• Новинка
Гореща продажба Bafang BBS01/BBS02/BBS03 c965 дисплей

Гореща продажба Bafang BBS01/BBS02/BBS03 c965 дисплей

резултат:
BGN 72.00
BGN 68.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги. Со развојот на електричен велосипед индустрија,имаме клиенти од целиот свет и запознав многу проблеми.Со овие проблеми, ние имаме многу искуство на e-велосипед колекции денес. Нашите e-велосипед колекции се лесно да се инсталира и ќе ви овозможи да ги конвертирате вашите стандард велосипед во забава и еко-пријателски e-велосипед. Бидејќи секој модел е различен и компоненти ќе се разликуваат, тоа е ваша одговорност е да се утврди најдобар начин да се инсталира електричен велосипед комплет на вашиот велосипед. Иако повеќето од чекорите се слични од инстал. за да го инсталирате, имаме инструкции може да им помогне на клиентите да ги конвертираат своите велосипед.
П : царинските Давачки : А : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена . П : Боја Разлика : A : сликите ги покажуваат во нашата продавница е да се преземат врз основа на вистинските производи .Бидејќи на различни следи и светлината,не може да постои нормален мали боја разлика,ве молиме donnot остави лош повратни информации или да се вратат на стока за нас без да ни се јавите П : Време на Испорака : О : Ако производи уште во Транзит ,и вашиот испорача времето ќе истече ,ве молиме контактирајте со нас ,и ние ќе се прошири време на испорака за вас .и ако производи се изгубат во испраќањето ,ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се направи целосна реконструкција или повторно испраќање на истата производи за да можете soonest . П : Повратна информација : A : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. П : Неисправни Производи : : ве Молиме не го знакот на превозот сметка ако производи е дефектен , тоа е превозот на компанијата одговорност , ве молиме да ги слика за нас и ние ќе се направи реконструкција на вас . П : Политика на Враќање : A : ние се трудиме да им служи на нашите клиенти.ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети и тоа е единствената причина на производот себе како дефект,штета,нешто што е продавачот е грешка,не купувачот е личен избор или неуспехот да се користи. Покрај тоа,предмети вратени мора да биде во оригинална услови

Подробности

търговска марка:
EUNORAU
Тип:
Дисплей
КОД:
C965-S
Тип:
Дисплей
Напрежение:
36V / 48V
Модел:
C965
Електрическа Част На Мотора/Аксесоари:
Електрически дисплей, LCD наем на велосипеди
Адаптер Модел BaFang:
BBS01 / BBS02 / BBSHD
Мощност:
250W 350W 500W 750W 1000W
Тип На Дисплея:
LCD дисплей

Избор на купувачи

20 inche сгъваем електрически велосипед е супер лек Тув литиево-йонна под наем двойно дисковата спирачка планинско колоездене променлива скорост, електрически велос

2160.64 -20 % BGN 1729.00

КонфигурацијаПоради различни производство серија, делови може да се промени, ние и ветуваме на сите промени ќе има нема debasement на квалитетот на делови, се КОРИСТИ само еквивалент одделение за конфигурација за замена, ве молиме остатокот увери купување...

15 в 1 outain под наем комплекти инструменти под наем мулти ремонт набор от инструменти шестостенни спица гаечен ключ Планински цикъл отвертка, инструмент

12.05 -9 % BGN 11.00

pagamento si prega ди pagare entro 3 giorni ordine di.Случај & Risposte siamo impegnati nella vostra soddisfazione del cliente 100% tutti јас problemi, si prega ди не esitate на contattarci ал prima волта prima APRIRE CASO о lasciare risposte Neutre / Негативни един meno ди 4 stelle че valutano , proviamo sempre ил ностро meglio по risolvere по voi!ritorno per gli articoli difettosi о errati ricevuti : Gli Acquirenti devono riferire ал Venditore entro 7 giorni dopo ricevuto delle merci...

Алуминиева обвивка 72V (84V) 2.5 A E-Bike LiPo battery charger-84 Волта 2.5 Ампер 20S Li-Ion battery charger

BGN 47.81

72 V 2.5 EВелосипед Литиум батерија полнач84 Volt 2.5 Amp 20 Lipo батерија полначАлуминиумско Куќиште, со вентилаторот за ладење, V&C LED ДисплејБатерија тип : Литиум, Li Mn O4, Liполимер итн.Големина : 170x90x50mmТежина : 1.2 килограмиОперативен Температура : 10°C~45°CИзолација Напон ≥1500 V (Влез до Излез, Школка)Животниот Век≥50000hrs (Нормална Температура)Ги исполнуваат CE Сертификат БарањаПолнење Методи : Постојана Струја, Константен Напон( Литиум батерија)CC, CV, Плови, менување( оловни батеријата)Текст Votage : 90264 V / 110 V / 220 VЕфикасност : ≥88 %( максимален капацитет)Излезниот Напон и Струја : (прилагодено дизајн на излезниот параметар е на располагање)12 V24 V36 V48 V60 V15 V(Макс) / 8 A30 V / 5 A45 V / 3А60 V / 2 A75 V / 1.5 А15 V(Макс) / 10 A30 V / 6 A45 V / 4А 60 V / 3А75 V / 2 A

наем на инструменти за нов Велосипед bike 19 в 1 за ремонт на велосипеди на множество инструменти с разкъсване на веригата ключ herramientas bicicleta ferramentas

35.02 -6 % BGN 33.00

Карактеристики : 19 функции во еден велосипед поправка алатка за полнење.Направени од издржлив хром vanadium челик.Уникатен дизајн, може да се здипли во мали димензии.Лесно да се носат на отворено.Функции : Хексадецимален клуч клуч : 2 / 2.5 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8ммЗборуваше клуч : 3.3 / 3.45 / 4.0Mavic 1 / 2 MavicРакавот : 8 / 10ммПневматик лажицаСинџир прекинувач"+" / ""клучT25 Диск кочница клучСпецификации : Боја : Сина, Црна, Црвена (изборен)Материјал : Хром vanadium челикУкината големина на : 7.8 * 4 * 1.5 cm / 3.1 * 1.6 * 0.6 воТежина : 121g / 4.3 озПакет Листата : 1 * Велосипед Постави АлаткаКонтактирајте Со Нас· Ние ќе ви одговориме во рок од 12 работни дена од денот на вашето барање за информации...

3шт Колоездене планинско колоездене пътен под наем метал легированная стомана колело гуми лоста отварачка Треска вылеченный инструмент за ремонт на велосипеди ку

10.70 -25 % BGN 8.00

3pcs Велосипедизам Планински Велосипед на Патот Велосипед Метални Легури Челични Тркала Пневматик Гуми Држела настроената Sliver излечи Велосипед Поправка Алатка Куки Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Matrial : Легури Должина : App 12.5 cm / 4.72 во Големина на : 12.5*1*0.3 CM тежина : 28g / 1pcs Можете лесно може да поправка на велосипед со гума лост...

1бр мини велосипед Колоездене стомана нарязани верига сплитер нож прекъсвач ремонт инструмент двоен захват за лесно боравене

BGN 5.39

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетВелосипед Велосипед Синџир ПрекинувачСостојба : НоваПогодна за разни видови на велосипеди, вклучително планински велосипедизам, roadbike, виткање велосипед ..Заеднички велосипед синџири на 8 / 9 / 10 брзинаСе работи за сите заеднички велосипед синџир, MTB, BMX велосипед синџириГолема поправка алатка за вашиот отворено велосипед или вонредна употреба!Се справи со Должина : околу...

Безплатна доставка контролер Bafang BBSHD/BBS03 48v30A

272.00 -5 % BGN 258.00

48 V1000 W 30 A BBS контролерНие сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги...

Никелирование Колоездене На Велосипед Свободен Ход На Веригата Събирам Ръкохватката Звездичка Премахнете Инструмент Нова

BGN 10.77

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Оваа комбинација синџир камшик и freewheel / lockring смена клуч е со висок квалитет.Дизајнирани да се користи во врска со касета за заклучување прстен алатка за да се отстрани касети од центри.Тоа исто така може да се користи за да се стегне на заврткатана freewheels.Caters за 8, 9 и 10 брзина касети.Кога remove flywheel, фиксна тркала за да се спречи од оштетувањеСребрена боја синџир камшик w / црвена не се лизга обложени рачка за удобност и леснотија на користење.Тоа е изградена од челик за издржливост.Спецификација : Материјал : Јаглероден ЧеликЗавршна површина : Никел ПозлатаБоја : Сребро & црвенаДолжина : 29.5 cmПакет Се Вклучени : 1 * Велосипед Синџир Камшик Тркала Затегнувачки Отстранување Алатка

Под наем колело на главината на Takti инструменти за демонтаж на разделение на инструмент за демонтаж на ключове надлъжни монтажни втулки

21.76 -8 % BGN 20.00

метар Велосипед Планински Велосипед Центри Takti Алатки демонтажа Поделба алатка Demount Клучеви Дупчиња Монтажа Ракави Завртка должина : 150mm (силна компатибилност)

Ultralight под наем на спирачния диск T25 ключ за МТБ дисковата спирачка RotorsTorx корона винт болт Т-образен ключ за ремонт Колоездене на велосипед ремонт инструмент

7.18 -30 % BGN 5.00

Ultralight Велосипед Диск Кочница T25 Клуч За MTB Диск Кочница Rotors Torx Главата Гром Завртка Тклуч Поправка на Велосипед Велосипед Поправка АлаткаСПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : S2 Висока Цврстина МатеријалиГолемина : Околу 140*85mmБоја : Како Се ПокажеУпотреба : Планински ВелосипедТип : T25 Клуч За MTB Диск Кочница БолтПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 x MTB Диск Кочница Гром Клуч

CATEYE Колоездене инструменти, чанти за съхранение на МТБ на седлото скоростна мутил инструмент се прилага водоустойчив магазин ключовете под наем ремонт на инструм?

55.98 -52 % BGN 27.00

Производи ДеталиГолемина на : 185*90*85 ммТежина : околу 119 gКапацитет : 0.55 LМатеријал : Тексас / СТП одговара ЕВА +Водоотпорен патентКарактеристики 1.Голем капацитет 2.3 Г Школка дизајн 3.Велкро дизајн 4.Водоотпорен desig 5.Рефлексивни логото 6.Надворешни taillight кука дизајнСовети : Само Алатка за Складирање Торба(Не Вклучувајќи го и Алатка за Поставување и задни светла )​1.Голем капацитетПоделени во повеќе внатрешен простор, стави како алатки , ракавици , велосипедизам компјутери.ект.2.3 Г Школка дизајнПластични коскени структури ,поаѓајќи од тежината не се искривуваат, повеќе цврсти и тешки3.Велкро дизајнДемонтажа и монтажа се и удобен4.Водоотпорен дизајнТексас / СТП одговара ЕВА + водоотпорен патент се направи повеќе водоотпоренAnswer : ___________________________ Note : прскање Вода доказ , не се препорачува долго време се возеше во тешки дожд5.Надворешни taillight кука дизајнДелови може да биде суспендирана taillights, повеќе практичен и удобенAnswer : ___________________________ Note : Пакет не вклучуваат taillight , треба да купите дополнително .6.Рефлексивни логотоРефлексивни CATEYE логото направи велосипедизам повеќе побезбедно

Ремонт на велосипеди гаечен ключ е инструмент за BB-ниска категория инсталирате гаечен ключ шатуны МТВ велосипед Колоездене ремонт инструмент аксесоари bicicleta

7.92 -24 % BGN 6.00

Описи : Инсталирајте алатка за Shimano Hollowtech 2.Со цел да се вклопи надворешно ringed дното загради.Инсталирајте алатка за Shimano Hollowtech 2 и preload tensioning алатка.Ако се двоумите постојат некои големи видеа на You Tube за покривање на инсталација на Hollowtech II Дното Загради.Карактеристики : ПравОбложени ЧеликДоаѓа со preload tensioning алаткаЌе одговара на надворешно ringed Дното Заградата 1 X ББ Дното Заградата се Инсталира Spanner Shimano Hollowtech II 2 Клуч Crankset1...

WEST BIKING под наем многофункционален инструмент за ремонт на МТБ спицевой ключ отвертка ремонт на велосипедни гуми 15 в 1 преносим комплект инструменти за ремонт

23.49 -49 % BGN 12.00

ТОЧКА ИМЕ : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед МултиФункција Поправка Алатка MTB Зборуваше Клуч Шрафцигер Велосипед Гуми Поправка 15 Во 1 Преносни Поправка Алатка Сет на Алатки за Полнење Функција : 1...

Xiaomi Mini Scooter Pedal Pad крака Pad педала на кутията Xiaomi Скутер Foot-Step гумена тампон за Xiaomi Mini Pro Balance Скутер

57.57 -25 % BGN 43.00

$ 760 $950 $ 185 $235 $ 715 $889 $ 1425 $1900 $ 874.5 $1166 $ 441.7 $589 $ 591 $789.00 $ 89.5 $169.00 $ 118 $139.00 $ 24.74 $32.99Xiaomi Мини Скутер Padel Подлога Footboard Подлога Padel Покрие Xiaomi Скутер НогаЧекор Гумена Подлога за Xiaomi Мини Про Биланс на СкутерЗабелешки : Ова е ОРИГИНАЛНИОТ Ninebot Мини (XIAOMI МИНИ) Педалата Подлога ...

GP-D 26 500W/240W E Bike Quick-Folding Mountain Bicycle, 48V 12Ah акумулатор електрически велосипед, вилица на окачването, като и двете дискови спирачки

1427.20 -0 % BGN 1427.00

Во други Земји, можеби ќе мора да плати царина.modname=ckeditorПараметриРамка 6061 Алуминиум Легура & Виткање Rim 30 H Алуминиум Легура Палецот Derailleur Врвот Бренд TX307 Задните Derailleur Врвот Бренд TY300 Моторни 48 V / 500 W / 240 W РежимиMode 1 : Целосно Електричен Режим;Режим 2 : Педалата Им Помогне На Владата;Режим На 3 : Рачен Режим Максимална БрзинаMode 1 : 30km / h;Режим 2 : 35~40km / h Батеријата Литиум Батерија Полнач Специфични за Литиум Батерија & Над заштитени со Сопирачки Систем Алуминиумски Легури Диск Кочница / Алуминиум моќисклучување Сопирачки Гуми 26 инчи*1.95 & Врвот Бренд висококвалитетна Гума Време на Полнење 4~6 Часа Вилушка Алуминиум Легура Lockable Суспензија Вилушка ИздржливостMode 1 : 40~50км; Режим 2 : 60~70km Соодветна Висина Погоден за 160cm~185cm Подароци Сет на Алатки; Кал Guard; Заклучување; Пумпа.

Интелигентни електрически задна светлина под наем, предупредителен светлинен сигнал, Led, завъртане на светлина с батерия за електрически велосипеди,електрически ?

BGN 107.20

Функција : 6 видови на сопирачките, Лево и десно свртување светло режим на Ласерски песна safty се потсетат Интелигентни далечинско контролирање на светлината USB полнење Долго работно времеДелови се вклучени : 1 x Кочница сензор1 x Manua

Алуминий 48V (58.8 V) 6A (amp) 14т Li-Ion / LiPo зарядно устройство за електрически мотор / скутер използването на

BGN 60.77

Алуминиум Домување 48 V (58.8 V) 6 A (amp) 14 S Liion / Li Po Батерија ПолначТекст : 110 VAC (САД, Јапонија)или 230 VAC (Европа, Кореја, Русија)или 110 V / 220 VAC switchable (ако имаат посебни барање, ве молиме, разговарајте со нас или оставете порака пред ставање ред)Излез : 58.8 V (CV) 6 A (CC) (овој полнач е прилагодлив тип, напон може да се менува за да 54.6 V или 58.4 V итн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.