• Новинка
Голяма Мандала Индийски Гоблен Ананас Принт Стенно Богемное Плажна Кърпа Полиестер Килимче За Йога Одеало Стенен Килим Чаршаф

Голяма Мандала Индийски Гоблен Ананас Принт Стенно Богемное Плажна Кърпа Полиестер Килимче За Йога Одеало Стенен Килим Чаршаф

резултат:
BGN 22.10
BGN 16.00 -28 %

Брой продукти
Налично

Голем Mandala Индискиот Tapestry Ананас Печати Ѕид Виси Бохемски Плажа Крпа Полиестер Јога Мат Ќебе Ѕид, Тепих чаршаф Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 100% Полиестер Количина : 1pcs Тежина : 180g/240g/350g/400g Големина : (Приближно) 150x100cm(60"x40")/
150x130cm(60"x52")/200x150cm(80"x60")/ 230x150cm(92"x60") Конверзија : 1 cm = 0. 393 инч, 1 инч=2.54 см во Боја : Како на сликата покаже Апликација : Украси за дома Карактер : Стилски, светлина, сончање Применливи сцена : Дома, дневна соба, студија, сала, спална соба, пикник, плажа Производ Користење:Tapestry, крпи, троседот сетови, кревет листови, пикник душеци, tablecloths, тавани, bedspreads
Известување : Поради светлината и на екранот разлика. објектот е боја може да биде малку поинаков од сликата. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање љубезно

Подробности

Размер:
150x100cm, 150x130cm, 200x150cm, 230x150cm
Материал:
100% Polyester
търговска марка:
ДОБОКСУАН
Форма:
правоъгълник
Вид Почистване:
Ръчно Пране, Машинно Пране
Стил:
Обикновена
Продажба На Килими:
парче
Техника:
Тъкани
Модел:
Пишеща машина
Рамка:
No
Модел:
Ананас
Номер На Модела:
JX-J18122
is_customized:
Yes
Дизайн:
Модерен
Вид На Модела:
Плодове
Размер:
150x100cm/150x130cm/200x150cm/230x150cm
Применимая сцена:
Къща, хол, кабинет, хол, спалня, пикник, плаж
Предимство:
Стилен, лек слънцезащитен крем
Тегло:
180g/240g/350g/400g
Използването На Продукта:
Гоблен, плажни кърпи, комплекти диван комплекти, чаршафи, матс пикник, покривката
ID:
Гоблен-Ананас

Избор на купувачи

2 бр./компл. 40X60+40X120 килим кухненски подложки размер декорация на дома килими за баня мат нескользящий пода килим кожени килими Alfombras

49.60 -7 % BGN 46.00

2 ПАРЧИЊА / Set Килим Кујна Душеци Област Дома Декорација Теписи За Бања Мат Не се лизга Под Тепих Крзно Килими AlfombrasГолемина : 50x80cm И 45x120cmМатеријал : полиестер + памук горниот, не се лизга точка пластични днотоПримена : Салон, дневна соба, кујната, ходникот, студија соба, бебе соба, спална соба и сл.Миење : може да се мијат со рака или со машина за користење на вода со неутрален детергентМожеби малку боја грешка за различни екранот, но тоа не влијае на севкупниот ефект,ве молиме да се увери за да го купите.

Вълнен килим френски 296CMX424CM 9.7'X 13.9 ' бежово голям мат gc88aubYSA1017

BGN 4314.56

Ве молиме кликнете на акции листа линк Избрани од страна на Aubusson Килими големина| | | >Чиста волна, рачно изработени тепих Палата 296 CMX424 CM 9.7'X 13.9' Беж голема област килим gc88aub YSA1017традиционалните упатството процесот француски исклучителна модели комбинација од источна и западна традиционалната култура на уметнички дела како целинаСтавка ОписФранцуски Aubusson килимРачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века100% Нов Зеланд ВолнаПамук фондацијатаВолната материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживањеСтанот куп...

Европейският Ретро Стенен Часовник Кръгъл Килим За Хола Мека Кадифена Детска Спалня, Килими И Мокет Компютърен Стол Мат

30.40 -34 % BGN 20.00

Материјал : МешаГолемина : 60*60см / 80*80см / 100*100cm / 120*120cm / 150*150cmПакет се вклучени : 1 Парче МатКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Напомена : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Вълнен килим френски 277CMX457CM 9.1'X 15 ' килим в бежово gc88aubYSA009

BGN 4368.00

Ве молиме кликнете на акции листа линк Избрани од страна на Aubusson Килими големина| | | >Чиста волна, рачно изработени тепих Палата 277 CMX457 CM 9.1'X 15' килим беж gc88aub YSA009традиционалните упатството процесот француски исклучителна модели комбинација од источна и западна традиционалната култура на уметнички дела како целинаСтавка ОписФранцуски Aubusson килимРачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века100% Нов Зеланд ВолнаПамук фондацијатаВолната материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживањеСтанот куп...

Приключенията На Навигация Гоблени, Стенни Езерото Гора, Море, Къмпинг Аксесоари За Декорация На Дома Облак Покривки Правоъгълник Тъкани

17.58 -9 % BGN 16.00

Авантура Навигација Таписерии Ѕид Виси Езеро Шума Море Кампување Дома Декорација Додатоци Облак Bedspread Правоаголник Ткаени Точка Име : TapestryМатеријал : 100% ПолиестерГолемина : 200cm x 150cm (79 x 59 инчи прибл.)150cm x 130cm (59 x 51 инчи прибл.)Употреба : Tapestry , Крпи , Пикник Душеци , Bedspread , Троседот Стол Покритие , Маса Крпа , Ѕид Уметност , Ќебе , Јога Душеци и Тавани.Известување1.Поради рака се намали и рака контролирана шиење , големината, со поголема или помала од 2% е дозволено .2.Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината3.На tapestry може да биде машина за мијат со средината на детергент и се исушиНие можеме да понудиме капка шпедиција , трговија на големо и Изменуваат , добредојдовте да контактирате со насI...

2014 се втурнаха специална оферта спалня, килими и килими Tapetes чист ръчно изработени вълнени килими френски 360cmx564cm (11.8'x 18.5') Gc8aub127

BGN 10920.00

1 The традиционалните упатството процесот француски исклучителна модели комбинација од источна и западна традиционалната култура на уметнички дела како целинаСтавка ОписФранцуски Aubusson килимРачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века100% Нов Зеланд ВолнаПамук фондацијатаВолната материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживањеСтанот куп...

Гореща продажба спалня Alfombras Tapetes де себум Tapete грижа вълнен килим френски 271cmx363cm 8.9'x 11.9' бежово голяма страна gc88aubYSA1024

BGN 3389.12

Ве молиме кликнете на акции листа линк Избрани од страна на Aubusson Килими големина| | | >Чиста волна, рачно изработени тепих Палата 271cmx363cm 8.9'x 11.9' Беж Големи Страна gc88aub YSA1024традиционалните упатството процесот француски исклучителна модели комбинација од источна и западна традиционалната култура на уметнички дела како целинаСтавка ОписФранцуски Aubusson килимРачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века100% Нов Зеланд ВолнаПамук фондацијатаВолната материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживањеСтанот куп...

OK Eagle Bear Rose Flower Wall Hanging Tapestry New Design Black White Fashion Tapestry Bohemia 145x165cm

14.08 -8 % BGN 13.00

ОК Орел Мечка Зголеми Цвет Ѕид Виси TapestryНовиот Дизајн Црно Бела Мода Tapestry Бохемија 145x165cm​Опис На Производот : * Материјал : Полиестер.* Печатење : Дигитално Печатење.* Големина : 145x165cm.* Уникатен : OK Страна,се Зголеми Цвет.*Пад На Превозот : Се Прифати.*Тежина : Околу 230g300g.*На Ѕидот Виси Оркестарот.*OEM : Прифати.​Производот Сликата : Детали За Производот : Контакт НачинТрговија Менаџер ID : cn1519437966tyyiПревозот Начин1...

FOKUSENT Indoor Doormat Print Plant цветни камъчета малки камъни врата на мат фланелевый подложка за пода Tapis подложки

BGN 11.98

· Сите doormat се рачно изработени,може да биде од 1 до 2cm отстапување постои.· Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината.· Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење.· Само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела.Ве молиме вид истакна дека...

Безплатна доставка 8'X10' френски стил обюссон килими ръчно плетени вълнени килими френски Обюссон килими

BGN 2542.40

Бесплатен превозот 8'x10' Aubusson килими рачно изработени волнени теписи Стара Шик теписи за дневна соба bedrooom килими Висок КвалитетСтавка Опис* Француски Aubusson килим* Точно мерење : 8'x10' (243x305cm)* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века* 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

Yilong 8'x10' hand made customized Zealand wool Aubusson area rug (Au16-8x10)

7840.00 -30 % BGN 5488.00

Yilong 8'x10' рачно изработени прилагодено нов Зеланд волна Aubusson област килим (Au168x10)Килим Бр Au168 x10Занаети Рачно Изработени Рамен ТкаатМатеријал 100% Нов Зеланд ВолнаSize 8 ft x 10ft (244cm x 305cm)Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услугаПлаќање Онлајн плаќање или Т / T, Western Union, Paypal, итн.Кориснички Прифатливо Цел Aubusson Килим Фотографии Овој тепих е 100% рачно изработени, lustroпарична казна нов зеланд волна се направи овој тепих прекрасно ! Убава тепих е раскошен и прекрасни од секој агол, ќе видите...

Мультяшная Звезда тоалетна тоалетни постелки U-образни постелки за баня постелки за баня тоалетна абсорбиращи подложки машинно пране

46.21 -7 % BGN 43.00

Цртан филм Ѕвезда Тоалет Тоалет Душеци Uоблик на Душеци Бања Бања Душеци Тоалет Абсорбента Душеци Машина Перат Внимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

ръчно изработени килими прежди вязаный опашка на русалка Одеало за възрастни, деца хвърлят легло приключи Супер мека на една кука топло одеяло 3 размер на 1 бр./лот

15.36 -28 % BGN 11.00

Бренд Име : AIJUBIRDБрој на модел : Сирена Blanke Големина : 70.9"x35.4" (180cmx90cm), 55.1"x27.6" (140cmx70cm), 35.4"x19.7" (90cmx50cm) Winter Fabric : Акрил Техника : Ткаени Погоден Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима го Користите : Патување,Хотел,Пикник,Авион,Дома Стил : Twill Quantity : 1pc

HUGSIDEA 3D Търсене Dog кръгъл килим за хола Кленови Листа зелени килими и постелки за детска спалня хол сладък подложка за кучета

39.98 -40 % BGN 24.00

Материјали : Почувствува+Гума Големина : 60x60cm Дебелина : 2mm Употреба : Ходникот,дневната соба,спална соба,кујна,бања и така натаму Функција : Почувствува Печати, Уметнички Дизајни, Тенка Прилагодено : Ако сакате да го користите сопствена слика,ве молиме контактирајте со нас пред да го купат.Ова е мала тенка doormat) ве Молиме имајте во предвид)Дебелината на нашите душеци...

WINLIFE романтичен розов розов килим за хол, елегантен американски стил кънтри килим спалня, корпоративна килим и мат

158.40 -10 % BGN 143.00

Големина : 59"*79"( 150cmx200cm)Материјал : Увезени корални руно.Овој килим ќе ви овозможи да се чувствуваат удобно, силно се водат, антипрескокнете, а во исто време не дамкаотпорни и статички третман ...

HUGSIDEA 3D Trap/ Heart Design Floor Mat килим през цялата тънък зелен мат хол детска и спалня на тепиха кухненски подложки

39.98 -40 % BGN 24.00

Материјали : Почувствува+Гума Големина : 60x60cm / дебелина : 2mm Употреба : Ходникот,дневната соба,спална соба,кујна,бања и така натаму Функција : Почувствува Печати, Уметнички Дизајни, Тенка Прилагодено : Ако сакате да го користите сопствена слика,ве молиме контактирајте со нас пред да го купат.Ова е мала тенка doormat) ве Молиме имајте во предвид)Дебелината на нашите душеци...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.