• Новинка
NiceFoto куфар комплект крушка набор от 50x50cm

NiceFoto куфар комплект крушка набор от 50x50cm

резултат:
BGN 204.99
BGN 182.00 -11 %

Брой продукти
Налично

mokuaitu1 детали за производот

Подробности

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
комплект лампи 50х50см
търговска марка:
NiceFoto

Избор на купувачи

Godox Photo Studio 80cm/31.5 in преносим осмоъгълник светкавица Speedlight Speedlite чадър софтбокс софтбокс Бролли рефлектор

BGN 41.58

Дознај повеќе за Godox Најновите Преносни Длабоко Параболична Softbox ,Оваа softbox е 80см / 31.5 во дијаметар.Отворањето големина е 80см , внатре со одразуваат сребро и доаѓа со пред проѕирен капак, одлична за speedlite.Карактеристики : 80см / 31.5 во дијаметар, внатре со одразуваат сребро.Крајната омекне светлина поток и отстрани сенка да се направи совршен стрелаштво.Висок квалитет флеш крпа, се минимизира светлина на косата и да го зголеми светлината се шири.Доаѓа со пред проѕирен капак кој е пораби со Zippered дизајн го прави лесно да се инсталира на мека кутија на трибината.Може да се користи со молњи, и некои студио флеш светла со чадор дупка.Како octagon чадор, лесно да се отвораат и затвораат.Спакувани во кеса за олеснување на транспортот.Спецификации : Тип : Octagon softboxМека кутија со дијаметар : 80см / 31.5 воПакет големина : 77 * 17 * 5cm / 30.3 * 6.7 * 2inПакет тежина : 505g / 1.1 LbПакет Листата : 1 * Softbox1 * Надворешни Бела Покривка1 * ТорбаAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка вклучува само мека кутија, надворешни бела покривка и торба.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Нов обектив за мащабиране за SAMSUNG MV900F Mv900 Digital Camera Repair Part NO CCD ( черен .Сребристо-червен )

BGN 20.00

НОВИОТ Објектив за Зумирање За SAMSUNG MV900 F MV900 Дигитална Камера Поправка на Дел БЕЗ CCD ( Црна .Сребро.црвено )Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

C пръстен / стопорное пръстен за 357002205A / 3570 02205 Konica R2 minilab part закупите 2 лот получите 1 лот безплатно

80.00 -5 % BGN 76.00

C прстен / Stopring за 357002205 A / 3570 02205 Коника R2 minilab купи 2 многу добие 1 многу слободни направени во Кина ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web, ве молиме контактирајте со нас...

Neewer Large Size 2 Card Set 8 x 10 - баланс на бялото / изложба карта 18% сиво набор от карти за дигитална и филмова фотография

15.98 -6 % BGN 15.00

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашите ЕУ магацин(Вклучувајќи ги Франција, Италија, Шпанија и Германија), сите од нашите пакети ќе биде предаден во рок од 13 дена, ако не е проблем, но на следење ќе биде одложен поради џет заостануваат, ве молиме да знаат тоа.Бесплатен ПревозотNeewer® Големи Димензии 2 Картичка Поставете 8" x 10" Белиот Баланс / Изложеност Картичка 18% Сива Картичка Сет за Дигитални и Филм ФотографијаОпис : Одлична слика е изработена со прецизна експозиција...

Jjc DSLR Camera ПЕТ Screen Protector за CANON EOS 1D X Mark II/5D MARK IV/60D/77D/9000D/100D/Kiss X7/Rebel SL1/800D/760D/M5

9.10 -1 % BGN 9.00

камера на canon nikon fujifilm sony олимпфлеш телефон iphone леќа худ SD ТФ леќа торбичкаJJC dslr фото Камера МИЛЕНИЧЕ Екран Заштитник за CANON EOS 1 D X Mark II / 5 D MARK IV / 60 D / 77 D / 9000 D / 100 D / Бакнеж X7 / Бунтовнички SL1 / 800 D / 760 D / М5ЗКПG1 XM2 Modle Компатибилни Апарати ЗКПM5 Canon EOS М5 ЗКПМ2Canon EOS М2,EOS M ЗКП1200 DEOS 1200 D / Бакнеж X70 / Бунтовнички T5, EOS 1300 D / Бакнеж X80 / Бунтовнички T6 / EOS 1500 D / EOS 2000 D / EOS БАКНЕЖ X90 / БУНТОВНИЧКИ T7 ЗКП760 DCanon EOS 800 D / 760 D / 750 D / 700 D / 650 D / 8000 D / 9000 DБакнеж X9i / X8i / X7i / X6iБунтовничките T6i / / T6s / T5i / T4i ЗКП100 DCanon EOS 100 D, Бакнеж X7, Бунтовник SL1 ЗКП70 DCanon EOS 80 D 70 D ЗКП60 DCanon EOS 60 D ЗКП7 DM2Canon EOS 7 D MARK II ЗКП6 DM2Canon EOS 6 D Mark II ЗКП6 DCanon EOS 6 D ЗКП5 DM3 IICanon EOS 5 DMARK IV / 5 D MARK III / 5 Ds / 5 Ds R ЗКП1 DXM2Canon EOS 1 D X Mark II1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Длиннофокусный притежателя подкрепа на обектива+250 мм Быстроразъемная табела за топкова глава за статив

111.98 -20 % BGN 90.00

250mm Брзо Ослободување Плоча Карактеристики : 1 Алуминиумски материјали, ЦПУ прецизност обработка, површината оксидација третман; 2...

DHL 1 бр супер тънка led лампа професионален продължи осветление D-528 40 W 1500 лумена видео светлина студио снимки led видео светлина

409.12 -29 % BGN 290.00

DHL Бесплатен Превозот 1 компјутер Бренд Dison LED Светилка на камерата светло Д528 40 W 3000 Лумен за светло во видео Студио за Фотографија led светло во видеоDison Д528 Bi Боја 524 LED Фотографија Осветлување Панел, Континуиран Осветлување Панел, Фото Студио за Видео Филм Осветлување Панел Со Barndoors, DMX КомпатибиленОваа Dison Д528 led студио светлина усвојување на високотехнолошки увезени LED цевка со повеќе од 30.000 часа живот време, а исто така со високо ефикасност, заштеда на енергија, минимална светлина загуба карактеристики, има четири прилагодливи остава за LED светло прилагодување...

5шт ново оригинално матирано стъкло (фокусирующий екран) за Canon EOS 5Ds Digital Camera Repair Part

BGN 86.40

5 PCS НОВИ Оригинални Матирано Стакло (со Фокус на Екранот) За Canon EOS 5 Ds Дигитална Камера Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Meike MK-DR5500 акумулаторна дръжка за Nikon D5500 с wi-fi дистанционно управление на 2.4 G

BGN 91.14

11055 Други Батеријата ЗафатПоврзани Производи Опис : Одговара за Nikon D5500 Камера Вертикална снимање функција, најдобар избор за портрет фотографии Двојно издржливост...

Водеща обратно за 385002629B / 3850 02629 / 3850 02629B / 385002629 Konica minilab произведено в Китай

224.00 -5 % BGN 213.00

Вози опрема за 385002629 B / 3850 02629 / 3850 02629 B / 385002629 Коника minilab направени во Кина ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

NP-82DBA NP-82 NP-80DBA NP-80 батерия USB зарядно устройство BC-80L за фотоапарат Casio Exilim EX-N20 N5 N50 S5 S6 S7 Z1 Z2 Z32 Z33 Z35 Z115

BGN 4.86

NP82 DBA NP82 NP80 DBA NP80 Батеријата со USB Полначот П.Н.Е.80 L за Камери Casio Exilim ЕКСN20 N5 N50 S5 S6 S7 Z1 Z2 Z32 Z33 Z35 Z115USB Полнач Карактеристики : Многу корисни и светлинатежина на уредот да биде во можност да камера полнење на батеријата од власта банка некаде далеку од штекер...

Godox водеше 500W видео - светлина + блок батерии Pb960 + комплект захранващ кабел LX за стрелба

BGN 447.12

Godox LED 500 W за Светло во Видео + PB960 Батеријата Пакет + LX Моќ Кабел за Полнење За ФотографијаPB960 Батеријата Пакет + LX Моќ КабелОваа високоперформанси PB960 моќ пакет со LX кабелот е специјално дизајниран за дополнување Godox LED серија на видео светлина и АДсерија блиц светлина, вклучувајќи Godox LED1000, LED500, LED308, LED170, LED126, AD360, AD180, итн.Dual излез за пуштање во двете светла истовремено, во голема мера се зголемува осветлувањето часа и ја подобрува работи траење...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.