• Новинка
Les Shape 3D fondant торта силиконова форма за полимерна глина форми кухня шоколад, сладкарски изделия, бонбони като украса инструменти F1068

Les Shape 3D fondant торта силиконова форма за полимерна глина форми кухня шоколад, сладкарски изделия, бонбони като украса инструменти F1068

резултат:
BGN 4.30
BGN 2.00 -53 %

Брой продукти
Налично


Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичај објектот боја автоматски ќе испрати материјал : храна одделение силика гел Големина: 6.8*6*0.8 cm Тежина: 22g тип на производ : торта мувла, на моделирање алатка функција : двоен шеќер/чоколадно/глина/сапуни декорација калапи пакување : секој производ постави OPP вреќа материјал : нови заштита на животната средина на ниво на поддршка : силика гел температура - 40 степени - 230 степени
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 3 работни ден на по добивате вашата исплата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $200, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL или FEDEX или UPS или ТНТ или e-EMS, Тоа ќе стане многу повеќе брзо. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас. Се враќа : Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ние сме 100% Задоволство гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се во јавите на нашите клиенти serivce тим во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ние ќе ви даде една за слободни испратите или враќање на парите. Услуги на клиентите е многу важно за нас. повратни информации : ако не сте задоволни со нашата служба и производство, очекуваме positice повратни информации и 5 ѕвезди на детални продавачот евалуација Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, Ние ќе го вашиот одговор witin 24 часа. Топло Совети : 1) бои ќе бидат испратени по случаен избор 2) ако сакате да се купи во рефус, ве молиме contace нас, и ние може да ви даде најдобра цена и превозот. 3) ве Молиме да не може да даде детални информации доставени до нас, обидувајќи се да се обрати, како поштенски код, домашен телефонски и мобилни телефонски броеви. 4) Бидејќи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. ние се осигура дека на ист стил како што е прикажано на фотографиите. 5) Ако клиентот е руската Федерација, ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме, инаку вие веројатно не можат да добиете на стоки. ви благодарам многу.

Подробности

Тип:
Инструменти За Торта
документ:
ЕИО, CE / EU, SGS, LFGB, FDA
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Номер На Модела:
FT-1068
търговска марка:
крилата на ангела
Непристойная Снимка:
No
Материал:
Силикон
Секси Суггестивный:
No
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
подгонянная форма:
подгонянный направен
цени на едро :
ДА
Цвят:
Розов
Форма:
Сърце
Воспользуйся:
шоколадова торта за готвене торта
Характеристики:
перьевое крило
Опаковка:
opp
Номинальность температура:
От-40С до +230С
Използването на:
желейная конфетная печка със собствените си ръце
Материал:
Еко-Содружественный

Избор на купувачи

Високо качество на силиконови форми на 3D ВАЗа с форма на фондан торта мухъл ръчно изработени сапун мухъл смола, глина занаят САМ инструменти

BGN 15.98

Опис : Тип на Производ : BB016 Материјал : висок квалитет со силиконска Мувла боја : случајни контрола на Квалитет : sgs.фду Мувла тежина (g) : прибл...

Морско Конче Фондан Торта Силиконова Форма Шоколад Глина, Смола Мухъл Sugarcraft Торта Декорация Инструменти Шоколад Gumpaste Мухъл

BGN 2.88

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : СиликонТип : торта алаткаКоличина : 1pcsБоја : автоматски Големина :Точка мери со раце па ве молиме оставете малку грешка ,ви благодариме !

8 бр./лот пластмасов скърпвам декорация цвете моделиране набор от инструменти за пластмасови двустранни 16 форми на глина, шоколад скърпвам изрязани дръжки

6.38 -22 % BGN 5.00

8 PCS / Многу Пластични Фондан Украсување Цвет Моделирање Алатка за Поставување Пластична Двојно Заврши 16 Глина во Облик на Чоколадо Фондан Издлаби ПенкалаПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...

Горещ балон форма на силиконовата форма фондан cupcake захар занаят близалка шоколад gumpaste глина мухъл DIYgift украса инструменти

4.48 -11 % BGN 4.00

Топол Воздух Балон Форма на Силиконски Калап фондан Cupcake Шеќер Занает Lollipop Чоколадо gumpaste глина мувла DIYgift декорација алаткиопис на производотИме : силиконски калапМатеријал : храна одделение силиконскиСлучаен Боја40 целзиусови Степени до +230 целзиусови степени температура силиконски калап, микробранова печка може да се пече торта;тесто кујна стил желе производство.(1) употребата на висококвалитетни силиконски материјал,(2) нетоксични, антипрашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.(3) безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер.(4) лесно да се справи...

Сладък мечка форма на 3D фондан торта силиконови форми за полимерна глина форми на кухня за печене на шоколад, сладкарски изделия, бонбони глина като инструменти

3.82 -48 % BGN 2.00

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичајматеријал : храна одделение силика гелтип на производ : торта мувла, на моделирање алатка функција : двоен шеќер / чоколадно / глина / сапуни декорација калапи пакување : секој производ постави OPP вреќаматеријал : нови заштита на животната средина на ниво на поддршка : силика гел температура 40 степени 230 степениПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добивате вашата исплата...

Клубничная форма фондан силиконова форма за кухня печене шоколад, захарни бонбони глина като cupcake дантела де инструмент F-0107

4.14 -52 % BGN 2.00

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичајматеријал : храна одделение силика гелтип на производ : торта мувла, на моделирање алатка функција : двоен шеќер / чоколадно / глина / сапуни декорација калапи пакување : секој производ постави OPP вреќаматеријал : нови заштита на животната средина на ниво на поддршка : силика гел температура 40 степени 230 степениПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добивате вашата исплата...

Безплатна доставка QYL366U 27.3 мм укушенное бисквити гъвкава мухъл-крем бисквити мухъл фондан, шоколад, бонбони, Fimo глинени форми

BGN 1.98

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Циментови саксии цимент няколко саксии творчески desk украса на мухъл

61.22 -9 % BGN 56.00

Детали за производот : Превозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Mail пораки Или да се Изразат во 13 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време...

4 Устната Форма На Цвете Силиконови Форми Сапуни Ръчно Изработени От Полимерна Глина Мухъл Торта Шоколад Скърпвам Лед Пудинг Мухъл Печене Инструмент

BGN 4.78

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони[Colour] : Случајни[ Мувла Големина(L*W*H) ] : ( Прирачник за грешка при мерење постои)15 *14.5 *3 см, 5.9" x 5.7" x 1.2" Во инчи[ Пакетот вклучува ] : 1 PCS силиконски калап[Употреба] : Фондан / глина / Сапун / чоколадно / Пудинг мувла[Пакет] : секој производ постави OPP вреќа[Оценка на температура] : 40 centigrade на+210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТаа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Силиконово сапун мухъл C498 източване на цвете форма фондан торта шоколад глина мухъл търговия на Едро мухъл инструменти

BGN 11.18

Опис : ♥ Материјал : Висок квалитет со Силиконска♥ Мувла Големина : За 6*6*3.2 CM Заврши големина за 3.7*3.7*2.5 cm♥ Боја : Radomly* 100% сосема нов и во добра состојба* Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож* Лесен за употреба и чиста.* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку* Обновливи, нестап* packgae се вклучени : 1 компјутер од мувлаПревозот : Вашата цел ќ се испрати во рамките на 25 работни дена преку регистрирани Кина, воздухот еmail или YW глобален стандард mail...

5 бр. / компл. 10.5 инча дървен нож глинено инструмент Глинена керамика, скулптура от керамика, фигурки на ангели корниз инструменти направи си САМ Занаятите Set Wood

5.84 -14 % BGN 5.00

5 Pcs / set 10.5 инчи дрвен нож глина алатка Керамика Глинени Скулптури Керамика Ангел Фигурини Калапи Алатки DIY Занает Поставите ДрвоМатеријал : ДрвоГолемина : 26.6 cm=10.5 инчи (ве молиме овозможи 0.10.7 cm разлика)Пакетот Вклучува : 5pcs / setAnswer : ___________________________ Note : Оваа Глина Нож во собата е дрвени направени, бојата може да има мала разлика, ве молиме да се направисигурни сте во ред со оваа пред вашиот biding

26шт Глинена керамика скулптура, дърворезба моделиране керамични, дървени инструменти, с чанта комплект само на плавателни съдове за дома ръчно изработени доставк?

83.20 -50 % BGN 42.00

Функција : 26 КОМПЈУТЕРИ РАЗЛИЧНИ ГЛИНА АЛАТКИ : Обезбеди разновидност на резба форми за да ви даде поголема флексибилност во вашите дизајни...

Голяма сова форма фондан силиконова форма за кухня за печене на шоколад, сладкарски изделия, бонбони глина като cupcake дантела украса инструменти F-0100

3.98 -50 % BGN 2.00

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичајматеријал : храна одделение силика гелГолемина : 7.1*6.2 cmОбјектот боја автоматски ќе испратитип на производ : торта мувла, на моделирање алаткафункција : двоен шеќер / чоколадно / глина / сапуни декорација калапи пакување : секој производ постави OPP вреќаматеријал : нови заштита на животната средина на ниво на поддршка : силика гел температура 40 степени 230 степениПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добивате вашата исплата...

Силикагел силиконова форма на 3d малката сова красива форма саксии за цветя сладък животни форми на циментова глинена форма

39.34 -11 % BGN 35.00

ДОБРЕДОЈДЕКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за чипка мувла торта мувла / чоколадо мувла* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

Крилете на ангела форма на 3D фондан торта силиконова форма за полимерна глина форми на шоколад, сладкарски изделия, бонбони глина като украса инструменти F0227

3.65 -45 % BGN 2.00

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичајматеријал : храна одделение силика гелМувла Големина : 13.5x10.5 cm тип на производ : торта мувла, на моделирање алатка функција : двоен шеќер / чоколадно / глина / сапуни декорација калапи пакување : секој производ постави OPP вреќаматеријал : нови заштита на животната средина на ниво на поддршка : силика гел температура 40 степени 230 степениПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 3 работни ден на по добивате вашата исплата...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.