• Новинка
Sword Art Online Yuuki Asuna and Kirito The Yui Сърце колие каплевидная форма на син Кристал висулка нов аниме бижута подарък

Sword Art Online Yuuki Asuna and Kirito The Yui Сърце колие каплевидная форма на син Кристал висулка нов аниме бижута подарък

резултат:
BGN 3.18
BGN 3.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Меч Уметност Онлајн Yuuki Asuna и Kirito На Yui Срцето Ѓердан Teardrop Форма Сини Кристал Pendant Нова Аниме Накит за Подарок
Descripion :
Главен Материјал : Алуминиум Тежина : 10g
Пакување : 1 pc Големина : 3.7*1.7 cm
Клиентите Совети :
1.Редовни купувачи,ако цел повеќе и againwe можат да понудат нов производ на примерокот.
2.Може да ви испрати нашиот нов производ слика во времето.Ветувам дека е еден од еден вид на .
3.Промена на редоследот можат да уживаат во голем попуст.
Превозот :
Цел помалку од $200 ќе Бесплатен превозот Преку Кина Пост Воздухопловната.
Цел текот дека $200 ќе Бесплатен превозот Преку DHL, или ЕМС.Некои Далечни земји треба цел повеќе За Бесплатен превозот EMS и курирската служба DHL.Ве молиме Контактирајте со нас.
Накит Maintaine :
1.Не се носат кога за перење.
2.Не се носат при потење.
3.Не се носат Кога се Спие.
4.Не се носат кога спортинг.
5.Не се носат кога капење.
6.Избегнувајте Хемикалии.
За нас :

Подробности

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Пол:
Унисекс
търговска марка:
guangrong бижута
Номер На Модела:
N436
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Формамодел:
Пресичат
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
Размер На Кулон:
4,6*3,8 см
Стил:
Класически
Функция:
N

Избор на купувачи

Ретро Цвете Сребърен Лък Шапка Висулки, Висулка За Бижута Гривна Колие Занаяти Аксесоари Изводи Подарък Горещ Z428

2.06 -3 % BGN 2.00

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : 27*20 / 18*23mm Тежина : еден 2.0 / 1.4 g Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

5Pcs OX Horn shape white big Pendant, Pave Кристал Crystal pearl Caps Charms, направи си САМ Бижута necklace making доставки P135

41.60 -11 % BGN 37.00

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Пластика / Отворајќи Кристал Кристал КапиГолемина на : 55*35mmКоличина : 5pcsПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Смесени стари сребърни танци момиче молитва Ангел летящ Ангел висулки, висулка за бижута гривна колие направи си САМ гореща Z452

2.06 -3 % BGN 2.00

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : микс mm Тежина : еден g Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Търговия на едро с 12 бр./лот мода 2017 г. добро качество на естествен камък шестоъгълник пирамида форма на висулки, висулки за бижута безплатно

17.58 -20 % BGN 14.00

Камен Големина : 18mm*24mmБоја : Како на сликатаМатеријал : природни жолта jadeMOQ : 12 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS...

Новият пристигането луксозен цвете сердолика полускъпоценни камъни буци колиета За жени GN-N012

BGN 68.77

Нови Пристигнување Луксузни Аметист Цвет Полускапоцени камења Буци Ѓердани За Жените GNN012Точка Бр GNN012СтилЛуксузна Полускапоцени камења ЃерданиСостојбаВисок Квалитет И Фабрика ЦенаМатеријал Полускапоцени камења, од Легиран, Бесплатно На Олово И НикелБоја Различни Бои Пакување1pc / polybag+ Стандардна Извоз КартонЃердан големина Периметар : Прибл 48cm ПолЖените ФункцијаЛуксузна Изјава Кристал ЃерданиСите фотографии се практичност фотографија , без било PS обработка, осигурете се она што го гледате е она што ќе добиете...

16 мм ширина на 316L неръждаема стомана, сребро, злато кубински Собствено верига огърлица / гривна съблазнителен мъжки бижута 7-40 инча потребителски размери

15.98 -12 % BGN 14.00

ОписМатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 Lнерѓосувачки челик1pcsкако истата слика740inch Должина;16mm ширина1inch=25.4 mmили1mm=0.0393 инченЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Високо качество на мода жените бижута pink Регалит камък и сладководни перли изявление набит колиета за партията GN-N019

BGN 75.17

Висок Квалитет на Модата Жените Накит Розова Regalite Камен И Свежа Вода Бисер Изјава Буци Ѓердани За Партија GNN019Точка Бр...

Смесени старинни бронзови маски Хамсия ръка ковбойская шапка окачване окачване За бижута гривна колие изводи САМ гореща продажба Z437

2.22 -10 % BGN 2.00

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : МИКС mm Тежина : еден 1.4 g Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Мода 12 съзвездия колие Скорпион е зодиакален знак, Астрология колие Съзвездие висулка колие за жени EY-N0158

3.01 -0 % BGN 3.00

Материјал : Бакар / МесингБоја : Злато / Сребрена / Розово Злато (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашиот Сопствени дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно Од Нашата Фабрика!

Мода Карикатура Змия Кристално Колие Творчески Светлинен Прах Колие Бижута

BGN 2.80

ОписСостојба : 100% Сосема Нов и Супер КвалитетМатеријал : Стакло & Легура & прозрачнаБоја : Како На Сликата.Стил : Креативни & Личност & Едноставен и Европа & НАСПогодни за : Лица & Фестивал Партија & Premium Hotel & Home & Празник & Подарок & Сувенири & Свадба & ИзложбаФункција : 1...

Черен пискюл висулка колие с кръгла камък 2017 лятото на Нов многослойни колиета и висулки от злато веригата SNE160084

10.88 -36 % BGN 7.00

Црна Tassel Pendant Ѓердан Со Круг Тиркизна Летото 2016 година Нови Multilayer Ѓердани & Приврзоци Со Златен Ланец SNE160084 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит / Ѓердани & Приврзоци Материјал : Екопријател Цинк Легура на Злато Позлатен Ѓердан Големина на : 43*54*64*2.8 cm Синџир Тип : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Функција : Multilayer Црна Tassel Pendant Ѓердан Овој накит договор со животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

AA 2 броя 11-12 мм кафяв сладководни култивирани перли колие PNS253

41.58 -4 % BGN 40.00

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро...

Хип-Хоп Мъжете Neckalce Татуировка Машина Висулка Колие Мода Метални Орнаменти Мъжки Аксесоари Подаръци

5.28 -24 % BGN 4.00

Хип Хоп Мажите Neckalce Тетоважа Машина Pendant Ѓердан Мода Накит Метал Машки Додатоци ПодароциOccassion : годишнина,подароци,партија,свадбаТежина : околу 45 gПол : мажи;жениСинџирот е од нерѓосувачки челик, металниБоја исто како и во следните

14&18 mm медни Unplated плоски кръгли Шармы интервал кръг Печат, печат етикети пропуски, различни размери

5.20 -4 % BGN 5.00

..количина : 10024100 50pcs ( 14mm без дупка )10024600 50pcs( 18mm со дупка )10126650 20pcs( 18mm без дупка )дебелина : 1mmМетал : месингНикел и Олово слободниПостојат 2 различни видови на записи,една е без дупка,и друга со 1.5 mm дупка.и сите од нив се unplated,боја на суровини,pls љубезно забележав!!!Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

SC New High Qulaity Battlefield 4 Letters Logo Dog Tag колие мода игра BF4 военна карта Nacklaces за мъже жени подарък

8.72 -20 % BGN 7.00

Опис На ПроизводотSC Нови Високо Qulaity Battlefield 4 Букви Логото Куче Ознака Nacklace Мода Игра BF4 Воена Картичка Nacklaces За Мажи Жени ПодарокМатеријал : цинк легурадимензии : cmтежина : 52g / P c Пакување : OPP вреќа пакување независно Брзо Експрес : Цел>200$ DHL / ФЕДЕКС / UPS / ЕМС...

Ayliss 1бр нов списък нередовен камък розов кристал кварц натурален Лазурит бижу с висулка, подходяща колие бижута подаръци

4.14 -3 % BGN 4.00

Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата.Сите Брод Со Цел Следење на NO ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.