• Новинка
Автомобилни аксесоари от неръждаема стомана колела гуми стволови клапан капачки капачки за Holden commodore colorado cruze captiva barina monaro hsv

Автомобилни аксесоари от неръждаема стомана колела гуми стволови клапан капачки капачки за Holden commodore colorado cruze captiva barina monaro hsv

резултат:
BGN 7.98
BGN 5.00 -37 %

Брой продукти
Налично


Автомобил Додатоци од Нерѓосувачки Челик Тркала Гуми Матични Вентил Капи Опфаќа за Holden commodore колорадо cruze captiva barina monaro хсв
Карактеристики :
Точка име : Автомобил вентилот на Гумата Капи
Вентил Капа Должина : 12mm
Вентил Капа Ширина : 8mm
Материјал : Нерѓосувачки челик
Количина : 4pcs/set
100% сосема нов и висок квалитет
Најдобра декорација и заштита на вашиот автомобил
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да помогнеме. Сакате да имате добар ден.

Подробности

Материал:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
За Холдена
търговска марка:
QYJSD

Избор на купувачи

DSYCAR 4 бр./лот флаг на Великобритания Moto Wheel автомобилни гуми вентилът прахозащитен седалките оформление на автомобили за bmw mini ford, fiat, toyota, honda, Jeep kia lada

3.04 -1 % BGN 3.00

Карактеристики : Материјал : Алуминиум Легура Големина : 20 * 10мм Нето Тежина : 14g Количина : 4 парчиња Боја : Црна, Сребрена ,Црвена , Сина , Златна Описи : * 100% Сосема нов и висок квалитет * Заштитни Автомобил Пневматик Вентил Капи помогне да се спречи протекување, нечистотија и други објекти од оштетување на јадра...

Оформление на автомобила ключодържател автомобилна гума Гума клапа стволови капак, за да се Benz на Smart Fortwo 451 453 Forfour Forspeed Forstars Forjeremy Escooter

7.98 -25 % BGN 6.00

Карактеристики : •4 парчиња / set и универзална •Материјал : не ' рѓосувачки челик легура •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен •Р educe воздух течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил •Лесно да го инсталирате,Директна завртказа да го Замените оригиналниот лошо вентил капа и покажуваат уникатната карактеристика на типот...

На лагера на главината на колелото ABS, сензор за Ford Focus II 2 C-Max Volvo S40 и V50 VKBA3661 OEM:

BGN 77.60

Ве молиме бидете сигурни дека тоа е се вклопи во вашиот автомобил пред да плаќаат за купување Ако сте несигурни дали тоа може да се однесува на вашиот автомобил,ве молиме контактирајте со нас прв пат,ние ќе ви помогнат да го провери тоа...

5color 4шт алуминиева сплав, метал, автомобилни гуми клапан стволови капачки бутилки от резервни капачки гуми за автомобил автомобили мотоциклети гуми стволови възду

4.13 -3 % BGN 4.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет;Алуминиум материјал, преку мелничката, тока, површински третман, собранието и други процеси;Експлозија доказ, прекрасен изглед, висока температура отпорни, отпорни на корозија и лесно да се инсталира;Една од приоритетни делови на тековната автомобил производство и поправка;Спецификации : Материјал : алуминиум легураБоја : црна, сребрена, црвена, златна, синаПроизвод големина : 48 X 15 X 15mm / 1.89 X 0.59 X 0.59"Бруто тежина : околу 55gКоличина : 4pcs4 X Автомобил Вентилот На Гумата Матични Капи1...

Оформление на автомобили, автомобилно колело карам стикер гуми клапан стволови на капака на Кутията за Great Wall H3 H5 H6 Hover Wingle M1 M2 M4 C20R C30 C50 V80

7.98 -25 % BGN 6.00

Карактеристики : •4 парчиња / set и универзална •Материјал : не ' рѓосувачки челик легура •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен •Р educe воздух течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил •Лесно да го инсталирате,Директна завртказа да го Замените оригиналниот лошо вентил капа и покажуваат уникатната карактеристика на типот...

DCOC FREE WHEEL HUB For TOYOTA Land Cruiser 76--87 Hi Lux (all exc ADD), Pick Up, 76-85 Bandeirantes, 83-->01 Land Cruiser B048

46.37 -5 % BGN 44.00

Пакување детали : 1 × ТРКАЛА ХАБ Дел број : Референтни информации : TOYOTA Land Cruiser 7687 Здраво Лукс (сите exc ДОДАДЕТЕ), ги Собереш,7685 Bandeirantes,83>01 Land Cruiser HZJ80, FZJ 70 / 75, 8998 4 Тркач,>06 / 85N / G : 2 KG / ЕЕЗ Материјали : Челик Кодови : прирачник Spline број : 30 Забелешка : Оваа цена е за 1 парче центар...

За Ford Mustang Focus, Mondeo, Fiesta, Kuga Escort Mustang V6 GT Explorer Excape колела гуми хромирани пръти клапани капак на кутията ключодържател

7.98 -25 % BGN 6.00

За Ford Mustang Фокус Mondeo Kuga Fiesta Придружба Mustang V6 GT Explorer Excape Тркало на Автомобилот вентилот на Гумата Произлегува Капи Покрие Keychain ве Молиме контактирајте со нас ако сакате друг логото Автомобил вентилот на Гумата Капи •Вклучувајќи 4pcs вентил капи и еден Кожа Тока копче синџир •Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, од легиран•100% сосема нов•Гума печат прстен внатре за да се намали воздушниот течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил•Најдобра декорација и заштита на вашиот автомобил1 Сет Вклучуваат : 4*Автомобил Логото вентилот на Гумата Капи + Кожа Тока копче синџирВентил капа должина : 12mmДијаметар : 8mmТежина : 0.06 kg Драги пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

Оформление на автомобили, автомобилно колело стикер стволови клапан на капачката за VXR лого за Buick Excelle Encore Vauxhall Zafira Mokka Corsa Astra на Opel

7.98 -25 % BGN 6.00

Карактеристики : •4 парчиња / set •Универзална •Материјал : не ' рѓосувачки челик •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен •Лесно да го инсталирате,Директна завртказа да го Замените оригиналниот лошо вентил капа и покажуваат уникатната карактеристика на типот.Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

4шт 76 до 70.3 центрические пръстени на главината OD=72.62 mm / 73 мм / 74 мм/76 мм ID= 70.3 мм алуминиево пръстен на главината на колелото

BGN 7.98

Алуминиум Центрирање Прстени.Комплетен Сет на 4Надворешниот Дијаметар : 72.62 mm / 73mm / 74mm / 76mm (тркала понесе големина)Дијаметар : 70.3 mm (возило центар големина)Превозот : Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.По пристигнувањето на локално стока, тоа е можно да се генерира даноци и такси, данок треба да биде на товар на купувачот.Врати / Политика За Наплата : Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство...

one pic 3 мм 5 мм универсален колесен распорный адаптер 4x98 4x108 4x114. 3 5x98 5x100 5x108 5x112 5x114.3 5x115 5x120 автомобилни аксесоари

BGN 1.63

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Опис Сосема Нова Високо Квалитетна Изолација УМРЕФРЛИЈА Алуминиумски МатеријалSpacer Спецификации Количина : 1 (Еден) Дебелина : 3 мм 5mm Центар Дијаметар : 77mm Надворешниот Дијаметар : 143mm Топ Модел : 4 ИЛИ 5 ГКЛ од 98 MM да 120 MM ID77 OD143Ве молиме бидете сигурни дека ќе го разгледаат нашиот спецификации за да се обезбеди fitment...

KAHANE LCD Tire налягането в гумите дигитален инструмент за измерване на налягането на въздуха тестер шествие инструмент за 3008 на Peugeot 508 407 308 Renault Megane

18.53 -30 % BGN 13.00

Точка име : Дигитални Гуми Мерач Материјал : АБС Боја : Црна, сина и сребрена 1.Висококвалитетни дигитални чип,сини led дисплеј монитор...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.