• Новинка
MYAROMA FINDINGS Thor Hammer висулка колие мъжки регулируема паракорд верига колиета Viking бижута + подарък чанта чанта

MYAROMA FINDINGS Thor Hammer висулка колие мъжки регулируема паракорд верига колиета Viking бижута + подарък чанта чанта

резултат:
BGN 7.20
BGN 6.00 -17 %

Брой продукти
Налично


7166204473210011 Викинг Монистра Што Може да НИ се Допаѓа $ 0.90 /парче US $ 0.90 /парче US $ 0.90 /парче US $ 0.90 /парче US $ 0.90 /парче US $ 0.90 /парче US $ 0.90 /парче US $ 0.70 /парче US $ 0.90 /парче US $ 0.80 /парче US $ 3.20 /парче US $ 2.90 /парче US $ 0.80 /парче US $ 0.80 /парче US $ 2.20 /парче US $ 2.20 /парче US $ 3.90 /парче US $ 2.90 /парче US $ 2.20 /парче US $ 2.80 /парче
MYAROMA НАОДИ Тор Чекан Pendant Ѓердан Мажите Прилагодливи Paracord Синџир Ѓердани Викинг Накит Подароци
Боја : Црна, Кавер-gree; Антички Сребрен Монистра pendant
Големина : Pendant : 3.2*4.5 cm; Синџир Должина : Прилагодлив
Материјал : Висок квалитет paracord, Sterling Silver позлатен pendant монистра
Предмет БР. : XL-233; XL-234
Пакет : 1*Pendant ѓердан
ние, исто така, направи трговија на големо, ве молиме слободно контактирајте со нас ако има било какви прашања.
7166204472995539 викинг серија US $ 2.54 /парче US $ 2.54 /парче US $ 2.54 /парче US $ 2.54 /парче US $ 4.50 /парче US $ 9.50 /парче US $ 11.00 /парче US $ 11.00 /парче US $ 11.00 /парче US $ 11.00 /парче US $ 13.50 /парче US $ 13.50 /парче US $ 13.50 /парче US $ 4.90 /парче US $ 6.50 /парче US $ 4.50 /парче US $ 3.50 /парче US $ 3.80 /парче US $ 25.00 /парче

Подробности

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Номер На Модела:
XL
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Размер На Кулон:
4,5*3,2 см
is_customized:
Yes
търговска марка:
РЕЗУЛТАТИТЕ МИАРОМЫ
Пол:
Мъже
Формамодел:
чук
Материал:
Паракорд

Избор на купувачи

LINSION 925 сребро три пера мъжки байкерские рок пънк висулка 9E014

54.38 -1 % BGN 54.00

Ставка ОписОвој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!Кул подарок за кул човек !! 925 Sterling Silver Pendant : Боја : СребренаМатеријал : 925 Sterling Silver(Ние Гарантираме Ова Е 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!)Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена ЗавршиВисина : Околу...

5Pcs OX Horn shape white big Pendant, Pave Кристал Crystal pearl Caps Charms, направи си САМ Бижута necklace making доставки P135

41.60 -11 % BGN 37.00

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Пластика / Отворајќи Кристал Кристал КапиГолемина на : 55*35mmКоличина : 5pcsПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

14&18 mm медни Unplated плоски кръгли Шармы интервал кръг Печат, печат етикети пропуски, различни размери

5.20 -4 % BGN 5.00

..количина : 10024100 50pcs ( 14mm без дупка )10024600 50pcs( 18mm со дупка )10126650 20pcs( 18mm без дупка )дебелина : 1mmМетал : месингНикел и Олово слободниПостојат 2 различни видови на записи,една е без дупка,и друга со 1.5 mm дупка.и сите од нив се unplated,боја на суровини,pls љубезно забележав!!!Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

CirGen Fashion Choker Women Gold Color Torques Long Chain Изкуствена Перла Pendant Collar Изявление Bijoux Огърлица От Бижутериен Предмет, E29

14.54 -4 % BGN 14.00

Моден Ѓердан Жените Злато Позлатен Torques Тело Синџир Имитација Бисер Pendant Јака Изјава Bijoux Ѓердан Накит Објект,E29Torques Површината ширина : 5mm1.Ние нудиме најпопуларните предмети и најдобра услуга за вас и Нови ставки за ажурирање секоја недела.2.Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдовте,Извори понудената услуга.3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

Смесени старинни бронзови маски Хамсия ръка ковбойская шапка окачване окачване За бижута гривна колие изводи САМ гореща продажба Z437

2.22 -10 % BGN 2.00

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : МИКС mm Тежина : еден 1.4 g Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Безплатен ШИППИНГИНГ>>>>>>>>>>>>>>>красива огърлица от големи зърна черен камък с диаметър от 6-14 мм, с черни камъни

19.02 -21 % BGN 15.00

Функција Детали : нема кутија за накитАко вашиот локален обичај е за полнење данок или увозни давачки, жал ни е што ова нема да биде дел од нашата одговорност...

Търговия на едро с 12 бр./лот мода 2017 г. добро качество на естествен камък шестоъгълник пирамида форма на висулки, висулки за бижута безплатно

17.58 -20 % BGN 14.00

Камен Големина : 18mm*24mmБоја : Како на сликатаМатеријал : природни жолта jadeMOQ : 12 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS...

Червен Уреждане на таблетка камък Чар верига сребърен цвят дизайн жени колие бижута на Едро 18 инча NM10620

39.10 -5 % BGN 37.00

Приближно 29*13 mm големина шарм Црвениот џаспер Сребро позлатен бакар синџири Rhombформа шарм 5 компјутери за продажба 18 инчен должина

Ayliss 1бр нов списък нередовен камък розов кристал кварц натурален Лазурит бижу с висулка, подходяща колие бижута подаръци

4.14 -3 % BGN 4.00

Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата.Сите Брод Со Цел Следење на NO ...

Мода 12 съзвездия колие Скорпион е зодиакален знак, Астрология колие Съзвездие висулка колие за жени EY-N0158

3.01 -0 % BGN 3.00

Материјал : Бакар / МесингБоја : Злато / Сребрена / Розово Злато (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашиот Сопствени дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно Од Нашата Фабрика!

AA 2 броя 11-12 мм кафяв сладководни култивирани перли колие PNS253

41.58 -4 % BGN 40.00

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро...

2018 Нов прием на мода сребърен цвят Звезда висулки, колиета яка колие Колие за жени de Plata collier femme бижута

5.44 -26 % BGN 4.00

2018 Нови Пристигнување Мода Сребрена Боја Ѕвезда Приврзоци Ѓердани Јака Ѓердан Ѓердан За Жените де Plata колиер femme НакитПредмет : Сребрен ЃерданLenght : 40+5cm

Ретро Цвете Сребърен Лък Шапка Висулки, Висулка За Бижута Гривна Колие Занаяти Аксесоари Изводи Подарък Горещ Z428

2.06 -3 % BGN 2.00

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : 27*20 / 18*23mm Тежина : еден 2.0 / 1.4 g Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Нов Уникален Романтичен Злато, Сребро Цвят На Американската Фоксер Колие Гладни Игри Колие На Най-Добрия Приятел Дамски Колиета

BGN 33.58

Карактеристики на производот Американски Foxhound злато и сребро pendant и ѓердан големина : 21 x 25 mm1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,пријатели и девојка.3.Многу individualize, нека ви плима до одеднаш4.Диви, личност, многу популарна5.Тука исто така можете да мало,пад на превозот .Ако не можете да најдете каде можам да внесете мало,капка превозот,можете да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.Прикажи Слика За ПроизводотКупувачот ИзвестувањеБесплатен ПревозотНад 200 $ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМСЗа НасНие си имаме свој фабрика,и foucs на производство на околу 15 години.Ние се произведуваат сите видови на модни накит,тие се добро примени од страна на потрошувачите,а производите се продаваат во целиот свет.

Продажба на 6-7 мм натурален бял сладководни перли с 6 мм кръгъл розов корал 17 огърлица-5837 на едро/на дребно Безплатна доставка

12.56 -20 % BGN 10.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 67mm Бела природните слатководни Бисер со 6mm Круг Розова Корални 17" Ѓердан5837 Опис : Работи : ПРОДАЖБА 67mm Бела природните слатководни Бисер со 6mm Круг Розова Корални 17" Ѓердан5837 Должина / Дијаметар : 17" / бисер : (67mm),Корални : 8mm Затворач : прстен затворач Облик / Боја : Тркалезна / бела(бисер),Розе (корални) S / N : nec5837 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект ПРОДАЖБА 67mm Бела природните слатководни Бисер со 6mm Круг Розова Корални 17" Ѓердан5837 трговија на големо / мало за Бесплатен превозот САД$ 6.23 / парчеПРОДАЖБА 67mm Бела природните слатководни Бисер со 8мм Круг се Зголеми розова jade 17" Ѓердан5835 трговија на големо / мало за Бесплатен превозот САД$ 6.23 / парчеПРОДАЖБА 67mm Бела природните слатководни Бисер со 8мм Круг Црна ахат 17" Ѓердан5832 трговија на големо / мало за Бесплатен превозот САД$ 6.23 / парчеПРОДАЖБА 67mm Бела природните слатководни Бисер со 8мм Круг Портокал Jade 17" Ѓердан5831 трговија на големо / мало за Бесплатен превозот САД$ 6.23 / парчеПРОДАЖБА 67mm Бела природните слатководни Бисер со 6mm Круг Црвени корални 17" Ѓердан5833 трговија на големо / мало за Бесплатен превозот САД$ 6.23 / парчеПРОДАЖБА 67mm Бела природните слатководни Бисер со 8мм Круг розова jade 17" Ѓердан5834 трговија на големо / мало за Бесплатен превозот САД$ 6.23 / парчеПРОДАЖБА Голема 78мм природните Слатководни бел Бисер & 12mm Црна Jade 17 инчен Ѓердан 5360 трговија на Големо / мало за Бесплатен превозот САД$ 12.74 / парчеПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

Високо качество на мода жените бижута pink Регалит камък и сладководни перли изявление набит колиета за партията GN-N019

BGN 75.17

Висок Квалитет на Модата Жените Накит Розова Regalite Камен И Свежа Вода Бисер Изјава Буци Ѓердани За Партија GNN019Точка Бр...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.