• Новинка
11 в 1 преносим отварачка за бутилки, нож Needlenose Multi инструменти повдигачи отвертка открит къмпинг пътнически комплекти EDC инструмент HT21-0038

11 в 1 преносим отварачка за бутилки, нож Needlenose Multi инструменти повдигачи отвертка открит къмпинг пътнически комплекти EDC инструмент HT21-0038

резултат:
BGN 21.98
BGN 17.00 -23 %

Брой продукти
Налично


11 во 1 Преносни Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Pilers Шрафцигер Отворено Кампување Патување Колекции Алатка Опис : Боја : Сива Мулти-функција : Хирург, шише настроената, може да настроената, конус, двострано rasp, Филипс шрафцигер, flathead шрафцигер, дупчиња шрафцигер (парична казна), мерење на стап, тркалезна дупка, игла носот клешти, crimping клешти detonators, жици заврши клешти Големина на : 12 * 4 * 2 cm Нето Тежина : 228 g Материјал : не ' рѓосувачки челик Совршен за користење на надворешна опрема, кампување, авантура, итен случај, опстанок, собирање, почетниот Пакет : 1x отворено алатки со торба

Подробности

търговска марка:
Bumlon
Размер:
S
Тип:
Джобни, Мультиинструменты

Избор на купувачи

Aegismax Ultralight Удължен Мумия Спален Чувал Бълхата Чанта Бял Гъши Пух Спален Чувал, Торба Открит Къмпинг Туризъм Спални Чували

138.66 -25 % BGN 104.00

Aegismax Ultralight Mummy Вреќа За Спиење Fleabag Бела Goose Надолу Вреќа За СпиењеОваа големина е достојна за висина 175cm да 190 см !Спецификации : Бренд : AEGISMAXРеден Број : УЛКрило M LТип : тип MummyНадворешната страна Ткаенини : i Fl EX 5500 20 D НајлонВнатрешната страна Ткаенини : i Fl EX 5100 20 D НајлонПополнување Материјал : 95% Бела Goose Надолу 230 / 256 грамаПополнете Моќност : 800 FPRecommened sleepzone : +2 Degree до +8Големина : M 185 / *78 см (L*W)L 200*86 см (L*W)Тежина : 550 / 650 грамаБоја : Црна / Зелена (Како што е прикажано)Не совети за користење подолу +2 целзиусови степениP...

TANLUHU многофункционален поясная чанта найлон водоустойчива чанта открит езда джогинг чанта къмпинг туризъм пакети чанта S332

44.78 -29 % BGN 32.00

TANLUHU Мултифункционален Половината Најлон Кеса Водоотпорен Перница Отворено Јава Работи Торба Кампување Пешачење Пакети Торба S332 Материјали Водоотпорен Најлон Големина беа 25,5*21.5*12cm (Должина*Висина*Дебелина) (1cm=0.3937 Инчи) Капацитет на Мобилен Телефон, Секојдневно Козметика,Вода Торба Структура Патент Отворање Дизајн со Мал Капацитет и МултиЏебови Дизајн Пакет вклучуваат 1 x Половината ТорбаНашата продавница : Пријателски совети 1.1 инчи =2.54 см, 1 cm = 0.39 инчи 2 поради различни мерни методи, може да има отстапување, 1 3cm проектот 3 на компјутерски екран во боја може да биде малку поинаков од вистинската боја, во зависност од вашиот монитор 4 различни серии, патент ЛОГОТО и жените можат да бидат различни, добар квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи 5.Ние сме сите големини, За Кинески големина, ве молиме прочитајте форма и потоа да го купите...

Голям капацитет 60л найлон водоустойчива тактическа раница, чанта, чанта за Спорт на открито, на къмпинг, скално Катерене камуфлаж Molle багаж чанта

126.59 -35 % BGN 82.00

Голем Капацитет 60 L Најлон Водоотпорен Тактички Ранец, Торба Чанта Отворено Спорт Подигаат Качување Маскирна Molle Багаж КесиБои : Црно, кал, ACU, КП, Woodland маскирна , Пустината маскирна, какиКапацитет : 60 LПроизвод Функција : 1)...

Naturehike 4-в-1 къмпинг незалепваща саксии комплекти за 2-3 души тиган за купата на преносим открит къмпинг туризъм готвач набор от съдове за готвене купа саксия

100.35 -45 % BGN 55.00

Naturehike 4во1 Кампување (Nonstick Садови се Поставува За 23 Лице Пан Сад Преносни Отворено Кампување Пешачење се Готви Сет Садови Сад ТенџереNaturehike 4во1 Кампување (Nonstick Садови се Поставува За 23 Лице Пан Сад Преносни Отворено Кампување Пешачење се Готви Сет Садови Сад Тенџере Име : Отворено Садови Материјал : Алуминиум Легура Објект големина : Прибл...

40L водоустойчив найлон голям капацитет Спорт на открито пътуване къмпинг, туризъм раница за катерене катерене с раница S222

65.82 -29 % BGN 47.00

Нашата продавница : Пријателски совети 1.1 инчи =2.54 см, 1 cm = 0.39 инчи 2 поради различни мерни методи, може да има отстапување, 1 3cm проектот 3 на компјутерски екран во боја може да биде малку поинаков од вистинската боја, во зависност од вашиот монитор 4 различни серии, патент ЛОГОТО и жените можат да бидат различни, добар квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи 5.Ние сме сите големини, За Кинески големина, ве молиме прочитајте форма и потоа да го купите...

OD Green 15 Tactical Military Laptop Notebook Bag рамото чанти чанта за носене портфейл лаптоп Messenger

104.80 -55 % BGN 47.00

Опис : Главната торбичка може да се вклопи 14 Инчи или под 15 инчи Widescreen Лаптоп Компјутер.Изградени со висок квалитет водоотпорен Најлон материјал, кој е светлина и издржливи.Дури и оваа торба е во истиот дизајн со други продавници, навистина е со висок квалитет.На дното е кожа наменета кој е погоден за носене.Тоа може да се користи како чанта и торба.Ја врвката за торба е прилагодлив и се отстранува...

Високо качество на медни сплави мини алкохолни печка открит къмпинг котлон със стойка злато за туризъм, пътуване барбекю пикник аксесоар

33.06 -30 % BGN 23.00

Опис : Може да биде исполнета со алкохол и се користи директно за согорување. Со запечатени капа за да го изгаснат огнот, а и продавница останатите алкохол. Може да се стави во мирување за да ја зајакне својата стабилност. Компактен и исклучителен изглед, лесни. Дојде во торбичка за лесно носење.Спецификација : Материјал : Бакар Легура Висина : 9.5 cm Ширина : 15cmПакетот Вклучува : 1 x Дух Burne r 1 x Стојат 1 x ТорбичкаВе Молиме Прочитајте Го Пред Да Го КупатИСПОРАКА1.Во светот превозот, само освен неколку земји .2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.3...

Свободен рицар военен тактически пакет Спорт на открито, катерене пакет 30L Оксфорд водоустойчив камуфлаж 3р раница WX017

95.81 -49 % BGN 49.00

dianxiaobao_1 Забелешка (ве молиме да го прочитате пред да нарачате) : 1 Бесплатен превозот начин се испраќа со следење на број што може да ги пратите на сите процесот...

AONIJIE сгъване на Мъже, Жени открит организатор чанта къмпинг пътуване необходими тоалетни комплекти чанта

15.60 -29 % BGN 11.00

Разноврсна Патувањето ОрганизаторотМатеријал : CorduraДимензии : Должина*Ширина*Висина 13.7x10.6x3.5 инчен / 35x27x9 cmТежина : 140 g / 0.3 lbУпотреба Сценарија : патување, бизнис патување, шминка, отворено кампување, итн...

Нов стил добро качество 480*480*480*200 сантиметра, голямо пространство водоустойчив ultralight СЛЪНЦЕТО подслон бивви навес на плажа палатка

97.60 -20 % BGN 78.00

Детали За Производот : Големина на : 480*480*480*200cmЗабелешка : Овој шатор содржи само две парчиња на ѕид крпа, ако клиент треба повеќе ѕид крпа, може да контакт со продавачотВнимание : Царински и увозни даноци : * Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Полиран акула Титан наклонена EDC чадър въже висулка нож ремък Среща нож отварачка за бутилки мулти инструменти нож мъниста

36.61 -10 % BGN 33.00

Полиран Ајкула Титаниум Slanting EDC Чадор Јаже Pendant Нож Lanyard Рандеву Нож Шише Настроената Мулти Алатки Нож Монистра Спецификации : 14x30mm, отворот 6mm, за мерење 8g...

Гореща 5 бр./лот 3 в 1 свирка с компас термометър туризъм и къмпинг нова

6.64 -10 % BGN 6.00

Пластични свирче со најлон вратот lanyard Има мала течност исполнета компас, од една страна, и термометар на други Совршен за Пловењето, Кампување, Планинарење, Лов или слично Температура опсег : 20 C до 50 В Вратот lanyard должина : 45см( приближно) Димензија : 5cm(L)*2.5 cm(W)*2.3 см(H)( приближно) Пакетот вклучува : Компас свирче x 5

Спорт На Открито, Туризъм Водоустойчив Найлон Двойна Чанта Раница Molle Тактически Военен Армейское Екипировка Раници С Поясными Торби

105.12 -29 % BGN 75.00

Отворен Спортски Туризам Водоотпорен Најлон Двојно Торба Rucksack Molle Тактички Воен Војска Опрема Ранци Со Половината Кеси Торба Име : Ранец, Торба Материјал : Носетеотпор Лацерација Отпорни Најлон Кеса Надеж : Полиестер Торба Боја : Црна / ACU Дигитални / Волкот браун / Пустината дигитални / CP Маскирна Торба големина : Вкупно Торба / Широк 40x висока 46x дебели 23cm Ранец главниот Торба / 33x висока 45x дебели 17cm Паричникот / 22x висока 12x дебели 5cm Рамо ремени максимум модулација 92 см, 7 см широк Појас максимална модулација е 130 CM, 3.5 СМ 12 СМ широк Торба тежина : About1.35 KG Торба Стил : Модата на слободното време на отворено спортска Торба капацитет : 40 L, може да се стави на 14 инчен лаптоп, околу 10 парчиња маици, A4 книги, списанија и други предмети Торба за Употреба : Композитни торба / Ранец / Паричникот Кеси За Gende : Унисекс Торба Применливи Сценарио : Работа да одите на шопинг / Спорт фитнес / Отворено за патување / планинарски велосипед до 2015 СТП кожа Ранец Кампусот на Стил на Жените Ранци 5 Бои Дами Девојки Училиште Рамо Кеси Прекрасна Кеси Бесплатен превозот D302 мода жените ранец, торба 2015 СТП кожа Ранец Прекрасна Кеси жените торба 2015 жените торба 2015 мода училиште кеси за жените backpackchann Мода Едноставна Дизајнер Жените Жените 's Платно Ранец Multicolor Училиште торба За Девојка Тинејџери Повик за Патување Ранци кеси D308 мода жените ранец, торба 2015 платно ранец жените Секојдневен S

Многофункционален череп комбиниран уред открит многофункционален отварачка за бутилки, отвертка, гаечен ключ острилка за ножове карабина инструмент

3.81 -21 % BGN 3.00

Име : черепот и повеќе употребата на алаткиМатеријал : 420 челикГолемина на : 6.9 * 4 * 0.6 ммНето тежина : 19 грамаОвој мултифункција 12воедно алатка картичка содржи голем број на орев клуч различни модели...

5V 8x13cm USB ястия за направи си САМ USB Heated ръкавици топлите подложки за мишки за затопляне на краката си на коленете си въглеродни влакна с нагряване на здравеопазванет

10.00 -20 % BGN 8.00

Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

открит детски игри чанта за котка в чантата си сладко в чантата си детски чантата детски чантата kawaii bag coin pouch детски портфейл

BGN 1087.68

Имам 100+ видови на животни монета чанта, ова е за промет на големо ве молиме испратете порака на продавачот да избере животни и превозот метод и плаќање...

VILEAD 1.2 м еластични синтетични нишки Ghillie пейнтбол, страйкбол пушка на кутията пушка приключи Camoflauge пистолет въже ловни аксесоари

15.65 -30 % BGN 11.00

торба1.2 m Еластична Синтетички Теми Ghillie Макбаскет Airsoft Пушка Покрие Пушка Заврши Camoflauge КаверЗаврши Лов Додатоци

Смесете на едро 100 бр./лот, Пейсли зелен цвят, открит бягане тръбна щитове за лице, с тръба кърпа лента за глава. Безплатна доставка

BGN 164.80

Answer : ___________________________ Note : 100pcs / многу.(10pcs / торба ,5pcs кеси ) Секој модел Мин цел 30pcs, Микс на големо добредојде Fed Ex ОДНОСНО во САД и Канада, 710days испорака откако ќе се испрати единица тежина : ~30g Картон тежина : ~4.00 кг Бесплатен експрес сервис испрати до САД и Канада...

Кийт Титан дълга куха дръжка на лъжица къмпинг прибори за хранене ультралегкие пътни прибори за пикник туризъм удобна лъжичка 17g Ti5313

32.00 -41 % BGN 19.00

Кит Чист Титаниум Краток Лажица Ti5313 Боја : Боја На Титаниум Материјал : Чист Титаниум Sandblasting Површината...

3000 W Материал от неръждаема стомана преносим открит сгъваем газов котлон къмпинг туризъм пикник, къмпинг котлон готварска печка е Сплит записващо устройство

21.94 -18 % BGN 18.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.Ви благодарам многу!!! ^^ Карактеристики : Шпоретот тело е поделена од гас кертриџ да продолжат со поголема сигурност...

Подова възглавница въздух Раздувная преносими сгъваеми двустранно стекаясь възглавница за сън хотели на самолета се движат

BGN 3.18

ОписКарактеристики : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Може да биде укината да биде многу мали димензии, лесно за чување и транспорт.Совршен придружник насекаде, во секое време.Спецификации : Материјал : ПВЦ & Велур ТкаенинаБоја : Црвена,Темно сина, СиваНадуени големина : 380*240mm / 14.96*9.44 воНето тежина : 51gТежина : 61gЗабелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор.Пакет се вклучени : 1 * Гумени Перница Ние ќе ја испрати на боја по случаен,се надевам дека ќе се разбереме![xlmodel][фото][0000] Производот Deatail1...

H1080 външно тактическо оборудване многофункционална неръждаема стомана 11-в-едно многофункционален сгъваем инструмент клещи преносими EDC

BGN 12.64

12940Отворено тактички опрема мултицел нерѓосувачки челик 11воедно мултифункција виткање виткање клешти преносни EDC Огромни клешти Мали клешти Материјал : Мартензитни нерѓосувачки челик Материјал : Мартензитни нерѓосувачки челик Цврстина : 5258 HRC Цврстина : 5258 HRC Големина : 4 * 10.5 см Големина : 3 * 7cm Тежина : 270g Тежина : 130g Карактеристики : Карактеристики : Долго носот клешти Долго носот клешти Клешти Жица секачи Скали нож Клешти Филипс шрафцигер Нож Corkscrew Филипс шрафцигер Виде ножот Од зборот Нож Corkscrew Настроената Скали нож Зборот шрафцигер Големи зборови одобрени Датотека Остри конус Жица секачи Мал збор одобрени Датотека Внимание : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално, се надевам, ќе може да се разбере...

Компактна раница за пикник на плажа джобен одеяло мат палатка брезент следа от туризъм, къмпинг подслон Земята кърпа, чадър ultralight

28.80 -44 % BGN 16.00

Компактен Backpacking Пикник Плажа Џеб Ќебе мат Шатор Tarp Стапало Пешачење Кампување Засолниште Земјата Крпа Sunshade UltralightПакет Листата : 1pcs x пикник матБелешки : тежината информации и големина информации на горенаведените производи се мери со рака, не може да биде малку неточност...

2018 utdoor неопрен пикник топлинна обяд чанта изолиран охладител твърди червен черен водоустойчив преносим кутия за съхранение на продукти, пакети

9.41 -15 % BGN 8.00

Отворено Neoprene Пикник Термички Ручек Торбичка изолирани Кулер Солидна Црвено Црн Водоотпорен Преносни Храна Складирање Кутија ПакетиМатеријал : животната средина нуркање материјали, изолација, водоотпоренДимензии : должина 31cm, висина 30cm, ширината на дното 16cm

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.