• Новинка
Автоматично набиране на 100-черни пластмасови сменяеми протези, клапи. Автомобили, камиони, мотори, атв. Шапки Гуми На Вятъра.

Автоматично набиране на 100-черни пластмасови сменяеми протези, клапи. Автомобили, камиони, мотори, атв. Шапки Гуми На Вятъра.

резултат:
BGN 1.97

Брой продукти
Налично

Високо-квалитетна замена на вентили капи
Црна навој гуми капа покрива.
Сет од 100.
Стандард замена на вентилот на гумата капи за автомобили, камиони, велосипеди, atv настана, и мотоцикли.
Овие се црни пластични завртки капи.
Вентил капи ќе го заштити вашиот вентил произлегува за прашина, нечистотија, оштетување, и корозија.
Пакет Содржина : 100 x Црна Пластика Замена на Вентили Капи
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Подробности

търговска марка:
сикео

Избор на купувачи

На лагера на главината на колелото ABS, сензор за Ford Focus II 2 C-Max Volvo S40 и V50 VKBA3661 OEM:

BGN 77.60

Ве молиме бидете сигурни дека тоа е се вклопи во вашиот автомобил пред да плаќаат за купување Ако сте несигурни дали тоа може да се однесува на вашиот автомобил,ве молиме контактирајте со нас прв пат,ние ќе ви помогнат да го провери тоа...

MOTOBOTS 400Pcs=100set Universal Car Carbon Fiber Texture Style Цинк Alloy Tire Valve Cap For Wholesale Mixed Logos Order 955

574.40 -11 % BGN 511.00

Карактеристики : Лесно се инсталира,Само завртки на вентилот на гумата матични,може да го замени оригиналниот лошо вентил капа на пневматик, а исто така ја покажуваат убавината карактеристика на пневматик,4 Капи По Собата,тоа не е оригинална...

Автоаксесоари авто колела гуми стволови клапан капак за Fiat 131 Abarth 595 695 500 Punto, Stilo Bravo Ducato Zerocento Linea Doblo

7.98 -12 % BGN 7.00

Карактеристики : •4 парчиња / set •Материјал : не ' рѓосувачки легура •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен •Р educe воздух течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил •Лесно да го инсталирате,Директна завртказа да го Замените оригиналниот лошо вентил капа и покажуваат уникатната карактеристика на типот...

38 мм джанти подпори / адаптери ППР 4*114.3 - 4*114.3 CB 67.1-67.1 мм джанти шипове M12X1. 5

BGN 56.80

Еден Пар(2) На Тркала АдаптериЌе Добиете 2 Адаптери Се Приспособува На : Возилото Топ Модел : 4 X114.3Тркала Гром Patter : 4 X114.3Адаптери Центар Понесе : 67.1 MMЦентар Прстени : 67.1 MMЧекор Висина : 10ММДијаметар : 150 MMТркала Stuo Тема Големина : M12x1.5 (Вклучува Отвори Заврши Повлечи Ореви )Spacer Дебелина : 38mmВоланотцентрични усна на изолација во овој оглас се 67.1 mm во дијаметар...

Болт-Ухо Колела Harbll За Mercedes W164 W166 X204 W221 W222 C216 0009905407

52.78 -9 % BGN 48.00

Fitment : За 19972006 МерцедесБенц CL500 За 20102011 година МерцедесБенц CL500 За 2013 МерцедесБенц CL500 За 20012006 МерцедесБенц CL55 AMG За 20072014 МерцедесБенц CL550 За 19971999 МерцедесБенц CL600 За 20012014 МерцедесБенц CL600 За 20022008 МерцедесБенц G500 За 20102011 година МерцедесБенц G500 За 20132014 Година МерцедесБенц G500 За 20032011 МерцедесБенц G55 AMG За 20092014 МерцедесБенц G550 За 20132014 Година МерцедесБенц G63 AMG За 2014 Година МерцедесБенц G65 AMG За 20072009 МерцедесБенц GL320 За 20102014 МерцедесБенц GL350 За 20072014 МерцедесБенц GL450 За 20102012 Година МерцедесБенц GL500 За 2014 Година МерцедесБенц GL500 За 20082014 МерцедесБенц GL550 За 20132014 Година МерцедесБенц GL63 AMG За 19982003 МерцедесБенц ML320 За 20072009 МерцедесБенц ML320 За 20032014 МерцедесБенц ML350 За 19992001 МерцедесБенц ML430 За 20102011 година МерцедесБенц ML450 За 20022007 МерцедесБенц ML500 За 20132014 Година МерцедесБенц ML500 За 20002003 МерцедесБенц ML55 AMG За 20082014 МерцедесБенц ML550 За 20132014 Година МерцедесБенц ML63 AMG За 20072009 МерцедесБенц R320 За 20062013 МерцедесБенц R350 За 20062007 година МерцедесБенц R500 За 2007 година МерцедесБенц R63 AMG За 19941999 МерцедесБенц S320 За 19941995 МерцедесБенц S350 За 20062006 МерцедесБенц S350 За 20122013 МерцедесБенц S350 За 20102013 МерцедесБенц S400 За 19941999 МерцедесБенц S420 За 2000 до 2006 година МерцедесБенц S430 За 20082011 МерцедесБенц S450 За 19952006 МерцедесБенц S500 За 20102011 година МерцедесБенц S500

Teeze 4бр 5X108 65.1 CB 25 мм дебелина Hubcenteric джанти распорные адаптери за Citroen C5/C6

271.98 -5 % BGN 258.00

Важно Превозот Прашање : Ние нудиме бесплатен превозот секојдневниот ПонСаб(710 работни дена за испорака на Повеќето Големи Градови со Редовно Воздухопловната),Ние не сме одговорни за сопствени должност или увозен данок од купувачот земјата ...

4 бр./компл. ET Alien логото на колата икона колела гуми вентил капачка гуми прахоустойчив капачка за Suzuki, Mazda Benz Lexus VW Toyota

BGN 3.50

Опис Направени од метал материјал Постојан, бледнеатотпорни водоотпорен и отпорен на гребење На ложа капи може да го замени оригиналниот оние; исто така додава завршувањето на допир на вашите тркала...

one pic 3 мм 5 мм универсален колесен распорный адаптер 4x98 4x108 4x114. 3 5x98 5x100 5x108 5x112 5x114.3 5x115 5x120 автомобилни аксесоари

BGN 1.63

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Опис Сосема Нова Високо Квалитетна Изолација УМРЕФРЛИЈА Алуминиумски МатеријалSpacer Спецификации Количина : 1 (Еден) Дебелина : 3 мм 5mm Центар Дијаметар : 77mm Надворешниот Дијаметар : 143mm Топ Модел : 4 ИЛИ 5 ГКЛ од 98 MM да 120 MM ID77 OD143Ве молиме бидете сигурни дека ќе го разгледаат нашиот спецификации за да се обезбеди fitment...

4шт 76 до 70.3 центрические пръстени на главината OD=72.62 mm / 73 мм / 74 мм/76 мм ID= 70.3 мм алуминиево пръстен на главината на колелото

BGN 7.98

Алуминиум Центрирање Прстени.Комплетен Сет на 4Надворешниот Дијаметар : 72.62 mm / 73mm / 74mm / 76mm (тркала понесе големина)Дијаметар : 70.3 mm (возило центар големина)Превозот : Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.По пристигнувањето на локално стока, тоа е можно да се генерира даноци и такси, данок треба да биде на товар на купувачот.Врати / Политика За Наплата : Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство...

Оформление на автомобила ключодържател автомобилна гума Гума клапа стволови капак, за да се Benz на Smart Fortwo 451 453 Forfour Forspeed Forstars Forjeremy Escooter

7.98 -25 % BGN 6.00

Карактеристики : •4 парчиња / set и универзална •Материјал : не ' рѓосувачки челик легура •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен •Р educe воздух течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил •Лесно да го инсталирате,Директна завртказа да го Замените оригиналниот лошо вентил капа и покажуваат уникатната карактеристика на типот...

1 бр x, за TOYOTA HiLux 4Runner LN/RN, T100,86-96 4x4 Free locking Wheel хъб B009 AVM413

51.98 -35 % BGN 34.00

Апликации : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

One pieces 8mm Universal Wheel Spacer Adapter 5x114. 3 5x120 5x127 Car Stying Accessories

BGN 2.88

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Опис Сосема Нова Високо Квалитетна Изолација УМРЕФРЛИЈА Алуминиумски МатеријалSpacer Спецификации Количина : 1 (Еден) Дебелина : 8mm Центар Дијаметар : 90mm Надворешниот Дијаметар : 164.3 mm Топ Модел : 5 ГКЛ од 114.3 ММ да 127 MM ID90 MM OD164.3Ве молиме бидете сигурни дека ќе го разгледаат нашиот спецификации за да се обезбеди fitment...

5color 4шт алуминиева сплав, метал, автомобилни гуми клапан стволови капачки бутилки от резервни капачки гуми за автомобил автомобили мотоциклети гуми стволови възду

4.13 -3 % BGN 4.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет;Алуминиум материјал, преку мелничката, тока, површински третман, собранието и други процеси;Експлозија доказ, прекрасен изглед, висока температура отпорни, отпорни на корозија и лесно да се инсталира;Една од приоритетни делови на тековната автомобил производство и поправка;Спецификации : Материјал : алуминиум легураБоја : црна, сребрена, црвена, златна, синаПроизвод големина : 48 X 15 X 15mm / 1.89 X 0.59 X 0.59"Бруто тежина : околу 55gКоличина : 4pcs4 X Автомобил Вентилот На Гумата Матични Капи1...

1 бр x, за JEEP Jeepster Commando Gladiator Wagoneer Pick Up Cherokee Скаут MAHINDRA Locking хъб B031 AVM401

51.98 -35 % BGN 34.00

АПЛИКАЦИИ : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

Оформление на автомобили, автомобилно колело карам стикер гуми клапан стволови на капака на Кутията за Great Wall H3 H5 H6 Hover Wingle M1 M2 M4 C20R C30 C50 V80

7.98 -25 % BGN 6.00

Карактеристики : •4 парчиња / set и универзална •Материјал : не ' рѓосувачки челик легура •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен •Р educe воздух течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил •Лесно да го инсталирате,Директна завртказа да го Замените оригиналниот лошо вентил капа и покажуваат уникатната карактеристика на типот...

За Ford Mustang Focus, Mondeo, Fiesta, Kuga Escort Mustang V6 GT Explorer Excape колела гуми хромирани пръти клапани капак на кутията ключодържател

7.98 -25 % BGN 6.00

За Ford Mustang Фокус Mondeo Kuga Fiesta Придружба Mustang V6 GT Explorer Excape Тркало на Автомобилот вентилот на Гумата Произлегува Капи Покрие Keychain ве Молиме контактирајте со нас ако сакате друг логото Автомобил вентилот на Гумата Капи •Вклучувајќи 4pcs вентил капи и еден Кожа Тока копче синџир •Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, од легиран•100% сосема нов•Гума печат прстен внатре за да се намали воздушниот течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил•Најдобра декорација и заштита на вашиот автомобил1 Сет Вклучуваат : 4*Автомобил Логото вентилот на Гумата Капи + Кожа Тока копче синџирВентил капа должина : 12mmДијаметар : 8mmТежина : 0.06 kg Драги пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

Главината на лагер на преден джанти за Nissan Navara D40 D22 R51 xterra студената Frontier Pathfiner ABS 40202-ZP90A 40202-EA300

174.51 -45 % BGN 96.00

ОДГОВАРА : Nissan Граница 2005 2016 Година Nissan Pathfinder од 2005 до 2012 Година, Nissan Xterra 2005 2015 Suzuki Екваторот 2009 2012 Само За Автомобили Со 4 WD (Четири Тркала)

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.