• Новинка
120 * 80 см / 47.28*31.49 инча баня килим на пода модерен нескользящий подложка за вана, ръчна пране Безплатна доставка

120 * 80 см / 47.28*31.49 инча баня килим на пода модерен нескользящий подложка за вана, ръчна пране Безплатна доставка

резултат:
BGN 45.58
BGN 32.00 -30 %

Брой продукти
Налично


Опис На Производот
Големина : 120*80см/47.28*31.49 во
Материјал : Хемиски влакна полиестер
Боја : multicolor
Облик : правоаголник
Висина на крзно е околу 4.5 cm, botton висина е околу 1cm, becuase долгорочни на delievery ,крзно висина можеби и пониски од порано во разгледа на pressue, не ми се допаѓа жица. Се надевам дека ќе може да го разбере цената е само за едно парче килим.
Имаме големина 50*100,50*160,50*180,60*160,60*200,80*120,80*160,80*200,100*100,
100*160,100*200,120*160,140*200,160*200,160*230,160*250,200*200,
200*250,200*300.Други големини може да се прилагоди
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт, Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!

Подробности

Размер:
80x120cm
Стил Пране:
Ръчна Пране, Ръчно Пране
Воспользуйся:
Спалня, Молитва, Къща
Техника:
Нетъкан текстил
Стил:
Обикновена
Де Стил:
Модел
Форма:
правоъгълник
Номер На Модела:
160630007
Вид На Модела:
Твърд
Място:
Кабинет
Начини на продажба:
1бр
Материал:
Друго
Дизайн:
Друго

Избор на купувачи

Zeegle коледа интериор от пяна с памет баня мат хол, баня килим спалня килими имат противоплъзгаща поставка за краката

18.98 -37 % BGN 12.00

10022Производи Детали : 1.Материјал : Фланелен Боксери.2.Димензии : 40cm*60см Исто така, тоа може да се Направи (ве молиме да ни кажа големина што ние ќе ви даде вистински цената на прилагодите големина.)3.Применливи Предмет : Ходникот ; Влез ; Вратата ; Отворено ; дневната Соба ; Лоби ; Кујната;Динг соба, Салон,итн.4.На Дното Опис : Неплетени Не се Лизга Честички на дното Со супер анти лизга ефект и пропустливост.5.Лизга Отпор : Dustproof ; Водаапсорбирање ; Абразивни Отпор; АнтиЛизга;Отпорни на КорозијаПроизводи Предности : (1) Ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, антистатички.(2) Може да нежно миење на рацете, Директно машина за перење.(3) Без мирис, без штетни логистичка;Силна апсорпција.(4) Носатотпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.Answer : ___________________________ Note : 1.Ако одберете ја прилагодите ве молиме да ни кажа на прилагодите големина која ќе ви даде реална цена .И ако се прилагодите големина е премногу голем фабриката треба да се спојување на ткаенина, се надеваме на вашето разбирање.2.Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.3.Големината им овозможи на 1cm 2cm грешка.4.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.5.ние, исто така, имаат и други вид ,можете да пребарувате од нашата продавница.

вискозный френски килим с ръчно възел дебели плюшени килими Savonnerie килим по поръчка 6.4 X 9.51' lx1601 129 gc85savgy16

BGN 1460.74

viscose француски тепих За Раказаврзана Дебели Кадифен Savonnerie Килим Тепих Направени Да Нарачате 195 X290cm 6.4' X 9.51' lx1601 129 gc85savgy16Како Направени : РаказаврзанаОблик : ПравоаголникНов со тагови : бренднови, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмети) во оригинално пакување (како што се на оригиналната кутија или торба) и / или со оригиналниот тагови спроведен.Видете сите состојба дефиниции се отвора во нов прозорец или јазиче....

100x150CM британски проста селска селска килим за хола цветни килими спални и килими врата на мат масичка за кафе мат

78.40 -9 % BGN 71.00

Големина : 70 X140 CM, 90x140cm,100x150cm, тоа е погоден за дневната соба и спалната собаМатеријал : МешаСликата покажа lagre големина 140x200cmОвој килим ќе ви овозможи да се чувствуваат удобно, силно се водат, антипрескокнете, а во исто време не дамкаотпорни и статички третман ...

YILONG 2.75'x4 ' традиционен тебризский копринен килим red vantage tree of life изискан турски източен копринен килим (HF016A2. 75x4)

2464.00 -30 % BGN 1725.00

YILONG 2.75'x4 " Традиционален tabriz свила црвениот тепих поволна дрвото на животот исклучителна турскиот ориентален свила килим (HF016 A2.75x4)Килим Бр...

килимче за хола вълна ръчно изработени needleopint килими 137CMX198CM4.5'X 6.5 ' дворец обюссон шаблон gc028neeyk23

BGN 702.00

Тепих 137 CMX198 CM4.5'X 6.5' палата aubusson шема gc028neeyk23Рачно изработени од волна сплетам , таписерии , шарени, може да не бидат копирани , со висок украсни вредност на колекцијата .Ставка Опис* Needlepoint килим* Ракаstitched со 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

100 * 120 cm / 39.37*47.24 инча модерни килими и килими за дома и хол хвърли килими за хола мека Безплатна доставка

55.20 -29 % BGN 39.00

Опис На ПроизводотГолемина : 100*120cm / 39.37*47.24 воМатеријал : Хемиски влакна полиестерБоја : multicolorОблик : правоаголникВисина на крзно е околу 4.5 cm, botton висина е околу 1cm, becuase долгорочни на delievery ,крзно висина можеби и пониски од порано во разгледа на pressue, не ми се допаѓа жица...

Пастелно божур высокосортный костен порцелан чаша висока стъклена чаша чаша мляко европейската мода чаша кафе, чаша

BGN 75.20

Целосна 98 јуани превозот Настан Датум : во 14 : 20 на 1 Мај 2015 во 23 : 59 на 30 септември, 2015 Еден нарачки над 98.00 Јуани , Бесплатен превозотНационалниот бесплатен превозот, со исклучок на Хонг Конг, Macao и Тајван, Hainan, Тибет, Gansu, Qinghai, Ningxia, Xinjiang Jiangsu, Жеџијанг пакет рима или да помине, други региони 1kg пакет рима или да помине, 1kg повеќе пакети поштенски пакети (обично 45 дена за испорака)...

Безплатна доставка 3'X5' ръкоделие килими от нова зеландия вълна ръчно изработени килими за декорация на дома

BGN 318.40

Бесплатен превозот 3'X5' needlepoint килими 100% Нов Зеланд волна, рачно изработени килими за домашна декорацијаСтавка Опис* Волнени Needlepoint килим* Големина : 3 "x 5' (91cm x 152cm)* Ракаstitched со 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

Yilong 6'x9' Източен турски вълнен килим в бежово дебел изискан тибетски за вълна, коприна килим (1436)

10368.00 -30 % BGN 7258.00

Yilong 6'x9' Ориентални турски волна тепих беж дебели исклучителна тибетската волна, свила килим (1436)Килим Бр 1436Занаети Рака заврзанаМатеријал Волна и S ilkГолемина 6ft x 9ft (183cm x 274cm)Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услугаПлаќање Онлајн плаќање или Т / T, Western Union, Paypal, итн.Квалитетот 200 линии; 277 kpsi (430,000 јазли / м 2 )Овој килим е 100% handknotted...

Yilong 4'x6 'френски aubusson индивидуален гоблен ръчна изработка aubusson гоблен (Au39-4x6)

3840.00 -30 % BGN 2688.00

Yilong 4'x6 " француски aubusson прилагодено tapestry рачно ткаени aubusson tapestry (Au394x6)Килим Бр Au394x6Занаети Рачно Изработени Рамен ТкаатМатеријал 100% Нов Зеланд ВолнаГолемина 4 ft x 6ft (122 cm x 183 см )Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услугаПлаќање Онлајн плаќање или Т / T, Western Union, Paypal, итн.Кориснички Прифатливо Цел Aubusson Tapestry Фотографии Оваа tapestry е 100% рачно изработени, lustroпарична казна нов зеланд волна направи оваа tapestry прекрасно ! Убава tapestry е раскошен и прекрасни од секој агол, ќе видите...

YILONG 3'x5' Четырехсезонный килим изискан ориенталски турски копринени килими ръчно плетени (YHW329B3x5)

2880.00 -30 % BGN 2016.00

YILONG 3'x5' Четири сезона тепих исклучителна рака заврзана турскиот ориентален свила килими (YHW329 B3x5)Килим Бр YHW329 B3x5Занаети Рака заврзанаМатеријал S ilkГолемина 3ft x 5ft (91cm x 152cm)Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услугаПлаќање Онлајн плаќање или Т / T, Western Union, Paypal, итн.Квалитетот 230 линии; 367 kpsi (570,000 јазли / м 2 ) Рачно Изработени Свила Килим Фотографии Овој килим е 100% handknotted...

YILONG 2.75'x4 ' Тебризский копринен килим в бежово vantage ръчно изработени изящни турски копринен килим на цените (HF018A2. 75x4)

2464.00 -30 % BGN 1725.00

YILONG 2.75'x4' Tabriz свила тепих беж поволна рачно изработени исклучителна турски свила килим цени (HF018 A2.75x4)Килим Бр...

Геометрична Бохемия Стил-Меки Килими, Килими Спалня Нескользящие Подложки За Дневна Кухня Мат Стоки За Дома Tapete Килим

15.84 -12 % BGN 14.00

Геометриски Бохемија Стил Мека Теписи Килими Спалната Соба Не Се Лизга Патосници За Дневна Соба, Кујна Doormat Дома Материјали Tapete КилимДраги пријатели, добредојдовте во мојата продавница...

Yilong 3'x4 ' античен кон дизайн копринен килим изискан персийски килими, гоблен на (1952)

2688.00 -30 % BGN 1882.00

Yilong 3'x4' Антички коњ дизајн свила тепих исклучителна персискиот tapestry килими (1952)Килим Бр 1952Занаети Рака заврзанаМатеријал S ilkГолемина 3ft x 4ft (91cm x 122cm)Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услугаПлаќање Онлајн плаќање или Т / T, Western Union, Paypal, итн.Квалитетот 230 линии; 367 kpsi (570,000 јазли / м 2 )* Рачно Изработени Свила Килим Фотографии *Овој килим е 100% handknotted...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.