• Новинка
Кулачковая верига 25З-98L за HONDA CB125

Кулачковая верига 25З-98L за HONDA CB125

резултат:
BGN 15.12
BGN 14.00 -7 %

Брой продукти
Налично


Кам Синџир 25 H-98 L За ХОНДА CB125
Објектот Specifec
Бренд : Unbranded
Гаранција : Да
Земја/Регион на Производство : Кина
Производителот Дел Број : не се применува
Тип : Мотоцикл Cam Синџир 25 H 98 L
Материјал : Челик
-
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Синџир Тип : 25 H
Синџир Должина : 98 Линк
Материјали : Челик
Во Боја : Како На Сл Прикажани
Теренот : 1/4"(6.35 mm)
Валчести Линк Ширина : 0.125"(3.18 mm)
Черупка Diam : 0.129"(3.3 мм)
Linkplate(Дебелина) : 0.039"(1mm)
Валчести Линк Плоча(Висина) : 0.232"/5.9 mm(max)
Pin Diam : 0.091"/2.31 mm(max)
Dver-Сите Ширина Riv : 0.35"/8.9 mm(max)
Просек Затегнувачка Stength(Килограми) : 1278/520kgf(мин)
Молчи Синџир
Добра отпорност на абење
Пред-протегала и анти-замор
Пакет Се Вклучени :
1 x 25 H 98 Линк Cam Синџир
Answer : ___________________________ NOTE :
Споредете ги вашите година/направат/модел пред да го купат, а ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте не со било какви прашања.
Fitment :
За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 125
Начин На Плаќање :
1.Ние прифаќаме САМО Alipay и брод објектот да Alipay е потврдена адреса
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Shippment :
Објектот ќе биде предаден по вашата целосна уплата е примена.
Време на испорака :
Од Воздухопловната : Генерално, за 21-28 дена за САД
Од Воздухопловната : Општо земено, околу 25-30 дена на велика БРИТАНИЈА, АУ, Америка, Западна Европа, Азија.
Испорака на остатокот од светот, што обично се 21-35 работни дена.
Исто така можеме да брод на објектот преку експрес сервис како DHL, EMS, ако сте подготвени да платите дополнителна наплата. Да ги знаат сите детали, ве молиме контактирајте со нас со е-маил.
Политика На Враќање :
1.Предмети може да бидат разменети во рок од 14 дена по добивањето ако тоа е дефектен.Враќање Точка мора да биде во оригинална состојба со додатоци.
2. Купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и ние ќе се направи замена или кредитна во зависност од нашите залихи.
3. Предмети врати и да се најде не-неисправни ќе бидат вратени на купувачот трошоци. Превозот, ракување, осигурување надоместоци се неповратни.
Повратни информации :

Подробности

търговска марка:
H2CNC
Тип Елемент:
Верижни Комплекти
Името На Модела:
TCH002
Сертифициране На Входящи Тестове:
CC
Дължина На Продукта:
10inch
Широчина На Елемента:
1inch
Височина На Продукта:
1inch
Тегло На Продукта:
0.11kg
Диаметъра На Продукта:
1inch
Вид На Материала:
Стомана
специални характеристики:
кулачковая верига ГР

Избор на купувачи

STARPAD за универсални аксесоари за мотоциклети устройството за обтягане на веригата игли като ролкови лагери с гумени противоскользящими вериги водач на веригата

BGN 36.80

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

STARPAD за Suzuki търговия на едро на резервни части GN250 малък пластмасов водач на веригата безплатна доставка

BGN 60.80

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

415 верига и 3x415 верига на Капитана и задвижваща Звезда е подходящ за 49cc / 66cc/80cc моторизиран велосипед

BGN 34.74

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 730gЗа 49cc 66cc 80cc 2 Удар Мотор Моторните ВелосипедПакетот Вклучува : 1x Chain3x Chain Господар Линк1x Drive ЗатегнувачкиЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.BD4386

420 10 T зъб 20 мм ID предната Звезда на двигателя за 50cc 70cc 90cc 110cc Kazuma ATV Quad Go Kart Dirt Pit Bike Скутер, мотоциклет

BGN 7.98

420 10 Tooth 20mm Пред Моторот ЗатегнувачкиПовратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!Гаранција1...

Верига слайдер махалото ръководство на долния клип за KAWASAKI KXF250 KXF450 KX250F KX450F 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

30.40 -11 % BGN 27.00

СОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВА Боја : како на сликиБоја : ЗЕЛЕНА како сликиЦената е за 1 парче Синџир Лизгачот Водич и 1 парче долна ролери Материјал : Специјален Пластични ПосилниШтити главниот дел на задната суспензија од синџирот се носат, трае подолго од акциите.Се инсталира со акции хардвер.ОДГОВАРА ЗА : KAWASAKIKXF250 20092016KXF450 20092016Пакет : Инсталација Настава НЕ Е Вклучена Спецификација : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет.Потсетување : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата.не го Купите, Ако Не се Потврди Дека Можете Да Ги Користите, Само Прашајте За Детален Цртеж за Да Проверите Дали Тие Се Монтажа.ќе добиете истиот предмет како на сликите...

428 * 136 мотоциклет задвижваща верига ATV части 428 тежкотоварни злато о-пръстен верига 136 връзки за мотокрос байк яма под наем

128.00 -20 % BGN 102.00

Сосема Нов Висок Квалитет Злато ОПрстен Синџир Јапонија технологија се Применува advancd термичка обработка процес Силен отпор на влијанието Добра отпорност на абење Hitech топлина третираат легиран челик Предпротегала и антизамор Мрежа Појас Подвижни Печка користат Цврсти ролки и грмушки на 30.000 километри гарантирано во нормален апликацијаТип на вистински производ може да се разликува со слика покажа,ние покажа Синџирот како илустрација.Пред купување, ве молиме контактирајте не со било какви прашања во врска со производот е специјално изработена за вашиот година / направат / модел.Синџир : Злато, Oring, 428x136, Според ISO9001 : 2008 за Управување со Квалитет, Сертификат, Господар линк вклучени.Технологија : ЈапонијаСостојба : 100% Сосема новПогодни за : Мотоцикл сите 428 стил моделиКвалитет : Затегнувачка цврстина на 4944 фунти...

DWCX New 4 Set 420 Chain Master Link Connector Kit е подходящ за 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc Dirt bike Pit bike ATV мотоциклет велосипед

2.38 -16 % BGN 2.00

4 Поставете 420 Синџирот Мајстор Линк за Полнење Конектор Одговара за 50cc 70cc Нечистотија велосипед АТВ Велосипед Мотор Состојба : 100% нови Боја : Како се Покаже во Слика Материјал : метал Модел : 420 Објект се вклучени : 4 x Синџирот Мајстор Линк Поставите 12pcs Компатибилен со : Одговара за 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc Јама велосипед со Мотор, Велосипед АТВСе вклопат за повеќето Хонда XR или CRF е, како и За повеќето Кинески увоз кал велосипеди, За Taotao SUNL Roketa и АТВ е со 420 синџир...

Верига ръкохватка рока за band квадроцикла мръсотия 90CC 110cc 125cc ATV

BGN 4.14

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 10gЗа многу, но не сите ЈАМА ПРО Quad Dirt Bike.Пакет Содржи : 1 * Лизгачот Замав На РакатаЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.MB0712

136 142 144 152 158 25З Chain Spare Master Links Мотокрос For 47cc 49cc Mini Dirt ATV Motor Pocket Bikes Minimoto

10.72 -16 % BGN 9.00

136 142 144 152 158 25 H Синџир Резервни Господар Линкови Мотокрос За 47cc 49cc Мини Dirt АТВ Моторни Џеб Велосипеди MinimotoИме Реден Број Број на Пин на Теренот Вкупна Должина(ширевте) Floded Вкупна Должина 25 H 136 L CL6811 136 6.35 mm 863.6 мм,34 Инчен 431.8 мм,17 Инчен 25 H 142 L CL7111 142 6.35 mm 901.7 мм,35.5 Инчен 450.9 мм,17.8 Инчен 25 H 144 L CL7211 144 6.35 mm 914.4 мм,36 Инчи 457.2 мм,18 Инчен 25 H 152 L CL7611 152 6.35 mm 965.2 мм,38 Инчен 482.6 мм,19 Инчи 25 H 158 L CL7911 158 6.35 mm 1003.3 mm,39.5 Инчен 501.7 мм,19.8 Инчен

Главен и подчинен цилиндър на съединителя Combo за Mazda B2000 2.0 L B2200 2.2 L 86-93 UB39-41-920

145.42 -45 % BGN 80.00

Mazda B2000 B2200 8693 Спојки Господар & Роб Цилиндар КомбоГосподар & Роб Спојки Цилиндри ПоставениНа оваа аукција е за 1 Господар Спојки Цилиндар и 1 Роб Спојки Цилиндар.!!!ОДЛИЧНА ЦЕНА !!!Одговара на следните модели : Mazda B2000 19861987Mazda B2200 19861993

BIKINGBOY отпред 12 т отзад 48 Т-52 Т звездички 520 верига за Yamaha YZ 125 YZ125 2005- YZ250F WR250F YZ / WR 250 F 2001-

319.92 -10 % BGN 288.00

BIKINGBOY Пред 12 T Задните 48 T52 T Sprockets 520 Синџир за Јамаха YZ 125 YZ125 20052016 YZ250 F WR250 F YZ / WR 250 С 20012016Однос на увозни давачки : 1.Imporduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior.Опрема : YZ 125 0516 WR 250 F 0116 YZ 250 F 0116Материјал : Состојба : 100% Сосема нов, никогаш не монтиран Материјал : Алуминиум легура 7075 Задните Затегнувачки Боја : Црна / Сина / Sliver Пред Затегнувачки Заби : 12 T Задните Затегнувачки Заби : 48 T 49 T 50 T 51 T 52 T Висок квалитет и лесен за инсталација на Производот Фото : Услуга Детали : 1.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата била примена2.Добредојдовте да контактирате со нас, ако не се имате било какви quesstions за време на transation3.Pls потврди ја ГОЛЕМИНАТА на дисковите ,и вашиот ВЕЛОСИПЕДИ / ГОДИНИ внимателно пред да го купат, за да се избегне купување на погрешен.4.Ве молиме да ни остават вашиот телефонски број за да се се обезбеди курир можат да стигнат до вас.Политика На Враќање : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 60 дена од денот на приемот на вашата нарачка...

STARPAD след първоначалното звезда gn250 за Suzuki Безплатна доставка

BGN 124.80

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

CF250 водач на веригата многопластова CH250 CN250 CF един 250cc водно охлаждане, части за двигатели на скутери едро ремонт YT-CF250 Drop Shipping

20.48 -7 % BGN 19.00

Youcheng моторни специјализирана во извоз на Скутер делови,GY6 мотор делови,АТВ моторот и делови од 50cc да 800cc Ние ја следиме начело на првата и најдобра услуга, и има стекнато добар имиџ во меѓународната трговија за својата богата сила, строги управување и внимателен услуга.Нашата компанија се наоѓа во taizhou град, кој е famouse како скутер и да се скутер делови производителот.Нашите делови би можеле да бидат поврзани со брендот на BAOTIAN, BASHAN, BENZHOU, CFMOTOR, ШАРМАНТНА, DAYANG, DINLI, FUXIN, GEELY, GILERA, HANGLONG, HAOJIN, HAOJUE, HONGZHOU, HUATIAN, JIAJUE, JIANSHE, JINLUN, JMSTAR, JONWAY, KAITONG, KEEWAY, KINROAD, KYMCO, LIFAN, LINGBEN, LINGTIAN, LINHAI, LINTEX, LONCIN, LONGJIA, MAWI, MEIDUO, MOTORRO, PIAGGIO, QINGQI, RHON, RIEJU, САКС, SHINERAY, SKYGO, SUKIDA, TAOTAO, ВЕСПА, VONROAD, WANGYE, WONJAN, XINGYUE, XINLING, XINTIAN, YIBEN, YINGANG, ZHONGYU, ZNEN, ZONGSHEN JINLANG, итн.Важни Забелешки : Ве молиме испратете ни го вашето целосно Име и презиме и Адреса на англиски јазик!(Купувачи од руската Федерација треба да ни обезбеди целосна 3 зборовите име на англиски јазик)Телефонски број исто така е многу важни информации за да ја испратите преку Express! Купи со Доверба : Ние сме професионални Мото Делови Добавувач за повеќе од 10 години!Ние имаме повеќе од 1000 видови на Мотоцикл Делови! Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако сте во потрага за некои делови за вашиот велосипед! Превозот : Ние ќе брод објектот надвор во рок од 39 работни дена откако ќе се потврди плаќањето и адреса. Сервисот За : Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине било неутрален или негативен фидбек...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.