• Новинка
Okfeet Li-ion E-bike Controller Box big size electric Bicycle conversion kit part controller case for 9-12 mosfet

Okfeet Li-ion E-bike Controller Box big size electric Bicycle conversion kit part controller case for 9-12 mosfet

резултат:
BGN 17.60

Брой продукти
Налично


Li-ion батеријата ebike ремонтирам контролер кутија
Големина на кутија : 200*100*73.8 мм
Одговара за контролор, големина : 105*75*35mm (обично за 9 нормално mosfet и 12 моќен mosfets.може да не бидат поголеми од оваа големина)
Резервни делови со оваа кутија : 2 завртки за составување на ова поле се на велосипед frrame
4 завртки за поправат кутија покрива.
Нето тежина : 235g

Подробности

Тип:
Друго
търговска марка:
okfeet
МОП-транзистори:
9-12

Избор на купувачи

Xiaomi Mini Scooter Pedal Pad крака Pad педала на кутията Xiaomi Скутер Foot-Step гумена тампон за Xiaomi Mini Pro Balance Скутер

57.57 -25 % BGN 43.00

$ 760 $950 $ 185 $235 $ 715 $889 $ 1425 $1900 $ 874.5 $1166 $ 441.7 $589 $ 591 $789.00 $ 89.5 $169.00 $ 118 $139.00 $ 24.74 $32.99Xiaomi Мини Скутер Padel Подлога Footboard Подлога Padel Покрие Xiaomi Скутер НогаЧекор Гумена Подлога за Xiaomi Мини Про Биланс на СкутерЗабелешки : Ова е ОРИГИНАЛНИОТ Ninebot Мини (XIAOMI МИНИ) Педалата Подлога ...

20 inche сгъваем електрически велосипед е супер лек Тув литиево-йонна под наем двойно дисковата спирачка планинско колоездене променлива скорост, електрически велос

2160.64 -20 % BGN 1729.00

КонфигурацијаПоради различни производство серија, делови може да се промени, ние и ветуваме на сите промени ќе има нема debasement на квалитетот на делови, се КОРИСТИ само еквивалент одделение за конфигурација за замена, ве молиме остатокот увери купување...

15 в 1 мулти набор от инструменти за ремонт на велосипеди шестостенния ключ / муфа ключ / отвертка / планинско колоездене набор от инструменти за ремонт на отвертки ве

11.81 -24 % BGN 9.00

15 во 1 Мулти Велосипед Поправка Алатки Поставите Хексадецимален на звук / Копче за Приклучок Клуч / Шрафцигер / Планински Велосипед Велосипед Шрафцигер Поправка Алатка за ПолнењеПроизвод ДеталиОвој Мулти Функција Велосипед алатка е пренослив, лесни и совршен прибор за општи велосипед поправки...

TOPEAK MINI 18 + PLUS от 19 многофункционален велосипеден инструмент w / Верига breaker & Case TT2518 за руският футболен отбор

BGN 57.58

TOPEAK МИНИ 18 + ПЛУС 19 Мулти Функција Велосипед Алатка w / Синџир прекинувач & Случај TT2518 за велосипедизам тим Синџир алатка има пати надвор рачка за подобра потпора...

наем на инструменти за нов Велосипед bike 19 в 1 за ремонт на велосипеди на множество инструменти с разкъсване на веригата ключ herramientas bicicleta ferramentas

35.02 -6 % BGN 33.00

Карактеристики : 19 функции во еден велосипед поправка алатка за полнење.Направени од издржлив хром vanadium челик.Уникатен дизајн, може да се здипли во мали димензии.Лесно да се носат на отворено.Функции : Хексадецимален клуч клуч : 2 / 2.5 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8ммЗборуваше клуч : 3.3 / 3.45 / 4.0Mavic 1 / 2 MavicРакавот : 8 / 10ммПневматик лажицаСинџир прекинувач"+" / ""клучT25 Диск кочница клучСпецификации : Боја : Сина, Црна, Црвена (изборен)Материјал : Хром vanadium челикУкината големина на : 7.8 * 4 * 1.5 cm / 3.1 * 1.6 * 0.6 воТежина : 121g / 4.3 озПакет Листата : 1 * Велосипед Постави АлаткаКонтактирајте Со Нас· Ние ќе ви одговориме во рок од 12 работни дена од денот на вашето барање за информации...

WEST BIKING 400 бр./опаковане. 3 * 200 мм самостоятелно блокиране на найлон Цип Равенство Колоездене код таблицата теглене на кабели фиксирани кабелни превръзки инструменти

23.84 -50 % BGN 12.00

ИМЕ на ПРОИЗВОД : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ 400 Pcs / pack 3*200mm АвтоЗаклучување Најлон Zip Вратоврска Велосипедизам Велосипед Код Табела Жица Подигнат Фиксна Кабел Врски Велосипед Алатка Боја : црна, бела Спецификации : 3x200mm Материјал : УЛ одобрени од најлон 66 направен од материјал, оган оценка 942, киселина, отпорност на корозија, добра изолација, не стареење, силни издржливост.ПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

Ultralight под наем на спирачния диск T25 ключ за МТБ дисковата спирачка RotorsTorx корона винт болт Т-образен ключ за ремонт Колоездене на велосипед ремонт инструмент

7.18 -30 % BGN 5.00

Ultralight Велосипед Диск Кочница T25 Клуч За MTB Диск Кочница Rotors Torx Главата Гром Завртка Тклуч Поправка на Велосипед Велосипед Поправка АлаткаСПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : S2 Висока Цврстина МатеријалиГолемина : Околу 140*85mmБоја : Како Се ПокажеУпотреба : Планински ВелосипедТип : T25 Клуч За MTB Диск Кочница БолтПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 x MTB Диск Кочница Гром Клуч

1бр мини велосипед Колоездене стомана нарязани верига сплитер нож прекъсвач ремонт инструмент двоен захват за лесно боравене

BGN 5.39

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетВелосипед Велосипед Синџир ПрекинувачСостојба : НоваПогодна за разни видови на велосипеди, вклучително планински велосипедизам, roadbike, виткање велосипед ..Заеднички велосипед синџири на 8 / 9 / 10 брзинаСе работи за сите заеднички велосипед синџир, MTB, BMX велосипед синџириГолема поправка алатка за вашиот отворено велосипед или вонредна употреба!Се справи со Должина : околу...

Y тип мотор тройничный тип шестостенния ключ колоездене Колоездене 3 Way 45 стоманена шестограмен ключ алън ремонт инструмент размер 4 5 6 мм BHU2

7.36 -32 % BGN 5.00

Карактеристики : Нов и висок квалитетСе применуваат за поправка на велосипеди,Y дизајн повеќе напорТри модели на хексадецимален клуч, што се користи наширокоКористете висока цврстина 45 # челик, хром позлата површински третман, не е лесно да ' рѓаСпецификација : Боја : Како на сликата покажуваХексадецимален Клуч Големина : 4 / 5 / 6mmМатеријал : 45 # челик Хром позлата1 X Велосипед Развоен Стручњак На Trigeminal Тип Хексадецимален Клуч1...

Само 73g Topeak Mini Multi Folding cycling team bike Bicycle Compact Light Cycle Bike Tool 9 PRO - Silver/golden/black

BGN 54.38

САМО 73g Topeak Мини Мулти Виткање велосипедизам тим велосипед Велосипед Светлина Компактен Циклус Велосипед Алатка 9 ПРО Silver / златниот / црна9 Про карактеристики 9 прецизност алатки укината во елегантни, машински тело...

Ultralight под наем на спирачния диск T25 ключ за МТБ дисковата спирачка RotorsTorx корона винт болт Т-образен ключ за ремонт Колоездене на велосипед ремонт инструмент

BGN 6.08

Велосипедот Диск Кочница T25 Клуч За MTB Диск Кочница Роторот Torx Главата Гром Завртка Тклуч Поправка на Велосипед Велосипед Поправка АлаткаСПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : S2 Висока Цврстина МатеријалиГолемина : Околу 140*85mmБоја : Како Се ПокажеУпотреба : Планински ВелосипедТип : T25 Клуч За MTB Диск Кочница БолтПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 x MTB Диск Кочница Гром Клуч

GP-D 26 500W/240W E Bike Quick-Folding Mountain Bicycle, 48V 12Ah акумулатор електрически велосипед, вилица на окачването, като и двете дискови спирачки

1427.20 -0 % BGN 1427.00

Во други Земји, можеби ќе мора да плати царина.modname=ckeditorПараметриРамка 6061 Алуминиум Легура & Виткање Rim 30 H Алуминиум Легура Палецот Derailleur Врвот Бренд TX307 Задните Derailleur Врвот Бренд TY300 Моторни 48 V / 500 W / 240 W РежимиMode 1 : Целосно Електричен Режим;Режим 2 : Педалата Им Помогне На Владата;Режим На 3 : Рачен Режим Максимална БрзинаMode 1 : 30km / h;Режим 2 : 35~40km / h Батеријата Литиум Батерија Полнач Специфични за Литиум Батерија & Над заштитени со Сопирачки Систем Алуминиумски Легури Диск Кочница / Алуминиум моќисклучување Сопирачки Гуми 26 инчи*1.95 & Врвот Бренд висококвалитетна Гума Време на Полнење 4~6 Часа Вилушка Алуминиум Легура Lockable Суспензија Вилушка ИздржливостMode 1 : 40~50км; Режим 2 : 60~70km Соодветна Висина Погоден за 160cm~185cm Подароци Сет на Алатки; Кал Guard; Заклучување; Пумпа.

CATEYE Колоездене инструменти, чанти за съхранение на МТБ на седлото скоростна мутил инструмент се прилага водоустойчив магазин ключовете под наем ремонт на инструм?

55.98 -52 % BGN 27.00

Производи ДеталиГолемина на : 185*90*85 ммТежина : околу 119 gКапацитет : 0.55 LМатеријал : Тексас / СТП одговара ЕВА +Водоотпорен патентКарактеристики 1.Голем капацитет 2.3 Г Школка дизајн 3.Велкро дизајн 4.Водоотпорен desig 5.Рефлексивни логото 6.Надворешни taillight кука дизајнСовети : Само Алатка за Складирање Торба(Не Вклучувајќи го и Алатка за Поставување и задни светла )​1.Голем капацитетПоделени во повеќе внатрешен простор, стави како алатки , ракавици , велосипедизам компјутери.ект.2.3 Г Школка дизајнПластични коскени структури ,поаѓајќи од тежината не се искривуваат, повеќе цврсти и тешки3.Велкро дизајнДемонтажа и монтажа се и удобен4.Водоотпорен дизајнТексас / СТП одговара ЕВА + водоотпорен патент се направи повеќе водоотпоренAnswer : ___________________________ Note : прскање Вода доказ , не се препорачува долго време се возеше во тешки дожд5.Надворешни taillight кука дизајнДелови може да биде суспендирана taillights, повеќе практичен и удобенAnswer : ___________________________ Note : Пакет не вклучуваат taillight , треба да купите дополнително .6.Рефлексивни логотоРефлексивни CATEYE логото направи велосипедизам повеќе побезбедно

FOURIERS многофункционален велосипеди ремонт на инструменти за нов 9-бр Torx края на шестостенния ключ Колоездене отвертки инструменти МТБ планински велосипеди ремонт ?

43.28 -15 % BGN 37.00

FOURIERS Мултифункционален Велосипед Поправка Алатки Новиот 9Парче Torx Крајот Хексадецимален копче Велосипедизам Шрафцигер Алатки MTB Планински Велосипед Поправка АлаткаКарактеристики На Производот : . Материјал : Термичка обработка челик 6150 алатка / Најлон тело . Torx спец : T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50 . Тежина : 268g / set . Боја : ЕД Ова е Сосема Нов 9Парче Torx Крајот Хексадецимален копчето LКлуч Сет...

1 компл. ключ за форма на точността на лята стомана мини-шлицевой Филипс отвертка ключодържател джобен инструмент за ремонт EDC многофункционална отверка

2.99 -33 % BGN 2.00

P S : Големи цел трансакции може да се приватни договори.1set Клучни Обликот Нерѓосувачки Челик Мини Дупчиња Филипс Screwdrivers Keychain Џеб Поправка Алатка EDC Мултифункционален ScrewdriversСосема нов и висок квалитет На копчето тело се вклопува во 1 / 4" главата хексадецимален Станот се справи со дизајн е лесно да се употреби својата сила Материјал : Прецизност фрли челик Боја : Сива / Црна Димензии : должина на 60mm / 2.36" Пакет Содржина : 1set EDC Клучни Обликот Нерѓосувачки Челик Мини Screwdrivers(Дупчиња + Филипс)Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

Алуминиева обвивка 72V (84V) 2.5 A E-Bike LiPo battery charger-84 Волта 2.5 Ампер 20S Li-Ion battery charger

BGN 47.81

72 V 2.5 EВелосипед Литиум батерија полнач84 Volt 2.5 Amp 20 Lipo батерија полначАлуминиумско Куќиште, со вентилаторот за ладење, V&C LED ДисплејБатерија тип : Литиум, Li Mn O4, Liполимер итн.Големина : 170x90x50mmТежина : 1.2 килограмиОперативен Температура : 10°C~45°CИзолација Напон ≥1500 V (Влез до Излез, Школка)Животниот Век≥50000hrs (Нормална Температура)Ги исполнуваат CE Сертификат БарањаПолнење Методи : Постојана Струја, Константен Напон( Литиум батерија)CC, CV, Плови, менување( оловни батеријата)Текст Votage : 90264 V / 110 V / 220 VЕфикасност : ≥88 %( максимален капацитет)Излезниот Напон и Струја : (прилагодено дизајн на излезниот параметар е на располагање)12 V24 V36 V48 V60 V15 V(Макс) / 8 A30 V / 5 A45 V / 3А60 V / 2 A75 V / 1.5 А15 V(Макс) / 10 A30 V / 6 A45 V / 4А 60 V / 3А75 V / 2 A

Велосипедна верига индикатор за износване Проверка Mountain Road Bike МТБ веригата на датчик за измерване на гама Колоездене смяна ремонт инструмент

2.38 -16 % BGN 2.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Мини големина дизајн, лесно да се користат и носат Носи синџир смени лошо и носи sprockets во забрзана стапка...

1 компл. ключ ядро клапан Schrader МТБ газ дюза инструмент за премахване на отвертка инструмент за ремонт на гуми + медно жило клапан Schrader

BGN 3.18

Schrader Вентил Главниот Клуч MTB Гас Млазницата Шрафцигер Поправка Алатка со Бакар Schrader Вентил CoreСпецификација : Материјал : Пластични Клуч + Бакар Главниот Клуч Големина : 94 x 15mm Клуч Тежина : околу...

3шт Колоездене планинско колоездене пътен под наем метал легированная стомана колело гуми лоста отварачка Треска вылеченный инструмент за ремонт на велосипеди ку

10.70 -25 % BGN 8.00

3pcs Велосипедизам Планински Велосипед на Патот Велосипед Метални Легури Челични Тркала Пневматик Гуми Држела настроената Sliver излечи Велосипед Поправка Алатка Куки Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Matrial : Легури Должина : App 12.5 cm / 4.72 во Големина на : 12.5*1*0.3 CM тежина : 28g / 1pcs Можете лесно може да поправка на велосипед со гума лост...

15 в 1 outain под наем комплекти инструменти под наем мулти ремонт набор от инструменти шестостенни спица гаечен ключ Планински цикъл отвертка, инструмент

12.05 -9 % BGN 11.00

pagamento si prega ди pagare entro 3 giorni ordine di.Случај & Risposte siamo impegnati nella vostra soddisfazione del cliente 100% tutti јас problemi, si prega ди не esitate на contattarci ал prima волта prima APRIRE CASO о lasciare risposte Neutre / Негативни един meno ди 4 stelle че valutano , proviamo sempre ил ностро meglio по risolvere по voi!ritorno per gli articoli difettosi о errati ricevuti : Gli Acquirenti devono riferire ал Venditore entro 7 giorni dopo ricevuto delle merci...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.