• Новинка
NatureHike ultralight водоустойчив открит сезон 4 2 души палатка 210T 20D клетчатая плат двуслойни палатки на къмпинг, палатка за DH

NatureHike ultralight водоустойчив открит сезон 4 2 души палатка 210T 20D клетчатая плат двуслойни палатки на къмпинг, палатка за DH

резултат:
BGN 189.20
BGN 151.00 -20 %

Брой продукти
Налично


Nature Hike Ultralight Водоотпорен Отворен 4 Сезона 2 Лице Шатор 210 T 20 D Plaid Ткаенина Шатори Двоен слој за Кампување Шатор Страна на курирската служба DHL
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ
Функција :
Бренд : Nature Hike
Ultralight шатор, кампување пешачење шатор, двоен слој шатор , rainstorm вода доказ шатор
Тип : 2 Личност Шатор
Шатор Големина : 210*125*100cm
Пакет Големина : 43*13c
Рамка : 8.5 mm алуминиум пол
Тежина : 1.24 kg(Сива ) 1.5 kg(Зелена и Портокалова) (Доколку Не се вклучени тежината на колче,јаже, мат)
Материјал :
сива тип : 20 D силиконски материјал ,водоотпорен повеќе од pu4000
портокалова и зелена тип : 210 T Plaid ткаенини,водоотпорен повеќе од pu3000
ДЕТАЛИ ШОУ
За Време На Испорака :
Пакет ќе испрати со 48 часа по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).
Пакет ќе се испраќаат од страна на Кина пост воздух mail од Кина, обично можете да добиете пакет брзо рок од 45 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 60 дена да пристигнат. Превозот време ќе биде многу зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ако вашата цел е итност, ве молиме изберете курирска компанија од EMS, Fedex, UPS или DHL, кој е многу брзо и безбедно трае само околу 4-8 дена да пристигнат.
За Враќа :
чувајте се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние сме 100% задоволство Гаранција на сите наши клиенти, ако има било какви прашања кога ќе го добиете вашиот пакет, ве молиме не двоумете се да контактирате со dab услуги на клиентите со 7 дена по приемот на објектот.
За Повратни Информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, ние очекуваме 5 ѕвезди и позитивен фидбек на детални продавачот оценка;
Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
Ви благодарам многу за вашата поддршка!
Уживаат во шопинг тука

Подробности

Слоеве:
Двойна
Структура:
Една Спалня
Външен Индекс На Водонепропускливост На Палатки:
>3000 мм
Стил:
Разширен Вид
Област:
4
търговска марка:
Naturehike
Тип Сграда:
Конструкция на базата на нуждите на
Обемът на:
Два
Сезон:
Четырехсезонная палатка
is_customized:
Yes
Материал Полюс:
Алуминий
Тип:
Палатката Е За 1-2 Човека
Номер На Модела:
NH15T002-T
Долен Водоустойчив Пощенски Код:
>3000 мм
Плат:
20D 210T

Избор на купувачи

3 В 1 Сгъваем Нож От Неръждаема Стомана Вилица Лъжица Прибори За Хранене, Открит Къмпинг Съдове За Пикник, Прибори За Пътуване Комплект Джобен Размер

9.25 -35 % BGN 6.00

3 Во 1 Количка Нерѓосувачки Челик Нож Вилушка Лажица Прибор За Јадење Отворено Кампување Садови Пикник Dinnerware Патување Поставите Џеб ГолеминаОпис : Боја : сребрена како сликаДа ги прошират големината : 1.0*38*154 ММВиткање големина на : 1.0*38*88 МММатеријал : нерѓосувачки челикТежина : 85gПакување вклучуваат : 1 X вилушка1 X лажица1 X нож

Професионални улични раници многофункционални 3D армейските военни тактически раници камуфлаж къмпинг туризъм чанти DSB52

54.06 -28 % BGN 39.00

Професионални Отворено Ранци Мултифункционален 3 D Војска Воена Тактичка Ранци Маскирна Кампување Пешачење Кеси DSB52 Спецификации : Материјал : Водоотпорен 900 D ОксфордБоја : Како pituren Големина : 45*32*18 CM (L*W*H)Ранец Капацитет : 40 LТежина : Околу 0.88 KgПогоден за сцена : Патување, Mountaineering,Campping ,Пешачење ,Качување ,Велосипедизам Пакет Листа : 1 * Ранец Забелешки : Објект боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

Eyeskey професионален многофункционален компас оцеляването на къмпинг туризъм компас цифрова карта на страничния наклон на компас водоустойчив

127.79 -49 % BGN 65.00

Eyeskey Професионални Мулти функционални Опстанок Компас Кампување Пешачење Компас Дигитална Мапа Страна падина Компас Водоотпорен1...

Skmei Военен Тактически Многофункционален Водоустойчив Часовник Устойчив На Удари Здрав Открит Катерене Бягане Мъжки Ръчен Часовник, Хронометър

19.66 -19 % BGN 16.00

Skmei Воена Тактичка Мултифункционален Водоотпорен Shockproof Watch Fashion Отворено Качување Работи Мажите Рачен Часовник СтоперкатаКарактеристики : Добар квалитет, водоотпорен и издржливи...

TOAKS Titanium 1100ml гърне с Поручительской дръжка и печка на дърва Combo Set Camping Cooking System Titanium Туризъм STV-12

88.00 -22 % BGN 69.00

СТВ12 титаниум отворено дрво шпоретот се Прошири Големина : D94 * 183 големина на Чување : D94 * 94 Материјал : титаниум Тежина : 151g ТЕНЏЕРЕ1100 Дијаметар : 115mm Висина : 110mm Дебелина : 0.35 mm Нето тежина : 135.8 g Јачина на звук : 1100ml Материјал : титаниум

LMR 2800G гъши пух попълване на срастване на мама ултра-лек camfortable зимен спален чувал

275.20 -31 % BGN 190.00

Опис на производот Бренд : LMR(Долго Март Патот) Спецификација : S : 195*78*48cm ( погоден за 170cm висина помалку ) M : 210*80*50cm ( погоден за 170cm висина180cm) L : 220*85*55cm ( погоден за висина 180cm190cm) Ткаенини : 400 T 20 D силни најлон (водоотпорен, антиКашмир, антисолза) Поставата : 400 T 20 D силни најлон (водоотпорен, антиКашмир, антисолза) Фил : 95% бела goose надолу ( bulkiness 750 + ) ) Пополнување количина : Референтна температурна скала : 400g пополнување, 6 C~4 C~13 C 600g пополнување, 11 C~0 C~8 C 800g пополнување, 16 C~6 C~3 C 1000g пополнување, 22 C~12 C~2 C 1200g пополнување, 27 C~17 C~7 C 1500g пополнување, 32 C~22 C~12 C 1800g пополнување, 37 C~27 C~17 C 2000g пополнување, 42 C~32 C~22 C 2200g пополнување, 47 C~37 C~27 C 2500g пополнување, 52 C~42 C~32 C 2800g пополнување, 57 C~47 C~37 C 3000g пополнување, 67 C~52 C~42 C ( вреќа за Спиење производи, удобно температура варира и е под влијание на многу други фактори ) Компресирани Кеса Димензии : од 1.000 g вреќа за спиење компресија торби 20 × 40, 23 × 25 или па по компресија ( разликата 200 g едни со други спецификации , основната разлика помеѓу високи и дијаметар од 2 cm ) Карактеристики на Производот : mummyстил , полн лак Li обвивка ( заклучување надолу технологија,) , Градите јака, weatherstrip , 400 T лесни компресија кеси ( тока дизајн за лесно опрема access) , Може да се бори двојка...

Hewolf Формуемая Гума ролка медицински опорна точка първа помощ шперплат disaster оцеляване еластична превръзка мат каишка фрактура на открит къмпинг

18.24 -34 % BGN 12.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Брзи перформанси : мека почетна состојба ,можете да го промените обликот на рака, лесен за употреба.Заеднички перформанси : чувствуваат слободни да го користите ножици за да ја промените нејзината големина ,може да се применат во различни делови на телото и различни телото на луѓето.Стабилност : цврста структура направени од специјални материјали ,обликот се менува предизвика замор на материјалот, на тој начин формирајќи стабилна состојба, коска поставување добро.Спецификации : Материјал : Високо полимерниБоја : Портокалова и плаваГолемина : 11*46cm / 11*92cmПакет се вклучени : 1 x Moldable Треска Медицинска Поддршка

Blackice Upgrade 17 E1000 Single M/L Ultra Light Splicing Envelope гъши пух зимен пакет спален чувал с компрессионным чанта

BGN 396.78

Производ КарактеристикиИнформации За Производот Код : E1000 Надградба 17Боја : Зелена, КафеаваГолемина : M(75x190cm) / L(80x205cm)Фил : FP700+, Goose надолуПатент : Ротари Автозаклучување Смола ПатентFastener : DLRAFLEX,UTXТежина : 1430g(M) / 1450g(L)Надворешниот Материјал : 15 D 460 T Ultrafine НајлонВнатрешна Обвивка : 15 D 460 T Ultrafine Најлон Екстремни : 14 ºC Удобност : 8 ºC најновите плик стил на 2014 година...

10шт открит къмпинг туризъм Титан TC4 пружинен сплав Модула клип кука ключодържател карабина Quickdraw обтегач EDC инструмент FW204

39.73 -4 % BGN 38.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет мала тежина и лесна за носење дизајн Материјал : TC4 Титаниум Големина : 30.5*16*4mm Боја : Како на сликите покажуваат

XCMAN Alpine Freeride Snowboard Edge Bevel Tuning Kit Edge Care Kit-Side Ski Angle Tool +3 диаманта +камък Гумми

54.40 -4 % BGN 52.00

XCMAN Алпска Freeride Аикидо Работ Bevel Подесување за Полнење / File Водич / Дијамант File / File водич / Гума Абразивни БлокSTK6 Kiting Оглас : Edge Тјунер (90° / 89° / 88° / 87°) Датотеката 70x30x4.8мм Дијамант Датотека 240 Grit 70x25x4.5mm Дијамант Датотека 500 Grit 70x25x4.5mm Дијамант Датотека 1000 Grit 70x25x4.5mm Гума Абразивни Блок 50x40x20mmDscreption : Работ ТјунерВисок квалитет алпска Ски и Аикидо Страна датотека водич Работ Bevel Мулти алатка со 87 88 89 90 degress.Идеален ски подесување алатка за да се изостри и bevel вашиот ски рабови.Bevel, изостри и полски ski & аикидо рабовите со еден, да се расправаме бесплатна алатка.На работ тјунер алатка е како exfoliating кал бања за вас аикидо е рабовите, по долго ден на триење дружење со карпи, дрва, и мраз.ДатотекаКопиле (или груби сечење), 10 TPCM(10 заби / см)Висок Rockwell цврстина оценка за подолг живот.Дијамант Датотека240 Ронки(Црна)се Користи за отстранување на случај стврднување од карпа штета.Ако вашата датотека не е сечење на работ, користете го овој дијамант камен.тоа е како магија!500 Ронки(Розева)мора да имаат дијамант за одржување на мазна и остар раб.Почнува да изнесам дека високи полски сјај.1000 Ронки(Зелена)Конечна дијамант полски кога се во потрага за тоа огледало финиш...

Тактическа Седельная Чанта Molle Богат На Функции Риболов, Туризъм, Лов Спортна Чанта На Гърдите На Едно Рамо Тактическа Раница

48.93 -28 % BGN 35.00

Тактички Седло Торба Molle Мултифункционален Риболов Пешачење ЛовСпортска Торба Градите Еден Рамо Тактички РанецОбјект : Отворено Спортска ТорбаГолемина : 42 × 14 × 21 смБоја : Црна / Тен / Зелена / ACU / Џунглата CamoufalgeТежина : Околу 0.5 кгУпотреба : Пешачење / Искачувањето / Патувањето / Риболов ..ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

Открит унисекс военни тактически отличителни чанти камуфлаж водоустойчив найлон поясная чанта с регулируема каишка M лов, спорт пътна чанта

BGN 18.88

Отворено Унисекс Воена Тактичка Градите кеси маскирна Водоотпорен Најлон половината торба прилагодливи појас Мажите лов спорт патна торбаТкаенини : Најлон Оксфорд ткаенинаГолемина : 34(L)*12(W)*4*(T)cmЦел : рамо, Гласник Торба, половината, градите пакетКарактеристики : водоотпорен, висококвалитетни материјалиЗа фотографијаНие ги објави сите фотографии се преземени од страна на Виножито развој, одделение за ој, Во случај на disputement се случува, пред да нарачате,ве молиме да се разгледа внимателно за боја празнина бидејќи на Светлината или PC екран...

Открит преносим водоустойчив 5-8 души 2 слоя 1 вратата анти-слънце, анти-насекомо ветрозащитный голям космически оттенък 6side къмпинг туризъм палатка

142.35 -28 % BGN 102.00

Отворено водоотпорен преносни 58 лице 2 слој 1 вратата антисонце антиинсекти windproof голем простор сенка 6side кампување пешачење шаторТип на производ : 58person Шатор структура : двоен слој Кочење Материјал : стаклени влакна прачки Шатор просторна структура : еден спалната соба на Шаторот се Прошири Големина : 240 * 240 * 140cmДното водоотпорен индекс : 1500mm (вклучувајќи) 2000mmСметка водоотпорен надворешниот индекс : 1000mm (вклучувајќи) 1500mm (бесплатно) Материјал : 170 T полиестер мрежа...

Див открит природата екскурзия led светлини къмпинг фарове преносим водоустойчив с USB зареждане, за риболов, туризъм, къмпинг, Колоездене

34.62 -45 % BGN 19.00

Диви Отворено Природата Крстоносните LED Headlamp Кампување Светлата Преносни Водоотпорен Со USB Полнење За Риболов Пешачење Кампување ВелосипедизамОпис На Производот : Притиснете на индуктивен switch копче за да го активирате сензор режим...

2017 гореща разпродажба унисекс ортопедична арка поддръжка на спортни обувки, стелки, поставяне на възглавница за мъже жени кожа износостойкая дишаща

7.98 -12 % BGN 7.00

Сите слики се направени во вид, секој monitor settings , бојата ќе биде различен , со цел да се добијат вид преовладуваатможете да изберете повеќе чевли во нашата продавница : информации за производотпроизведено во КинаБоја : Каки ( површина) + црна ( дното )Материјал : кожа + ЕВАНега : Старечки flatfootГолемина : една големина ( може да се намали 3546 ) долго 29.5 cmФункција : дише, абсорбента , дисперзија пета притисок...

Открит Спален Чувал Пакет Компрессионный Материал Чанта С Високо Качество За Съхранение Чанта За Носене На Аксесоари За Спални Чували

17.92 -22 % BGN 14.00

S ГОЛЕМИНА (сино) : 15x31cm,одговараат за вреќа за спиење која се пополни 400500g goose надолуМ големина (зелено) : 20x42cm,одговараат за вреќа за спиење која се пополни 700900g goose надолуL големина (портокал) : 25x48cm,одговараат за вреќа за спиење која се пополни 12001500g goose надолуматеријал : 30 D водоотпорен најлонтежина : околу 48g / 70g / 88gова е само складирање торба, НИТУ една вреќа за спиење ,ве молиме да знаат

67496 надуваема външна въздушна легло Bestway удебелена попълнете въздушна възглавница домакински PVC Газонаполненная легло с надуваема облегалка

BGN 84.21

52"x30"x18" / 1.32mx76cmx46cm Сон Glimmers Удобност Airbed Удобно flocked спиење површината со Гумени backrestСОН GLIMMERS УДОБНОСТ AIRBED • Удобно flocked спиење површина • Здрав Iносечка конструкција • Вдлабнатицентар дизајн обезбедува безбедна одмор област • Гумени backrest нудат дополнителна удобност • Сон glimmers дизајн : Проекти комплетна ѕвездена ноќ небото, создава еден магичен и тивка околина Мултибоја наизменични светла 30 минути автозаклучување систем се Користат 3 x LR03 / AAA големина Мобилен батерии (батерии не се вклучени) • Тешкидолжност поправка patch • Целосна боја кутијамеѓународниот стандард : ЕУ EN71 TUV609999 .Aliexpress.comFunta stic Sto повторно да се кандидира од страна на GAFS,Inc .Снабдување на светот текот на децении.База на Alibaba над 20 Години.Добиете на интернет услуга од страна на Ali Express https : / / www.aliexpress.com / help / new Contact htm

Мини-ключодържател покет маска CPR с найлонови чувала

BGN 448.00

CPR џеб маска за промоција gife (Без Лого)CPR лице штитџеб CPR лице штитмедицински промотивни подароципрва помош CPR лице штитCPR ЛИЦЕ ШТИТАпаратот е опкружен со транспарентни лице штит кој ги покрива целото лице како дополнителна заштита...

LMR 2000G гъши пух попълване на открит къмпинг срастване на мама ултра-лек спален чувал с гъши пух

220.80 -31 % BGN 152.00

Опис на производот Бренд : LMR(Долго Март Патот) Спецификација : S : 195*78*48cm ( погоден за 170cm висина помалку ) M : 210*80*50cm ( погоден за 170cm висина180cm) L : 220*85*55cm ( погоден за висина 180cm190cm) Ткаенини : 400 T 20 D силни најлон (водоотпорен, антиКашмир, антисолза) Поставата : 400 T 20 D силни најлон (водоотпорен, антиКашмир, антисолза) Фил : 95% бела goose надолу ( bulkiness 750 + ) ) Пополнување количина : Референтна температурна скала : 400g пополнување, 6 C~4 C~13 C 600g пополнување, 11 C~0 C~8 C 800g пополнување, 16 C~6 C~3 C 1000g пополнување, 22 C~12 C~2 C 1200g пополнување, 27 C~17 C~7 C 1500g пополнување, 32 C~22 C~12 C 1800g пополнување, 37 C~27 C~17 C 2000g пополнување, 42 C~32 C~22 C 2200g пополнување, 47 C~37 C~27 C 2500g пополнување, 52 C~42 C~32 C 2800g пополнување, 57 C~47 C~37 C 3000g пополнување, 67 C~52 C~42 C ( вреќа за Спиење производи, удобно температура варира и е под влијание на многу други фактори ) Компресирани Кеса Димензии : од 1.000 g вреќа за спиење компресија торби 20 × 40, 23 × 25 или па по компресија ( разликата 200 g едни со други спецификации , основната разлика помеѓу високи и дијаметар од 2 cm ) Карактеристики на Производот : mummyстил , полн лак Li обвивка ( заклучување надолу технологија,) , Градите јака, weatherstrip , 400 T лесни компресија кеси ( тока дизајн за лесно опрема access) , Може да се бори двојка...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.