• Новинка
Gdstime 1 бр. пробковый фен Решетки защитна мрежа 12 см 120x120x38 мм лагери охлаждащ вентилатор 24-120 mm CPU Cooler Cith силен вятър

Gdstime 1 бр. пробковый фен Решетки защитна мрежа 12 см 120x120x38 мм лагери охлаждащ вентилатор 24-120 mm CPU Cooler Cith силен вятър

резултат:
BGN 32.78
BGN 28.00 -15 %

Брой продукти
Налично


PC Компјутер Фан 120x120x38mm 24 V DC Brushless Кулер за Ладење
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. со Високи температури и висок притисок со нето може да ги Штити фан ножеви и жици од оштетување .
Параметри :
Dimesions : 120 x 120 x 38mm
Конектор : XH2.54-2 Pin
Номинална Volt : 24 V DC
Номинална Струја : 0.5 A ±10%
Номинална Брзина : 4600 RPM±10%
Проток на воздух : 245 CFM
Ниво на бучава : 64d BA±10%
Имајќи Тип : топката имајќи
Живот : 35000 Часа
Кабел Lenght : 30cm
фан + нето Тежина : 340g
пакет се вклучени : 1 buc
Кога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.
pc компјутер, 120mm x 120mm x 38mm кулер за ладење вентилатор
pc компјутер, 120mm x 120mm x 38mm кулер за ладење вентилатор
pc компјутер, 120mm x 120mm x 38mm кулер за ладење вентилатор
pc компјутер, 120mm x 120mm x 38mm кулер за ладење вентилатор
pc компјутер, 120mm x 120mm x 38mm кулер за ладење вентилатор
pc компјутер, 120mm x 120mm x 38mm кулер за ладење вентилатор
pc компјутер, 120mm x 120mm x 38mm кулер за ладење вентилатор
pc компјутер, 120mm x 120mm x 38mm кулер за ладење вентилатор
pc компјутер, 120mm x 120mm x 38mm кулер за ладење вентилатор
pc компјутер, 120mm x 120mm x 38mm кулер за ладење вентилатор

Подробности

Номер На Модела:
EW12038B24V2P-H-1E
Приложение:
На Корпуса
Натоварване:
Два Шарикоподшипника
Пакет:
No
Съвместим процесор:
Обикновен
Регулатор На Скоростта На Въртене На Вентилатора:
Няма оборота в минута
Тип:
Фен
Живот На Вентилатора:
50 000 часа
търговска марка:
gdstime
Материал На Радиатора:
Мед И Алуминий
Интерфейс На Храна:
2Pin
На линия:
2 линия
Размер На Вентилатора:
120х120х38мм
Шум:
64dBA
десятицентовики:
120 x 120 x 38 мм
съединител:
XH2. 54-2PIN
Номинална волта:
DC 24v
номинална скорост на въртене:
4600 об / мин.±10%
Въздушен Поток:
245CFM
тип лагер:
Топка
Номинален Ток:
0,5 и
Налягане на въздуха:
1.09 in H20
Размер На Вентилатора:
4,72 инча

Избор на купувачи

Висок клас дънна платка на лаптоп Lenovo G500 VIWGP/GR LA-9632P hm76 чипсет (поддръжка i3 i5 i7 processo)DDR3 напълно тестван

BGN 103.36

Купувачот точки за внимание : Сите матични плочи ние тестирани многу строго, може да бидете сигурни дека тоа работи 100% пред превозот, Како и на матичната плоча е прецизност објект, тоа е лесно да се оштетат во превозот начин и инсталирање...

За HP PAVILION G6Z-1D00 G6Z-1C00 лаптоп 649288-001 за HP Pavilion g6 дънна платка на лаптоп DDR3 напълно изпитано цялата продажба

BGN 68.80

ЗА HP ПАВИЛЈОН G6 Z1 D00 G6 Z1 C00 ЛАПТОП 649288001 за HP Павилјон G6 Лаптоп Плоча DDR3 100% Целосно Тестирани Целиот ПродажбаКомпанијата ветува дека секоја плоча има поминато низ ригорозни тестирање。 Купувачот мора да го прочитате:За да се обезбеди матични плочи ќе купи работи stably, pls имајте го на ум следново : 1 прво,pls се направи сите хардвер инсталиран добро или во добра состојба, како што се ПРОЦЕСОР,RAM меморија, стап,екран,LCD кабел,HDD и така натаму.2 Подели на лаптоп и да ја инсталирате на лаптоп кога моќ мора да биде исклучен, или ќе доведе до матичната плоча, ПРОЦЕСОР, меморија, екран изгорени, итн.3 Во процесот на инсталација, pls бидете сигурни дека секоја конектори се инсталирани добро или стабилна.4 Како што се инсталирање на систем за ладење,се стави на ладење паста или посебни Silicagel на VGAкартичка,Northbridge и ПРОЦЕСОРОТ.5,Конечно, да ги проверите сите хардвер инсталиран добро или не.

1бр настолен процесор охлаждащ вентилатор, скоба охладител охладител притежателя база за AM4 887 гнездо CPU fan нови постъпления C26

3.17 -5 % BGN 3.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет ПРОЦЕСОРОТ заградата Најдобра замена за вашите стари или скршени еден...

ADDA AD0605DB-d93 DC 5V 0.04 A 60x60x15mm сървър квадратен фен

23.60 -7 % BGN 22.00

Бренд : ADDAБрој на модел : AD0605 DBD93Напон : DC 5 VАктуелни : 0.04 НаВоди : 3жица 3пински конектор 60mmГолемина : 60 X60 X15mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Видео карта Veineda оригинален GPU GTX750 1GB GDDR5 графична карта Instantkill GTX650Ti, HD6850 ,ах италиански хляб! r7 350 за игри nVIDIA Geforce

251.20 -59 % BGN 103.00

започнетекрајот Veineda Видео Картичка 100% Оригинални графичкиот процесор GTX750 1 GB GDDR5 Графичката картичка Instantkill GTX650 Ti ,HD6850 ,R7 350 За n VIDIA Geforce Игри

2 елемента злато компютърно охлаждане 40*40*11 мм радиатор алуминиев радиатор плача за електронно отвеждане на топлината охлаждащи подложки HY1593

BGN 3.50

2 парчиња Компјутер Ладење Перка Радијатор Алуминиум Heatsink Топлина мијалник за Електронски Топлина дисипација Ладење Влошки 40*40*Златен 11mmОпис : На heatsink со 3 M лента,Тоа е лесно да ги користат,на Вискозност е многу силна.Одговараат на ситуацијата : Компјутер матична плоча чип,мемориски чип,мемориски чипови и картичка мали чип,мали чип тешко на сите видови на компјутерски електронски чип помошни топлина.Големина на : 40*40*11mm (L*W*H)Материјал : Alumium.Боја : Златна.Пакетот вклучува : 2 парчиња Златен 40*40*11mm Алуминиум Heatsink.

NOYOKERE HOT Sale 5H V2 7.1 External USB Sound Card Audio Adapter USB To 3D CH Virtual Channel Sound Track за преносими КОМПЮТРИ

3.38 -11 % BGN 3.00

Опис : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетКомпатибилен со USB 2.0 FullSpeed (12 Mbps) СпецификацијаКомпатибилен со USB аудио уред класа спецификација 1.0; Жалбата со USB HID класа 1.1 спецификацијаUSB автобуспогонски режим,без надворешна сила бараФункционални копчиња : MircrophoneНеми,Рачен го исклучите звукот,ЗвукотUp,VolumeНадолуDriverless нема возачот се бара за Windows 98 SE / ME / 2000 / XP / Server / 2003 / Vista,Linux,Mac OSСистем барање : 1.Десктоп или лаптоп КОМПЈУТЕР со помош на USB порт.2.Windows 98 SE / ME / 2000 / XP / Server / 2003 / Vista,Linux,Mac OS 10 или повисоко.3.Xear 3 D (Виртуелна 7.1 канал звук симулација софтвер) за Windows XP / Vista.4.Стерео активни звучници или стерео слушалка.5.Моно микрофон(Опционално).Боја на Аудио Џек : СлучајноБоја : Црна / БелаПакетот вклучува : 1 x 5 H V2 7.1 Надворешен USB Звучна Картичка

Могила отвеждане на водата външен засводени скоба арочная разчита 120мм 140мм за водно охлаждане на радиатора резервоар помпа TCBJ-G TCBJ-G14

BGN 5.92

Погоден за проширување stent 120mm или 140mm ладно ред дупки, во заградата има плурализам на подвижен правоаголна инсталација, инсталација и фиксација за завртка M4, 50*50mm, средно теренот може да биде компатибилен со Barrow D5 инсталација дупка и DDC пумпа, пумпа за инсталација дупка, правоаголни дупка лесен за инсталација делови со користење на цилиндрични резервоарот за вода исто така, може да се компатибилни со сите Barrow резервоарот монтажа заградата.Материјал : легиран челикКоличина : 1 PCS / самоПакување : кутија|_|

K46CM i5-3337 за ASUS K46CB k46cm на дънната платка на лаптопа нова дънна платка rev2. 0 USB3. 0 k46cb протестированная дънната платка

BGN 188.80

Известувања1 услуга време е Пон да Седна 9 : 00 да 19 : 002 олово време : 12 работни дена3.гаранцијата е 60 дена, валидно од вас добиле производи4.се враќа мора да го задржи својот изглед како што го добив...

На външния корпус на DVD RW Case USB 2.0 Слот in DVD 12.7 mm IDE Case For Optical Drive ECD002

18.64 -25 % BGN 14.00

Производ модел : ECD002 IE151Применливи производи : лаптоп компјутери, десктоп компјутериДебелина : 12.7 mm Интерфејс : IDE Материјал : тешко пластични Тип на вчитување : Фах вчитување Инсталација : НадворешниКарактеристики : 1) Marterial на куќиште : полиран мазна тврда пластика.2)Бои во парк : Црна3) Може да се соберат на 12.7 ММ DVDRW / Комбо / CDROM4)Неколку бои за вашиот изберете​5) Поддршка Window2 K / XP / 2003 / Vista / 7, Linux , Mac OS 10Answer : ___________________________ Note : 1.Тоа е само Надворешен DVD Случај,тоа не содржи на CDROM уред.Пакет Се Вклучени : 1 PCB одбор1 Спецификација1 USB кабел за податоциСлучај 11 РамкиЗабелешка : Ако имате било какви прашања или проблеми,ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорот, ние активно ќе го реши вашиот проблем и да останете во контакт со вас.1...

ebm papst Papst TYP 612 N / 12HH DC 12V 2.3 W 3-проводный 3-пинов от страна на сървъра на квадратен фен 60x60x25mm

29.38 -8 % BGN 27.00

PapstБрој на модел : TYP 612 N / 12 HHНапон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 12 V 2.3 W 3жица 3pin 60x60x25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

5 бр./лот ултратънък пробив чрез чиста мед чип памет радиатор MOS меден радиатор маршрута 22*22*2.0 мм меден радиатор

19.20 -6 % BGN 18.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Купер Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме 5 PCS / многу Ултратенок се скрши преку чист бакар мемориски чип heatsink MOS бакар heatsink рутирање 22*22*2.0 мм Бакар радијатор(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки)Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Безплатна доставка DYNATRON вентилатор DB126015BU 6015 12V 0.62 A 6 см turbo fan сървър инвертор охлаждащ вентилатор

9.60 -6 % BGN 9.00

Големина : 60 * 56 * 15 MM ( како што е детално објаснето во следните физички слика )Напон : 12 VАктуелни : 0.62 A ( правец капацитет фан )Имајќи : Dual топката имајќиЛинија должина : 21 CMИнтерфејс : 3 PIN

Нов фен на процесора на Dell Latitude E5550 Cpu Cooling Fan EG50050S1-C460-S9A

BGN 12.43

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купување од Страна на e Packet / Ali Express Стандард Превозот Следење Ali Express Стандард Превозот Следење стандардна пратка количина е 1 PCS, а сликата е предната и задната страна на стоки...

Топла компютър CPU Heatsink охлаждащ вентилатор, монтаж на стена притежателя основен комплект за Intel Socket 1366 CPU Cooler Fan Holders C26

BGN 1.89

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет ПРОЦЕСОРОТ заградата Најдобра замена за вашите стари или скршени еден...

Нов външен USB 2.0 7.1 CH виртуален аудио адаптер звукова карта конвертор лаптоп на едро

5.94 -33 % BGN 4.00

Најевтиниот Целиот СветКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет На USB звук адаптер обезбедува неверојатно аудио додаток за било кој компјутер со помош на USB порт...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.