• Новинка
30-40L Водоустойчива раница на кутията Дъждобран за спортове на открито раница военна тактическа лов бойна пейнтбол чанта раница

30-40L Водоустойчива раница на кутията Дъждобран за спортове на открито раница военна тактическа лов бойна пейнтбол чанта раница

резултат:
BGN 16.00
BGN 9.00 -44 %

Брой продукти
Налично

30-40 L Водоотпорен Ранец Покрие Дожд Покритие За Надворешна Спортски Ранец Воена Тактичка Лов Борба Макбаскет Кеси Rucksack
НОВ & Убав Квалитет
Главните Карактеристики Направени од супер квалитетен водоотпорен најлон полиестер. Може да биде укината да џеб големина, тоа е пренослив и ултра-светлина.удобен за носење. Издржливи,водоотпорен и лесно да се чисти. Чувајте вашиот ранец и предмети сува од дожд, анти прашина и мора да. Со еластична дизајн, тоа е можност да се прилагоди на големината според различни ранци. Ве молиме имајте во предвид : цената е за ранец покрива само,на ранец не е вклучена. Погоден за 30-40 L ранци.
Пакетот вклучува 1 * 30 L-40 L ранец Ветер : Маска
Белешки : тежината информации и големина информации на горенаведените производи се мери со рака, не може да биде малку неточност. вашата цел е добредојдена под премисата дека ќе го прифати сето тоа. Ви благодариме!
За Плаќање
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена, инаку, цел, за жал ќе бидат затворени автоматски.
За превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен неколку земји и APO/FPO)
2. Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка. Генерално Следење на информации е на располагање во рамките на 5-10 дена.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Задоволството на клиентите е нашиот постојан извршување на цели!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Тоа обично трае 15-60 денови за испорака, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји
9. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки
10. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. ви благодариме!
Се врати и враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Подробности

Обемът на:
30-40л
търговска марка:
Медальон
Материал:
Найлон
Пол:
Унисекс
Дъждобран:
ДА
Тип Раници:
Външна Рамка
Номер На Модела:
калъф за раница дъждобран
Функция:
за да защити вашата раница от дъжд/прах
Цвят:
Камуфляжные Цвят
Материал:
Найлон + водонепроницаемое покритие
използвайте за:
Раница 30-40л / чанта за училище завальцовки багаж тролейбуси
Функция:
водоустойчивый, анти -- кал & анти -- на прах.
Характеристика:
водоустойчив, здрав, богат на функции
бележка:
раницата не е включен в комплекта
Спортен Тип:
Туризъм,риболов, къмпинг, колоездене и т.н.
Предмет на:
водоустойчив калъф за раница
ключови думи:
Аксесоари за раници за спорт на открито

Избор на купувачи

Ultralight 8 шипове противоскользящий сняг, лед термопластичен ще планински обувки Шипове ръкохватки за катерене анти-ски котки

31.46 -27 % BGN 23.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и квалитетПреносни лесен и практиченСтабилна и цврста, даде поголема безбедностУдобен вклучено или исклучено кога е потребноВисоко еластична гума, ладноотпор ефектДоаѓа со надворешниот торбичка, лесна за носење, лесноскладирањеВисока јачина трајни манган челик шила, носатотпорДобар цврст стисок држи перформанси, супериорен влечење, против пролизгувањеШирок вклопат за повеќето чевли, од спортски чевли, кожени чевли, високи потпетици, чизми за пешачење, качување чевлиИдеален отворено безбедност потреба, се прилагодат на дневни одење на снег во зима, кал, треваи активности како mountaineering, пешачење, маратон, итн.Ве молиме имајте во предвид : 1...

LMR 2000G гъши пух попълване на открит къмпинг срастване на мама ултра-лек спален чувал с гъши пух

220.80 -31 % BGN 152.00

Опис на производот Бренд : LMR(Долго Март Патот) Спецификација : S : 195*78*48cm ( погоден за 170cm висина помалку ) M : 210*80*50cm ( погоден за 170cm висина180cm) L : 220*85*55cm ( погоден за висина 180cm190cm) Ткаенини : 400 T 20 D силни најлон (водоотпорен, антиКашмир, антисолза) Поставата : 400 T 20 D силни најлон (водоотпорен, антиКашмир, антисолза) Фил : 95% бела goose надолу ( bulkiness 750 + ) ) Пополнување количина : Референтна температурна скала : 400g пополнување, 6 C~4 C~13 C 600g пополнување, 11 C~0 C~8 C 800g пополнување, 16 C~6 C~3 C 1000g пополнување, 22 C~12 C~2 C 1200g пополнување, 27 C~17 C~7 C 1500g пополнување, 32 C~22 C~12 C 1800g пополнување, 37 C~27 C~17 C 2000g пополнување, 42 C~32 C~22 C 2200g пополнување, 47 C~37 C~27 C 2500g пополнување, 52 C~42 C~32 C 2800g пополнување, 57 C~47 C~37 C 3000g пополнување, 67 C~52 C~42 C ( вреќа за Спиење производи, удобно температура варира и е под влијание на многу други фактори ) Компресирани Кеса Димензии : од 1.000 g вреќа за спиење компресија торби 20 × 40, 23 × 25 или па по компресија ( разликата 200 g едни со други спецификации , основната разлика помеѓу високи и дијаметар од 2 cm ) Карактеристики на Производот : mummyстил , полн лак Li обвивка ( заклучување надолу технологија,) , Градите јака, weatherstrip , 400 T лесни компресија кеси ( тока дизајн за лесно опрема access) , Може да се бори двојка...

Див открит природата екскурзия led светлини къмпинг фарове преносим водоустойчив с USB зареждане, за риболов, туризъм, къмпинг, Колоездене

34.62 -45 % BGN 19.00

Диви Отворено Природата Крстоносните LED Headlamp Кампување Светлата Преносни Водоотпорен Со USB Полнење За Риболов Пешачење Кампување ВелосипедизамОпис На Производот : Притиснете на индуктивен switch копче за да го активирате сензор режим...

Еърсофт Tactical 85CM Dual Rifle Bag with презрамка за серия M4 High Density Nylon Hunting Military Gun Bag Case

112.86 -49 % BGN 58.00

Airsoft Тактички 85 CM Двојна Пушка Торба со Рамо, Рака за M4 Серија Висока Густина Најлон Лов Воена Пиштол Торба СлучајКАРАКТЕРИСТИКИ : Направени со висока густина најлон материјал.Содржи продолжен покрие можете да ги зачувувате пушка со 48" максималната должина.Помали пиштол торба во можност да се одржи 24" долга пушка.3 патент мали пошта за вршење списание или мали брзини.1 голема патент простор на задната страна.Велкро лепенка може да биде прикачена на предната страна.Фото / име карта носителот на задната страна.Со 2 рака носат на рака.Прилагодливи и монтажни поместена рамо, рака.Единечен или двоен рамо, рака носејќи метод.Со дебели перница поместена за заштита.Совршен за на отворено војна игра активности.ДЕТАЛИ : Боја Мат црно,Маслиново Проституција ,ТЕН ,КП,ACUГолемина 33" (85cm) x 11" (28cm)Тежина 1410gВе молиме овозможи 13cm толеранција,ви Благодариме!ПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

рекламен цветни възрастен одноголовочный медицински стетоскоп

BGN 416.00

Спецификациишарени еден главата стетоскоп е Алуминиумска легура chestpiece на добар звук спроводливост1.Сребро еден мембрана chestpiece : за возрасни,се Оксидира chestpiece,мембрана со дијаметар 47mm е чувствителна за звук собирање...

Професионални улични раници многофункционални 3D армейските военни тактически раници камуфлаж къмпинг туризъм чанти DSB52

54.06 -28 % BGN 39.00

Професионални Отворено Ранци Мултифункционален 3 D Војска Воена Тактичка Ранци Маскирна Кампување Пешачење Кеси DSB52 Спецификации : Материјал : Водоотпорен 900 D ОксфордБоја : Како pituren Големина : 45*32*18 CM (L*W*H)Ранец Капацитет : 40 LТежина : Околу 0.88 KgПогоден за сцена : Патување, Mountaineering,Campping ,Пешачење ,Качување ,Велосипедизам Пакет Листа : 1 * Ранец Забелешки : Објект боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

покрасьте термометър променена стая за Выдвиженческого подарък за полагане на промяната на цветовете термометър Refrigerator домашни грижи

BGN 176.00

Промотивните подарок термометар : Производ бои : БелаВе молиме испратете ни го вашето лого или уметнички дела, што ги направи вашиот логото на картички за промоција,MOQ1000 PCSНие можеме да брод на примерок на основните нашите акции се достапни, можеби различни етикета со сликата на овој линк, но температура опсег е за refrigirator термометар промена на бојата лентаЧување во фрижидер и замрзната храна по правилната температура е од суштинско значење за безбедно складирање на храна,ДРУГИ ТЕРМОМЕТАР ЗА ПРОМОЦИЈАи за минимизирање на вашата електрична сметка.Имаме аналогни и дигитални фрижидерот / замрзнувач термометри наменета за двете домашни и комерцијални услови.Промотивни Бел Топ Фрижидер Термометар, лесно да се чита три настан термометар кој покажува кога температурата е точно во вашиот фрижидер...

8-Stud универсален снегоходки Шипове ръкохватки на футболни обувки, открит лед скоби инструмент устойчива на плъзгане обувки Делото за зимен алпинизъм, къмпинг

9.78 -18 % BGN 8.00

Карактеристики : се Направени од издржлив силиконски гел со добра еластичност на материјалот, тоа е доволно издржливи...

40L открит спортна раница за туризъм, катерене и къмпинг ски катерене с раница на жените и мъжете открит спортен раница

BGN 44.78

Забелешка : ова е само торба нема друг!Сите Molle Додаток потребни за да се купи одделноИмајте на ум 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапување.Забелешка 3 : Нова торба само излезе од фабриката, па затоа тоа ќе биде малку мирис .Функција : На рамо ремени се поместена и може да се прилагодува со циклуси,го Дофати врвот рачка,погоден за носене и Издржливи.Движење : Пешачење,Кампување,Патување,Скијање,Маратон,Работи,Остварување и др...

3 В 1 Сгъваем Нож От Неръждаема Стомана Вилица Лъжица Прибори За Хранене, Открит Къмпинг Съдове За Пикник, Прибори За Пътуване Комплект Джобен Размер

9.25 -35 % BGN 6.00

3 Во 1 Количка Нерѓосувачки Челик Нож Вилушка Лажица Прибор За Јадење Отворено Кампување Садови Пикник Dinnerware Патување Поставите Џеб ГолеминаОпис : Боја : сребрена како сликаДа ги прошират големината : 1.0*38*154 ММВиткање големина на : 1.0*38*88 МММатеријал : нерѓосувачки челикТежина : 85gПакување вклучуваат : 1 X вилушка1 X лажица1 X нож

Преносим 8L 40L 70L водоустойчива чанта за багаж, суха чанта за Риболов, кану-каяк Каяк рафтинг спорт на открито къмпинг комплект за пътуване

14.40 -17 % BGN 12.00

материјал : виолетова,40 D двојно Силикон најлонжолта,30 D двојно силикон најлонголемина на : S,46x22.5cmМ,57x27.5cmL,66 X33cm

Карабинер Найлон Тактическа Раница Ключ Кука Лента Обтегач Подвесная Система Molle Колан Ключалката На Външни Инструменти

1.95 -49 % BGN 1.00

Параметри : Материјали : најлон webbing + пластика челикДимензии (Прибл.) : вкупна должина од 10cm / 3.94 во, webbing ширина 2cm / 0.79 воБоја : црна, каки, маслинесто зеленаКарактеристики : 1...

Ползи Коледа ПВК търговски раздувных на сводовете,партията на семейството, училищните дейности

1040.00 -5 % BGN 988.00

2017 ПВЦ Божиќ употреба на комерцијални гумени Сводови,Семејството партија, училишни активностиматеријал : ПВЦВе молиме проверете превозот цена со мене пред вашата цел , ви благодаримеОпис на производот : Употреба : Отскокнување куќа е забавно на секое дете...

Открит Спален Чувал Пакет Компрессионный Материал Чанта С Високо Качество За Съхранение Чанта За Носене На Аксесоари За Спални Чували

17.92 -22 % BGN 14.00

S ГОЛЕМИНА (сино) : 15x31cm,одговараат за вреќа за спиење која се пополни 400500g goose надолуМ големина (зелено) : 20x42cm,одговараат за вреќа за спиење која се пополни 700900g goose надолуL големина (портокал) : 25x48cm,одговараат за вреќа за спиење која се пополни 12001500g goose надолуматеријал : 30 D водоотпорен најлонтежина : околу 48g / 70g / 88gова е само складирање торба, НИТУ една вреќа за спиење ,ве молиме да знаат

Водоустойчив альпинистский раница Раница 40л открит спортен чанта за пътуване къмпинг, туризъм раница жени раница Треккинговые чанти за мъже

57.87 -41 % BGN 34.00

40 L Водоотпорен Качување Торба Патување Ранец Велосипед Велосипед Торба Кампување Крстоносните Лаптоп Daypack Rucksack Отворено Мажи Жени Спортски ТорбиКарактеристики : водоотпорен и солза отпорни најлон ткаенина...

Blackice Upgrade 17 E1000 Single M/L Ultra Light Splicing Envelope гъши пух зимен пакет спален чувал с компрессионным чанта

BGN 396.78

Производ КарактеристикиИнформации За Производот Код : E1000 Надградба 17Боја : Зелена, КафеаваГолемина : M(75x190cm) / L(80x205cm)Фил : FP700+, Goose надолуПатент : Ротари Автозаклучување Смола ПатентFastener : DLRAFLEX,UTXТежина : 1430g(M) / 1450g(L)Надворешниот Материјал : 15 D 460 T Ultrafine НајлонВнатрешна Обвивка : 15 D 460 T Ultrafine Најлон Екстремни : 14 ºC Удобност : 8 ºC најновите плик стил на 2014 година...

XCMAN Alpine Freeride Snowboard Edge Bevel Tuning Kit Edge Care Kit-Side Ski Angle Tool +3 диаманта +камък Гумми

54.40 -4 % BGN 52.00

XCMAN Алпска Freeride Аикидо Работ Bevel Подесување за Полнење / File Водич / Дијамант File / File водич / Гума Абразивни БлокSTK6 Kiting Оглас : Edge Тјунер (90° / 89° / 88° / 87°) Датотеката 70x30x4.8мм Дијамант Датотека 240 Grit 70x25x4.5mm Дијамант Датотека 500 Grit 70x25x4.5mm Дијамант Датотека 1000 Grit 70x25x4.5mm Гума Абразивни Блок 50x40x20mmDscreption : Работ ТјунерВисок квалитет алпска Ски и Аикидо Страна датотека водич Работ Bevel Мулти алатка со 87 88 89 90 degress.Идеален ски подесување алатка за да се изостри и bevel вашиот ски рабови.Bevel, изостри и полски ski & аикидо рабовите со еден, да се расправаме бесплатна алатка.На работ тјунер алатка е како exfoliating кал бања за вас аикидо е рабовите, по долго ден на триење дружење со карпи, дрва, и мраз.ДатотекаКопиле (или груби сечење), 10 TPCM(10 заби / см)Висок Rockwell цврстина оценка за подолг живот.Дијамант Датотека240 Ронки(Црна)се Користи за отстранување на случај стврднување од карпа штета.Ако вашата датотека не е сечење на работ, користете го овој дијамант камен.тоа е како магија!500 Ронки(Розева)мора да имаат дијамант за одржување на мазна и остар раб.Почнува да изнесам дека високи полски сјај.1000 Ронки(Зелена)Конечна дијамант полски кога се во потрага за тоа огледало финиш...

QingGear титан набор от прибори за хранене easy Вилица лъжица нож комплект прибори за пикник на открито на съдове за готвене с Бинером и найлонови чувала

41.58 -16 % BGN 35.00

Прилагодено лого за цел преку 20sets За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас!Направете вашиот кампување, планинарење, backpacking, пешачење авантури многу полесно со овој нож вилушка лажица сет со мини carabineer...

Тактическа Седельная Чанта Molle Богат На Функции Риболов, Туризъм, Лов Спортна Чанта На Гърдите На Едно Рамо Тактическа Раница

48.93 -28 % BGN 35.00

Тактички Седло Торба Molle Мултифункционален Риболов Пешачење ЛовСпортска Торба Градите Еден Рамо Тактички РанецОбјект : Отворено Спортска ТорбаГолемина : 42 × 14 × 21 смБоја : Црна / Тен / Зелена / ACU / Џунглата CamoufalgeТежина : Околу 0.5 кгУпотреба : Пешачење / Искачувањето / Патувањето / Риболов ..ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

2018 Нов EDC чист титан сплав клип на портфейла многофункционален на притежателя на картата лице за подарък началото на открит притурка EDC мулти инструменти

BGN 55.81

Производ параметри : Име : "X бура" мултифункционален титаниум алуминиумски паричникот клип Материјал : TC4 + титаниум сребро карбонски влакна ламинатни G10 Димензии : должина 92 MM; ширина 66 MM; Внатрешен простор : внатрешна должина 86 MM; ширина 54.3 MM; дебелина 3.6 MM (pluggable 34 картичка) Изборен боја : камен за перење, песок експлозија, тиранин злато, deep blue пламен...

LMR 2800G гъши пух попълване на срастване на мама ултра-лек camfortable зимен спален чувал

275.20 -31 % BGN 190.00

Опис на производот Бренд : LMR(Долго Март Патот) Спецификација : S : 195*78*48cm ( погоден за 170cm висина помалку ) M : 210*80*50cm ( погоден за 170cm висина180cm) L : 220*85*55cm ( погоден за висина 180cm190cm) Ткаенини : 400 T 20 D силни најлон (водоотпорен, антиКашмир, антисолза) Поставата : 400 T 20 D силни најлон (водоотпорен, антиКашмир, антисолза) Фил : 95% бела goose надолу ( bulkiness 750 + ) ) Пополнување количина : Референтна температурна скала : 400g пополнување, 6 C~4 C~13 C 600g пополнување, 11 C~0 C~8 C 800g пополнување, 16 C~6 C~3 C 1000g пополнување, 22 C~12 C~2 C 1200g пополнување, 27 C~17 C~7 C 1500g пополнување, 32 C~22 C~12 C 1800g пополнување, 37 C~27 C~17 C 2000g пополнување, 42 C~32 C~22 C 2200g пополнување, 47 C~37 C~27 C 2500g пополнување, 52 C~42 C~32 C 2800g пополнување, 57 C~47 C~37 C 3000g пополнување, 67 C~52 C~42 C ( вреќа за Спиење производи, удобно температура варира и е под влијание на многу други фактори ) Компресирани Кеса Димензии : од 1.000 g вреќа за спиење компресија торби 20 × 40, 23 × 25 или па по компресија ( разликата 200 g едни со други спецификации , основната разлика помеѓу високи и дијаметар од 2 cm ) Карактеристики на Производот : mummyстил , полн лак Li обвивка ( заклучување надолу технологија,) , Градите јака, weatherstrip , 400 T лесни компресија кеси ( тока дизајн за лесно опрема access) , Може да се бори двојка...

Hewolf Формуемая Гума ролка медицински опорна точка първа помощ шперплат disaster оцеляване еластична превръзка мат каишка фрактура на открит къмпинг

18.24 -34 % BGN 12.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Брзи перформанси : мека почетна состојба ,можете да го промените обликот на рака, лесен за употреба.Заеднички перформанси : чувствуваат слободни да го користите ножици за да ја промените нејзината големина ,може да се применат во различни делови на телото и различни телото на луѓето.Стабилност : цврста структура направени од специјални материјали ,обликот се менува предизвика замор на материјалот, на тој начин формирајќи стабилна состојба, коска поставување добро.Спецификации : Материјал : Високо полимерниБоја : Портокалова и плаваГолемина : 11*46cm / 11*92cmПакет се вклучени : 1 x Moldable Треска Медицинска Поддршка

Eyeskey професионален многофункционален компас оцеляването на къмпинг туризъм компас цифрова карта на страничния наклон на компас водоустойчив

127.79 -49 % BGN 65.00

Eyeskey Професионални Мулти функционални Опстанок Компас Кампување Пешачење Компас Дигитална Мапа Страна падина Компас Водоотпорен1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.