• Новинка
Глухарче Желанието На Истински Цветя Капки Вода 925 Сребро Верига Изявление Колие Дамски Колиета Винтидж Мода Бижута Boho

Глухарче Желанието На Истински Цветя Капки Вода 925 Сребро Верига Изявление Колие Дамски Колиета Винтидж Мода Бижута Boho

резултат:
BGN 22.24
BGN 21.00 -6 %

Брой продукти
Налично

Единствена креативна, чиста рачно изработени, во вид на снимање, секој заврши парче може да биде малку различен,но, доволно неверојатни. Големина и материјал : глуварче семе, 18mm*25mm(0.7"*0.98") стакло, 925 фунта сребрена жица завиткан , 925 фунта сребро синџир должина 45см(17.7"), hummer затворач. Пакување : kraft хартија, картонска амбалажа, најдобар избор за давање на подарок. Ве молиме обидете се да се држат настрана од вода и влијание.
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не се плаќање погоре, ние ќе ви каже како да се плати со користење на други методи за плаќање.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Цел ќе биде предаден во рок од 5 работни дена од Кина Копното. Постојат различни превозот методи за да изберете :
Бесплатен превозот во целиот свет од страна на Ali Express Стандард на Превозот и e Packet!
ПС : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
1. Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
2. Надоместокот ќе се прифатливи, ако производи имаат квалитет проблем, вие ќе добиете наплата по предметот испраќањето назад со оригинална состојба. Купувачот ќе плати се врати превозот надомест.

Подробности

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Усукана Сингапур Верига
Размер На Кулон:
18мм*25мм
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Стил:
Модерен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
търговска марка:
Зареате
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Тип На Метали:
Сребро
Материал:
Метални
Номер На Модела:
N073
Случай:
Годишнина От Годеж Валентин Коледа Е Коледен Подарък

Избор на купувачи

Steampunk Реколта 2 Слой Цвят От Естествен Камък, Висулки, Колиета Колиета Златни Цвета На Луната Огърлица За Жени, Бижута Collier Femme

BGN 0.75

Steampunk Гроздобер 2 Слој Боја Природен Камен Приврзоци Ѓердан Ѓердани од Злато Боја Месечината Ѓердан За Жените Накит Колиер Femme x291hun

49 огромен 11-13 мм натурален южен морски истински жълти перли на огърлица нова златна закопчалка

92.80 -28 % BGN 67.00

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина поштенски или меѓународни воздухопловната.1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 1520 работни дена.;2 : Велика Британија...

Продажба На Свободен Кораб! Цена по цена на производителя 20 mm*12mm стъклен глобус с антични бронзови в основата на набор от DIY флакон висулка (цена без колиета)

28.78 -6 % BGN 27.00

Опис20set / многу20*12mm отворањето со 12mm бронза / сребрена базаНе вклучувајќи внатрешноста на пополнување материјалможете да изберете 70cm долго позлатен сребрен и бронзен позлатен ѓердан синџирТреба да се направи свој лепак за да го залепитеВклучува : galss goble.база, не се вклучуваат играчка во стакло шоуPls Забелешка : 1...

18.5 11-12 мм натурален розов кръг сладководни перли колие-Циркон закопчалката

83.20 -28 % BGN 60.00

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина поштенски или меѓународни воздухопловната.1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 1520 работни дена.;2 : Велика Британија...

(5 броя / лот) търговия на Едро с естествен дялан хематит конче главата висулка топчета 23x5 мм Безплатна доставка Модни бижута Z4743

11.18 -19 % BGN 9.00

(5 парчиња / многу) трговија на Големо Природно Оформена Хематит Коњ Главата Pendant МушкаМатеријал : ХематитКоличина : 5pcsГолемина : 23x5mmТежина : околу 46g(5pcs / многу)за објектитеБојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)MM / INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMплаќањеНие се обезбеди во Светот Пратката .ние ќе испрати редоследот по 2448 часа по уплатата примена.превозотНормално, нашиот времето за испорака е 929 работни дена.ние ги испратите сите предмети со следење на број.Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас ...

Натурален щастлив ръчно изработени Дърво на живота, Червен камък, бронз и мед тел обръч скъпоценен камък на медальон бижута S1290

4.78 -16 % BGN 4.00

Материјал : Црвениот ЏасперГолемина на(Приближно) : 50 X62 MMТежина(Приближно) : 9 gКоличина : 1 bucСликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

Горещ филм Играта бижута World of War занаяти лого висулка колие титан сплав колиета, медальони, аксесоари вентилатори за мъже, подарък-30

3.87 -22 % BGN 3.00

Топла Филм Игра Накит Светот на Војна Занаети Логото Pendant Ѓердан Титаниум Алуминиумски Ѓердани Приврзоци Додатоци Фанови Мажите Подарок30 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 4.3*3.8 cm Тежина : 39 G Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Малките букви c колие златист цвят първоначален висулка верига от неръждаема стомана сърце с огърлици на жените и мъжете английското писмо бижута

4.00 -25 % BGN 3.00

Мали Букви в Ѓердан од Злато Боја Почетна Pendant Синџир од не ' Рѓосувачки Челик Срце в Ѓердани Жени Мажи англиски Писмо НакитПроизводство детали : Предмет Тип : ЃерданПарична казна или Мода : МодаПоставување Тип Павер ПоставувањеПол : ЖенитеМетали Тип На : Нерѓосувачки ЧеликБрој на модел : c Ѓердан N00348cЃердан Тип : Pedant ЃерданСинџир Тип : Линк СинџирЗатворач Тип : HummerОбликотшема : СрцетоСтил : Трендовскиis_customized : ДаМатеријал : МеталФункција : НакитКомпатибилност : никојПад На Превозот : Даis_customized : ДаПовод : Партија Свадба Ангажман ПодарокБоја : Златна Боја Сребрена Боја Се Зголеми Златна БојаСтил : Класичен,Тренди,Романтични,Секојдневен,Спорт,МодаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликЕкспрес Слободен Испорака : Нарачка>150Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEXДизајн : Мали Букви в ЃерданМесто на Потекло : Кина (Копно)Слика Покаже : 1...

Жените подарък сладководни естествени сладководни перли на огърлица за жените 8-9 милиметра бижута Гао, които придават ярка област качество

47.98 -48 % BGN 25.00

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

Фалшив една глоба от десет 1.0 мм / W 40 см/л сребро 925 проба змия верига бижута колие Търсене

26.86 -11 % BGN 24.00

Бесплатен Превозот ( освен за далечински земји ) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Mail или e Pacekt; Над $150 цел биле испратени преку Fed EX / DHL,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку Fed EX / DHL( освен за далечински земји,јас ќе ве контактираме,plz проверете порака )."Лажни Една Казна Десет" За овој производ !!!925 фунта сребро, 92.5% фунта сребро !!!Залог 92.5% фунта сребро, намалување на производ, тоа е за сите фунта сребро !!!во другите продавници, пишува "925 sterling silver" во насловот,се продава многу ниска цена, тоа не е вистински 92.5% фунта сребро,тоа е обложено 925 сребрен на лицето ,тоа е лажен и прекршување на законот,бидејќи знаете фунта среброто е за $1.5 / g за трошоците на материјалот.40cm должина1.0 mm дебелинатежина : 34g / pcMOQ : 2 компјутериПРЕВОЗОТ1...

2 Монограм На Името Колие Злато Plated3 Първоначална Голям Изявление Колие Хип-Хоп Индивидуално Име Бижута

BGN 60.78

2" Лопез И Од Неодамна Име Ѓердан Од Злато Позлатен 3 Почетна Голема Изјава Ѓердан Хип Хоп Кориснички Име НакитЗа нашата продавница* Ние и ветуваме на сите накит се направени во 925 солидна сребро.*100% рачно изработени*Да прифатиме вашиот дизајн да се прилагодите* Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена.1...

32mm отжало шкентель шатона отворена задната част на цветето, за да направите бижута, старинни медни привесных инсталации на основни метали привесных

BGN 10.16

Накит Рамки Settings Шарм База, Отворени Врати Рамки Pendant Поставување детални информации : Количина : 10pcs / многу Висина : 10мм Внатрешна рамки кол : 29mm Outter рамки кол : 32милиметри Виси дупка големина : 5mm Метал : цинк легура на Никел и Олово бесплатен Производ фото : Сертификат : Нашите предности : 1...

29 * 28 мм 10 бр очарователен сердцевидная сребърна резба модели или модели на дървото колие с висулка кутия

BGN 11.97

Убава, стилски и модерен приврзоци Добро за случува партија или банкет Фото можат да бидат ставени во locket Голема pendant, исто така, може да се користи како убава декорација...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.