• Новинка
15 бр./лот 3 режима на LED пълноценната настолна лампа DC 5V USB кабел акумулаторна настолни лампи сгъваем светлина за четене бяло осветление

15 бр./лот 3 режима на LED пълноценната настолна лампа DC 5V USB кабел акумулаторна настолни лампи сгъваем светлина за четене бяло осветление

резултат:
BGN 221.28
BGN 210.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Функција
1. Производи со користење на LED извор на светлина, без ув спектар, инфраред, без топлински зрачење и, е типичен зелено светло.
2. Европски стил производ моделирање, моделирање на концизен начин, погодно виткање, 360-степен осветлување, се прилагодува осветленоста интензитетот на допир switch.
3. Вози кола со текот-напон, над-температура заштита од краток спој заштита, долг живот дизајн, висока сигурност.
4. Безбедност Тест, ЕМИ тестирање.
Опис
1. Оперативен напон : широк напон текст / 5 V DC (користење на USB интерфејс)
2. Потрошувачка на енергија : 3 W (заштеда од 90%)
3. Прозрачна флукс : 300-350 LM
4. Приказ индекс> 80
5. Емитирачки агол> 180 степени
6. Производ светла боја : Бела : 6000-6500 K Боја : Бисер Бели
7. Материјал : нови ABS школка + метал
8. Моќ влез : DC 5 V 500m A
9. Производ Димензии : Должина Ширина 75x висина 185 x 252mm
пакетот вклучува :
15 x батерија светилка виткање
15 x usb кабел за податоци (без адаптер)

Подробности

Отделят Цвят:
Бял
Цвета На Купето:
Бял
Тип Елемент:
Книгата Светлини
документ:
CCC, CE, RoHS
Има Ли В Комплект Батерии:
No
търговска марка:
Экси
Характеристики:
настолна лампа
Независимо Дали Са Необходими Батерии:
No
Източник На Захранване:
DC
Гаранция:
1 година
Източник На Светлина:
Led лампи
Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
Мощност:
1.8w
Номер На Модела:
Лампа За Четене

Избор на купувачи

Сватбена фон книга Светлина витрина прожектори малък прожектор идва с батерии безжичен преносим диск SD18 LU1018

BGN 29.58

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Да драги мои клиентите.Опис : (1) димензии : должина 4.3 cm дијаметар 6.8 cm(2) материјал : Железо(3) боја : како што е прикажано во слика(4) фотоелектрически монистра : LED (вклучени)(5) напон : 90v260v ние ќе се базира на вашата земја.Answer : ___________________________ Note : основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот магазин.Ние брод на сите делови на светот, ако не сте во превозот листа, ве молиме контактирајте со нас прв,Товарни и време можат да бидат различни.

Гъвкави 2 двойни ръце клип на 4 led лампа за четене на книги плосък лампи

5.02 -20 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Опис : Може да се користи како музички светлина, лаптоп светлина, или ebook читач светилкаКарактеристики : Флексибилни gooseneckСо 2 се целосно прилагодливи goosenecksЛесно да се НосатClipза или Самостојна.Напојува со 3 AAA батерии (не се вклучени)Ниска потрошувачка на енергија, долго траење на батеријатаСекој врат има 2 Led диодиНапон : 4.5 VОсновната Големина : 4*4*8cm Должина : 23cm(Како на сликата покажува) Количина : 1 Pc Забелешка : ве Молиме овозможи 0.51cm разликата се должи на рачно мерење...

Feimefeiyou 1 бр. нов прием на Ултра ярка гъвкава led USB light Book лампа за четене на 10 светодиоди 6 цвята за лаптоп лаптоп КОМПЮТРИ

6.38 -6 % BGN 6.00

Опис : Тоа е пренослив ултра светла Мини LED светло , лесно да компактен и лесен тежат.Тоа може да биде и употребата на двете биро и ноќни табела...

Tanbaby регулируема USB LED гъвкава гъша шия на таблата четене на книга настолна лампа със скоба на светлина и on / off switch контрол

13.92 -21 % BGN 11.00

360 степени Прилагодливи USB ЛЕР Флексибилни Goose Вратот Headboard Читање Книга Маса Светилка со Клип на Светлина и On / off Контрола ПрефрлатеСпецификации : 1...

5V USB Night Light Computer book Reading desktop lighting 10led Metal Body гъвкава мини лампа на корпуса на лампата преносим TW

6.51 -23 % BGN 5.00

Точка Бр : USB led книга светлинасветлината souse : led светлоТелото боја : Црвена , Сина, Црна, Сребрена, Златна.ВиолетоваТемпература на бојата : 55005700 K БелаCRX : Ра.>80Моќност : 3 WVolatge : DC5 VМатеријал : АлуминиумДолжина : 47cmНето Тежина : 0.05 КГПримена : За Компјутер, Мобилен моќФункција : USB конекторКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.10 Led диоди, ултра сјајна.Напојува со PC преку USB порта, треба без батерии и други надворешна сила.Флексибилни и прилагодливи метал вратот.Метал, парична казна изработкаМеко и топло бела светлина.Исклучително долг животен век.Ниска моќност comsumption.Симпатична и пристоен дизајн.Pluged во вашиот PC преку USB порта, тоа ќе почне да ви донесе светлината сега.Лесен, компактен, простор за заштеда, лесно да се носат и да се справи.Идеален придружник за студенти, патници, канцеларијата на работниците, итн.Идеални за осветлување на вашиот лаптоп во темнината.Пакет : 1piece USB led книга светлинаПревозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.