• Новинка
Athenaegis Mummy style 2500G/2800G white goose down filling can be spliced ultralight waterproof winter sleeping bag

Athenaegis Mummy style 2500G/2800G white goose down filling can be spliced ultralight waterproof winter sleeping bag

резултат:
BGN 241.60
BGN 176.00 -27 %

Брой продукти
Налично


Спецификација :
S : 195*78*48cm ( погоден за 170cm висина помалку )
М : 210*80*50cm ( погоден за 170cm висина-180cm)
L : 220*85*55cm ( погоден за висина 180cm-190cm)
( Со капа големина,прилагодени на барање )
Ткаенини : 400 T ultralight водоотпорен најлон
Обвивка : 380 T удобно блиску кожата пролет и се врти
Фил : 90% бела goose надолу ( bulkiness 750 + )
Белешка : Постојат два патент насоки на нашата вреќа за спиење,лево патент и право на патент,ние ќе го испрати по случаен избор,ако се бараат за патент насока,можете да оставите порака на нас кога ќе го поставите цел.Ви благодариме.

Подробности

Комфортна Температурна Скала:
[-20℃~-35℃]
Стил:
Мумия
Единична / Двойна Спален Чувал:
Срастване Одинарного Спалния Чувал
Плат:
Найлон
Дължина:
Standard (Suitable for 1.8 m Height and Below)
Сезон:
Зима
Размер:
M,L,S
Попълване на:
Гъши Пух
Приложими Хора:
Възрастен
Спален Чувал Температурната Скала На Категория:
Зимен Спален Чувал
търговска марка:
Афинагис
is_customized:
Yes
Тип:
Студеното Време
Категория:
пуховый спален чувал
Номер На Модела:
AS17SD005

Избор на купувачи

открит летен анти-UV ултра-мъжки и женски свободно време cap слънцезащитен крем дишаща черна спортна шапка туризъм

19.79 -19 % BGN 16.00

Опис На ПроизводотСосема Оригинална Тежина 0.1 кг Сина Боја / Роуз / Црна / Сива Материјал најлон Превозот време 37days,голема количина 725 денаПакување & ИспоракаНашите Услуги1.Купување акции или прилагодено се сите добредојдени.2.Се обезбеди квалитет и да им помогне на корисниците да ги реши сите проблеми.3.Добредојдовте да ја посетите во Yiwu.

Голям Капацитет Открит Спорт Чанта Туризъм И Пътуване Раница Камуфляжная Чанта Армия Военен Раница

79.98 -27 % BGN 58.00

Голем Капацитет Отворено Спортска Торба Пешачење Туристички РанецМаскирна Торба Армија Воено RucksackОбјект : Отворено Спортска ТорбаКапацитет : За 40 LMatrial : НајлонТежина : Околу 1.15 kgБоја : Црна / Тен / ACU / CP / МаскирнаСпорт Тип : Пешачење / Риболов / Искачување / Кампување / Велосипедизам ..ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

Цветен унисекс лесен 100x100 см тактически открит Арабската пустиня Шемах шал с четка за мъже жени

7.23 -45 % BGN 4.00

SF0005904Спецификација : Сосема нов и висок квалитетМатеријал : полиестерБоја : Црвена, Сива, Војска Зелена, Кафе, Тен, Црна+БелаГолемина : Прибл...

който живее открит палатка водоустойчивый, търговски шатри мехур прехласнат поглед звезди, надуваема загерметизированное подслон шатри, шатри на новия дизайн на ?

345.60 -12 % BGN 304.00

живеат на отворено шатор водоотпорен,комерцијални Ѕвезда гледајќи меур шатори,гумени запечатени шатори засолниште,новиот дизајн на надувување шаторДобредојдовте на нашата продавница.Нашата продавница продава на сите видови на живеење отворено шатор водоотпорен,комерцијални ѕвезда гледајќи меур шатори,гумени запечатени шатори засолниште,новиот дизајн на надувување шатор,меур дрво шатор со гумени поддршка,неколку семејство дворот гумени тревник шатори,бесплатен превозот ѕвезда гледајќи меур шатор ,транспарентни надувување балон кампување шатор,партија шатор со подот меур шатор,меур дрво шатор,неколку шатор,семејството дворот шатор,гумени тревник шатор,гумени hotelinflatable купола шатор,кампување семејство шатор,надувување балон соба, итн...

Спорт На Открито, Туризъм Водоустойчив Найлон Двойна Чанта Раница Molle Тактически Военен Армейское Екипировка Раници С Поясными Торби

105.12 -29 % BGN 75.00

Отворен Спортски Туризам Водоотпорен Најлон Двојно Торба Rucksack Molle Тактички Воен Војска Опрема Ранци Со Половината Кеси Торба Име : Ранец, Торба Материјал : Носетеотпор Лацерација Отпорни Најлон Кеса Надеж : Полиестер Торба Боја : Црна / ACU Дигитални / Волкот браун / Пустината дигитални / CP Маскирна Торба големина : Вкупно Торба / Широк 40x висока 46x дебели 23cm Ранец главниот Торба / 33x висока 45x дебели 17cm Паричникот / 22x висока 12x дебели 5cm Рамо ремени максимум модулација 92 см, 7 см широк Појас максимална модулација е 130 CM, 3.5 СМ 12 СМ широк Торба тежина : About1.35 KG Торба Стил : Модата на слободното време на отворено спортска Торба капацитет : 40 L, може да се стави на 14 инчен лаптоп, околу 10 парчиња маици, A4 книги, списанија и други предмети Торба за Употреба : Композитни торба / Ранец / Паричникот Кеси За Gende : Унисекс Торба Применливи Сценарио : Работа да одите на шопинг / Спорт фитнес / Отворено за патување / планинарски велосипед до 2015 СТП кожа Ранец Кампусот на Стил на Жените Ранци 5 Бои Дами Девојки Училиште Рамо Кеси Прекрасна Кеси Бесплатен превозот D302 мода жените ранец, торба 2015 СТП кожа Ранец Прекрасна Кеси жените торба 2015 жените торба 2015 мода училиште кеси за жените backpackchann Мода Едноставна Дизајнер Жените Жените 's Платно Ранец Multicolor Училиште торба За Девојка Тинејџери Повик за Патување Ранци кеси D308 мода жените ранец, торба 2015 платно ранец жените Секојдневен S

Aegismax Ultralight Удължен Мумия Спален Чувал Бълхата Чанта Бял Гъши Пух Спален Чувал, Торба Открит Къмпинг Туризъм Спални Чували

138.66 -25 % BGN 104.00

Aegismax Ultralight Mummy Вреќа За Спиење Fleabag Бела Goose Надолу Вреќа За СпиењеОваа големина е достојна за висина 175cm да 190 см !Спецификации : Бренд : AEGISMAXРеден Број : УЛКрило M LТип : тип MummyНадворешната страна Ткаенини : i Fl EX 5500 20 D НајлонВнатрешната страна Ткаенини : i Fl EX 5100 20 D НајлонПополнување Материјал : 95% Бела Goose Надолу 230 / 256 грамаПополнете Моќност : 800 FPRecommened sleepzone : +2 Degree до +8Големина : M 185 / *78 см (L*W)L 200*86 см (L*W)Тежина : 550 / 650 грамаБоја : Црна / Зелена (Како што е прикажано)Не совети за користење подолу +2 целзиусови степениP...

Кийт Титан дълга куха дръжка на лъжица къмпинг прибори за хранене ультралегкие пътни прибори за пикник туризъм удобна лъжичка 17g Ti5313

32.00 -41 % BGN 19.00

Кит Чист Титаниум Краток Лажица Ti5313 Боја : Боја На Титаниум Материјал : Чист Титаниум Sandblasting Површината Нето Тежина : 17g, Големина : 240180mm Пакет се Вклучуваат : 1 x Титаниум Spon,1 x Преносни Фланелен боксери Торба Титаниум е ultralight и супер силни; тоа е екопријателски, biocompatible и бактерии inhibitive; тоа е, исто така, извонредно противалергиски и исклучително отпорни на корозија...

Подова възглавница въздух Раздувная преносими сгъваеми двустранно стекаясь възглавница за сън хотели на самолета се движат

BGN 3.18

ОписКарактеристики : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Може да биде укината да биде многу мали димензии, лесно за чување и транспорт.Совршен придружник насекаде, во секое време.Спецификации : Материјал : ПВЦ & Велур ТкаенинаБоја : Црвена,Темно сина, СиваНадуени големина : 380*240mm / 14.96*9.44 воНето тежина : 51gТежина : 61gЗабелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор.Пакет се вклучени : 1 * Гумени Перница Ние ќе ја испрати на боја по случаен,се надевам дека ќе се разбереме![xlmodel][фото][0000] Производот Deatail1...

Гореща 5 бр./лот 3 в 1 свирка с компас термометър туризъм и къмпинг нова

6.64 -10 % BGN 6.00

Пластични свирче со најлон вратот lanyard Има мала течност исполнета компас, од една страна, и термометар на други Совршен за Пловењето, Кампување, Планинарење, Лов или слично Температура опсег : 20 C до 50 В Вратот lanyard должина : 45см( приближно) Димензија : 5cm(L)*2.5 cm(W)*2.3 см(H)( приближно) Пакетот вклучува : Компас свирче x 5

TANLUHU многофункционален поясная чанта найлон водоустойчива чанта открит езда джогинг чанта къмпинг туризъм пакети чанта S332

44.78 -29 % BGN 32.00

TANLUHU Мултифункционален Половината Најлон Кеса Водоотпорен Перница Отворено Јава Работи Торба Кампување Пешачење Пакети Торба S332 Материјали Водоотпорен Најлон Големина беа 25,5*21.5*12cm (Должина*Висина*Дебелина) (1cm=0.3937 Инчи) Капацитет на Мобилен Телефон, Секојдневно Козметика,Вода Торба Структура Патент Отворање Дизајн со Мал Капацитет и МултиЏебови Дизајн Пакет вклучуваат 1 x Половината ТорбаНашата продавница : Пријателски совети 1.1 инчи =2.54 см, 1 cm = 0.39 инчи 2 поради различни мерни методи, може да има отстапување, 1 3cm проектот 3 на компјутерски екран во боја може да биде малку поинаков од вистинската боја, во зависност од вашиот монитор 4 различни серии, патент ЛОГОТО и жените можат да бидат различни, добар квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи 5.Ние сме сите големини, За Кинески големина, ве молиме прочитајте форма и потоа да го купите...

Свободен рицар военен тактически пакет Спорт на открито, катерене пакет 30L Оксфорд водоустойчив камуфлаж 3р раница WX017

95.81 -49 % BGN 49.00

dianxiaobao_1 Забелешка (ве молиме да го прочитате пред да нарачате) : 1 Бесплатен превозот начин се испраќа со следење на број што може да ги пратите на сите процесот...

11 в 1 преносим отварачка за бутилки, нож Needlenose Multi инструменти повдигачи отвертка открит къмпинг пътнически комплекти EDC инструмент HT21-0038

21.98 -23 % BGN 17.00

11 во 1 Преносни Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Pilers Шрафцигер Отворено Кампување Патување Колекции Алатка Опис : Боја : Сива Мултифункција : Хирург, шише настроената, може да настроената, конус, двострано rasp, Филипс шрафцигер, flathead шрафцигер, дупчиња шрафцигер (парична казна), мерење на стап, тркалезна дупка, игла носот клешти, crimping клешти detonators, жици заврши клешти Големина на : 12 * 4 * 2 cm Нето Тежина : 228 g Материјал : не ' рѓосувачки челик Совршен за користење на надворешна опрема, кампување, авантура, итен случај, опстанок, собирање, почетниот Пакет : 1x отворено алатки со торба

VILEAD 1.2 м еластични синтетични нишки Ghillie пейнтбол, страйкбол пушка на кутията пушка приключи Camoflauge пистолет въже ловни аксесоари

15.65 -30 % BGN 11.00

торба1.2 m Еластична Синтетички Теми Ghillie Макбаскет Airsoft Пушка Покрие Пушка Заврши Camoflauge КаверЗаврши Лов Додатоци

Hewolf ultralight хлопчатобумажный пълнител удобен 2,8 кг трехсезонный спален чувал за 2 души може да се превърне в две спални чанта

BGN 55.84

Детали За Производот : Производ Серија : вреќа за СпиењеПрименливи број : Двоен вреќа за спиење (вреќа за спиење себе можат да се сместат 2 лица)Погоден : ВозрасниДодатен : Шупливи памукКласификација на спиење : Памучна вреќа за спиењеМесто на потекло : КинескиОтворено ткаенини : 210 T полиестер plaidОбвивка Материјал : Супер меки T / R пескарење платноВреќа за спиење големина : Стандард (за 1.8 m во височина и подолу)Тежина : за 2,8 kgПакување size45*25*25cmУдобно температура : 010 CОсновни

E1102 професионален спускане катерене капитанът на замъка открит катерене ключалката на куката ултра-лек малко D-образна предпазител

BGN 16.88

Професионални спуст качување господар заклучување на отворено mountaineering тока кука ултралесни мали Dтип на безбедност кодотБоја : сина / црнаМатеријал : алуминиумлегура на магнезиумТежина : 63gСтандард : CE2008 EN12275Надолжни напнатост : 25 KN (2500kg)Странични напнатост : 7 KN (700kg)Предмет : Mountaineering, маратон, проширување, спуст, надморска височина слетување, SRT операции ..Answer : ___________________________ Note : случајни боја на испорака, ако е побарано, ве молиме имајте на ум, ви благодариме!Внимание : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално, се надевам, ќе може да се разбере...

Нова регулируема найлон ремъци Корема колан съобщение извити обтегач лека раница гърдите колан открит клип контур с свистком

5.01 -20 % BGN 4.00

Карактеристики : Се користи за да се утврдат ранец или други предмети за да спречите испаѓањеБоја : ЦрнаМатеријали : НајлонМинимална должина : 11cmМаксималната должина : 43cmКоличина : 1 КОМПЈУТЕРНето Тежина : 38g1 X Рака1...

Кийт Pure Titanium Double Wall Water Mugs Titanium Капак Drinkware Outdoor Camping Water Coffee Beer Cup Ultralight Travel Mug

104.00 -40 % BGN 62.00

Кит 220ml,300ml,450ml,600ml Двоен Ѕид Титаниум Чаши Титаниум Капаци Површина : Sandblasting 220ml,(Г)70mm*(H)80mm,90g, 300ml,(Г)79mm*(H)88mm,104g 450ml,(Г)85*(H)106mm,137g 600ml,(Г)96.5*(H)107mm,149g Цена за 1*парче кригла...

EMERSONGEAR Molle Messenger Bag камуфляжные чанти за рамо къмпинг, лов пътуване туризъм единния прашка пакет туристическа чанта EM5801

124.46 -20 % BGN 100.00

1)Материјал : Висок квалитет најлон материјал.2)Тежина : 1200g3)Пакет : гласник кеса x 14)Повод : пешачење,патување,велосипедизам1)Материјал : Висока густина Антикинење Најлон2) Du rable тока3) YKK патент дизајнирани за брз и лесен за ставање во и надвор4)Металјаже патент5)Прилагодување тока : цврсти и тешко да деформација6)Пред двоен антикражба тока7)Во предниот дел на мал пакет,може да поставите еден мал алатка,како што се светло8)се Згусне на рамо, рака,да се подобри степенот на носење на рамо, рака,и бидете рамо повеќе confortable

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.