• Новинка
Неограничен Екскурзия плоча от алуминиева сплав открит къмпинг мини готварска печка с запали сверхлегкая прибори за пикник BV1012

Неограничен Екскурзия плоча от алуминиева сплав открит къмпинг мини готварска печка с запали сверхлегкая прибори за пикник BV1012

резултат:
BGN 14.00
BGN 11.00 -21 %

Брой продукти
Налично


Внимание : гас шише не се вклучуваат во оваа точка.
Бренд : Безгранична Патување
Предмет : BV1012
Боја : Сребрена со Црна
Материјал : Алуминиум Легура на Бакар и Нерѓосувачки Челик
Големина : 95mm x 95mm x75mm
Нето Тежина : 94.4 g
Моќност : 3000 W
Igniter : Да
Цел : Отворен Готвење,Кампување Готвење,Пикник и Други Готвење Работи.
Место на Потекло : Гуангжу во Кина
1.Ultrliaght и преносни.
2.Мини садови со кутија и drawstring торба.
3.Со палење,удобен и лесен за употреба.
На дознака : Бидејќи Alipay е најбрзо и најбезбедно начин и за купувачот и за продавачот, можеме да го прифатиме alipay. Ве молиме контактирајте со нас од страна на али пораката веднаш, ако сакате да ја откаже нарачката, ние ќе ви помогнат да ја откажете. Превозот услови : 1 : Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по уплатата примена. (Со исклучок на викенд и празници формулиран.) 2 : Ако објектот треба испраќаат преку воздушен превоз, таа ќе се 15-30 дена, ако го изберат експрес испорака, ве молиме ги споделите со нас пред да го купат тоа. Сите парцела во сопственост на следење на број. 3 : Ако не го добиете вашиот објект во нормален период, контактирајте со нас прв и ќе ни биде мило да ги пратите на тоа за што ПОБРЗО. 4 : Со цел да се спречи испорака неуспех, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса информации се точни и оставете ни го вашиот телефонски број. Враќање & Размена на еу : Ако не ви се допаѓа стоката која сте ја добиле, можете да го вратат, товарни ќе бидат платени од страна на себе си и ве молиме бидете сигурни дека стоките се во добри услови. Ако ние ги испратите на погрешна стоката, можете да изберете замена или враќање на средствата. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации :
Ние ќе направиме максимални напори да се направи вашата шопинг повеќето пријатно и прекрасен и ние и ветуваме дека ќе ви гарантира со апсолутно позитивен фидбек по потврдена уплата. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да бидете сигурни дека сте задоволни со вашиот начин на купувачите и ќе направи сè што може да направите за да бидете сигурни дека ќе имаат убав шопинг искуство.

Подробности

Расходный материал:
No
С устройство за запалване или не:
Онлайн
Стил:
На улицата
Нов Брой Ветроотражателя:
Няма предното щит
Условие За Ползване:
Нормален Открит Въздух
Автоматична аларма или не (coffee):
No
Материал:
Алуминиева сплав
Структура:
Едно парче
С гориво или не:
No
Категория:
Газова Печка
Модел:
BV1012
С дървена дръжка или не:
No
Начин На Нанасяне:
инструкция
Обемът на:
търговска марка:
Неограничен Пътуване
Тип Печки:
Газова Печка
Цвят:
Сребро с черно
Материал:
Алуминиева сплав от мед и неръждаема стомана
Размер:
95mm x 95mm x75mm
Нето тегло:
94,4 г
силата на:
3000ВТ

Избор на купувачи

Многофункционален череп комбиниран уред открит многофункционален отварачка за бутилки, отвертка, гаечен ключ острилка за ножове карабина инструмент

3.81 -21 % BGN 3.00

Име : черепот и повеќе употребата на алаткиМатеријал : 420 челикГолемина на : 6.9 * 4 * 0.6 ммНето тежина : 19 грамаОвој мултифункција 12воедно алатка картичка содржи голем број на орев клуч различни модели...

Свободен рицар военен тактически пакет Спорт на открито, катерене пакет 30L Оксфорд водоустойчив камуфлаж 3р раница WX017

95.81 -49 % BGN 49.00

dianxiaobao_1 Забелешка (ве молиме да го прочитате пред да нарачате) : 1 Бесплатен превозот начин се испраќа со следење на број што може да ги пратите на сите процесот...

H1080 външно тактическо оборудване многофункционална неръждаема стомана 11-в-едно многофункционален сгъваем инструмент клещи преносими EDC

BGN 12.64

12940Отворено тактички опрема мултицел нерѓосувачки челик 11воедно мултифункција виткање виткање клешти преносни EDC Огромни клешти Мали клешти Материјал : Мартензитни нерѓосувачки челик Материјал : Мартензитни нерѓосувачки челик Цврстина : 5258 HRC Цврстина : 5258 HRC Големина : 4 * 10.5 см Големина : 3 * 7cm Тежина : 270g Тежина : 130g Карактеристики : Карактеристики : Долго носот клешти Долго носот клешти Клешти Жица секачи Скали нож Клешти Филипс шрафцигер Нож Corkscrew Филипс шрафцигер Виде ножот Од зборот Нож Corkscrew Настроената Скали нож Зборот шрафцигер Големи зборови одобрени Датотека Остри конус Жица секачи Мал збор одобрени Датотека Внимание : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално, се надевам, ќе може да се разбере...

Голям Капацитет Открит Спорт Чанта Туризъм И Пътуване Раница Камуфляжная Чанта Армия Военен Раница

79.98 -27 % BGN 58.00

Голем Капацитет Отворено Спортска Торба Пешачење Туристички РанецМаскирна Торба Армија Воено RucksackОбјект : Отворено Спортска ТорбаКапацитет : За 40 LMatrial : НајлонТежина : Околу 1.15 kgБоја : Црна / Тен / ACU / CP / МаскирнаСпорт Тип : Пешачење / Риболов / Искачување / Кампување / Велосипедизам ..ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

Смесете на едро 100 бр./лот, Пейсли зелен цвят, открит бягане тръбна щитове за лице, с тръба кърпа лента за глава. Безплатна доставка

BGN 164.80

Answer : ___________________________ Note : 100pcs / многу.(10pcs / торба ,5pcs кеси ) Секој модел Мин цел 30pcs, Микс на големо добредојде Fed Ex ОДНОСНО во САД и Канада, 710days испорака откако ќе се испрати единица тежина : ~30g Картон тежина : ~4.00 кг Бесплатен експрес сервис испрати до САД и Канада...

Открит тактически X800 очила анти-жаба къмпинг Колоездене слънчеви очила UV защита на Мъже, Жени очила

19.20 -43 % BGN 11.00

ОПИС : Правец На Прашина Заштита На ЗмејотСурфање / Џет Ски / Ер мека / Макбаскет Очила очила за сонцеКарактеристики & Опис : Сосема Нов и Висок КвалитетРамката е направена од страна на бисуровиниУВ400 заштитаЕнтериерот рамка е со седиште со мека пена за удобност носењеЕластичен појас на рака направени од најлон влакна, 35mm ширина и за 40cm во макс...

Спорт На Открито, Туризъм Водоустойчив Найлон Двойна Чанта Раница Molle Тактически Военен Армейское Екипировка Раници С Поясными Торби

105.12 -29 % BGN 75.00

Отворен Спортски Туризам Водоотпорен Најлон Двојно Торба Rucksack Molle Тактички Воен Војска Опрема Ранци Со Половината Кеси Торба Име : Ранец, Торба Материјал : Носетеотпор Лацерација Отпорни Најлон Кеса Надеж : Полиестер Торба Боја : Црна / ACU Дигитални / Волкот браун / Пустината дигитални / CP Маскирна Торба големина : Вкупно Торба / Широк 40x висока 46x дебели 23cm Ранец главниот Торба / 33x висока 45x дебели 17cm Паричникот / 22x висока 12x дебели 5cm Рамо ремени максимум модулација 92 см, 7 см широк Појас максимална модулација е 130 CM, 3.5 СМ 12 СМ широк Торба тежина : About1.35 KG Торба Стил : Модата на слободното време на отворено спортска Торба капацитет : 40 L, може да се стави на 14 инчен лаптоп, околу 10 парчиња маици, A4 книги, списанија и други предмети Торба за Употреба : Композитни торба / Ранец / Паричникот Кеси За Gende : Унисекс Торба Применливи Сценарио : Работа да одите на шопинг / Спорт фитнес / Отворено за патување / планинарски велосипед до 2015 СТП кожа Ранец Кампусот на Стил на Жените Ранци 5 Бои Дами Девојки Училиште Рамо Кеси Прекрасна Кеси Бесплатен превозот D302 мода жените ранец, торба 2015 СТП кожа Ранец Прекрасна Кеси жените торба 2015 жените торба 2015 мода училиште кеси за жените backpackchann Мода Едноставна Дизајнер Жените Жените 's Платно Ранец Multicolor Училиште торба За Девојка Тинејџери Повик за Патување Ранци кеси D308 мода жените ранец, торба 2015 платно ранец жените Секојдневен S

2018 utdoor неопрен пикник топлинна обяд чанта изолиран охладител твърди червен черен водоустойчив преносим кутия за съхранение на продукти, пакети

9.41 -15 % BGN 8.00

Отворено Neoprene Пикник Термички Ручек Торбичка изолирани Кулер Солидна Црвено Црн Водоотпорен Преносни Храна Складирање Кутија ПакетиМатеријал : животната средина нуркање материјали, изолација, водоотпоренДимензии : должина 31cm, висина 30cm, ширината на дното 16cm

който живее открит палатка водоустойчивый, търговски шатри мехур прехласнат поглед звезди, надуваема загерметизированное подслон шатри, шатри на новия дизайн на ?

345.60 -12 % BGN 304.00

живеат на отворено шатор водоотпорен,комерцијални Ѕвезда гледајќи меур шатори,гумени запечатени шатори засолниште,новиот дизајн на надувување шаторДобредојдовте на нашата продавница.Нашата продавница продава на сите видови на живеење отворено шатор водоотпорен,комерцијални ѕвезда гледајќи меур шатори,гумени запечатени шатори засолниште,новиот дизајн на надувување шатор,меур дрво шатор со гумени поддршка,неколку семејство дворот гумени тревник шатори,бесплатен превозот ѕвезда гледајќи меур шатор ,транспарентни надувување балон кампување шатор,партија шатор со подот меур шатор,меур дрво шатор,неколку шатор,семејството дворот шатор,гумени тревник шатор,гумени hotelinflatable купола шатор,кампување семејство шатор,надувување балон соба, итн...

OD Green 15 Tactical Military Laptop Notebook Bag рамото чанти чанта за носене портфейл лаптоп Messenger

104.80 -55 % BGN 47.00

Опис : Главната торбичка може да се вклопи 14 Инчи или под 15 инчи Widescreen Лаптоп Компјутер.Изградени со висок квалитет водоотпорен Најлон материјал, кој е светлина и издржливи.Дури и оваа торба е во истиот дизајн со други продавници, навистина е со висок квалитет.На дното е кожа наменета кој е погоден за носене.Тоа може да се користи како чанта и торба.Ја врвката за торба е прилагодлив и се отстранува...

Огън-Клен Открит Пътуване Къмпинг 4-5 Души Съдове За Купата На Гърне Печка Ежедневно Шофиране Пикник Комплект

160.69 -19 % BGN 130.00

ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕКарактеристики : Пан : 188x118 Тенџере : 168x98 Тенџере : 146x75 Големи skillet : 194x45 Бруто тежина : 958g Сите видови на активности на големиот тим : за 45 користите Боја : шарени дизајн, Лесно да се работи : употреба на погоден за заклучување тип се справи со Обемот на примена : во слободно патување 100 чиста крпа со сина и бела случаен косаДЕТАЛИ ШОУЗа Време На Испорака : Пакет ќе испрати со 48 часа по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).Пакет ќе се испраќаат од страна на Кина пост воздух mail од Кина, обично можете да добиете пакет брзо рок од 45 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 60 дена да пристигнат...

Нов стил добро качество 480*480*480*200 сантиметра, голямо пространство водоустойчив ultralight СЛЪНЦЕТО подслон бивви навес на плажа палатка

97.60 -20 % BGN 78.00

Детали За Производот : Големина на : 480*480*480*200cmЗабелешка : Овој шатор содржи само две парчиња на ѕид крпа, ако клиент треба повеќе ѕид крпа, може да контакт со продавачотВнимание : Царински и увозни даноци : * Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Цветен унисекс лесен 100x100 см тактически открит Арабската пустиня Шемах шал с четка за мъже жени

7.23 -45 % BGN 4.00

SF0005904Спецификација : Сосема нов и висок квалитетМатеријал : полиестерБоја : Црвена, Сива, Војска Зелена, Кафе, Тен, Црна+БелаГолемина : Прибл...

5V 8x13cm USB ястия за направи си САМ USB Heated ръкавици топлите подложки за мишки за затопляне на краката си на коленете си въглеродни влакна с нагряване на здравеопазванет

10.00 -20 % BGN 8.00

Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

Нова регулируема найлон ремъци Корема колан съобщение извити обтегач лека раница гърдите колан открит клип контур с свистком

5.01 -20 % BGN 4.00

Карактеристики : Се користи за да се утврдат ранец или други предмети за да спречите испаѓањеБоја : ЦрнаМатеријали : НајлонМинимална должина : 11cmМаксималната должина : 43cmКоличина : 1 КОМПЈУТЕРНето Тежина : 38g1 X Рака1...

11 в 1 преносим отварачка за бутилки, нож Needlenose Multi инструменти повдигачи отвертка открит къмпинг пътнически комплекти EDC инструмент HT21-0038

21.98 -23 % BGN 17.00

11 во 1 Преносни Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Pilers Шрафцигер Отворено Кампување Патување Колекции Алатка Опис : Боја : Сива Мултифункција : Хирург, шише настроената, може да настроената, конус, двострано rasp, Филипс шрафцигер, flathead шрафцигер, дупчиња шрафцигер (парична казна), мерење на стап, тркалезна дупка, игла носот клешти, crimping клешти detonators, жици заврши клешти Големина на : 12 * 4 * 2 cm Нето Тежина : 228 g Материјал : не ' рѓосувачки челик Совршен за користење на надворешна опрема, кампување, авантура, итен случај, опстанок, собирање, почетниот Пакет : 1x отворено алатки со торба

Пожари Мъжки Летни Спортни Обувки, Дишаща Хладно Ходене Маратонки Двойка Мека Лека Водна Обувки Унисекс Удобни Обувки За Плуване

48.70 -49 % BGN 25.00

Пожари Мажи На Летните Спортски Чевли Дише Кул Одење Патики Неколку Мека Светлина Вода Чевли Унисекс Удобно Пливање ЧевлиЗемјаМажите И Жените Големината На ТабелатаСАД55.566.577.588.5Европски3536373839404142Нога Должина(M M)225230235240245250255260ЗемјаМажите И Жените Големината На ТабелатаСАД9.51010.51111.51212.513Европски4344454647484950Нога Должина(M M)265270275280285290295300Имајте на ум 1 : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина.Забелешка 2 : Нога Должина = insole должина ﹣ (1~1.5) CMЗабелешка 3 : испративме на чевли според Евра големина , Ако најдете постојат 3 земји чевли големина, само го користите Европа големината на табелата за да се потврди чевли сте го добиле, други 2 земји големина може да се игнорираЗабелешка 4 : Застане директно на хартија, марк поени на најдолгата пред пети и пета, должината на две точки е метри должина.Забелешка 5 : должината на левата нога и десната нога може да биде малку различен , ве молиме да се измери поголем...

Гореща 5 бр./лот 3 в 1 свирка с компас термометър туризъм и къмпинг нова

6.64 -10 % BGN 6.00

Пластични свирче со најлон вратот lanyard Има мала течност исполнета компас, од една страна, и термометар на други Совршен за Пловењето, Кампување, Планинарење, Лов или слично Температура опсег : 20 C до 50 В Вратот lanyard должина : 45см( приближно) Димензија : 5cm(L)*2.5 cm(W)*2.3 см(H)( приближно) Пакетот вклучува : Компас свирче x 5

Компактна раница за пикник на плажа джобен одеяло мат палатка брезент следа от туризъм, къмпинг подслон Земята кърпа, чадър ultralight

28.80 -44 % BGN 16.00

Компактен Backpacking Пикник Плажа Џеб Ќебе мат Шатор Tarp Стапало Пешачење Кампување Засолниште Земјата Крпа Sunshade UltralightПакет Листата : 1pcs x пикник матБелешки : тежината информации и големина информации на горенаведените производи се мери со рака, не може да биде малку неточност...

Струва 2 бр./лот Многофункционален нож от неръждаема стомана външен оцеляване портативен сгъваем къмпинг аксесоари инструмент за първа помощ

6.35 -37 % BGN 4.00

★Производ Параметри : Функции : нож, шише настроената, шест агол клучМатеријал : нерѓосувачки челикТежина : 18gДолжина на ножот : 5cmЗатворена Должина : 7cmПоле на примена : Дом на отворено

Naturehike 4-в-1 къмпинг незалепваща саксии комплекти за 2-3 души тиган за купата на преносим открит къмпинг туризъм готвач набор от съдове за готвене купа саксия

100.35 -45 % BGN 55.00

Naturehike 4во1 Кампување (Nonstick Садови се Поставува За 23 Лице Пан Сад Преносни Отворено Кампување Пешачење се Готви Сет Садови Сад ТенџереNaturehike 4во1 Кампување (Nonstick Садови се Поставува За 23 Лице Пан Сад Преносни Отворено Кампување Пешачење се Готви Сет Садови Сад Тенџере Име : Отворено Садови Материјал : Алуминиум Легура Објект големина : Прибл...

2x6m лов военна скрита камуфляжная окото открит къмпинг стрелба камуфляжная мрежест капак на колата слънчеви сенници градина слънце sheters

83.20 -28 % BGN 60.00

2x6 M Лов Воена Кријат Маскирна Пребивање Отворено Кампување Снимање каверпребивање автомобил Покрие Сонцето Засолништа градина сонцето shetersSagebrush Маскирна Пребивање е исто така познат како Војска Дигитални ACU КаверПребивање...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.