички К3 EOS Бунтовнички T2 EOS Бунтовнички TIDigital Rebel XT XTi Xsi XS T1iПакетот вклучуваEyecup x2

Снимка DLSR ретро стил двойна хлопчатобумажный двор цветен модел камера на рамото врата прашка ръчно каишка

4.59 -13 % BGN 4.00

Камерата Рамо Вратот Рака Гроздобер Стил Платно Камера Рамо Вратот Рака Појас за Nikon за Canon за Sony за dslr фото КамераКарактеристики : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетГроздобер и модерен стилИздржлив материјал и безвременски стил со прилагодливи токи за различни потребаПрилагодливи карактеристики за приоритетни позиционирање универзална рака Одговара за повеќето брендови на dslr фото камера!Лесен и пренослив, тоа е погодно да се користиСпецификации : Стил : 2, 3, 4,6, 8 Материјали : Најлон Крпа Max должина : Околу...

Универсален велосипед група титуляр за Gopro Hero 5 4 3 волан клип за Xiaomi Yi 4K Go Pro Sjcam Sj4000 Action Camera аксесоари

42.35 -15 % BGN 36.00

1x Велосипед Б рекет Носителот1x Завртка1x Тока базаНе се вклучуваат камерата,камерата случај и други предмети.Главната пол е најлон плус стаклени влакна, бајонет делови TPU мека, другиот е ABSСтегање опсег е 1768 MMПроизвод Големина : 127x52x46 MM

Godox 300SDI 900W (300Wx3) Студио Flash Lighting + flash trigger RT-16 + 50x70 дифузер + flector Photography Strobe Light Kit

BGN 688.00

Godox 300 SDI 220 V Професионална Фотографија Осветлување Светилка Комплет Наместен со 300 W Студио Флеш Strobe Светлина Стојат Softbox Штала Вратата АктивирањетоGodox 300 SDI 220 VИстакнува : Издржливи алуминиум домувањеЕден оган антиpreflash системВисока моќност во компактна големинаLED прецизни моќ екранотОпремени со зуи функцијаПовеќе автоавто заштитаСпецификации : Модел 250 SDi 300 SDiMax Моќ(ws) 250 WS 300 WSВодич Број(ISO100) 48 58Флеш Моќ Варијација 8 чекориРециклирање Време 0.5~2sМоделирање Светилка(w) 75 W (прилагодливи)Боја Температура 5600 K±200 KАктивирањето на Владата Тест копчето,Sync кабелот,Флеш предизвика,РобОперативен напон 220 V / 50 Hz или 100 V~120 V / 60 HzФлеш Времетраење 1 / 20001 / 800sПредизвикувајќи Напон DC 5 VОсигурач 5 A 5 A(220 V); 8 A(100 V~120 V)Godox RT16Функција : Безжична контролаУдобен операцијаНиска излезна консумираатНиска енергија од батеријата трошиНизок напон потребенНема штетни за камератаИзолација каналСпецификација : Напојување : DCКанал : 16Работна Фреквенција : 433 MHzSync грло : 6.35 mm / 3.5 mmSync Брзина : 1 / 200 дикРаботата на Далечина : 20 милиони~30m (отворен простор, без мешање)Пакувањето Вклучува : 3 x GODOX 300 SDI 300 W студио strobe3 x 200cm Светлина Стојат2 x 50x70cm Softbox1 x 110cm (32") 5 во 1 рефлектор1 x Штала вратата & 4x Боја Филтер(црвена, жолта, сина, зелена)1 x CB05 Торба1 x 16 Канал Безжична Активирањето3 x 16 Канал Безжичен Приемник

2x Deerekin LCD Screen Protector защитно фолио за Canon EOS 750D Бунтовник T6i / Kiss X8i / 600D T3i Kiss X5 цифров фотоапарат

5.60 -11 % BGN 5.00

Опис на производот Deerekin Екран Заштитник нуди совршен екран заштита, без да се забележува благодарение на заштитна фолија е супер јасно материјал...

5 комплекта( 10 броя) Нови резервни части за ремонт на брезенти затвора за canon EOS 750D Бунтовник T6i Kiss X8i Repair Part

BGN 26.40

Наслов5 групи( 10 парчиња) Нови Shutter Сечилото Завеса поправка делови За canon EOS 750 D Бунтовнички T6i Бакнеж X8i Поправка Дел[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа за насПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Черен ръчно паяк стабилизатор на видео Steadicam стабилна инсталация за DSLR фотоапарат, видеокамера бърз транспорт Безплатна доставка

222.40 -5 % BGN 211.00

Опис Карактеристики : 1.Рачни Стабилизатор е направен од алуминиум материјал; 2 Двонасочно основна плоча со парична казна прилагодување на системот може да се прилагоди слободно да било насока (со брзо ослободување плоча, може да се однесува на скалата, може да се движи рамка со рамка ) Спецификации : 1...

Meke Meike MK-6D оттичане на притежателя на Пистолета дръжки за Canon 6d

57.42 -9 % BGN 52.00

MEKE Meike МК6 D Вертикална Батеријата Зафат Држачот за Canon 6dЖЕШКА!!!Тоа носи вертикална снимање shutter копчето за ослободување, главниот бирате и БОЛЕСТ место избирање на копчето, ви нуди истата операција искуство како хоризонтална снимање...

Универсален Быстроразъемный пластинчатый адаптер K-10 1/4 закрепване за главата на плъзгача на статив камера

42.88 -16 % BGN 36.00

Прочитајте пред да го Купите : 1 Ако пакетот не пристигне во 60 дена (руската Федерација во 90 дена),pls контактирајте со нас без спор ,ние ќе бидат таму за да ви помогне додека не се најде пратката, ние ќе се реши со нашите најдобри !2...

2 комплекта прозрачно закалено стъкло защитно фолио за обектива на камерата + защитно фолио за LCD екрана на камерата, за GoPro Hero 5

2.50 -20 % BGN 2.00

Карактеристики : Ултратенок и јасни, соодветни за Go Pro Херој 5;Леќа и екран филмови сет кој им дава заштита од вода и гребење;Спецификации : Материјал : антинула и водоотпорен материјалБоја : јасноПрименлив модел : погоден за Go Pro Херој 52 x Предна Леќа Заштитник Филмови2 x Задниот Екран Заштитник Филмови2 x Алкохол Бришејќи ги Поставува1...

Мини сгъваема студио преносима фотографско студио, мини сгъваем софтбокс с USB LED light Desktop black white soft backgound

15.98 -6 % BGN 15.00

Карактеристики : Фото студио со количка за дизајн кои се одвиваат на целиот ново ниво на можности во smartphone фотографија.Тоа им овозможува на секој да се земе страшни, студиоквалитетни слики со паметен телефон со користење на едноставни за подесување.Не грижете се за преземање на високо квалитетни слики за вашиот онлајн магазин производи повеќе.Нашиот фотостудио, ќе ви помогне да го реши проблемот.Магнетни структура...

3in1 1set Floaty Floating Hand Grip Handle Mount + винт + адаптер за Sony action camera HDR-AZ1 HDR-AS15 HDR-AS20 HDR-AS30V

10.69 -6 % BGN 10.00

ОписДизајниран за да ја зачувате вашата камера ако падна во вода, тоа двојки како рака зафат и летачки уред; да Лебди лепење директно до излезе од водата и неговата светла жолта боја, го прави лесно да се место; Wristband е прилагодлив.Пакетот Вклучува1 x Лебди Рачни се Држиме за Sony акција cam1 x Завртка1 Адаптер xЗабелешка : за камера и други додатоци НЕ се вклучени.(Не ги вклучуваат AS100v)

Оригинален Fuji Fujifilm instax mini 8 фолио 20 листа бяла регионални филм за instax Instant Camera mini 8 7s 25 50-те 90 9 фотохартия

31.65 -27 % BGN 23.00

Дизајниран за употреба со Instax Мини линија на камери се Развива Веднаш Притиснете на блендата, фаќање на моментот, и да се види на слика движете надвор и сликата се развие пред вашите очи! HiSpeed ISO 800 Со врвен жито квалитет, Instax Мини Филм обезбеди живописни бои и природните тонови на кожата...

Vamson за Go pro аксесоари главоболие каишка плаващ гаф на 360 градуса клип за Xiaomi за Yi 4K за Gopro Hero 5 4 3+ за SJCAM VS42

12.78 -22 % BGN 10.00

Се обрне внимание : Нашите производи се бренд "Vamson"(не Gopro бренд), но тие се вклопуваат добро за Gopro и други спортски камери.Vamson за да Одат про Прибор Глава Рака Floaty плувка 360степен Клип За Xiaomi за Yi 4 K за Gopro Херој 5 4 3+ за SJCAM VS42Опис : 100% Сосема нов a nd висок квалитетШироко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед / мотоциклШефот на Рака се Применуваат за да се носат на глава, нормална перспектива снимање на екранот...

Комплект удължител шлем за Xiaomi Yi 4K 2 аксесоари за плоски изогнутое лепкава планина за Gopro Hero 6 5 4 3 за Sjcam Sj4000

7.81 -23 % BGN 6.00

Шлем Продолжување Рака за Полнење За Xiaomi Yi 4 K 2 Додатоци Рамен Криви Лепило Планината За Gopro Херој 6 5 4 3 Sjcam Sj4000 1.100% Сосема Нов и висок квалитет 2.Придава на шлем планината,добро за фото shoting 3.Совршен агол, мала тежина, солиден, сигурен 4.Лесен за снимање на нивните секој моменти, Земете снимки за да на следното ниво со рака 5.180 степен себе фото снимањето камера планината за motorcycler, брзина тркач, велосипедист, итн...

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА! Новият LCD екран за CANON IXUS230 IXUS125 IXY600F IXUS255 IXY610F камера без подсветка

BGN 15.98

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! НОВИ LCD Екран За CANON IXIXIXY600 F IXIXY610 F на Камера Без ОсветлувањеПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Lvsun Universal Camera+AA+Phone Car/AC DMW-BCF10 DMW BCF10E зарядно устройство за Panasonic Lumix DMC-TS1 DMC-TS2 DMC-TS3 DMC-F2

BGN 52.78

LVSUN Универзална Камера+АА+Телефонот Автомобил / AC DMWBCF10 DMW BCF10 E Полначот Моќ За Panasonic Lumix DMCTS1 DMCTS2 DMCTS3 DMCF2LVSUN PC201 Полнач е еден Универзален Полнач за Различни Камера Батерии и АА / AAA Батерии , Вие Само Треба Да се Промени Полнење Плочи...

Универсална камера поясная обтегач бърз каишка кобур закачалка бутон планина бързо зареждане за всички DSLR SLR камера на едро

4.78 -16 % BGN 4.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитетРешение за брза пука.Брза монтажа и брзо ги тргнеме на вашата камера...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.