• Новинка
Преносим притежателя бормашини безжичен инструмент талия инструмент поясная чанта червена / синя електрическа бормашина чанти професионален ремонт инструментар

Преносим притежателя бормашини безжичен инструмент талия инструмент поясная чанта червена / синя електрическа бормашина чанти професионален ремонт инструментар

резултат:
BGN 4.45
BGN 4.00 -10 %

Брой продукти
Налично

Нови Пристигнување Преносни Вежба Носителот Cordless Алатка Вежба Половината Алатка Појас Црвена Торба/Сино Електрични Вежба Торба Материјал : Водоотпорен Оксфорд ткаенина Боја : Црна+Црвено/Blue+Црна
Карактеристики : Подобрување на работа ефикасност. Заштита алатка, лесна за носење. Задебелена производство, не е лесно да се биде прекината или валкана. Големина : беа 25,5 см*15cm / 5.91 x 10.04(L*W) Одговара за : Вежба tools. Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации, може да се 1-2mm грешка. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc Вежба Половината Алатка Појас Торба

Подробности

Направи си Сам пособия:
Електрически
Брой парчета:
1 бр
търговска марка:
Кайси
Номер На Модела:
T4854
Размер:
as show
Тип:
чанта за инструменти
Приложение:
чанта за инструменти
Пакет:
XX

Избор на купувачи

Батерия обвързване инструменти ръчни, защото PP лента машина пластмасови колан обгръщащ каишка батерии width13-16mm JD16

BGN 1165.36

Батеријата здрав алатки рачни PP МИЛЕНИЧЕ здрав машина пластикапојас за пакување батеријата рака width1316mm JD16Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Spicifications : Tensioning сила : 602800 N прилагодливиTensioning брзина : 100200mm / sПоврзување на сила : приближно 75% од пластични здрав (подобро здрав е подобро bonging)Димензија : 340x130x118mmТежина на батеријата : 0.35 килограмиAvaiable пакет : Рамни или врежана МИЛЕНИЧЕ или PP здравЗдрав ширина : 1316mmЗдрав дебелина : 0.11.2 mmНапомена : не се однесуваат со рециклиран PP ремени, во спротивно ќе сиромашните сечење.

Супер PDR инструмент помпа Клин шлосери инструменти въздушен клин въздушна възглавница за професионален набор от ключове скелет откриването на колата на авто вход

9.09 -45 % BGN 5.00

ЛЕСНО DIY ЖИВОТ ,ВРВОТ PDR БРЕНДСупер PDR Алатка Пумпа Оптоварување Locksmith Алатки Воздух Оптоварување Airbag Професионални Lock Изберете Set Отворање Автомобил Авто Влез Алатки Herramentas​Опис1...

1pc высокомарочный охладител лазер CO2 CW-3000AG 220V 50/60HZ за корк лазер стъкло СО2 80W

BGN 282.51

1pc 220 V Воздух за Ладење на Вода Чилер Г.С.3000 AG, 50 HzЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35фотографијата покажува : Г.С.3000 серија thermolysis тип вода ладилникот има компактен дизајн,со заштеда на енергија,високо трошоци за работење, добра заштита и алармен систем...

оригинални AMTECH NC-559-ASM BGA ПХБ No-Clean поялната паста заваряване Advanced Oil Flux Мазнините 10cc средства за ремонт на запояване

BGN 7.68

100% Оригинални AMTECH NCОДНОСНО 559ASM BGA PCB НеЧиста Лемење Паста Заварување Напредни Масло Флукс Маснотии 10cc Лемење Поправка АлаткиКапацитет : 10 CCБренд : AMTECH Модел : NCОДНОСНО 559ASMУВ Боја : Како што е прикажано Погоден за BGA топката, полупроводнички законот за пакување, поправка...

Автоклав ЗЗД лигав стикер LCD дисплей балон за високо налягане премахване на устройството за LCD стъкло за ремонт на мобилен телефон

BGN 339.04

Автоклав OCA Лепило Налепница LCD Висок Притисок во Меурот се Отстрани Машина За LCD Стакло Реконструкција за мобилен телефонЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Опис : Карактеристики на Оваа опрема силна висок притисок во меурот,издржлив, безбеден, не за да не се оштети LCD екранот, дали не се враќа...

1pc FSH-2A регулируема високоскоростна машина хомогенизиране бърза диспергирующее устройство лаборатория машина хомогенизиране

BGN 261.46

1pc FSH2 A прилагодливи висока брзина на хомогенизација на машина со висока брзина дисперзијауредот лабораторија хомогенизација машинаСликата покажува : Опис : Технички параметри се како што следува : Модел : FSH2 A Максимална брзина (RPM) : Моторни 25000; мали homogenate нож 20000; голем homogenate нож 18000 Homogenate машина големина : L122 * 11.5 мм * L128 (мал); 17.5 mm (големи) Стакло сад капацитет : 5ml, 10 ml, 15ml, 20ml Континуирана работа : помалку од 5min Моќ : 185 W напон : 220 V + / 10%50 HZ Структурни карактеристики на прилагодливи висока брзина : 1 голема брзина disperser нарекува голема брзина homogenizer вшмукување на хомогенизирани структура, со голема брзина...

Возняк wl универсално устройство за висока телефон IC чип на дънната платка Jig Board поддръжка, ремонт на мухъл инструмент за iphone

28.48 -9 % BGN 26.00

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и вебсајт...

Търговия на едро с универсален нов 27-ми в 1 мобилен телефон Откриването на железен лост ремонт отвертки инструменти комплект Комплект за iPhone6 6Plus 5S 5C

BGN 20.78

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет за i Phone, i Pad Samsung Мобилен Телефон Рака Премногу 11.49 Бесплатен превозот Најновите CPS 3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V230 V 0.01 V / 0.001 НА 69.99 KQCPET6 V6 Надгради Мултифункционален Лаптоп И Десктоп КОМПЈУТЕР Универзален Дијагностички Тест Грешки Поддршка PCI,PCIE,ЗЗК,Мини PCI E 18.99 2016 Година Најновите 715 модел BGA матрицата Шаблони Директни Греење Reballing матрицата+Reballing Убодни За Чип Rework Поправка Лемење Комплет 66.99 Free Shipping 14 PCS / Многу JY ЦРНА LeadFree Лемење Лемење Железо Совети 900 MТК за Hakko 936 fx888 / 888 D SAIKE 909 D / 852 CXG 936d 9.99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD Монитор 162.99 Бесплатен превозот ЕУ plug Yi Hua 908 D лемење железо станица +8858 I Топол воздух станица Прилагодливи Постојана temperatur 42.99 Бесплатен Превозот Висок Квалитет 5pcs / многу 5 / 10 / 20 / 30 / X 50mm 33m Висока температура лента BGA Отпорни на Топлина Polyimide 13.89 + = 1set слободни Карактеристики : 1...

7 180mm NCCTEC wall decoration paint roller with handle / FREE shipping 244 sorts | use it to do Bamboo Pattern on The wall

BGN 43.26

7" 180mm ѕид декорација боја ролери со рачка | БЕСПЛАТЕН превозот 244 видови | го користите за да направите Бамбус Шема на ѕидот.244 видови на ролери различни цветни видови.ако сакате да се купи DM7 декорација машина, ве молиме погледнете го1...

YOFE 11Pcs High Hardness Machine Repair Broken Тел Extractor 3 ММ-10 ММ Breakage Screw Extractor тренировки ръчен набор от инструменти

42.38 -27 % BGN 31.00

YOFE 11 Pcs Висока Цврстина Машина Поправка на Скршена Жица Extractor 3ММ10ММ Кршење наЗавртка Extractor Вежба Битови Рака Алатки СетИме : Скршена Жица Extractor Материјал : Имајќи Челик Scew Надвор Големина : 310мм Вежба Битови Големина : 2,3,4,6.5, 7.5 mm

1pcs CD DVD UV coater настолен компютър лакировочной UV машини, машина за производство на хартиени ламиниране CD

BGN 918.16

​1pcs CD DVD УВ слојмашина Десктоп УВ coater, CD Laminating машинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажуваОпис : Карактеристики : 1...

AK12 inch screen machines vacuum press machine laminating machine bubble machine ЗЗД screen adhesive separator

1260.82 -5 % BGN 1198.00

AK12 инчен екран машини вакуум притиснете машинаlaminating машина меур машина OCA лепило екран сепараторЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35слика покаже : Describtion : Подесување на Моќ : AC200 V 1500 WТежина : 38.5 KGОпрема големина : 460*410*380 MMАдаптација на владата : Греење метод : греење термостат

Мобилен телефон Откриване на инструменти железен лост отварачка пластмасови китара медиатори 10 бр за iPhone, iPad Tablet PC разбиване ремонт набор от инструменти

BGN 0.94

Опис : Пластични отворање на трансферотМоже да се користи за љубопитните, лизгање, одвојување, и воздухот guitaringОсобено корисни за отворање на таблети или паметен телефон запечатени со лепило.Спецификација : Дијаметар : 3 cm / 1.18"Боја : СинаМатеријал : ПластикаОна што е во Пакет : 10 компјутери / set * Пластични Отворање Зема

LED LCD Screen Тестер Tool For TV Laptop Repair With Built-in 55 вида разрешения на екрана Lvds подкрепа 7-84

49.60 -5 % BGN 47.00

ВАЖНО : не ги растурајте, по уривањето на дигитални цевка екранот 88 машината автоматски заклучена, не можете да го користите, не расклопување на 1 куќиште...

Пневматично струя длето игла скалер JT-20

BGN 184.00

Жешка! JT20 Пневматски Џет ДлетоПневматски Џет Длето & Воздух Игла Scaler1.За chiseling или мазнење завари, одливки и други материјали.2.Никогаш не прескокнете удар, чисти и descales сите работни места брзо; Џет длето игли се прилагоди на обликот на било која површина автоматски.3.На длето може да се постигне во аглите, curvatures, и нерамна површина, што го прави алатка нема продавница треба да бидат без...

SHGO HOT-Multi-Function 8 in 1 Magic Hand Saw САМ Metal Wood Glass Kit 6 Blades Model Multi Purpose Hobby Portable Hacksaw Set

BGN 11.76

Објаснување : Материјал : ЧеликБоја : ЖолтаГолемина : 31cm X21cm X2.5cmПакет Содржина : 1x Hand видов1x Wood видов5x жица видов1x Positioning центар удар1x Screw1.Мултифункционален видов ножеви направете го тоа лесно да го намали дрво, ПВЦ пластични цевки, јажиња и некои меки метали.2.Остри serrated виде ножот со заменливи ножеви може да биде инсталиран во различни агли и лесно сечење надвор линија лак и кружни бранови, и го прави брзо работа на мали задачи сечење3.Широко се користи во градежништвото, декорација, занаетите, обработка, рекламирање, филијала на кастрење, дома, отворено и модел одлуки, сопственик тоа ќе го направи вашата рацете на способноста дури и повеќе моќни

ZONESUN щампа машина паник обратно за ръчно стомана, етикет etches инструмент на цената на 1 КОМПЮТЪР

60.80 -10 % BGN 55.00

Ембос на сите видови на алуминиум, бакар, нерѓосувачки челик, пластични ознака за механички, електрични, пумпи, вентили, автомобили, мотоцикли, електрични апарати...

Електрически кръгъл нож за рязане ръчно изработени дрехи Облекло електрически нож през цялата нож за рязане ножица RSD-110

128.00 -5 % BGN 122.00

Електрични Кружни Нож за Сечење Машина рачен Облека, Облека Машина Електричен Круг Нож за Сечење Ножици RSD110 Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

Високо качество на многофункционален универсален ключ, клещи, отварачка, отвертка набор от неръждаема стомана разход сгъваем инструмент DAH017

10.56 -43 % BGN 6.00

Висок Квалитет Multiuseful Универзална Употреба Клуч Plier Knive Шрафцигер Сет Од Не ' Рѓосувачки Челик Комбинација Свитлива АлаткаОпис на челик Еден клуч може да се замени, како менгеме клешти, чекан, од уредот, нож, може да настроената, зборот шрафцигер, Филипс шрафцигер, мал ножовка на отворено за итни случаи, опстанок кампување семоќен.треба безбедноста клуч,мини големина Тоа Е првиот избор за активности на отворено и дома и во приватните автомобили! Исто така, може да биде претставен како подарок роднини и пријатели Високо квалитетни материјали : челик и анти ' рѓа...

1бр нов електрически импулсен масажор врата KSR-D20. Импулсен масаж на шийните прешлени магнитна терапия

BGN 37.60

1 PC Нови KSRD20 Електрични пулс на Вратот massager Импулс на Грлото на ' Рбетот Третман масажа Магнетна терапијаНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Опис на Производот број : FC463Модел : KSRD20Име на производ : грлото на пршлени, пулс, масажа инструментНоминална напон : 6 V DCНоминална моќност : Функција & принципФункцијата на овој производ е во насока на вратот, половината масажа, месење, преку инфраред топла облога, масажа место генерација магнет зрачење ефект, меридијанска чи и на протокот на крв, направи железо јамка и уреден, се усогласат чи и крв, Јин и Јанг да го забрза штета клетки за регенерација, па како да се подобри болест, болка, и целта на физичкото здравје

Ly 9010 полуавтоматични управление сензорен екран Универсален гъвкав кабел плосък кабел двойна выравнивающий импулс гореща преса-машина за Apple Samsung

4748.80 -25 % BGN 3562.00

LY 9010 ПолуАвто екран на допир за контрола на универзална flex кабел рамен кабел со двојна усогласат пулсот топла притиснете машина за Apple, Samsung9010 топла притиснете оперативни видео : ВоведТочноста Пулсот Топла Притиснете Машина / Телефон LCD Поправка на Машина / Екранот Flex Кабел Лента FPC Поврзување на Машина За Iphone, SamsungCCD TFT вклучени,може да се покаже 4 sceens во 1 монитор 15 инчен ПараметриБрендLYМодел9010Тежина120kgМоќност1000 WСе применува заМобилен flex кабел топла притиснетеТопла бар време15 СекундиНапон220 V / 110 VГолемина140*70*60СМПрименливи LCD Големина3 7 инчиЕфикасноста на производството34pcs / минутиРаботна средина23 ℃Работен притисок35kpa Карактеристики : 1...

Горещи продажба нескользящий метален нож скалпел набор от инструменти, режещи инструменти за гравиране на плавателни съдове ножове + 6шт нож мобилен телефон ПХБ на

3.46 -42 % BGN 2.00

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Тип : Гравирање Занает Ножеви3 Материјал : Нерѓосувачки Челик4...

1бр 3 в 1 лепило за премахване на устройството TBK318 екран ремонт на оборудване сепаратор Разделяне на екрана на машината вграден вакуум помпа

BGN 335.22

1 PC 3 во 1 Лепак Отстрани Машина TBK318 Екран поправка на опрема сепаратор Сплит Екран Машина изграденаво вакуум пумпа Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Прикажување на сликата : Карактеристики : Ова е 3 во 1 лепак отстрани машина,која се состои од загреана плоча, вакуум прирачник сепаратор,лепак смена на функцијата,изграденаво вакуум пумпа,само треба приклучете се на власт линија, тогаш можете да ја користите.Работата чекорите на екранот за одделувањеДестинации врати долната плоча, заклучување на завртката цврсто...

1PC Mini PDR Инструмент Auto body Dent Отстраняване Paintless Dent Repair Car Door Edge Dent Repair Aluminum Отстраняване ръчни инструменти, Ferramentas

15.98 -6 % BGN 15.00

WHDZ PDR Алатка Авто тело Дент Отстранување Paintless Дент Поправка на Автомобил Вратата на Работ Учениците Автомобил Фендер Дент Поправка Тркала Веѓа Дент Поправка АлаткиПакетот Вклучува : 1 BUC Cво облик на вратата намали за полнењеПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕWHDZ PDR Алатка Авто тело Дент Отстранување Paintless Дент Поправка на Автомобил Вратата на Работ Учениците Автомобил Фендер Дент Поправка Тркала Веѓа Дент Поправка Алатки

Нов Grouting !QZ-999 машина за бутилиране на високо налягане епоксидни инжекционный помпа, с електрически безжично дистанционно управление бетон ремонт

BGN 305.68

НОВИ Grouting !QZ999 Висок притисок пополнување на машина Епоксидна Инјекција со ЕЛЕКТРИЧНА ПумпаБЕЗЖИЧЕН ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ конкретни поправкаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Висок притисок, пополнување на машинаМодел : QZ999Напон : 110 V и 220 VМоќност : 650 WПакет големина : 54*23*47 CMТежина : 8.9 KGСо далечински управувач

1бр нов автоматичен миксер с един удар факел паста YH-8908 Tin Cream Mixer 500g 1000g

BGN 770.58

1piece Нови Автоматски Лемење ПастаМиксер YH8908 Калај Крем Миксер 500g1000gЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажува : Describtion : Карактеристики : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.