• Новинка
Безплатна доставка контролер Bafang BBSHD/BBS03 48v30A

Безплатна доставка контролер Bafang BBSHD/BBS03 48v30A

резултат:
BGN 272.00
BGN 258.00 -5 %

Брой продукти
Налично

48 V1000 W 30 A BBS контролер
Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги. Со развојот на електричен велосипед индустрија,имаме клиенти од целиот свет и запознав многу проблеми.Со овие проблеми, ние имаме многу искуство на e-велосипед колекции денес. Нашите e-велосипед колекции се лесно да се инсталира и ќе ви овозможи да ги конвертирате вашите стандард велосипед во забава и еко-пријателски e-велосипед. Бидејќи секој модел е различен и компоненти ќе се разликуваат, тоа е ваша одговорност е да се утврди најдобар начин да се инсталира електричен велосипед комплет на вашиот велосипед. Иако повеќето од чекорите се слични од инстал. за да го инсталирате, имаме инструкции може да им помогне на клиентите да ги конвертираат своите велосипед.
П : царинските Давачки : А : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена . П : Боја Разлика : A : сликите ги покажуваат во нашата продавница е да се преземат врз основа на вистинските производи .Бидејќи на различни следи и светлината,не може да постои нормален мали боја разлика,ве молиме donnot остави лош повратни информации или да се вратат на стока за нас без да ни се јавите П : Време на Испорака : О : Ако производи уште во Транзит ,и вашиот испорача времето ќе истече ,ве молиме контактирајте со нас ,и ние ќе се прошири време на испорака за вас .и ако производи се изгубат во испраќањето ,ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се направи целосна реконструкција или повторно испраќање на истата производи за да можете soonest . П : Повратна информација : A : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. П : Неисправни Производи : : ве Молиме не го знакот на превозот сметка ако производи е дефектен , тоа е превозот на компанијата одговорност , ве молиме да ги слика за нас и ние ќе се направи реконструкција на вас . П : Политика на Враќање : A : ние се трудиме да им служи на нашите клиенти.ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети и тоа е единствената причина на производот себе како дефект,штета,нешто што е продавачот е грешка,не купувачот е личен избор или неуспехот да се користи. Покрај тоа,предмети вратени мора да биде во оригинална услови

Подробности

Тип:
Контролер
търговска марка:
EUNORAU
КОД:
ПРОТИВ-30A-BBS-48
Тип:
Контролер Bafang
is_customized:
Yes
Електрическа Част На Мотора/Аксесоари:
Електрически велосипед контролер наем
Адаптер Модел BaFang:
BBS03

Избор на купувачи

Нова марка M1 350W 36V сгъваема алуминиева сплав триколка електрически скутер волана скейтборд hover board

2036.88 -12 % BGN 1792.00

Нов моден бренд М1 350 W 36 V виткање Алуминиум легура три тркала електричен скутер волан тркала скејтборд лебди одбор Напомена : Овој електричен велосипед Само може да превозот на вашиот локален Аеродром или Пристаниште...

Алуминиева обвивка 72V (84V) 2.5 A E-Bike LiPo battery charger-84 Волта 2.5 Ампер 20S Li-Ion battery charger

BGN 47.81

72 V 2.5 EВелосипед Литиум батерија полнач84 Volt 2.5 Amp 20 Lipo батерија полначАлуминиумско Куќиште, со вентилаторот за ладење, V&C LED ДисплејБатерија тип : Литиум, Li Mn O4, Liполимер итн.Големина : 170x90x50mmТежина : 1.2 килограмиОперативен Температура : 10°C~45°CИзолација Напон ≥1500 V (Влез до Излез, Школка)Животниот Век≥50000hrs (Нормална Температура)Ги исполнуваат CE Сертификат БарањаПолнење Методи : Постојана Струја, Константен Напон( Литиум батерија)CC, CV, Плови, менување( оловни батеријата)Текст Votage : 90264 V / 110 V / 220 VЕфикасност : ≥88 %( максимален капацитет)Излезниот Напон и Струја : (прилагодено дизајн на излезниот параметар е на располагање)12 V24 V36 V48 V60 V15 V(Макс) / 8 A30 V / 5 A45 V / 3А60 V / 2 A75 V / 1.5 А15 V(Макс) / 10 A30 V / 6 A45 V / 4А 60 V / 3А75 V / 2 A

20 inche сгъваем електрически велосипед е супер лек Тув литиево-йонна под наем двойно дисковата спирачка планинско колоездене променлива скорост, електрически велос

2160.64 -20 % BGN 1729.00

КонфигурацијаПоради различни производство серија, делови може да се промени, ние и ветуваме на сите промени ќе има нема debasement на квалитетот на делови, се КОРИСТИ само еквивалент одделение за конфигурација за замена, ве молиме остатокот увери купување...

Xiaomi Mini Scooter Pedal Pad крака Pad педала на кутията Xiaomi Скутер Foot-Step гумена тампон за Xiaomi Mini Pro Balance Скутер

57.57 -25 % BGN 43.00

$ 760 $950 $ 185 $235 $ 715 $889 $ 1425 $1900 $ 874.5 $1166 $ 441.7 $589 $ 591 $789.00 $ 89.5 $169.00 $ 118 $139.00 $ 24.74 $32.99Xiaomi Мини Скутер Padel Подлога Footboard Подлога Padel Покрие Xiaomi Скутер НогаЧекор Гумена Подлога за Xiaomi Мини Про Биланс на СкутерЗабелешки : Ова е ОРИГИНАЛНИОТ Ninebot Мини (XIAOMI МИНИ) Педалата Подлога ...

DUUTI 9 in 1 multi-tool TL-17 многофункционален велосипеден инструмент вътрешен шестостенния гаечен ключ гнездо спицевой филипс отвертка, ключ

BGN 13.12

Детали За ПроизводотБренд : DUUTIИме : 15 во 1 алатки (сплит)Модел : TL17Материјал : 45# угасне јаглероден челикТежина : 225gОпис : Функција : 1, слива клуч 9 / 10 / 12 / 13 / 15mm; 2, внатрешниот шест агол клуч 2 / 2.5 / 3 / 4 / 5 / 6mm; 3, со еден збор шрафцигер; 4, крстот шрафцигер; 5, приклучок клуч; 6, зборуваше клуч...

GP-D 26 500W/240W E Bike Quick-Folding Mountain Bicycle, 48V 12Ah акумулатор електрически велосипед, вилица на окачването, като и двете дискови спирачки

1427.20 -0 % BGN 1427.00

Во други Земји, можеби ќе мора да плати царина.modname=ckeditorПараметриРамка 6061 Алуминиум Легура & Виткање Rim 30 H Алуминиум Легура Палецот Derailleur Врвот Бренд TX307 Задните Derailleur Врвот Бренд TY300 Моторни 48 V / 500 W / 240 W РежимиMode 1 : Целосно Електричен Режим;Режим 2 : Педалата Им Помогне На Владата;Режим На 3 : Рачен Режим Максимална БрзинаMode 1 : 30km / h;Режим 2 : 35~40km / h Батеријата Литиум Батерија Полнач Специфични за Литиум Батерија & Над заштитени со Сопирачки Систем Алуминиумски Легури Диск Кочница / Алуминиум моќисклучување Сопирачки Гуми 26 инчи*1.95 & Врвот Бренд висококвалитетна Гума Време на Полнење 4~6 Часа Вилушка Алуминиум Легура Lockable Суспензија Вилушка ИздржливостMode 1 : 40~50км; Режим 2 : 60~70km Соодветна Висина Погоден за 160cm~185cm Подароци Сет на Алатки; Кал Guard; Заклучување; Пумпа.

OR06A2 3pin MINI Water-proofed кабел for motor Hot sale CE / EN15194 Approved

BGN 8.00

OR06 A2 3 Pin МИНИ Водадокажале кабел за моторни Топла продажба CE / EN15194 ОдобрениПредности и ПоволностиКомпактен дизајн и стабилни перформансиВисок водоотпорен одделение и добри перформанси водоотпоренПатент дизајнПодолг живот, за добар квалитетSpecifictionsТемпература : 40°C~+105°CНоминална напон : 500 V ACНоминална струја : 1 до 3 pin 25 A, 4 до 9 pin 5 AКонтакт отпор : ?10Изолација отпор : Во нормални услови и влажни услови?100Го издржат напон : AC 1000 V 50 Hz 1min Без пенетрација и flashoverКонтакти : позлатени бакарни легуриЗаштита Степен : IP67Механички работен век : 500times

Под наем колело на главината на Takti инструменти за демонтаж на разделение на инструмент за демонтаж на ключове надлъжни монтажни втулки

21.76 -8 % BGN 20.00

метар Велосипед Планински Велосипед Центри Takti Алатки демонтажа Поделба алатка Demount Клучеви Дупчиња Монтажа Ракави Завртка должина : 150mm (силна компатибилност)

1бр мини велосипед Колоездене стомана нарязани верига сплитер нож прекъсвач ремонт инструмент двоен захват за лесно боравене

BGN 5.39

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетВелосипед Велосипед Синџир ПрекинувачСостојба : НоваПогодна за разни видови на велосипеди, вклучително планински велосипедизам, roadbike, виткање велосипед ..Заеднички велосипед синџири на 8 / 9 / 10 брзинаСе работи за сите заеднички велосипед синџир, MTB, BMX велосипед синџириГолема поправка алатка за вашиот отворено велосипед или вонредна употреба!Се справи со Должина : околу...

Само 73g Topeak Mini Multi Folding cycling team bike Bicycle Compact Light Cycle Bike Tool 9 PRO - Silver/golden/black

BGN 54.38

САМО 73g Topeak Мини Мулти Виткање велосипедизам тим велосипед Велосипед Светлина Компактен Циклус Велосипед Алатка 9 ПРО Silver / златниот / црна9 Про карактеристики 9 прецизност алатки укината во елегантни, машински тело...

FOURIERS многофункционален велосипеди ремонт на инструменти за нов 9-бр Torx края на шестостенния ключ Колоездене отвертки инструменти МТБ планински велосипеди ремонт ?

43.28 -15 % BGN 37.00

FOURIERS Мултифункционален Велосипед Поправка Алатки Новиот 9Парче Torx Крајот Хексадецимален копче Велосипедизам Шрафцигер Алатки MTB Планински Велосипед Поправка АлаткаКарактеристики На Производот : . Материјал : Термичка обработка челик 6150 алатка / Најлон тело . Torx спец : T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50 . Тежина : 268g / set . Боја : ЕД Ова е Сосема Нов 9Парче Torx Крајот Хексадецимален копчето LКлуч Сет...

TOPEAK MINI 18 + PLUS от 19 многофункционален велосипеден инструмент w / Верига breaker & Case TT2518 за руският футболен отбор

BGN 57.58

TOPEAK МИНИ 18 + ПЛУС 19 Мулти Функција Велосипед Алатка w / Синџир прекинувач & Случај TT2518 за велосипедизам тим Синџир алатка има пати надвор рачка за подобра потпора...

48V 1600W 30A бесщеточный BLDC контролер на двигателя 15Mosfet със зала за ebike eScooter мек старт-4S SWN12WF001 скутер аксесоари

BGN 68.78

48 V 1600 W 30 A Brushless BLDC Моторни Контролер 15 Mosfet Со Сала За ebike e Scooter Soft Start4 S SWN12 WF001 Скутер ДодатоциДетали За Производот : 1.Напон : 48 V2.Исклучување Напон : 41 V3.Моќност : 1600 W4.Актуелни : 30 A5.Пригушување Напон : 1.13.7 V6.Тип : 15 Mosfet Brushless Мотор Контролер7.Функција : Сала, Електричен сопирачки, Моќ за заклучување Копче, Полнење, Ограничена брзинатаИнсталации инструкции : 1.Тесто : Црна + Црвено ( големо )2.Мотор : Жолта Зелена Сина ( големо )3.Сала : црвено црна, жолта зелена сина ( 2.8 Б6 )4.Гас : црвено црн зелена ( 2.8 Б3 )5.Ограничена Брзина : црна, зелена портокал ( 2.8 Б3 )6.Моќ за Заклучување : црвена v + портокал vcc ( 2.8 Б2 )7.Кочница : црна GND + пурпурна SL ( 2.8 Б2 )8.Батон : Зелена портокал (VCC) ( 2.8 Б2 )9.Светлина : Зелена портокал (CVV) ( 2.8 Б2 )10.Полнење : Црвено (V+) Црна и бела (GND) ( 2.8 Б2 )

Интелигентни електрически задна светлина под наем, предупредителен светлинен сигнал, Led, завъртане на светлина с батерия за електрически велосипеди,електрически ?

BGN 107.20

Функција : 6 видови на сопирачките, Лево и десно свртување светло режим на Ласерски песна safty се потсетат Интелигентни далечинско контролирање на светлината USB полнење Долго работно времеДелови се вклучени : 1 x Кочница сензор1 x Manua

DUUTI под наем Звездичка гаечен ключ под наем ремонт инструмент веригата инструменти Колоездене писта свободно движение касета Звездичка МТБ верижна ключ

28.08 -50 % BGN 14.00

Бренд : DUUTI Име : Затегнувачки клуч Материјал : челични, пластични е Применливо : картичка затегнувачки демонтажа Големина : 28x4cm Тежина : 240g Опис : 1, на крајот на синџирот магнетни дизајн, употреба на автоматски вшмукување во затегнувачки, не се лизга надвор 2, на крајот на синџирот магнетни дизајн, кога не е во рачка на справи, повеќе чисти 3, се користи методот! Со TL06 употреба, отстранете ја картичката flywheel 4, ергономски се справи со внатрешноста на портокал тешко пластика, надворешните црна мека пластика, подобар стисок, на сила не е влечки 5, висока цврстина челик, никогаш не деформација, површината позлата третман, за да се спречи рѓа 6, таписерии изработка, тридимензионални DUUTI шамандура

WEST BIKING под наем-ниска категория кривошипный демонтажный инструмент квадратна дупка шлицевой на коляновия вал на мотора кривошипный ремонт на инструменти за отстр

18.59 -52 % BGN 9.00

Велосипед Поправка Алатки : Велосипед Дното Заградата Чудак Демонтирање Алатка е Применливо Плоштадот Дупка Splined Crankset Планински Велосипед Чудак Поправка Отстранување Алатки Тежина : 100g Боја : СребренаShippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Алуминий 48V (58.8 V) 6A (amp) 14т Li-Ion / LiPo зарядно устройство за електрически мотор / скутер използването на

BGN 60.77

Алуминиум Домување 48 V (58.8 V) 6 A (amp) 14 S Liion / Li Po Батерија ПолначТекст : 110 VAC (САД, Јапонија)или 230 VAC (Европа, Кореја, Русија)или 110 V / 220 VAC switchable (ако имаат посебни барање, ве молиме, разговарајте со нас или оставете порака пред ставање ред)Излез : 58.8 V (CV) 6 A (CC) (овој полнач е прилагодлив тип, напон може да се менува за да 54.6 V или 58.4 V итн...

CATEYE Колоездене инструменти, чанти за съхранение на МТБ на седлото скоростна мутил инструмент се прилага водоустойчив магазин ключовете под наем ремонт на инструм?

55.98 -52 % BGN 27.00

Производи ДеталиГолемина на : 185*90*85 ммТежина : околу 119 gКапацитет : 0.55 LМатеријал : Тексас / СТП одговара ЕВА +Водоотпорен патентКарактеристики 1.Голем капацитет 2.3 Г Школка дизајн 3.Велкро дизајн 4.Водоотпорен desig 5.Рефлексивни логото 6.Надворешни taillight кука дизајнСовети : Само Алатка за Складирање Торба(Не Вклучувајќи го и Алатка за Поставување и задни светла )​1.Голем капацитетПоделени во повеќе внатрешен простор, стави како алатки , ракавици , велосипедизам компјутери.ект.2.3 Г Школка дизајнПластични коскени структури ,поаѓајќи од тежината не се искривуваат, повеќе цврсти и тешки3.Велкро дизајнДемонтажа и монтажа се и удобен4.Водоотпорен дизајнТексас / СТП одговара ЕВА + водоотпорен патент се направи повеќе водоотпоренAnswer : ___________________________ Note : прскање Вода доказ , не се препорачува долго време се возеше во тешки дожд5.Надворешни taillight кука дизајнДелови може да биде суспендирана taillights, повеќе практичен и удобенAnswer : ___________________________ Note : Пакет не вклучуваат taillight , треба да купите дополнително .6.Рефлексивни логотоРефлексивни CATEYE логото направи велосипедизам повеќе побезбедно

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.