• Новинка
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА! Новият LCD екран за CANON IXUS230 IXUS125 IXY600F IXUS255 IXY610F камера без подсветка

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА! Новият LCD екран за CANON IXUS230 IXUS125 IXY600F IXUS255 IXY610F камера без подсветка

резултат:
BGN 15.98

Брой продукти
Налично

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! НОВИ LCD Екран За CANON IXUS230 IXUS125 IXY600 F IXUS255 IXY610 F на Камера Без Осветлување
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот)

Подробности

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
за canon
търговска марка:
DH
Воспользуйся:
Камера

Избор на купувачи

Колата издънка за Go Pro Xiaomi Yi 4K прозорец стъкло на колата планина нещастници за Gopro Hero 4 3 Sjcam SJ4000 действие камера аксесоари

6.80 -26 % BGN 5.00

1 / 4 Автомобил Вшмукување Чаша Универзална Планината Адаптер Прозорец Стакло Tripod за Gopro Херој 4 3 2 SJ4000 Xiaomi Yi Акција Камера Додатоци1 x Автомобил Вшмукување Чаша За Gopro SJ4000 sj5000Не се вклучени други предмети.КВАЛИТЕТОТ Е 100% СОСЕМА НОВ ГАРАНТИРА Спортска Опрема Силна PC пластични Оваа Tripod Планината е компатибилен со сите Gopro cancordes И АВТОМОБИЛ...

(6 бр., 3 опаковане.) LCD гвардия филм Екран протектор на дисплея за Nikon Coolpix B700 P900 P900s P610 P600 P600s S9900 S9900s

BGN 7.84

Опис на производот Deerekin Екран Заштитник нуди совршен екран заштита, без да се забележува благодарение на заштитна фолија е супер јасно материјал...

Lvsun универсален телефон+AA + камера Car / AC DMW-BCL7E BCL7E BCL7 Bcl7pp зарядно устройство адаптер за Panasonic Lumix FH10 FH50 FS50 F5 SZ3 SZ9

BGN 52.78

LVSUN Универзален Телефон+АА+Камера Автомобил / AC DMWBCL7 E BCL7 E BCL7 BCL7 PP Адаптер за полнење За Panasonic Lumix FH10 FH50 FS50 F5 SZ3 SZ9LVSUN PC201 Полнач е еден Универзален Полнач за Различни Камера Батерии и АА / AAA Батерии , Вие Само Треба Да се Промени Полнење Плочи...

Оригинален Fujifilm Instax Mini Film 60 sheet White Edge Photo For Instax 9 7s 8 90 25 55 Share SP-1 mini9 Camera

BGN 68.16

Следните fujifilm истекот на рокот за 2019, ве молиме остатокот увери купувањеВе молиме имајте предвид дека:Ве молиме одете на редовни продавници да се купи автентична оригинална Fuji Fuji на филмската камера, да не предизвика не можат да се користатОва е најновата пакување и стари пакување општи правилно

Feelworld T7 4K, HDMI Input / Output On-Camera Monitor Full HD 7IPS Screen Display, алуминиева метална рамка видео монитор за камерата

BGN 287.98

Feelworld T7 4 K На Камерата ги Следи Full HD 1920x1200 Пиксели 7" Екран IPS Видео Дисплеј,7" 4 K HDMI Алуминиум Метална Рамка Видео Монитор за Камера / Видео со Мини HDMI КабелОписи : 1...

3in1 1set Floaty Floating Hand Grip Handle Mount + винт + адаптер за Sony action camera HDR-AZ1 HDR-AS15 HDR-AS20 HDR-AS30V

10.69 -6 % BGN 10.00

ОписДизајниран за да ја зачувате вашата камера ако падна во вода, тоа двојки како рака зафат и летачки уред; да Лебди лепење директно до излезе од водата и неговата светла жолта боја, го прави лесно да се место; Wristband е прилагодлив.Пакетот Вклучува1 x Лебди Рачни се Држиме за Sony акција cam1 x Завртка1 Адаптер xЗабелешка : за камера и други додатоци НЕ се вклучени.(Не ги вклучуваат AS100v)

Lvsun Universal Camera+AA+Phone Car/AC DMW-BCF10 DMW BCF10E зарядно устройство за Panasonic Lumix DMC-TS1 DMC-TS2 DMC-TS3 DMC-F2

BGN 52.78

LVSUN Универзална Камера+АА+Телефонот Автомобил / AC DMWBCF10 DMW BCF10 E Полначот Моќ За Panasonic Lumix DMCTS1 DMCTS2 DMCTS3 DMCF2LVSUN PC201 Полнач е еден Универзален Полнач за Различни Камера Батерии и АА / AAA Батерии , Вие Само Треба Да се Промени Полнење Плочи...

SnowHu за GoPro трипътен сгъваем Полюс набор от аксесоари за Gopro Hero 6 5 4 3+ 2 1 SJCAM SJ4000 EKEN за xiaomi yi 4K + Y37

90.66 -27 % BGN 66.00

22.54 / торбаинструкцииКарактеристики : Триначин на виткање Пол : 3воЕдно дизајн : може да се користи како камера зафат, продолжување, рака или tripod за ултра флексибилност и голем број на снимки.Се справи со двојки како потпора : дршката може да биде одделен од раката и да се користи како лесни камера зафат.Tripod чуваат внатре рачка : Внатре се справи со е мала tripod што може да се отстрани и се користат на сопствена или во комбинација со рачкаВодоотпорен : дизајнирани за употреба во и надвор од водаАлуминиум адаптерОвој адаптер се поврзува на вашиот спорт камерата за да monopod или tripod брзо и без грешка.Ова можете да го користите адаптер за било екстремни активност ви се допаѓа, без да се грижиш за својата издржливост.Одговара за Gopro Херој 5 4 3+ 2 1 , SJCAMКамерата интерфејс : универзална 1 / 4 заврткаМатеријал : CNC АлуминиумБоја : АвтоматскиТорба За НосењеТоа е случај специјално дизајнирани да се користи со сите камерата додатоци како за Go Pro Херој 5 4 3+ 2 1 SJ4000 / 5000 / 6000 , CCbetter камери и сите достапни брендови.Направени од ЕВА кој е издржлив за да го користите...

Водоустойчив подводен корпус на корпуса на фотоапарата калъф за canon Powershot S100

BGN 255.02

Одговараат за : Компатибилен со Канон S100 Пакет вклучува : 1x Водоотпорен Случај за Камерата1x Рака на рака1x рака на Рака1x Oring1x Водоотпорен нафта1x упатствоПрепорачуваме Производи Топла Производи

2 елемента EF EyeCup за Ef 1000D 500D 400D, 450D 350D XT XTi Бунтовник XS T1i 300X 300V 300 500N с отслеживающим номер

BGN 5.09

Висок КвалитетСосема нов! Никогаш не користат!Опис : На Eyecup овозможува амортизирање околу камерата е окуларот, и е особено корисно да се eyeglass wearers.Погоден ЗаCANNES 1000 D 400 D 450 D 500 D 350 D 300 DES 300 X 300 V 300 500 NES се Бунтува К2 EOS Бунтовнички К3 EOS Бунтовнички T2 EOS Бунтовнички TIDigital Rebel XT XTi Xsi XS T1iПакетот вклучуваEyecup x2

Подводен 45 м калъф за камера калъф за Xiaomi Action Camera водоустойчив корпус калъф за Mijia 4K Mini Action Camera аксесоари

BGN 25.60

Функција : Име : Акција Камера Водоотпорен Домување Случај Вкупната тежина : 122g Еден производ тежина : 90g Водоотпорен : 45 метри, Големина : LWH 8.3*4.6*8cm Спецификација : Професионална изработка, може да се користи во повеќе услови . Објективот е потранспарентни, лесен за чистење.може да биде висок степен на редукција на природна светлина и боја. производот се користи : планинарење, нуркање, пливање, сурфање, патување, возење, дербито, автотајмерот, летот и така натаму...

2x Deerekin LCD Screen Protector защитно фолио за Canon EOS 750D Бунтовник T6i / Kiss X8i / 600D T3i Kiss X5 цифров фотоапарат

5.60 -11 % BGN 5.00

Опис на производот Deerekin Екран Заштитник нуди совршен екран заштита, без да се забележува благодарение на заштитна фолија е супер јасно материјал...

Godox 300SDI 900W (300Wx3) Студио Flash Lighting + flash trigger RT-16 + 50x70 дифузер + flector Photography Strobe Light Kit

BGN 688.00

Godox 300 SDI 220 V Професионална Фотографија Осветлување Светилка Комплет Наместен со 300 W Студио Флеш Strobe Светлина Стојат Softbox Штала Вратата АктивирањетоGodox 300 SDI 220 VИстакнува : Издржливи алуминиум домувањеЕден оган антиpreflash системВисока моќност во компактна големинаLED прецизни моќ екранотОпремени со зуи функцијаПовеќе автоавто заштитаСпецификации : Модел 250 SDi 300 SDiMax Моќ(ws) 250 WS 300 WSВодич Број(ISO100) 48 58Флеш Моќ Варијација 8 чекориРециклирање Време 0.5~2sМоделирање Светилка(w) 75 W (прилагодливи)Боја Температура 5600 K±200 KАктивирањето на Владата Тест копчето,Sync кабелот,Флеш предизвика,РобОперативен напон 220 V / 50 Hz или 100 V~120 V / 60 HzФлеш Времетраење 1 / 20001 / 800sПредизвикувајќи Напон DC 5 VОсигурач 5 A 5 A(220 V); 8 A(100 V~120 V)Godox RT16Функција : Безжична контролаУдобен операцијаНиска излезна консумираатНиска енергија од батеријата трошиНизок напон потребенНема штетни за камератаИзолација каналСпецификација : Напојување : DCКанал : 16Работна Фреквенција : 433 MHzSync грло : 6.35 mm / 3.5 mmSync Брзина : 1 / 200 дикРаботата на Далечина : 20 милиони~30m (отворен простор, без мешање)Пакувањето Вклучува : 3 x GODOX 300 SDI 300 W студио strobe3 x 200cm Светлина Стојат2 x 50x70cm Softbox1 x 110cm (32") 5 во 1 рефлектор1 x Штала вратата & 4x Боја Филтер(црвена, жолта, сина, зелена)1 x CB05 Торба1 x 16 Канал Безжична Активирањето3 x 16 Канал Безжичен Приемник

Sonovel 15mm Род Rig DSLR Camera Видео Cage Kit стабилизатор + горна дръжка за Sony A7 II A7RII A7SII A6300 A6000/GH4/EOS M5

122.00 -20 % BGN 98.00

Sonovel 15mm Род Екипаж dslr фото Камера за Видео Кафез Комплет Стабилизатор + Врвот се Справи со Притисокот за Sony О7 II A7 RII A7 SII A6300 A6000 / GH4 / EOS М5Карактеристики : Компатибилен со Sony О7 / A7r / A7s.Со numbero" монтажа дупки за прикачување на други додатоци.Доаѓа со рака врвот контрола, лесно да се одржи.Лесен пристап до батерија и меморија врати, како и моќ и влез / излез конектори.Направен од висок квалитет на алуминиум, трајни и здрав.Доаѓаат со 15mm прачка за монтажа следат фокус, мат кутија, итн..Спецификација : Материјал : Алуминиум легураРод Големина : Φ15mm x 248mmКафез Надвор Големина : 165 x 110 x 54mmКафез внатре Големина : 155 х 95 х 42mmВкупната Тежина : 700gОдговараат за : Sony О7 / A7 R / A7 S / A7 SII / A7 RII / A6300 / A6000 / A5100 / NEX7 / NEX6..,Panasonic GH4 / GH3.Canon EOS М5 / М31 x Алуминиум Кафез1 x Компатибилен Блок2 x 15mm Алуминиумски прачки5 x Метална Завртка2 x Хексагонални Клуч1 x Врвот Рачка

Универсален Быстроразъемный пластинчатый адаптер K-10 1/4 закрепване за главата на плъзгача на статив камера

42.88 -16 % BGN 36.00

Прочитајте пред да го Купите : 1 Ако пакетот не пристигне во 60 дена (руската Федерација во 90 дена),pls контактирајте со нас без спор ,ние ќе бидат таму за да ви помогне додека не се најде пратката, ние ќе се реши со нашите најдобри !2...

2 комплекта прозрачно закалено стъкло защитно фолио за обектива на камерата + защитно фолио за LCD екрана на камерата, за GoPro Hero 5

2.50 -20 % BGN 2.00

Карактеристики : Ултратенок и јасни, соодветни за Go Pro Херој 5;Леќа и екран филмови сет кој им дава заштита од вода и гребење;Спецификации : Материјал : антинула и водоотпорен материјалБоја : јасноПрименлив модел : погоден за Go Pro Херој 52 x Предна Леќа Заштитник Филмови2 x Задниот Екран Заштитник Филмови2 x Алкохол Бришејќи ги Поставува1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.