• Новинка
hero 5 Diving Mask Scuba Diving Mask Snorkel Swim Glasses with Storage Case for GoPro Hero 5 4 3 2 Xiaomi YI 4K+ аксесоари

hero 5 Diving Mask Scuba Diving Mask Snorkel Swim Glasses with Storage Case for GoPro Hero 5 4 3 2 Xiaomi YI 4K+ аксесоари

резултат:
BGN 12.00
BGN 9.00 -25 %

Брой продукти
Налично


Опис на производот 1. Материјал 2.Рамка : PC 3.Здолниште & Рака : Течни силикони 4.Леќи на камерата : Калено стакло 5. Димензија : 17cm * 10см 6. Боја : Црна, Клучни Карактеристики : - Користи 4.0 mm дебелина темпериран стакло леќи. - Нула истекување и да нема непотребни непријатност. - Превртена teardrop дизајн зголемува вашето поле на визија. - Јасно HD широк приказ, направи што повеќе забава и побезбедно. - Одлично одговара на вашето лице (силициум лице здолниште и лесно прилагодливи ремени). - Се работи со сите за Go Pro модели( за Go Pro Херој 5 Црно,за Херој 5 Сесија, за Херој 4 Сесија, за Херој 4 3+ 3 2 1 за SJCAM SJ4000 SJ5000, за Dazzne P2, за Xiaomi Yi акција апарати, итн.). Грижа Насоки : 1. Избегнувајте да биде изгребани со остри алатки, како што се помине, прстен, нож, итн. 2. Чистење на внатрешноста lense на вашата маска со паста за заби или не абразивни почисто за да се спречат несакани fogging. 3. Исплакнете ја вашата маска темелно со свежа вода по секоја употреба. Не мие со корозивна течност.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.П : Што објектот големина е? О : Доколку тие имаат различна големина, големината е забележани во описот на продавницата. Инаку тоа е една големина за сите. 2.П : Кога може да добиете пакет по плаќање? A : Стандард на Услуги трае околу 10-35 работни дена.Експедитивни Услуги трае околу 3-15 работни дена. Зависи од дестинацијата и објективни фактори, може да потрае повеќе пати до 30-90 дена. 3.П : јас се уште не добиле објект по 35 дена, што треба да направам? A : International shipping треба повеќе време, pls почекајте неколку дена до 60., Ако сеуште не доби пакет, Pls контактирајте со нас преку телефон или е-маил, ние нудиме целосна наплата без изговор. 4.П : Што добив е различна од сликата, што се случи? A : слика покаже само некои од нашите примероци, и нашата стилови ажурирање неделно, не можеме да ви испрати иста како слика покаже Ние само може да ви испрати слични стилови. 5.П : ми се примени на објект во скршени, што треба да направам? A : Секој елемент пред превозот е добро проверени, иако ние спакувани добро, се уште не може да се избегне, како на грубото ракување со превозот работник во овој случај, pls контактирајте не и дозволете ми да знам колку количина во скршен, ве молиме да ни ме на она. Сакате : ви вратат во однос пари или го препрати до вас
Повратни информации : Ние би сакале да добиеш Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации. Вашиот коментар е многу важна за нас.Ве молиме не го отвори спорот за нас. Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе го реши проблемот за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Подробности

Тип:
Комплекти, Аксесоари За Камери Действия
Материал:
PC
търговска марка:
уланзи
Пакет:
Комплект 1
Съвместим Марка Екшън-Камера:
GoPro, Sjcam
Номер На Модела:
герой на 5 водолазна Маска

Избор на купувачи

Godox Octagon 120cm Решетка Honeycomb Softbox Bowens Mount for Studio Strobe Flash for Photography studio доставки отразена светлина

BGN 88.00

Карактеристики : Softbox опремени со мрежиВнатрешна & надворешен diffuser (и отстрани) за флексибилност во рафинирање на хард / мека односот на блиц светлинаSoftbox е лесно да се собраа користење на softbox "кожа", 8 flex прачки и брзина прстен за флеш главаСо Стандардна големина Bowens брзина месеци, овој hiqh квалитет softbox се вклопува во право во секое студио.Голем големината на softbox го прави тоа пожелно за модна фотографија и портрети и средни до големи големи производ снимки.Спецификации : Softbox големина (дијаметар) : 120cmПланината тип : BowensОблик : OctagonАлуминиум Прстен АдаптерПакетот вклучува : 1 x Octagon Beehive Softbox Со Мрежа 1 x Bowens Планината Speedring 1 x Carring торба

Sokani SK-5 от 5 4K, HDMI, On-Camera Монитор за фотоапарати Sony, Panasonic, монитор+батерия+зарядно устройство+адаптер Магията на Arm + кабел+штативная корона

BGN 600.80

Sokani SK5 5 4 K Сигнал за Поддршка & Екран на Допир 1920 x 1080 На HDMIКамера LCD Областа Камера за Видео Монитор за Sony Zhiyun КранЕкранот параметар : Големина на екран : 5"Панел тип : TFTAspect ratio : 16 : 9Резолуција : 1920x1080Contrast ratio : 1000 : 1Пиксели теренот(mm) : 0.0573PPI(пиксели на инч) : 440Боја длабочина : 24bitБоја Систем : PAL / NTSC / SECAM (АвтоОткриен)Агол на гледање : 160°H / 160°VОсветленоста(cd / m2) : 450Осветлување : LEDВреме на одговор(ms) : 20Функции : Материјал : ABS Тешки ПластикаДимензии : x 5.5 3.2 x 0.7 во.Димензии (Метрички) : 142 x 82 x 20 mmНето тежина(Метрички) : 0.1 кгПревозот Димензии : 3 x 14.75 x 7.75 во.Превозот Димензии (Метрички) : 76.2 x 374.6 x 196.8 mmИспорака Тежина (Метрички) : 0.91 kgРаботна Температура : 20~60℃Температура На Чување : 30~70℃Инсталирајте Начин : 1 / 4"20 Тема Штекер(Дното)Моќност : Влезен напон DC 7 24 V / потрошувачка на Енергија 6 WСигнал текст : 4 K HDMI, HDMI, USBСигнал излез : 4 K HDMI, HDMIАудио : 3.5 mm џек за слушалкиПакетот Вклучува : 1 x Следење1 x Sony L серија Плоча1 x F550 Батеријата 1 x AC Адаптер(САД, велика БРИТАНИЈА и ЕУ Приклучок )ве молиме да ги споделите со нас она што plug ќе сакате1 x Сонцето Хауба1 x USB Диск1 x Екран Чистење Избрише2 x Екран Заштитник1 x Sokani Магија Рака Адаптер1 x Sokani Tripod Глава1 x Микро HDMI да HDMI Кабел1 x МИНИ HDMI да HDMI Кабел1 x Операција Инструкции1 x USB Батеријата е Апарат за полнење За на Sony NPF550

99% от нова оригинална горния капак, вградена светкавица Shell резервни части за Nikon SLR D7200

BGN 28.61

Во 99% Нови оригинални Горниот капак Вграден Блиц школка Поправка делови за Nikon D7200 SLRПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

TELESIN 6 Dome Port водоустойчив корпус корпус за GoPro Hero 5 Black Hero 6 Спусък Dome Cover Sphere Lens Shooting Accessories

129.58 -46 % BGN 70.00

TELESIN 6" Купола Порта се Покријат со Водоотпорен Случај Домување Лебди се Справи со Пиштол Потребен за Go Pro Херој 5 Херој 6 Купола Леќа Додатоци TELESIN T05 Купола Порта е специјално дизајниран за Go Pro Херој 5 и Херој 6 акција камера, погоден за подводна фотографија да се обезбеди чувствувате оптички перформанси...

PULUZ for Go Pro Accessories Платно Baseball Cap Шапка W/ J-Hook обтегач закопчалка на винт, за GoPro HERO5 HERO4 Session HERO 5 4 3+ 3 2

BGN 7.98

1 Оваа бејзбол капа со Go Pro планината на предниот дел е дизајниран за да ви овозможи со можност да го приложите вашиот Go Pro камера лесно и без никакви проблеми...

38385002413A / 3850 02413 / 385002413 / 3850 02413a Konica minilab кука произведена в Китай

96.00 -5 % BGN 91.00

38385002413 A / 3850 02413 / 385002413 / 3850 02413 A Коника minilab Кука направени во Кина ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web, ве молиме контактирајте со нас...

Godox Photo Studio 80cm/31.5 in преносим осмоъгълник светкавица Speedlight Speedlite чадър софтбокс софтбокс Бролли рефлектор

BGN 41.58

Дознај повеќе за Godox Најновите Преносни Длабоко Параболична Softbox ,Оваа softbox е 80см / 31.5 во дијаметар.Отворањето големина е 80см , внатре со одразуваат сребро и доаѓа со пред проѕирен капак, одлична за speedlite.Карактеристики : 80см / 31.5 во дијаметар, внатре со одразуваат сребро.Крајната омекне светлина поток и отстрани сенка да се направи совршен стрелаштво.Висок квалитет флеш крпа, се минимизира светлина на косата и да го зголеми светлината се шири.Доаѓа со пред проѕирен капак кој е пораби со Zippered дизајн го прави лесно да се инсталира на мека кутија на трибината.Може да се користи со молњи, и некои студио флеш светла со чадор дупка.Како octagon чадор, лесно да се отвораат и затвораат.Спакувани во кеса за олеснување на транспортот.Спецификации : Тип : Octagon softboxМека кутија со дијаметар : 80см / 31.5 воПакет големина : 77 * 17 * 5cm / 30.3 * 6.7 * 2inПакет тежина : 505g / 1.1 LbПакет Листата : 1 * Softbox1 * Надворешни Бела Покривка1 * ТорбаAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка вклучува само мека кутија, надворешни бела покривка и торба.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Първоначалната такса водача CCD за Nikon D5300 ;части за фотоапарат

BGN 24.00

Оригиналниот CCD Возачот Одбор за Nikon D5300 ;Камера Поправка деловиПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

ENEL11 EN-EL11 EL11 DLI78 батерия, зарядно за кола за Nikon Coolpix S550 S01 и S560 за Pentax OPTIO DLI78 D-LI78 с USB порт

23.46 -23 % BGN 18.00

Пред испорака, ние ќе ги тестираат секој производ!Компатибилен со : Заменува : ENEL11, ENEL11,ДLI78,ДLI78Полнач За Nikon Camcorders Belows : (Ctrl + F ќе ви помогне да го најдете вашиот модел) За Nikon : Coolpix Серија : Coolpix S550, Coolpix S560, Coolpix S01 Дигитална КамераЗа Pentax : OPTIO DLI78 ДLI78 Дигитална КамераФункција : 1.Авто откривање 1.2 V до 8.4 V и монтажни таблици 2.Додадете автомобил приклучете се користи во Автомобил 3.Различни кабелот за напојување на располагање 4.USB излез 5 V 0.5 A, USB кабел 5.Полнење на сите 3.6 V / 3.7 V / 4.2 V батерија со универзална батеријата плоча 6.Полнење 1.2 V АА / AAA батерија ( треба да се избере батеријата плоча...

5шт ново оригинално матирано стъкло (фокусирующий екран) за Canon EOS 5Ds Digital Camera Repair Part

BGN 86.40

5 PCS НОВИ Оригинални Матирано Стакло (со Фокус на Екранот) За Canon EOS 5 Ds Дигитална Камера Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Yidoblo 1 бр плосък панел led лампа светлина D-2000II 140W видео многоцветен LED светлина Studio Lighting Photography Super Slim & Light

638.40 -29 % BGN 453.00

Dison Д2000 II Bi Боја 1724 LED Фотографија Осветлување Панел, Континуиран Осветлување Панел, Фото Студио за Видео Филм Осветлување Панел Со Barndoors, DMX КомпатибиленОваа Dison Д2000 II led студио светлина усвојување на високотехнолошки увезени LED цевка со повеќе од 30.000 часа живот време, а исто така со високо ефикасност, заштеда на енергија, минимална светлина загуба карактеристики, има четири прилагодливи остава за LED светло прилагодување...

KLIC-5000 KLIC5000 NP60 Dual Camera Charger за LS420 Kodak EasyShare, LS433, LS443, DX6490,DX7440, DX7590,DX7630, P712,P850, Z730

73.60 -27 % BGN 54.00

KLIC5000 KLIC5000 NP60 Двојно Камера Полнач За Кодак Easy Share LS420, LS433, LS443,DX6490,DX7440,DX7590,DX7630,P712,P850,Z730Пред испорака, ние ќе ги тестираат секој производ! Го заменува : KLIC5000, KLIC5000 Компатибилен Со Моделите Камера : (Ctrl + F ќе ви помогне да го најдете вашиот модел) за КОДАК : Easy Share DX6490 , Easy Share DX7440 , Easy Share DX7590 , Easy Share DX7630 , Easy Share LS420 , Easy Share LS433 , Easy Share LS443 , Easyshare LS633 , Easy Share LS743 , Easy Share LS753 , Easy Share Еден, Easy ShareЕден , Easy Share Z730, Easy Share Z760 , Easy Share Z7590 Дигитална Камера Функција : Ова Дуо LCD Полначот од LVSUN трошоци 1 или 2 KLIC5000 / ....

Водеща обратно за 385002629B / 3850 02629 / 3850 02629B / 385002629 Konica minilab произведено в Китай

224.00 -5 % BGN 213.00

Вози опрема за 385002629 B / 3850 02629 / 3850 02629 B / 385002629 Коника minilab направени во Кина ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

Нов обектив за мащабиране за SAMSUNG MV900F Mv900 Digital Camera Repair Part NO CCD ( черен .Сребристо-червен )

BGN 20.00

НОВИОТ Објектив за Зумирање За SAMSUNG MV900 F MV900 Дигитална Камера Поправка на Дел БЕЗ CCD ( Црна .Сребро.црвено )Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Fuji 350 370 355 minilab gear червей 327F4128R01 произведено в Китай

96.00 -5 % BGN 91.00

Fuji 350 370 355 minilab опрема црв 327 F4128 R01 направени во Кина ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

Neewer Large Size 2 Card Set 8 x 10 - баланс на бялото / изложба карта 18% сиво набор от карти за дигитална и филмова фотография

15.98 -6 % BGN 15.00

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашите ЕУ магацин(Вклучувајќи ги Франција, Италија, Шпанија и Германија), сите од нашите пакети ќе биде предаден во рок од 13 дена, ако не е проблем, но на следење ќе биде одложен поради џет заостануваат, ве молиме да знаат тоа.Бесплатен ПревозотNeewer® Големи Димензии 2 Картичка Поставете 8" x 10" Белиот Баланс / Изложеност Картичка 18% Сива Картичка Сет за Дигитални и Филм ФотографијаОпис : Одлична слика е изработена со прецизна експозиција...

Длиннофокусный притежателя подкрепа на обектива+250 мм Быстроразъемная табела за топкова глава за статив

111.98 -20 % BGN 90.00

250mm Брзо Ослободување Плоча Карактеристики : 1 Алуминиумски материјали, ЦПУ прецизност обработка, површината оксидација третман; 2...

GGS IV 0.3 mm самоклеящееся стъкло LARMOR Screen Protector GGS4 за Canon 5D III

15.98 -6 % BGN 15.00

GGS4 самолепливи Стакло Екран LARMOR Заштитник За Canon 5 D IIIВоведGGS LCD екран заштитна маска е дизајниран за разноврсна заштита на dslr фото камера,која е направена од оптичко стакло со антиексплозија филм и мат црна ABS рамка.Природно натпревар и да се интегрираат со dslr фото камера и да се обезбеди на сите круг на заштита.0.3 mm самолепливи Стакло LCD Екран ЗаштитникУлтра тенок оптички стакло...

Visumall безалкохолна formual предварително навлажнени индивидуално опаковани мокри кърпички за екрана на камерата eyegalss очила 200 бр. Жасмин

BGN 41.58

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : VISUMALL 200 Леќа Брише ПредНавлажнета Поединечно завиткани леќа Чистење Брише Преносни Патување Почисто со Светлина, Мирис Nonirritating ,лимон,Роза,Јасмин Мирис за вашиот избор.ПРИМЕНА : за Чистење со висок квалитет на оптички леќи за апарати, веб камери, двоглед, телескопи и висок квалитет на оптика...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.