• Новинка
Преносим охладител за лаптоп с 6 вентилатори за охлаждане Pad 2 USB порта регулируема скорост на компютърен фен на основната плоча за лаптоп, PC QJY9

Преносим охладител за лаптоп с 6 вентилатори за охлаждане Pad 2 USB порта регулируема скорост на компютърен фен на основната плоча за лаптоп, PC QJY9

резултат:
BGN 21.26
BGN 17.00 -20 %

Брой продукти
Налично

Пренослив Лаптоп Ладилникот Со 6 Фанови Ладење ЗА Подлога 2 USB Порти се Прилагодува Брзината Компјутер Фан База Плоча За Лаптоп КОМПЈУТЕР QJY9 Опис : Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет !
Тип : Кулер За Лаптоп
Материјал : Железо нето, инженеринг пластика
Димензии : Должина : 35cm,Ширина : 25cm,Висина : 2-2.9 cm
Номинална напон : USB 5 V DC
USB Порти : 2 x USB2.0
Фан големина : 70mm/2.5 инчен/Еез
Актуелни : 0.22 На
Брзина : 70x15
Бучава : 21d BA
Навивачите количина : 6
Удобно ергономски дизајн Со ергономски дизајн
Прилагодлива висина прилагодување
Ви нудиме целосна ден да се набљудуваат и врзување на најлесен агол на наклон.
USB Напојува : Овој лаптоп подлога за ладење е погодно напојува преку USB порта на вашиот компјутер, без адаптер е потребно.
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.
Ве молиме овозможи 0.1-0.2 cm разликува поради прирачник за мерење .
Пакетот Вклучува : 1 x Кулер за Лаптоп
1 x USB Кабел

Подробности

Цвят На Острието:
Червен
Номер На Модела:
-
търговска марка:
НОЙОКЕРЕ
Приложение:
На Корпуса
Съвместим процесор:
-
Пакет:
No
Тип:
Фен
Шум:
Друго
Материал На Радиатора:
Друго
На линия:
Друго
Цвят:
Черен
Тип:
охладител за лаптоп
Материал:
Железопътната мрежа, инженерни пластмаси
Номинално Напрежение:
USB 5V DC
USB портове:
2 x USB2. 0
текущата:
0.22 A
Скорост:
70х15
Шум:
21dBA
Брой вентилатори:
6

Избор на купувачи

FRU 63Y1697 лаптоп КОМПЮТЪР основна такса за lenovo thinkpad T420 T420i дънна платка дънната платка QM67 DDR3

94.40 -5 % BGN 90.00

FRU 63 Y1697 Лаптоп КОМПЈУТЕР Главниот Одбор За lenovo thinkpad T420 T420 I Плоча Систем Одбор QM67 DDR3Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

Нов екран за вход и изход на задната табела на дънната платка за Z97 GAMING 7 само за щит на задната табела е подходящ отражател, входно-изходни Безплатна доставка

18.50 -3 % BGN 18.00

Reminderit : ова не е плоча , исто I / O shield задната плочаНие продаваме сите плоча IO shield задната плоча, ако модел имате потреба да контактирате со нас, може да мало или големо , ви благодариме!

Нов оригинален вентилатор за охлаждане на процесора-ASUS ЕПК 1001HA 1005HA 1005PX DC бесщеточный лаптоп охладител радиатори за охлаждане на вентилатора за охлаждане на

11.18 -2 % BGN 11.00

Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За ASЕПС 1001 HA 1005 HA 1005 PX DC Brushless Cpu Ладилник Радијатори Вентилаторот за Ладење на Лаптопот Лаптоп Бесплатен превозотКомпатибилен со : За ASЕПС 1001 HA 1005 HA 1005 PX Испорака Тежина : 70g ( 2.5 oz ) DC 5 V 0.44 НА 4 Pins Модел : KSB0405 HB ДЕЛТАЗабелешка : Важно ! Важно ! Важно !Вие треба да бидете сигурни дека вашата тековна фан дека ќе се отстранат од вашиот лаптоп е иста со нашата фан .На истиот тип на лаптоп може да има девојче фанови...

За дънната платка на лаптоп MSI GT80 GT82 MS-1812 MS-18121 SR1Q8 I7-4720HQ DDR3L неинтегрированная

BGN 1255.26

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

HY810 спринцовка 2g opp чанта високо качество на плача нано топлопроводимост / проводими паста част двигателят е с мазителна паста

BGN 65.60

HY810 шприц 2g opp вреќа висок квалитет на топлина мијалник нано топлинска спроводливост / проводници паста соединение маснотии пастаЗа Нас НасНие, Шенжен Halnziye Co., Ltd...

ebm papst 5218N / 2HP DC 48V 11.5 W 3-wire Server Square

BGN 50.62

Papst Број на Модел : 5218 N / 2 HPНапон / Ampere / Доведе / Големина 48 V DC 11.5 W 3жица Објект Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

50 бр. лот Gdstime алуминиев радиатор плача радиатор 150 мм x 60 x 20 мм

BGN 310.70

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА УНашите производи се 100% сосема нов и висок квалитетНие можеме да произведуваат вашиот ИДЕАЛЕН ТИП, ако треба и ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.Алуминиум Топлина мијалник Мемориски Чип Heatsink Кулер за ЛадењеАлуминиум HeatsinkГолемина : 150 x 60 x 25ммТежина : 150g / еезпакување вклучуваат : 50 компјутериПРЕВОЗОТПроизводите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот...

оригинален безплатна доставка на лаптоп да се определи говорител за Asus N550 N550J N550JV N550JK N550JA Q550L вграден високоговорител

BGN 28.61

оригиналниот бесплатен превозот Лаптоп Поправи Звучник за AsN550 N550 J N550 JV N550 JK N550 JA Q550 L вградениот Звучниксовршен звук.​

9025 12V T92T12LB-66 9CM 3000 rpm охлаждащ вентилатор двойно купа

19.20 -11 % BGN 17.00

Модел : T92 T12 LB166 (двојно топката имајќи) Големина : 92*92*25ММ Напон : 12 V Струја : 0.25 На Жици : 2 P (надвор од рамка : 22 CM) Ротација на ветер : 3000 револуции Воздушниот волумен : 62.2 CFM Правец на притисок : 8.7 Mmpa Бучава : 34.7 DB

Нов оригинален вентилатор на процесора на Toshiba Portege R700 R705 R830 R835 GDM610000456 GDM610000456 (C-136C) вентилатор за охлаждане на процесора

13.60 -12 % BGN 12.00

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилатор за Производот Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

ddr2 ram 4 gb 667 pc2 5300mhz SO-dimm лаптоп, memoria ddr2 ram 800-6400mhz 533-4200mhz sdram 200PIN

159.84 -45 % BGN 88.00

ddr2 ram меморија, 4gb 667 pc2 5300 sodimm лаптоп, memoria ddr2 ram меморија 8006400 5334200 sdram 200 PINKinlstuo : Ние имаме повеќе од 10 години искуство во компјутер RAM / memroy, ние само се фокусираат на RAM / меморија.Kinlstuo : користете hight quanlity чипови, како што се ДИК, Hynix, Nanya, МТ, El PIDA и така натаму...

Новост !!! Безплатна доставка работна дънна платка на лаптоп 48. 4PA01. 021 LZ57 MB за Lenovo V570E V570C NOTEBOOK ВИДЕО ЧИП N12M-GS-B-A1

110.40 -5 % BGN 105.00

Добредојдовте да контактирате со нас во Врска со : 1,Како да се најде точната плоча за вашиот лаптоп КОМПЈУТЕР?2,Превозот методи & Плаќања методи3,По продажба на услуги за детали & Поправка поддршка...Купување Референтен број 48.4 PA01.021 , се Споредат со Следнава слика пред купување.Контактирајте со нас ако вашиот стар матична плоча не иста со нашата слика..Компатибилен за Леново B570 B570 E V570 C Лаптоп1,Слика belows покажува нашата Техничар и персоналот Како да поправка на одборот?2,Како на Тестирање одбори?3,Како да се спакуваат секоја матична плоча по тестирање?1...

Нов оригинален SUNON GB1207PTV3-A F. GN DC12V 1.02 W 70*25MM 3 линии оборотомер сигнал за проектор на вентилатора за охлаждане на вентилатора

32.00 -9 % BGN 29.00

Нови Оригинални SUNON GB1207 PTV3А Ф GN DC12 V 1.02 W 70*25ММ 3 Линии Tachometer Сигнал за Проектор компресор вентилаторот за ладење

Дънната платка на лаптопа SHELI за hp 15-F 15-F009WM 776783-501 da0u93mb6d0 E1-2100 ПРОЦЕСОР и интегрирана видеокарта напълно изпитано OK

159.49 -6 % BGN 150.00

ние се направи следново заложби за нашите производи : 1 100% оригинални montherboard и во добра состојба2 целосно тестирани и работи добро3...

Nidec M33910-16 DC 24V 0.22 Amp 90x90x25mm сървър квадратен фен

BGN 34.16

Nidec Број на Модел : M3391016 Напон / Ampere / Доведе / Големина 24 V DC 0.22 Amp 2жица 2пински конектор 90mm 90x90x25mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Нов екран за вход и изход на задната табела на дънната платка за p8z68-V LE P8H67-M PRO P8H61-M EVO просто щит на задната табела Безплатна доставка

23.97 -17 % BGN 20.00

Reminderit : ова не е плоча , исто I / O shield задната плочаНие продаваме сите плоча IO shield задната плоча, ако модел имате потреба да контактирате со нас, може да мало или големо , ви благодариме!

Gigabyte Оригинална настолна дънна платка GA-P85-D3 DDR3 P85-D3 Socket LGA 1150 дънна платка твердотельная интегрирана безплатна доставка

111.68 -16 % BGN 94.00

Оваа плоча модел е Gigabyte GAP85Д3, квалитетот е Оригинален Користи производот.(90% нови) Тоа е 100% работи добро...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.