• Новинка
Промпортация Продажба! Мини преносим хамбургер е говорител, усилвател за iPod за iPad лаптоп за iPhone tablet PC 6 цвята, говорител 8KJ

Промпортация Продажба! Мини преносим хамбургер е говорител, усилвател за iPod за iPad лаптоп за iPhone tablet PC 6 цвята, говорител 8KJ

резултат:
BGN 1.60

Брой продукти
Налично


КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ :
1.Компатибилен со повеќето уреди кои може да се користат слушалки.
2.LED моќ индикатор за напојување и полнење.
3.360-степен звук областа intergrates на конус дизајн со custom-вграден јазик за проектот звук во сите правци.
4.Со 1.4 subwoofer, вакуум база нуди длабока и богата звук со HI-FI резултат.
5.Пионерски патентирана технологија : проширување резонанца на бас кутија технологија овозможува посилен ефект.
6.Нов концепт интегративни преносни мини звучник, со мал дел може да игра на центарот на .
7.Вградени тип литиум батерии, може да користите USB или адаптер за полнење.
8.Повеќе удобен и user-friendly, трошоците за заштеда на pruphase батерии.
9.Изградени во, литиум батеријата на секое полнење може да трае од 3 - 5 часа.
Повеќе детали за звучник :
Тип : Говорникот Засилувач
Излез : 2.4 w
Рејтинг на Моќ : 2.2 w
Големина : 50mm (W) x 50mm (L) x 35mm (H)/1.97'' (W) x 1.97''(L) x 1.38''(W) (Прибл.)
Контактот Големина : 3.5 mm
Говорник : 36mm Микро Говорник, 4 Ohm
Зачестеност Одговор : 200 Hz - 20k (Hz)
Singal-да-бучава : >89db
Нарушување :
Плаќање
Трошоците за превозот вклучуваат гориво надоместоци. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучуваат. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати(ако ги има).
Превозот
Нема Следење на Број ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус / Продавачот 's Превозот Метод.
Гаранции
Целосна наплата ако вашата цел не't пристигне во рамките на времето за испорака вети.
Целосна реконструкција и одржување на производот, ако вашиот објектот се значително различни од нашите опис.
Можете да се вратите на кој било производ што сте ја купиле, дури и во совршена состојба.

Подробности

търговска марка:
ПЛЕКСТОН
Материал На Шкафа:
Пластмаса
Тип Динамика:
Преносим
Информационни материали:
Аудиолиния
Батерия:
ДА
Характеристика:
Няма
Канали:
2 (2.0)
ПМПО:
3W
Източник На Захранване:
Няма
Брой кутии на високоговорителите:
1
Аудио Кросоувър:
Пълна Гама От Услуги
Вграден микрофон:
No
екран на дисплея:
No
Интелигентен Персонален Помощник:
Няма
Поддръжка на Apt-x:
No
дистанционно управление:
No
Функция За Възпроизвеждане:
Mp3
Материал:
Пластмаса
Поддръжка На Карти Памет:
No
Приложение поддръжка:
No
Водоустойчив:
No
екран на дисплея:
No
Гласов Контрол:
No

Избор на купувачи

TUOLIHAO Q5 double full range 4 driver spearker HIFI EXQUIS Best вокална Monitor лавица за книги driver match tube amplifier THQ5

627.84 -10 % BGN 565.00

Челик П5 полн опсег јазик е несомнено milestone, зголемена чувствителност, подобро чувство за простор, подобро чувство на заминување од кутијата, поголема јасност од почетокот на ова истражување и развој проект на фабрика голем број на стариот звук R&D дизајнер работа за една година и шест месеци, се повторува ревизија, калибрација, појавување, претседателот tuned повеќе од 50 пати, и сега нудат совршени дела : Кралот на звукот, Акура целосна фреквенција...

двойка 2 елемента HIEND Melo david davidlouis audio 25 мм купол плат пищялка. 9шт НЕО Магнит безплатна доставка

BGN 145.41

пар (2 парчиња) davidlouis аудио hiend 25 MM свила купола високотонци (2017 нови Neodyminum магнет верзија) панел големина : 104 MM отпорност : 6 Ohm чувствителност : 92db моќност : 50 W фреквенција : 1 K~~22 KHZ Направени од страна на сигурен фабрика во Кина кој работи за познатиот бренд, sucha како jbl, ревел, dali, bose, аура, jamo и така натаму.звук стил : мазна, природна, детални и транспарентни.Коментари : Подобро од морињата E0006...

4 компл. M6 метален говорител Спайк изолация Шипове мед високо качество на изолация шишарки поставка крака+основни подложки Mayitr

28.58 -20 % BGN 23.00

EA0002347Спецификација : 100% Сосема НовИме : Говорникот Изолација Шила Конуси Нозе Стојат ПодлогаНа завртка за да се прилагоди на шила бидете сигурни дека подобро контактираниПодобрување на звукот јасност, стерео слики, и басотМатеријал : БакарВисината на : 28mm32милиметри (прилагодливи)Скок Изолација Конус Дијаметар : Ø16mmПодлога Дијаметар : Ø25mm x 5mm (Дебелина)Основната Големина : Ø28mmБоја : како на слики го покажуваПакетот вклучува : 4pcs x Шила4pcs x ВлошкиAnswer : ___________________________ Note : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 15мм отстапување се должи на рачно мерење.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

2018 нов преносим мини говорител стерео високоговорител, музикален плейър и портативно радио с цифрова, така и на микро SD / TF карта / USB / FM-радио

8.37 -40 % BGN 5.00

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот ...

Tuolihao Q6 колона bookshelf пълен спектър от един шофьор HiFi EXQUIS за лампового усилвател или твърди усилвател за двойка

542.40 -10 % BGN 488.00

Најновата верзија на Q6 полн опсег и звучници има 93db осетливост, може да одговара со скоро сите повеќе од 2w цевка засилувач или повеќе од 8w транзисторски засилувач, многу е лесно да се вози, и таа има многу убаво внатрешноста и надворешниот дизајн(со симулација и следење equipement ) за намалување на максималниот на резонанца, новата верзија со мат црна пред приказ, изглед е луксуз и класа...

TONLEN 2 елемента 3 ω 3 W пълен обхват и говорител 43 мм-тънки колони САМ Портативен Bluetooth високоговорител за домашно кино музикални колони

16.40 -9 % BGN 15.00

TONLEN 2БР 3 ohm 3 W Full Range Звучници Ултратенок јазик DIY Пренослива Безжична Bluetooth Звучници за домашно Кино музика јазикОваа ставка го поддржува Ali Express Стандард на Превозот и Ali Express Премија на Превозот ...

Bluetooth 3 високоговорител начало мултимедия аудио настолен компютър, лаптоп 2.1 играта субуфер карта съраунд звук независим висок, бас

271.98 -16 % BGN 228.00

Тип на компјутерските звучници Интерфејс тип USB Фреквенција одговор спектар 60 Hz15 KHz Излезна моќност 30 W Сигнал на бучава сооднос ≥ 70db Канал 2.1 Продолжен складирање 32 GB Bluetooth протокол 4.1 Ефективни растојание од 10 метри Функција картичка Режим на работа се Игра формат WAV, MP3, МАЈМУН, WMA, FLC Школка материјал дрво без разлика Дали за поддршка на СТАН е Поддршка формат У диск Говорникот прилагодување на владата knob Кутија материјал дрво Димензии : 30cm * 20cm * 20cm Производ тежина од 3,5 (KG) Напојување AC превозот 1 По плаќањето, ние организираме на пратката во рок од Три дена (освен празници) 2 Кинески поштенски парцела превозот време е за 1560 дена, во оддалечените области ќе биде подолг 3.EMS превозот 15 дена или така, UPSот, DHL, TNT, Fedex обично трае 46 дена...

Bluetooth приемник, 3,5 мм стрийминг домашен кола A2DP за безжичен AUX аудио музикален приемник адаптер за домашно автомобилния динамиката на щепсела универсален

5.47 -9 % BGN 5.00

Карактеристики : 1.Bluetooth V3.0+EDR музички приемник, пренос опсег до 10m / 33ft 2.Поддршка i Phone, Android телефон, други паметни телефони кои со Bluetooth со A2 DP функција...

VENSTAR S203 водоустойчив мини преносим говорител 7 W стерео Безжичен Bluetooth високоговорител с ултра Басовым звук на HiFi За спортове на открито

63.98 -30 % BGN 45.00

Описи : Производ Слики : Главни Карактеристики : Најновите Bluetooth ООП 4.0 Технологија : Поврзете го вашиот уред во 3 секунди, заштеда на енергија, ниска потрошувачка, побрзо и повеќе stably трансфер...

4-инчов 80 W High-End авто коаксиален високоговорител 2-лентов аудио високоговорител кола звук от силен високоговорител

37.54 -17 % BGN 31.00

ОписКарактеристики : Трајни 4инчен коаксијален јазик автомобил. Моќта на музиката да ја смените вашата возачки навики и подобрување на возачко задоволство. Да се подобри акустични верност на извршување.Отпорност : 4ΩЗачестеност Одговор : 10020 KhzОсетливост : 88d BМаксимална Излезна Моќност : 80 WМагнетно Коло Спецификација : 4.3 озTreble : 30мм MYLARДијафрагмата Материјал : ППТапан : ИНЈЕКЦИЈА4 инчен Инсталација Дијаметар : 110122mmИнсталација Длабочина : е 36,5 mmAnswer : ___________________________ Note : Пред да го купат, ве молиме comfirm инсталација големина, обезбеди должина и висина на машината панел е погодна за вашиот автомобил. Пред инсталацијата, ве молиме внимателно да се провери автомобил рог линии, ако заземјување или collising, ве молиме да се поврзе на линии пред поврзувањето на нашата машина, во спротивно тоа може да изгори машина...

[Обновен] Avantree 10W Aptx Ниска Латентност Bluetooth 4.1 говорители за лаптоп, безжична звукова панел за iPad, Mac, таблети, телевизори, КОМПЮТРИ

BGN 95.98

Avantree Супер Бас Пренослив Лаптоп Звучници со Еквилајзер, Ниска Латентност Безжични Звучници на ТВ, ООП Bluetooth 4.1 Мини Soundbar за Phone, i Pad, Mac, Таблети Торпедо Плус [2 годишна Гаранција]НЕ LIP SYNC ГУБЕА : На Торпедо Плус користи најновата apt Xниска латентност технологија (apt XLL)...

Ewa A103 преносим високоговорител за телефон / таблет/PC мини Безжична bluetooth високоговорител метален USB вход за MP3 плейър

30.24 -24 % BGN 23.00

Ева A103 Преносни Звучник За Телефон / Таблет компјутер / PC Мини Безжична Bluetooth Слушалката Или USB Влез MP3 ПлеерЗвучници карактеристики : 1, одличен квалитет, метално тело, со независни правата на интелектуална сопственост и бренд...

M&J A15 Bluetooth високоговорител мини преносим безжичен високоговорител IPX6 водоустойчив Kalonki Sound Box Blutooth Boombox за телефон на вашия компютър

19.97 -20 % BGN 16.00

М&J A15 Bluetooth Звучник Мини Пренослив Безжичен Звучник IPX6 Водоотпорен Kalonki Звук Кутија Blutooth Boombox За Компјутер ТелефонКарактеристики : Поддршка ТФкартичка да се игра MP3 директно...

TT028 прозрачен син USB TF карта, MP3 плейър, FM радио, мини многофункционални колона

23.66 -7 % BGN 22.00

Опис на производот : Поддршка на микро SD / ТФкартичка, USB флеш диск, FM радио, итн.; Висок квалитет, јасно гласен звук излез, телескопски антена и приклучок за слушалки излезна функција; Вграден во висока чувствителност FM радио фреквенција модул, сигналот е многу добар; Вграденво со висок капацитет акумулатори, поддршка за пуштање музика за долго време; LCD екран го прикажува времето и енергијата; функции на Поддршка, примање аудио извор MP3, MP4, КОМПЈУТЕР, лаптоп, i Pod, i Phone, итн...

ZHUDELE нов прием на 2-жичен аудио домофонна система, домашна сигурност домофон, звънец w / t домофонна система и функция за отключване на ZDL-3208

BGN 49.58

ZHUDELE едно семејство невизуелни го отклучите спогодба врата, градење на спогодба врата се Применливи на вили, објекти, канцеларии и други места за да го користите, продолжување, може да се нарече, спогодба, го отклучите...

Портативен усилвател Amp + дистанционно високоговорител за 2-канален 500W кола Auto MOTO boat USB MP3 FM red

BGN 25.49

Засилувач 500 W + CH2 далечинска контрола на високи звучници Автомобил / Мото / Брод MP3 со USB порта; овој производ не содржи високи звучнициUSB порта функција да го прочитате Mp3 датотека; USB порта наменет за полнење телефон / Mp3, Mp4, тоа не е препорачливо да моќ таблет компјутерСо кабел за високово звучник; Power кабел е кодовите не ви се доставени со, за храна, ви благодарам за да користите џек коаксијален кабел, 6mm МоќFM фреквенција одговор : 87.5 MHz108 MH; Има прилагодливи treble, волумен, бас; Сигнал влезови : plug ПОМОШЕН1x упатство на англиски јазик; Засилувач amp + далечински управувач за звучници 2канален 500 W Автомобил Авто МОТО црвениот брод приклучок USB mp3 FM1x засилувач;1x упатство на англиски јазик ;Помеѓу Понудата : DC12 V;Зачестеност одговор º20 Hz £ ~ 20 KHz;Излез : 1 k Hz, 4 SZ;Хармонично Нарушување £ º¡ue0.05% 4 SZ 1 KHz;Јачина на Бучава Сооднос £ º ¡Ý85d B;£ º¡a12d B контрола 10 KHz;£ º¡a12d B 100 Hz ниска контрола;Сигнал ниво º220 MV £ 47 K;напомена : напојување 12 V...

AIYIMA 1Pcs 4inch преносим аудио говорител 4Ohm 30W стекловолоконный БАС говорител мокри външни аудио говорители за домашно кино

BGN 34.27

Отпорност : 4 ohms Моќност : 30 W 4инчен woofer : висок квалитет на стаклени влакна композитни со гума работ, влага доказ бас јазик...

2 в 1 чанта за Носене за Bose Soundlink Mini 1/2 Bluetooth Speaker Hard EVA Carry Storage Case Cover Box +Мек силиконов калъф TPU кожа

BGN 19.50

ЕВА Случај : Премиум ЕВА Случај заштитете го вашиот говорникот надвор од Гребнатини Патент отвор за лесно да пристапите на вашиот јазик...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.