• Новинка
134x170cm европейски стил йога и фитнес клуб луксозно одеяло чешки стенопис Моравия начало хол стенен гоблен ST-19

134x170cm европейски стил йога и фитнес клуб луксозно одеяло чешки стенопис Моравия начало хол стенен гоблен ST-19

резултат:
BGN 153.60
BGN 115.00 -25 %

Брой продукти
Налично


134x170cm Европски Стил на Јога Фитнес Клуб Луксузни Ќебе Бохемски Фреско Моравија Дома дневна соба ѕид виси tapestry ST-19
Tapestry виси пол линк :
tassel (Tapestry виси декорација) :
https : //www..com/store/product/good-quality-tassel-fringe-fashion-tapestry-curtain-accessories-hanging-ear/1043326_1935148428.html?spm=2114.12010612.0.0.5bdadf47f S8nua
Ве молиме љубезно забелешка : производот, цената не вклучува Римски Род и декоративни виси уво.Ве молиме да се купи одделно.Ви благодариме.
Tapestry со нивните благородни стил, уникатен уметнички вкус!
Популарна во Европа и Америка пазарот, траен!
Уметноста таписерии со супер квалитет!
Euramerican стил на домашниот живот за вас!
Реалниот извоз квалитет! Фабриката за директно снабдување!
Слика:
Ние ги објави сите фотографии се преземени од страна на Виножито развој, одделение за ој, Во случај на disputement се случува, пред да нарачате,ве молиме да се разгледа внимателно за боја празнина бидејќи на Светлината или PC екран. И ние нема да сноси никаква одговорност за било каква загуба, бидејќи на таков изговор. ви благодариме за вашето добро да се разбере.
-
За нас
Ние сме една модерна и високо ефикасен индустрија & трговија компанија која е специјализирана во слободно време производи,градежен материјал,хардвер,мебел и така натаму.Ние сме исто така купување агент за многу години.Ние извоз на многу производи преку море пратката и airshipment на нашите клиенти.
Ние сме во потрага напред за формирање на долго-рок и успешна бизнис односи со клиенти од целиот свет.
-
За испорака
Сите испорака ќе бидат проследени како купување цел. Време на испорака за цел во рамките на достапни акции е во 3-5day s ,време на Испорака за цел, без достапни акции е 10days .
1. Време на испорака за Северна Америка 15-35days.
2. Време на испорака за Азија земји&блискиот исток е 15-35days.
3. Испорака до Африка земји е 25-50days
Напомена : Сите информации. погоре е за повикување само
-
По продажба на услуги
Сериозна ветување на По -Продажба на услуги, како што следува,и ние се responsbility за стоката што се продава.
1).Одговор ќе се врши во 24hours по примање на какви било жалба или барање
2). 100% износ може да се врати за стоката да не бидат примени во состојба која стоката е изгубена во превозот.
3).Ние ќе испрати нов заменет дел за стоката оштетени или производство на квалитетни вина.
4). Позитивна повратна информација ќе биде автоматски да се остави на купувачот откако ќе го остави postive повратни информации на нашиот систем.
Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања што може да се случи.
Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без контакт со нас, бидејќи нема да дозволи повлекувања за било какви причини.
Ако не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите на проблем, тоа ќе се смета за конечното разрешување и без понатамошно контактот или е-пошта нема одговор ќе бидат обезбедени.
Ви благодариме за вашето разбирање & соработка.
5).Било оценето коментари или предлог за подобрување на craftwork ќе биде многу ценета.

Подробности

търговска марка:
JLY
Модел:
Бродирана
Продажба На Килими:
търговия на дребно
Техника:
Тъкани
Рамка:
No
Номер На Модела:
ЧЛ. 16
Материал:
100% памук
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Модел:
Националните характеристики
Форма:
правоъгълник
Дизайн:
Aubusson
Вид На Модела:
С щампи
Вид Почистване:
Друго, Ръчно Пране
Име На Гоблен:
Моравия
Форма:
правоъгълник
Модел:
Бродирана
Материал:
Памук, жакард
Дизайн:
Aubusson
Размер:
134x170cm
Тегло:
1.5kg
Вид Почистване:
Ръчно Пране / Почиствам / И Други
Стил:
Европейски стил

Избор на купувачи

Yilong 3'x4 ' античен кон дизайн копринен килим изискан персийски килими, гоблен на (1952)

2688.00 -30 % BGN 1882.00

Yilong 3'x4' Антички коњ дизајн свила тепих исклучителна персискиот tapestry килими (1952)Килим Бр 1952Занаети Рака заврзанаМатеријал S ilkГолемина 3ft x 4ft (91cm x 122cm)Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услугаПлаќање Онлајн плаќање или Т / T, Western Union, Paypal, итн.Квалитетот 230 линии; 367 kpsi (570,000 јазли / м 2 )* Рачно Изработени Свила Килим Фотографии *Овој килим е 100% handknotted...

Гоблен горски декор, заснежени дървета, горски пейзажи мразовит зимен парк зимния дизайн, стенен лампа за спални хол общежития, 1

9.28 -25 % BGN 7.00

100*150cm / 40 инчи x 60 инчи (W x L) Направен од лесен материјал со ракапораби заврши рабовиМАШИНА ПЕРАТ Студено нежни циклус, Висат да се исуши...

Париж Стенен Гоблен Сватба Подарък Покривки Плажна Кърпа Мат Йога За Пикник

41.87 -31 % BGN 29.00

Точка Име : Tapestry Пакување листа : 1*Tapestry Материјал : Полиестер Големина : 100cmx150cm 130cmx150cm, 150cmx200cm 150cmx230cm Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пакет : 1 Компјутер / PVC Кеса Qualibuy Куќа Потсетување : 1) се Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

120 * 80 см / 47.28*31.49 инча баня килим на пода модерен нескользящий подложка за вана, ръчна пране Безплатна доставка

45.58 -30 % BGN 32.00

Опис На ПроизводотГолемина : 120*80см / 47.28*31.49 воМатеријал : Хемиски влакна полиестерБоја : multicolorОблик : правоаголникВисина на крзно е околу 4.5 cm, botton висина е околу 1cm, becuase долгорочни на delievery ,крзно висина можеби и пониски од порано во разгледа на pressue, не ми се допаѓа жица...

Yilong 6'x9' Източен луксозен вълнен килим в бежово дебел изискан китайски вълнени ръчно изработени килими (1430)

10368.00 -30 % BGN 7258.00

Yilong 6'x9' Ориентални луксузни волна тепих беж дебели исклучителна рачно изработени кинески волна килим (1430)Килим Бр 1430Занаети Рака заврзанаМатеријал Волна и S ilkГолемина 6ft x 9ft (183cm x 274cm)Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услугаПлаќање Онлајн плаќање или Т / T, Western Union, Paypal, итн.Квалитетот 200 линии; 277 kpsi (430,000 јазли / м 2 )Овој килим е 100% handknotted...

Творчески Звездното Небе Печатни През Цялата Килим, Килими, Мека Сгъсти Модерен Стил На Тепиха Дневна Спалня Нескользящие Абсорбционные Подложки

30.40 -21 % BGN 24.00

Креативни Ѕвезденото Небо Печатени Круг Тепих Килими Мека Згусне Модерен Стил Патосници Дневна Соба И Спалната Соба Не Се Лизга Апсорпција ДушециНекој ќе производи од m y продавница поддршка dropship, може да обезбеди слики и производ прилагодување, го поздравуваме вашето пристигнување, со нетрпение очекуваме да работиме со вас!Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 100% Полиестер Количина : 1 PCS Шема : Ѕвезди Стил : Модерен Стил Големина : (Приближно) Дијаметар 60cm / Дијаметар 80см / Дијаметар 100cm / Дијаметар 120cm Конверзија : 1 cm = 0...

Yilong 2'x3 ' Източна коприна червен килим, ръчно изработени изящни малки копринени килими hereke (1167)

1344.00 -30 % BGN 941.00

Yilong 2'x3' Ориентални свила црвениот тепих рачно изработени исклучителна мали hereke свила килими (1167)Килим Бр 1167Занаети Рака заврзанаМатеријал S ilkГолемина 2ft x 3ft (61cm x 91cm)Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услугаПлаќање Онлајн плаќање или Т / T, Western Union, Paypal, итн.Квалитетот 230 линии; 367 kpsi (570,000 јазли / м 2 )* Рачно Изработени Свила Килим Фотографии *Овој килим е 100% handknotted...

Геометрична Бохемия Стил-Меки Килими, Килими Спалня Нескользящие Подложки За Дневна Кухня Мат Стоки За Дома Tapete Килим

15.84 -12 % BGN 14.00

Геометриски Бохемија Стил Мека Теписи Килими Спалната Соба Не Се Лизга Патосници За Дневна Соба, Кујна Doormat Дома Материјали Tapete КилимДраги пријатели, добредојдовте во мојата продавница...

Zeegle 120*160 см по-шарени дълги плюшено килим за хола меки детски подложки нощни подложки дебели топли украса постелки за пода

35.62 -24 % BGN 27.00

10522Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.Cushioned за мекост,ја апсорбира водата брзо и брзо сушење.Antiskip поддршка помага во спречување на килим од лизгање.Може да се стави тоа во вашата спална соба , дневна соба, dinning соба.Answer : ___________________________ Note : Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.

HUGSIDEA фланела карта килим меки килими начало кухня подложка против приплъзване килим хол килим смешно пода килим 59 * 40 см

31.98 -44 % BGN 18.00

Трговија на големо и пад на превозот се добредојдени.За пад на превозот,ние ќе им понуди бесплатни изразат испорака кои само потрае околу 512days пристигнат.За пад на превозот,ние може да се испрати на стоките на вашиот клиент директно и нема да ја напушти фактура ицена ако не ви се допаѓа.Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД ,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на информации?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.можете да ги пратите наП : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?A : Ние ќе ви даде најдобри цени.

Пастелно божур высокосортный костен порцелан чаша висока стъклена чаша чаша мляко европейската мода чаша кафе, чаша

BGN 75.20

Целосна 98 јуани превозот Настан Датум : во 14 : 20 на 1 Мај 2015 во 23 : 59 на 30 септември, 2015 Еден нарачки над 98.00 Јуани , Бесплатен превозотНационалниот бесплатен превозот, со исклучок на Хонг Конг, Macao и Тајван, Hainan, Тибет, Gansu, Qinghai, Ningxia, Xinjiang Jiangsu, Жеџијанг пакет рима или да помине, други региони 1kg пакет рима или да помине, 1kg повеќе пакети поштенски пакети (обично 45 дена за испорака)...

Zeegle Pianokeys Фланелен Флисовые Килими За Кухня Абсорбират Вода Мат Противоскользящий Подложка За Баня Начало Декор Вход/Коридор Мат

20.80 -42 % BGN 12.00

1043610016Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.Cushioned за мекост,ја апсорбира водата брзо и брзо сушење.Antiskip поддршка помага во спречување на килим од лизгање.Може да се стави тоа во вашата спална соба , дневна соба, dinning соба.Answer : ___________________________ Note : Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.

Начало На Творческата Текстова Дъска Тематична Антре Мат Противоскользящий Мат Обикновена Фурна Мат

25.97 -15 % BGN 22.00

Answer : ___________________________ Note : Ние поддршка прилагодено дизајн, можете да ни испратите ваша слика и да ни кажете во која големина сакате...

Безплатна доставка 3'X5' ръкоделие килими от нова зеландия вълна ръчно изработени килими за декорация на дома

BGN 318.40

Бесплатен превозот 3'X5' needlepoint килими 100% Нов Зеланд волна, рачно изработени килими за домашна декорацијаСтавка Опис* Волнени Needlepoint килим* Големина : 3 "x 5' (91cm x 152cm)* Ракаstitched со 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

100x150CM британски проста селска селска килим за хола цветни килими спални и килими врата на мат масичка за кафе мат

78.40 -9 % BGN 71.00

Големина : 70 X140 CM, 90x140cm,100x150cm, тоа е погоден за дневната соба и спалната собаМатеријал : МешаСликата покажа lagre големина 140x200cmОвој килим ќе ви овозможи да се чувствуваат удобно, силно се водат, антипрескокнете, а во исто време не дамкаотпорни и статички третман ...

Дропшиппинг Приморско Плажна Кърпа Изгрев Залез Изображение Стенен Гоблен Дърво Небето Камък Килимче За Йога Разкрасяване На Хола Офис

21.92 -32 % BGN 15.00

Dropshipping Море Плажа Крпа Изгрејсонце И Зајдисонце, Сликата На Ѕидот Виси Tapestry Дрво Небо Камен Јога Мат Ги Красат Дневна Соба Канцеларија Тип на производ : Tapestry Облик : Правоаголник Големина : прибл.150cm*150cm Количина : 1 Pc tapestry Употреба : Речиси секој за Дома Декор Цел како Tapestry, Ѕид Виси, Bedspread,Ѕидни Украси, Ѕид Уметност, Кревет Маска, Соба Divider, Завеса, Маса Крпа, Колеџ ученичкиот дом,Пикник Ќебе, Плажа Фрли и За Подароци...

YILONG 2.75'x4 ' традиционен тебризский копринен килим red vantage tree of life изискан турски източен копринен килим (HF016A2. 75x4)

2464.00 -30 % BGN 1725.00

YILONG 2.75'x4 " Традиционален tabriz свила црвениот тепих поволна дрвото на животот исклучителна турскиот ориентален свила килим (HF016 A2.75x4)Килим Бр...

Yilong 6'x9' Източен турски вълнен килим в бежово дебел изискан тибетски за вълна, коприна килим (1436)

10368.00 -30 % BGN 7258.00

Yilong 6'x9' Ориентални турски волна тепих беж дебели исклучителна тибетската волна, свила килим (1436)Килим Бр 1436Занаети Рака заврзанаМатеријал Волна и S ilkГолемина 6ft x 9ft (183cm x 274cm)Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услугаПлаќање Онлајн плаќање или Т / T, Western Union, Paypal, итн.Квалитетот 200 линии; 277 kpsi (430,000 јазли / м 2 )Овој килим е 100% handknotted...

Безплатна доставка 3'x5' Aubusson килими, ръчно изработени вълнени килими, ръчно изработени килими, за да украсят дома bedrooom килими

BGN 430.40

Бесплатен Превозот 3'X5' Волнени Aubusson килим рачно изработени од 100% волна черги и килими различни големиниСтавка Опис* Француски Aubusson килим* Точно мерење : 3'x5' (91x152cm)* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века* 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

Овча кожа кожа подложка за декориране на дома е едно замерване овче кожата мат хол спалня 50*50 см цвете във формата на портокал и кожени подложка

BGN 63.84

Купувачите треба да ги Знаете за Испорака1 EORI Број за Д У купувачиЗа купувачи од Земјите од Европска Унија ,Ако изберете Fedex, DHL, UPSот да брод со цел, pls го извести вашиот EORI бр...

Ретро стил класически килим хол 160*230 см холна маса, килим, правоъгълник Земен килим, персийски килим за декорация на дома

BGN 63.84

На купувачотВи благодариме за посетата на нашата онлајн продавница.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.