• Новинка
EziUsin 5.5*9.8 Шапки Клавиатура Тъчпад Бутон Micro Switch Cap Interrupteur Tablette Suit 6*6 Превключвател На Вътрешния 3

EziUsin 5.5*9.8 Шапки Клавиатура Тъчпад Бутон Micro Switch Cap Interrupteur Tablette Suit 6*6 Превключвател На Вътрешния 3

резултат:
BGN 4.48
BGN 2.00 -55 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Цвят:
Червен, Бял, Син, Зелен, Черен, Жълт, Сив
търговска марка:
EZIUSIN
Материал:
6*6

Избор на купувачи

100шт 12*12*7.3 mm button cap B3F red button cap button protector за леки сензорни бутони

BGN 2.91

100pcs 12*12*7.3 мм копчето капа B3 F црвеното копче капа копчето заштитник за светлина на допир копчињаОпис : име на Производ : копчето капа Материјал : пластични Производ demension : 12*12*7.3 Боја : црвена Апликација : копчиња Никогаш нема да избледи

20pcs rk1 rocker switch caps прахозащитен шапки непромокаеми шапки за 4/6 контакти KCD2 4 балансьор switches 26*31 мм ключове

4.93 -19 % BGN 4.00

20pcs RK1 рокер switch капи прашина маска капи водоотпорен капи за 4 / 6 иглички KCD2 4 рокер прекинувачи 26*31mm прекинувачиОпис : име на Производ : рокер switch капа Материјал : пластични Боја : транспарентна Форма : плоштадот Апликација : 4 / 6 иглички KCD2 4 рокер прекинувачи и 26*31mm прекинувачи

ALLEN BRADLEY 2711-K6A PANELVIEW 600 ПОДМЯНА НА ТЪЧПАДА 2711-K6A1 OVERLAY, ИМА В НАЛИЧНОСТ

BGN 79.92

Allen Bradley 2711K6 Panel View 600 Тастатурата и допир замена мембрана 2711K6 со лепило поддршка и вклучува допир стаклоОва е за Panel View 600 и вклучува предниот екран мембрана само (како на сликата)Дел број за вашата Panel View треба да се 2711 K6xxxНие ќе се тестира овој пакет пред превозот !!!Белешки : Item(s) се испраќаат на следниот работен ден, откако уплата и да се расчисти...

A61l-0001-0072 съвместим LCD дисплей 9 инча за металообработващи машини с ЦПУ замени CRT-монитор,има в наличност

BGN 528.00

A61 L00010072 компатибилен LCD дисплеј 9 инчен за CNC машина замени CRT мониторОвој производ е за индустриски LCD монитори, што се користи за замена на старите CRT мониториЗамена LCD Дисплеј за Fanuc A61 L00010072 CRT МониторСтарите CRT монитор A61 L00010072 како што следува : Замена LCD дисплеј, како што следува : На ист интерфејс како оригинален и лесно да се инсталира.Поради ние подобрување цело време, горенаведените слики може да има мала разлика со реалната слика...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.