• Новинка
Sheli 14216-1 дънна платка за Dell Inspiron 3458 3558 дънна платка на лаптоп I5 CPU PM dell 3458 3558 mainboard оригиналът е тестван

Sheli 14216-1 дънна платка за Dell Inspiron 3458 3558 дънна платка на лаптоп I5 CPU PM dell 3458 3558 mainboard оригиналът е тестван

резултат:
BGN 366.40

Брой продукти
Налично


Услуга време : од понеделник до сабота,9 : 00 СУМ -19 : 00 ЧАСОТ (Пекинг време,Посебни празници excepted.)
14216-1 плоча ЗА Dell Inspiron 3458 3558 Лаптоп Плоча I5 ПРОЦЕСОРОТ ЧАСОТ dell 3458 3558 плоча оригинални тестирани
1.Ве молиме внимателно да се провери плоча модел треба пред да ја купите. Ако матична плоча не се доставени правилно, бидејќи на купувачот, купувачот ќе сноси круг-патување товар.
2.Увозни давачки, даноци и такси не е вклучена во ред, како што тоа се одговорност на купувачот.
3.Плоча пратката без батеријата, ако ти треба батерија, ве молиме место на ред со нас контакт. За производ 1.Сите матични плочи ќе бидат тестирани пред породувањето. Ако треба, ве молам да ми кажете на вашата е-пошта. Ние може да обезбеди тест видео пред породувањето. 2.На матичната плоча доаѓа од фабриката прва рака извор, не се поправи, тоа изгледа многу нови. Teste
Превозот
1.Ние препорачуваме Ali Express Стандард на Превозот.(безбеден, ако главниот одбор е оштетен, може да поднесете барање за надомест на штета) 2. Ако сакате брза испорака нарачате, ве молиме изберете DHL,UPS-от,Fedex,EMS,ARAMEX.(Овие комерцијални изразат увозни давачки се релативно висока). 3.Стоката се одговорни да бидат оштетени за време на транспортот, па кога ќе ја прими стоката, ве молиме отворете ја кутијата и да го провери производот. Ако полето е сериозно деформирано, ве молиме да се земе слики за мене, што ќе ги штити нашите добивка.
1.Ако на матичната плоча има недостатоци, купувачот може да избере за замена на матична плоча, или да се вратат на матичната плоча, ние ќе рефундирање на целиот износ.
2.За замена или гаранцијата на производите.Купувачите плаќаат на товар на Кина, продавачот плати на товар на вашата земја.
3.Ако купувачот да купи погрешен производ, тоа ќе ги плати сите товарни и плати 15% услугата бесплатно.
4.Ова е електронски производ, треба да има професионален технички знаења, ако матична плоча не функционира, ве молиме проверете ја вашата инсталација.
5.Ние не ќе се обезбеди по-продажбата на услугата ако купувачот остава лош повратни информации по волја.
Повратни информации
1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде пет ѕвезди, што е многу важно за мене.
2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не остави негативни повратни информации, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.

Подробности

Форм-Фактор На:
ATX
Пристанища:
USB3. 1, Ethernet, Wifi, Bluetooth, USB 3.0, порт на дисплея
Тип На Паметта:
DDR3
Номер На Модела:
14216-1
С процесор:
ДА
Вид Графична Карта:
Неинтегрированный
Тип Гнездо:
вграден процесор
Форм-Фактор На:
КПР
търговска марка:
Шели
Пакет:
ДА
Чипсет:
NVIDIA
Канал на паметта:
Двойна
Приложение:
Лаптоп
Производител На Чипсети:
NVIDIA
Интерфейс На Твърдия Диск:
SATA
Паметта На Банката:
1 DDR3 DIMM
Състоянието На Продукта:
Използван от
Тип на процесора:
Core i7 / Core i5/i3
Гаранция:
60 дни
време на изпълнение на поръчката:
След 1-2 работни дни след плащането

Избор на купувачи

Оригинален вентилатор за охлаждане на сървъра на Делта GFB0412SHE DC 12V 0.68 A PE1750 P1185 T3907 8X771

BGN 17.60

PE1750 сервер, фан на серверот, фан делови, PE1750 фанСервер за ладење вентилаторОригиналниот серверот топлина мијалникИме : вентилаторот за ладењеАпликација тип : ServerПрименлив модел : Power Edge 1750ОЕМ бренд : ДелтаФан тип : GFB0412 SHEРезервен дел број : T3907 8 X771Фан параметри : DC, 12 V, 0.68 НАГолемина на : 40*50*38 MM (mm)Фан периферните облик : semicircle (долго рамно тип)Конекција pin : (линија приклучок тип 6 pin, имаат сини 6 P интерфејс и бела 3 P интерфејс, испрати сина 6 P интерфејс стандардноНапон : 12 V DCАктуелни : 0.68 НаФункција : ПРОЦЕСОРОТ топлина дисипација (и шасија напојување)Интерфејс тип : PE1750 посветенТоплина мијалник материјал : специјален материјалЧлен финост : сосема нов, оригинален производ

ebm papst Papst TYP 612 N / 12HH DC 12V 2.3 W 3-проводный 3-пинов от страна на сървъра на квадратен фен 60x60x25mm

29.38 -8 % BGN 27.00

PapstБрој на модел : TYP 612 N / 12 HHНапон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 12 V 2.3 W 3жица 3pin 60x60x25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

1бр настолен процесор охлаждащ вентилатор, скоба охладител охладител притежателя база за AM4 887 гнездо CPU fan нови постъпления C26

3.17 -5 % BGN 3.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет ПРОЦЕСОРОТ заградата Најдобра замена за вашите стари или скршени еден...

Търговия на едро Делта 8025 DC 12V 0.50 A 8 см QFR0812SH 4-линия на голям контрол на температурата на въздуха сървър шасито на вентилатора за охлаждане на

BGN 25.60

Бренд : ДЕЛТАМодел : QUR0812 SHГолемина : 80*80*25mmИмајќи : Хидраулични (делта патент хидраулични магнетни имајќи)Животот : 80 илјади часа (најдобро континуирана употреба)Напон : 12 VАктуелни : 0.50 НаБрзина : 8004400 RPMИнтерфејс : стандард одбор, 4 Pin интерфејс (4 PIN)Функција : поддршка на брзина, мерење, поддршка на PWM интелигентна контрола на температурата

Оригинален AVC DA04010B05L DC 5V 0.14 A 3-проводный 4cm 40mm 4010 двоен сачмен лагер охлаждащ вентилатор

14.40 -10 % BGN 13.00

Бренд : AVCМодел : DA04010 B05 L005Води : 3 pinГолемина на : 40 * 40 * 10ммНапон : DC 5 VНапон Спектар : 3.56.0 VАктуелни : 0.14 НаМоќност : 0.7 WБрзина : до 6000 ВРТЕЖИ во минутаВоздушниот волумен : 7.77 CFMБучава : 27.7 велика британија

2 елемента злато компютърно охлаждане 40*40*11 мм радиатор алуминиев радиатор плача за електронно отвеждане на топлината охлаждащи подложки HY1593

BGN 3.50

2 парчиња Компјутер Ладење Перка Радијатор Алуминиум Heatsink Топлина мијалник за Електронски Топлина дисипација Ладење Влошки 40*40*Златен 11mmОпис : На heatsink со 3 M лента,Тоа е лесно да ги користат,на Вискозност е многу силна.Одговараат на ситуацијата : Компјутер матична плоча чип,мемориски чип,мемориски чипови и картичка мали чип,мали чип тешко на сите видови на компјутерски електронски чип помошни топлина.Големина на : 40*40*11mm (L*W*H)Материјал : Alumium.Боја : Златна.Пакетот вклучува : 2 парчиња Златен 40*40*11mm Алуминиум Heatsink.

90%чисто нов преносим вътрешен охлаждащ вентилатор радиатор охладител за BFB1012SH-CB00 CL1D FHSB9025B-1499 12V 2.4 A

40.00 -12 % BGN 35.00

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилатор за Производот Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

Видео карта Veineda оригинален GPU GTX750 1GB GDDR5 графична карта Instantkill GTX650Ti, HD6850 ,ах италиански хляб! r7 350 за игри nVIDIA Geforce

251.20 -59 % BGN 103.00

започнетекрајот Veineda Видео Картичка 100% Оригинални графичкиот процесор GTX750 1 GB GDDR5 Графичката картичка Instantkill GTX650 Ti ,HD6850 ,R7 350 За n VIDIA Geforce Игри

Combo 2 Serial + 1 Parallel IEEE 1284 PCIe Контролер card PCI express to RS232 com port + printer LPT port adapter

38.02 -11 % BGN 34.00

Добредојдовте на нашата продавница! Тука,нов објект,добра цена,луди продажбата promtion aperiodically,постојано се прекрасни !!!На PCIe 2 Сериски Порти + 1 Паралелно картичка проширува вашиот систем со два сериски и еден паралелен интерфејс, кои може да се доведе преку слот заградата...

5 бр./лот ултратънък пробив чрез чиста мед чип памет радиатор MOS меден радиатор маршрута 22*22*2.0 мм меден радиатор

19.20 -6 % BGN 18.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Купер Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме 5 PCS / многу Ултратенок се скрши преку чист бакар мемориски чип heatsink MOS бакар heatsink рутирање 22*22*2.0 мм Бакар радијатор(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки)Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.