• Новинка
Нов многофункционален Портативен мини-футбол Безжична bluetooth високоговорител микрофон HIFI Super Bass поддръжка на USB TF карти за всички телефони

Нов многофункционален Портативен мини-футбол Безжична bluetooth високоговорител микрофон HIFI Super Bass поддръжка на USB TF карти за всички телефони

резултат:
BGN 12.59
BGN 11.00 -13 %

Брой продукти
Налично


Нови Mult-функција Преносни Мини Фудбал Безжична Bluetooth Звучник Микрофон HIFI Супер Бас за Поддршка на USB ТФ-Картичка За Сите Телефон
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Одлични во изгледот со мазна линија и површина.
Песната авто-меморија функција. Тоа ќе се игра на последната песна од последниот пат во случај дека не полнење на звук опрема.
Батерија вградената батерија со микро USB полнење порта која поддржува полнење додека играте.
Во согласност со стандардот на Bluetooth 3.0, добро мешање-слободен перформанси, висока податоци стапка, со висок квалитет и ефикасност.
Напредни бучава потиснување на технологија која обезбедува индустрија прифатени за најдобар говор квалитет.
4 сигурниот функција копчињата се олесни работа и користење.
Поддржува повикот на чекање и телеконференција.
Долго време на разговор и времето на мирување со ниска моќ.
Стабилни перформанси, брза конекција, чувствителни и точно пребарување во поддржани операција област.
Лесен за употреба во автомобил, канцеларија и слично. Спецификација :
Боја : Црвена страна ,Сина страна ,Портокал страна,Бела страна,Сина,Црвена,Зелена
Bluetooth Верзија : V3.0+EDR
Компатибилност : V2.0/V1.1/V1.0
Работен Опсег : од 10 метри
Микрофон : Да
Видео излез : 3 W
Јачина на Бучава Сооднос(SNR) : ≥84db
Осетливост : 80d B±2d B
Музика Формат : MP3
Напојување : Вграден-во Батеријата
Текст : за DC 5 V 500m A
Работен напон : 3.0-5.5 V
Играње време : 3h
Време на полнење : 2h
Големина : 145*50*50mm
Пакет големина : 147*58*58mm
Пакетот вклучува
1 x Bluetooth Speake
1 x Микро USB Кабел за Полнење

Подробности

Цвят:
син, черен, розов, червен, бял
търговска марка:
ПЛЕКСТОН
Материал На Шкафа:
Пластмаса
Тип Динамика:
Преносим
Информационни материали:
Блютус
Батерия:
ДА
Характеристика:
Няма
Канали:
2 (2.0)
Източник На Захранване:
Батерия
Брой кутии на високоговорителите:
1
Аудио Кросоувър:
Пълна Гама От Услуги
Вграден микрофон:
ДА
екран на дисплея:
No
Интелигентен Персонален Помощник:
Няма
Поддръжка на Apt-x:
ДА
дистанционно управление:
No
Номер На Модела:
X6
Функция За Възпроизвеждане:
Mp3
Материал:
Пластмаса
Поддръжка На Карти Памет:
ДА
Приложение поддръжка:
No
Водоустойчив:
No
екран на дисплея:
No
Изходна Мощност:
3W
ПМПО:
Друго
Воспользуйся:
Портативен Аудио Плейър, Мобилен Телефон, Компютър
Класификация На Звука:
Мини
Канали:
5 (4.1)
Радио:
No
Режим За Настаняване На Високоговорителя:
Бутон
Тип:
Пасивен

Избор на купувачи

Портативен усилвател Amp + дистанционно високоговорител за 2-канален 500W кола Auto MOTO boat USB MP3 FM red

BGN 25.49

Засилувач 500 W + CH2 далечинска контрола на високи звучници Автомобил / Мото / Брод MP3 со USB порта; овој производ не содржи високи звучнициUSB порта функција да го прочитате Mp3 датотека; USB порта наменет за полнење телефон / Mp3, Mp4, тоа не е препорачливо да моќ таблет компјутерСо кабел за високово звучник; Power кабел е кодовите не ви се доставени со, за храна, ви благодарам за да користите џек коаксијален кабел, 6mm МоќFM фреквенција одговор : 87.5 MHz108 MH; Има прилагодливи treble, волумен, бас; Сигнал влезови : plug ПОМОШЕН1x упатство на англиски јазик; Засилувач amp + далечински управувач за звучници 2канален 500 W Автомобил Авто МОТО црвениот брод приклучок USB mp3 FM1x засилувач;1x упатство на англиски јазик ;Помеѓу Понудата : DC12 V;Зачестеност одговор º20 Hz £ ~ 20 KHz;Излез : 1 k Hz, 4 SZ;Хармонично Нарушување £ º¡ue0.05% 4 SZ 1 KHz;Јачина на Бучава Сооднос £ º ¡Ý85d B;£ º¡a12d B контрола 10 KHz;£ º¡a12d B 100 Hz ниска контрола;Сигнал ниво º220 MV £ 47 K;напомена : напојување 12 V...

Нов говорител Bluetooth A10 преносим алуминиев led лампа с Радио TF карта мини субуфер крек Bluetooth високоговорител UM

BGN 15.98

Опис На Производот : Поддршка iapd, ipad2, новиот ipad, ipad mini, iphone и Samsung, htc, мотоцикл, Nokia и други Bluetooth мобилни телефони и на различни Bluetooth компјутери и други безжичен пренос на аудио опрема!1...

Мини преносим субуфер душ водоустойчив Безжичен bluetooth високоговорител за кола свободни ръце приемане на обаждане музика засмукване микрофон за мобилен телефон

16.64 -28 % BGN 12.00

Мини Преносни Subwoofer Туш Водоотпорен Безжична Bluetooth Звучник Автомобил Handsfree Примите Повик Музика Вшмукување Микрофон На телефонотНие препорачуваме следи пратката...

Bluetooth 3 високоговорител начало мултимедия аудио настолен компютър, лаптоп 2.1 играта субуфер карта съраунд звук независим висок, бас

271.98 -16 % BGN 228.00

Тип на компјутерските звучници Интерфејс тип USB Фреквенција одговор спектар 60 Hz15 KHz Излезна моќност 30 W Сигнал на бучава сооднос ≥ 70db Канал 2.1 Продолжен складирање 32 GB Bluetooth протокол 4.1 Ефективни растојание од 10 метри Функција картичка Режим на работа се Игра формат WAV, MP3, МАЈМУН, WMA, FLC Школка материјал дрво без разлика Дали за поддршка на СТАН е Поддршка формат У диск Говорникот прилагодување на владата knob Кутија материјал дрво Димензии : 30cm * 20cm * 20cm Производ тежина од 3,5 (KG) Напојување AC превозот 1 По плаќањето, ние организираме на пратката во рок од Три дена (освен празници) 2 Кинески поштенски парцела превозот време е за 1560 дена, во оддалечените области ќе биде подолг 3.EMS превозот 15 дена или така, UPSот, DHL, TNT, Fedex обично трае 46 дена...

[Обновен] Avantree 10W Aptx Ниска Латентност Bluetooth 4.1 говорители за лаптоп, безжична звукова панел за iPad, Mac, таблети, телевизори, КОМПЮТРИ

BGN 95.98

Avantree Супер Бас Пренослив Лаптоп Звучници со Еквилајзер, Ниска Латентност Безжични Звучници на ТВ, ООП Bluetooth 4.1 Мини Soundbar за Phone, i Pad, Mac, Таблети Торпедо Плус [2 годишна Гаранција]НЕ LIP SYNC ГУБЕА : На Торпедо Плус користи најновата apt Xниска латентност технологија (apt XLL)...

Bluetooth приемник, 3,5 мм стрийминг домашен кола A2DP за безжичен AUX аудио музикален приемник адаптер за домашно автомобилния динамиката на щепсела универсален

5.47 -9 % BGN 5.00

Карактеристики : 1.Bluetooth V3.0+EDR музички приемник, пренос опсег до 10m / 33ft 2.Поддршка i Phone, Android телефон, други паметни телефони кои со Bluetooth со A2 DP функција...

TUOLIHAO Q5 double full range 4 driver spearker HIFI EXQUIS Best вокална Monitor лавица за книги driver match tube amplifier THQ5

627.84 -10 % BGN 565.00

Челик П5 полн опсег јазик е несомнено milestone, зголемена чувствителност, подобро чувство за простор, подобро чувство на заминување од кутијата, поголема јасност од почетокот на ова истражување и развој проект на фабрика голем број на стариот звук R&D дизајнер работа за една година и шест месеци, се повторува ревизија, калибрација, појавување, претседателот tuned повеќе од 50 пати, и сега нудат совршени дела : Кралот на звукот, Акура целосна фреквенција...

Нов LABO LBPS1651D 5-инчов High-End Car full-range Speakers 2-лентов High-end Car horn Classic Series of Car Audio Speakers

BGN 88.88

Спецификација : Модел Бр : LBPS1651 D Impendence : 4&Омега Фреквенција одговори : 80 20 khz Чувствителност : 88d B Максимална излезна моќност : 60 W Магнетни stell : 4.3 оз Глас серпентина : 20mm ASV Тапан : ВБРИЗГУВАЊЕ на Дијафрагмата материјал : Меур џвакање работ5 "сите фреквенција звучници автомобил subwoofer јазик Автомобил јазик на Целосен спектар на звук Бесплатен Превозот САД$ 49.59 / пар6 x9 инчен автомобил говорникот автомобилот refitting рогот висока излезна Коаксијален говорникот Бесплатен Превозот САД$ 105.99 / пар4 инчен fullопсег коаксијален автомобил стерео звучници модифицирани автомобил стерео додатоци Treble Бас автомобил woofer Бесплатен Превозот САД$ 33.59 / пар6" коаксијален јазик динамика универзален автомобил звучникот / аудио звучници со жици завртки автомобил woofer Бесплатен Превозот САД$ 69.19 / парНови 100 W Висок квалитет 6" 2начин Два Коаксијален Автомобил Аудио Звучници Говорникот сребро Бесплатен Превозот САД$ 48.59 / парНовиот 2014 автомобил 6 инчен говорникот Автомобил аудио автомобил рог Бесплатен Превозот САД$ 62.85 / парНови 100 W Висок квалитет 6" 2начин на Highend автомобил коаксијален рог сива класична серија на автомобил аудио звучници Бесплатен Превозот САД$ 55.85 / парНовиот 2014 6.5 инчи автомобил рог говорник, професионалниот звук Бесплатен Превозот САД$ 43.88 / пар

JRK-5 алуминиева сплав Bluetooth високоговорител TWS безжичен водоустойчив IPX5 преносими високоговорители HIFI Super Bass поддръжка на FM-радио TF AUX

69.10 -22 % BGN 54.00

JRK5 алуминиумски Легури Bluetooth Звучник TWS БезжичниотВодоотпорен IPX5 Преносни Јазик HIFI Супер Бас за Поддршка на FM Радио ТФ ПОМОШЕНКарактеристики : A...

AIYIMA 1Pcs 4inch преносим аудио говорител 4Ohm 30W стекловолоконный БАС говорител мокри външни аудио говорители за домашно кино

BGN 34.27

Отпорност : 4 ohms Моќност : 30 W 4инчен woofer : висок квалитет на стаклени влакна композитни со гума работ, влага доказ бас јазик...

Aiyima 87*87 мм, ВИСОКОЧЕСТОТЕН високоговорител аудио говорител на пиезо пиезо Пищялки водача

BGN 18.40

Опис : Материјал : висок квалитет ABS честички материјал Целокупната димензии (L * W) : 87 MM * 87 MM вкупната висина од врвот до дното : 78 MM Дијагонала завртка дупка центар растојанието помеѓу поени : 92 MM Бара говорникот дупка со дијаметар : 67 * 50 MM Забелешка : Piezoelectric говорникот перформанси параметри и електрични звучници целосно различни, зачестеност одговор, моќ, особено отпорност, мерен инструмент генерално тешко да се тестираат точни...

Мини огледало клип USB digital Mp3 музикален плеър, поддръжка на 8GB SD TF Карта-L060 New hot

2.30 -13 % BGN 2.00

Дизајниран модерен и cleverish изглед, парична казна изработка Мини големина, преносни и лесно може да го носи во џебот Висок квалитет на USB уред за складирање на податоци, поддршка USB 2.0 Надворешната меморија : поддршка до 8 GB Micor SD (ТФ) картичка (Не се Вклучени) Поддршка музика формат : MP3 вградена Liion батерија, директно поврзување со КОМПЈУТЕР за повторно полнење Игра time : 23 часа ТФКартичка Капацитет : до 8 GB USB Порта : 2.0, исто Така, може да се користи како USB Флеш Диск (Можете да ја користите за да ги зачувувате на какви било податоци / датотеки) Важна забелешка : оваа ставка го нема вграден во меморија, тоа треба екстра micro SD мемориска картичка за да работат Големина : стан.4.3cmx2.9cmx1.2cm / 1.69"x1.14"x0.47" Слушалка должина : стан.95cm / 37.40" USB кабел должина : стан.49cm / 19.29" Боја : Црна, Црвена, Сина, Розова, Бела, Зелена, Портокалова, Виолетова Количина : 1 Сет Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

ZHUDELE нов прием на 2-жичен аудио домофонна система, домашна сигурност домофон, звънец w / t домофонна система и функция за отключване на ZDL-3208

BGN 49.58

ZHUDELE едно семејство невизуелни го отклучите спогодба врата, градење на спогодба врата се Применливи на вили, објекти, канцеларии и други места за да го користите, продолжување, може да се нарече, спогодба, го отклучите...

Tuolihao Q6 колона bookshelf пълен спектър от един шофьор HiFi EXQUIS за лампового усилвател или твърди усилвател за двойка

542.40 -10 % BGN 488.00

Најновата верзија на Q6 полн опсег и звучници има 93db осетливост, може да одговара со скоро сите повеќе од 2w цевка засилувач или повеќе од 8w транзисторски засилувач, многу е лесно да се вози, и таа има многу убаво внатрешноста и надворешниот дизајн(со симулација и следење equipement ) за намалување на максималниот на резонанца, новата верзија со мат црна пред приказ, изглед е луксуз и класа...

Ewa A103 преносим високоговорител за телефон / таблет/PC мини Безжична bluetooth високоговорител метален USB вход за MP3 плейър

30.24 -24 % BGN 23.00

Ева A103 Преносни Звучник За Телефон / Таблет компјутер / PC Мини Безжична Bluetooth Слушалката Или USB Влез MP3 ПлеерЗвучници карактеристики : 1, одличен квалитет, метално тело, со независни правата на интелектуална сопственост и бренд...

Промпортация Продажба! Мини преносим хамбургер е говорител, усилвател за iPod за iPad лаптоп за iPhone tablet PC 6 цвята, говорител 8KJ

BGN 1.60

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : 1.Компатибилен со повеќето уреди кои може да се користат слушалки.2.LED моќ индикатор за напојување и полнење.3.360степен звук областа intergrates на конус дизајн со customвграден јазик за проектот звук во сите правци.4.Со 1.4 subwoofer, вакуум база нуди длабока и богата звук со HIFI резултат.5.Пионерски патентирана технологија : проширување резонанца на бас кутија технологија овозможува посилен ефект.6.Нов концепт интегративни преносни мини звучник, со мал дел може да игра на центарот на .7.Вградени тип литиум батерии, може да користите USB или адаптер за полнење.8.Повеќе удобен и userfriendly, трошоците за заштеда на pruphase батерии.9.Изградени во, литиум батеријата на секое полнење може да трае од 3 5 часа.Повеќе детали за звучник : Тип : Говорникот ЗасилувачИзлез : 2.4 wРејтинг на Моќ : 2.2 wГолемина : 50mm (W) x 50mm (L) x 35mm (H) / 1.97'' (W) x 1.97''(L) x 1.38''(W) (Прибл.)Контактот Големина : 3.5 mmГоворник : 36mm Микро Говорник, 4 OhmЗачестеност Одговор : 200 Hz 20k (Hz)Singalдабучава : >89dbНарушување : ПлаќањеТрошоците за превозот вклучуваат гориво надоместоци...

F6 безжична FM съвместимост силно семейно бижу стерео многофункционални високоговорители bluetooth

BGN 89.58

Опис на производот : Круг изглед, стерео bluetooth звучник Лен ткаенини покритие на една страна, домот и не се високи, вградената батерија, може да се полнат со микро USBкабел...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.