• Новинка
100 * 120 cm / 39.37*47.24 инча модерни килими и килими за дома и хол хвърли килими за хола мека Безплатна доставка

100 * 120 cm / 39.37*47.24 инча модерни килими и килими за дома и хол хвърли килими за хола мека Безплатна доставка

резултат:
BGN 55.20
BGN 39.00 -29 %

Брой продукти
Налично


Опис На Производот
Големина : 100*120cm/39.37*47.24 во
Материјал : Хемиски влакна полиестер
Боја : multicolor
Облик : правоаголник
Висина на крзно е околу 4.5 cm, botton висина е околу 1cm, becuase долгорочни на delievery ,крзно висина можеби и пониски од порано во разгледа на pressue, не ми се допаѓа жица. Се надевам дека ќе може да го разбере цената е само за едно парче килим.
Имаме големина 50*100,50*160,50*180,60*160,60*200,80*120,80*160,80*200,100*100,
100*160,100*200,120*160,140*200,160*200,160*230,160*250,200*200,
200*250,200*300.Други големини може да се прилагоди
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт, Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!

Подробности

Размер:
100x120cm
Стил Пране:
Ръчна Пране, Ръчно Пране
Воспользуйся:
Спалня, Молитва, Къща
Техника:
Нетъкан текстил
Стил:
Обикновена
Де Стил:
Модел
Форма:
правоъгълник
Вид На Модела:
Твърд
Място:
Кабинет
Начини на продажба:
1бр
Номер На Модела:
160630001
Материал:
Друго
Дизайн:
Друго

Избор на купувачи

Безплатна доставка 3'x5' Aubusson килими, ръчно изработени вълнени килими, ръчно изработени килими, за да украсят дома bedrooom килими

BGN 430.40

Бесплатен Превозот 3'X5' Волнени Aubusson килим рачно изработени од 100% волна черги и килими различни големиниСтавка Опис* Француски Aubusson килим* Точно мерење : 3'x5' (91x152cm)* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века* 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

вискозный френски килим с ръчно възел дебели плюшени килими Savonnerie килим по поръчка 6.4 X 9.51' lx1601 129 gc85savgy16

BGN 1460.74

viscose француски тепих За Раказаврзана Дебели Кадифен Savonnerie Килим Тепих Направени Да Нарачате 195 X290cm 6.4' X 9.51' lx1601 129 gc85savgy16Како Направени : РаказаврзанаОблик : ПравоаголникНов со тагови : бренднови, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмети) во оригинално пакување (како што се на оригиналната кутија или торба) и / или со оригиналниот тагови спроведен.Видете сите состојба дефиниции се отвора во нов прозорец или јазиче....

Безплатна доставка 3'X5' ръкоделие килими от нова зеландия вълна ръчно изработени килими за декорация на дома

BGN 318.40

Бесплатен превозот 3'X5' needlepoint килими 100% Нов Зеланд волна, рачно изработени килими за домашна декорацијаСтавка Опис* Волнени Needlepoint килим* Големина : 3 "x 5' (91cm x 152cm)* Ракаstitched со 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

Yilong 4'x6 'френски aubusson индивидуален гоблен ръчна изработка aubusson гоблен (Au39-4x6)

3840.00 -30 % BGN 2688.00

Yilong 4'x6 " француски aubusson прилагодено tapestry рачно ткаени aubusson tapestry (Au394x6)Килим Бр Au394x6Занаети Рачно Изработени Рамен ТкаатМатеријал 100% Нов Зеланд ВолнаГолемина 4 ft x 6ft (122 cm x 183 см )Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услугаПлаќање Онлајн плаќање или Т / T, Western Union, Paypal, итн.Кориснички Прифатливо Цел Aubusson Tapestry Фотографии Оваа tapestry е 100% рачно изработени, lustroпарична казна нов зеланд волна направи оваа tapestry прекрасно ! Убава tapestry е раскошен и прекрасни од секој агол, ќе видите...

Продажба На Едро Природа Пейзаж На Планината Стени Представяне На Гоблен Изгрев Рок Йога Мат Градина Открит Хол Украсяват Плажна Кърпа

21.92 -32 % BGN 15.00

Трговија На Големо Природа, Пејзаж Планински Ѕид Предавање Tapestry Изгрејсонце Рок Јога Мат Отворено Градина Дневна Соба Декорација На Плажа Крпа Тип на производ : Tapestry Облик : Правоаголник Големина : прибл.150cm*150cm Количина : 1 Pc tapestry Употреба : Речиси секој за Дома Декор Цел како Tapestry, Ѕид Виси, Bedspread,Ѕидни Украси, Ѕид Уметност, Кревет Маска, Соба Divider, Завеса, Маса Крпа, Колеџ ученичкиот дом,Пикник Ќебе, Плажа Фрли и За Подароци...

Овча кожа кожа подложка за декориране на дома е едно замерване овче кожата мат хол спалня 50*50 см цвете във формата на портокал и кожени подложка

BGN 63.84

Купувачите треба да ги Знаете за Испорака1 EORI Број за Д У купувачиЗа купувачи од Земјите од Европска Унија ,Ако изберете Fedex, DHL, UPSот да брод со цел, pls го извести вашиот EORI бр...

Yilong 2'x3 ' Източна коприна червен килим, ръчно изработени изящни малки копринени килими hereke (1167)

1344.00 -30 % BGN 941.00

Yilong 2'x3' Ориентални свила црвениот тепих рачно изработени исклучителна мали hereke свила килими (1167)Килим Бр 1167Занаети Рака заврзанаМатеријал S ilkГолемина 2ft x 3ft (61cm x 91cm)Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услугаПлаќање Онлајн плаќање или Т / T, Western Union, Paypal, итн.Квалитетот 230 линии; 367 kpsi (570,000 јазли / м 2 )* Рачно Изработени Свила Килим Фотографии *Овој килим е 100% handknotted...

2017 модерна цветна морска костенурка живопис килими противоскользящий подложка за пода на входни изтривалки животни изтривалки за входната врата нескользящие под

18.11 -23 % BGN 14.00

Креативни Шарени S ea Желки Печатење Против Пролизгување Кат Мат Апсорпција на Вода Теписи Ставка Опис : Боја : Како на сликата Големина : 40x60 cm, 50x80cm Дебелина : 10мм Производ Големина на Табела (Единица : CM) Големина Конверзија : 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчен (ве Молиме овозможи 13 см грешка поради прирачник за мерење.) Функција : Дома душеци, меки и удобни, не се лизга, не исчезнат на дното на точка пластика, текстил, носатотпорни, и издржливи Сунѓерот обвивка, апсорбираат вода, фина изработка, долг животен век Внимание : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање...

Zeegle 120*160 см по-шарени дълги плюшено килим за хола меки детски подложки нощни подложки дебели топли украса постелки за пода

35.62 -24 % BGN 27.00

10522Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.Cushioned за мекост,ја апсорбира водата брзо и брзо сушење.Antiskip поддршка помага во спречување на килим од лизгање.Може да се стави тоа во вашата спална соба , дневна соба, dinning соба.Answer : ___________________________ Note : Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.

Мек арт гоблен модни стенни гоблени селски памучен плат мек-голям горшечный цвете

BGN 84.99

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2 Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3...

Zeegle коледа интериор от пяна с памет баня мат хол, баня килим спалня килими имат противоплъзгаща поставка за краката

18.98 -37 % BGN 12.00

10022Производи Детали : 1.Материјал : Фланелен Боксери.2.Димензии : 40cm*60см Исто така, тоа може да се Направи (ве молиме да ни кажа големина што ние ќе ви даде вистински цената на прилагодите големина.)3.Применливи Предмет : Ходникот ; Влез ; Вратата ; Отворено ; дневната Соба ; Лоби ; Кујната;Динг соба, Салон,итн.4.На Дното Опис : Неплетени Не се Лизга Честички на дното Со супер анти лизга ефект и пропустливост.5.Лизга Отпор : Dustproof ; Водаапсорбирање ; Абразивни Отпор; АнтиЛизга;Отпорни на КорозијаПроизводи Предности : (1) Ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, антистатички.(2) Може да нежно миење на рацете, Директно машина за перење.(3) Без мирис, без штетни логистичка;Силна апсорпција.(4) Носатотпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.Answer : ___________________________ Note : 1.Ако одберете ја прилагодите ве молиме да ни кажа на прилагодите големина која ќе ви даде реална цена .И ако се прилагодите големина е премногу голем фабриката треба да се спојување на ткаенина, се надеваме на вашето разбирање.2.Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.3.Големината им овозможи на 1cm 2cm грешка.4.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.5.ние, исто така, имаат и други вид ,можете да пребарувате од нашата продавница.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.