• Новинка
Термоизоляционная Постоянна Висока Температура Полиимидная Залепваща Лента, Стикер

Термоизоляционная Постоянна Висока Температура Полиимидная Залепваща Лента, Стикер

резултат:
BGN 10.29
BGN 7.00 -32 %

Брой продукти
Налично

Топлина отпорни лента е полиестер филмска лента со висока температура отпорни на лепило. Првенствено се користи за да се одржи трансфер листови во место додека sublimating на различни предмети и задржете на полимер плоча на греење platen во топла фолија печат. Одлична топлина & растворувач отпор Минимално намалување по печење и чисти отстранување Максимална отпорност на топлина : 482 ℉ (250℃)

Подробности

Тип:
Ръчни Инструменти
Пакет:
Чанта
Направи си Сам пособия:
Електрически
Приложение:
Набор От Домакински Уреди
Брой парчета:
1
Номер На Модела:
ферраментас
Размер:
length 33m
търговска марка:
LDKGJJS
Тип:
залепваща лента

Избор на купувачи

30 мм, светло синьо, триъгълни пластмасов Pick Pry инструменти Picker Open Shell ремкомплект за iPhone, iPad Електроника 2000 бр./лот

BGN 115.10

Blue Пластика Trilateral ги Собереш Pry Алатка Љубопитните Отворање на Школка Поправка алатки за полнење Триаголен Плоча за i Phone 4 G 5 G 5 S 6 S 7 S Мобилен телефон Високо Квалитетни Пластични Pry Алатка Спецификација на Производот : 100% нов Pry алатки за отварање на дигиталните уреди На идеален DIY алатка за поправка...

WORKPRO 165PC Домашен набор от инструменти за Инструменти за ремонт на домакински комплекти инструменти Храповой ключ гнезда набор от прецизни отвертки Набор от шестоъ?

79.98 -30 % BGN 56.00

Име на производ : 165 PCS Дома Постави АлаткаБренд : WORKPRO Алатка за Полнење Листата : 13 PC 1 / 4 DR(Метрички) : 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13mm 13 PC 1 / 4 DR(SAE) : 5 / 32", 3 / 16", 7 / 32", 1 / 4", 9 / 32", 5 / 16", 11 / 32", 3 / 8", 13 / 32", 7 / 16", 15 / 32", 1 / 2", 17 / 32" 2 PC 3 / 8 DR(Метрички) : 14mm, 16mm 2 PC 3 / 8 DR( SAE ) : 9 / 16", 5 / 8" 3 PC 1 / 4 DR Octagon : 1 / 4, 5 / 16, 3 / 8 1 PC 3 / 8"x3" Продолжување Род 1 PC 1 / 4"x3 / 8" Конверзија Главата 33 PC Шрафцигер Делови : 1.)5 / 32"x3 PC, 3 / 16", 1 / 4", 9 / 32", PH0, PH1, PZ1, PZ2, PZ3 2.) S1, S2x2 PC, S3, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40 3.)3 / 32", 1 / 8", 5 / 32", 3 / 16", 7 / 32", 1 / 4", PH2x4 PC, PH3 Хексадецимален Копче(Метрички) : 1.27, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6 Хексадецимален Копче(SAE) : 0.05, 1 / 16", 5 / 64", 3 / 32", 7 / 64", 1 / 8", 9 / 64", 5 / 32", 3 / 16", 7 / 32" 1 PC 3 / 8 Fly Wheel 1 PC Hareware случај 1 PC 3metre лента мерка 1 PC 7oz ноктот чекан со тубуларна се справи со 1 PC Долг Нос Plier 1 PC 6" прилагодлив клуч 6 PC комбинација клуч со менгеме : 1 / 4, 5 / 16, 3 / 8, 7 / 16, 1 / 2 6 PC Screwdrivers : Дупчиња 1.4, 2.0, 2.4, 3.0 / Филипс #0, #1​

Син пластмасов тристранен Pick Pry Tool Prying Opening Shell Repair kit tools триъгълна табела за iPhone 5G и 4G 5S 2000 бр./лот

BGN 135.50

Blue Пластика Trilateral ги Собереш Pry Алатка Љубопитните Отворање на Школка Поправка алатки за полнење Триаголен Плоча за i Phone 4 G 5 G 5 S Мобилен телефон100% Сосема Нов & Добар Квалитет.Ако вашата цел количество е доволно голема, ве молиме контактирајте ме.ние ќе ви даде многу добра цена...

6 в 1 LOCA UV лепило tp-2500 с Диспергатором за премахване на лепило със стъргалка и Златен рязане на тел и чисти кърпички за дрехи

19.23 -12 % BGN 17.00

6 во 1 LOCA УВ лепак tp2500 со Лепак Смена Dispergator со scraper и Златна Сечење Жица и чиста облека бришеПакетот вклучува : 1 x Dispergator(20g)1 x loca ув лепак(5ml)1 x сечење жица(50mx0.11mm)1x жица прачка1x чиста облека (10 парчиња )1x scraper

Марка антистатични ESD наручный каишка битово заземяване предпазва от статичен удар с клипс за чувствителните инструменти за ремонт на електроника

BGN 1.54

Бренд АнтиСтатички ESD врвка за околу Рака на Испуштање на Заземјување се Спречи Статични Шок со Клип за Чувствителната Електроника Поправка Работа АлаткиЕдноставно заврши врвка за околу зглоб и клип за да основи извор Помага да се заштити вашата електроника од случајно електростатско празнење (ESD) оштетување во текот поправки Земјата себе додека работат на чувствителната електроника за да се спречи статички набој startup Задржи статични од оштетување на електронските делови и опрема Прилагодливи врвка за околу рака со алигатор клип совет Внатрешна спроведување слој направен од нерѓосувачки школка filaments Трајни Полиуретан обложени серпентина кабли со Висок Квалитет Вирус олеснување Мека еластична бенд за удобност Спецификација : Кабел Должина : 180 cm Тековната ограничување отпорник 1 M ohm ± 5% Електрорасејување време 0.1 дик Нето Тежина : 23 g Она што е во Пакет : 1 x АнтиСтатички врвка за околу Рака

6 бр. / компл. антистатичен пинцети от неръждаема стомана антимагнитные извити директни пинцети прецизионное обслужване на средства за ремонт часа

7.33 -45 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема новТип : ESD10, ESD11, ESD12, ESD13, ESD14, ESD15Тежина : 100gНа tweezer е направен од страна на antacid челик, отпорен на корозија, голема сила фактор, антистатички, добра еластичност, antimagnetic.Тоа е безбедно да ги собереш на електронски компоненти.Белешки : ве Молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и таму ќе бидат различни бои како различни екранот, ве молиме да се разбере...

11 бр./компл. Die Hole Punch Button Snap Нит Setter Base Kit САМ Leather Занаятите Tool Dls HOmeful

13.81 -13 % BGN 12.00

Карактеристики : Дали ќе се заврши новодојденец оваа област или професионална по потрага за некои повеќе алатки, тоа не е важно, оваа алатка за полнење е совршен за секого...

Алуминиева сплав скалпел нож комплект инструменти + 9шт остриета режещи инструменти за гравиране на плавателни съдове ножове дърво, хартия режещи принадлежности р

7.98 -25 % BGN 6.00

ЛЕСНО DIY ЖИВОТ ,ВРВОТ PDR БРЕНДСупер PDR Алуминиум Легура Скалпел Нож Алатки за Полнење + 9 PCS Ножеви Гравирање Машина Занает Ножеви Дрво Хартија за Сечење Материјали за Поправка од Страна Алатки​КарактеристикиДведел дизајн, слободни да ја промените пред ножот.Арбор алуминиум легура материја, цврстина и издржливи.Погоден модел за означување, мат сечење, гравирање, резба, Скулптура, одземање, и др.Снабдува со 9 ножеви и 1 нож покрие капак.Answer : ___________________________ Note : Остар нож може да го исечете прстот, ве молиме користете го внимателно и да се стави надвор од децата се постигне.Спецификации1...

1 бр. практичен 300 мм Митра бар алуминиева сплав Митра слайдер настолна отпи Митра калибровочный прът за електрически инструменти

25.73 -49 % BGN 13.00

BI0003330Спецификација : Бренд новиДолжина : околу.300ммШирина : прибл.19mm (+1.5 mm)Дебелина : прибл.9.5 mmФункција : Тоа е професионална и техничка алатка.Пренослив, практична и издржлива.Мала тежина, мала големина и убаво дизајнирана.Едноставен, лесен за употреба и лесни за складирање.Силни и високи перформанси цена сооднос.Без нерѓосувачки челик завршна прстени во двата краја.Пакет се вклучени : 1pc x митра барAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 12cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

1 бр. 1.5 мм нов антистатични неръждаема стомана промишлен пинсети инструменти за ремонт на мобилни телефони с пакет WA821 P0. 4

2.38 -58 % BGN 1.00

1pcs 1.5 mm Нови АнтиСтатички Нерѓосувачки Челик Индустриски Tweezer Мобилен Телефон на Поправка Алатки Со ПакетОпис 100% сосема нов Нерѓосувачки челик прецизност ESD пинцети дека се антистатички, антистап, со антистатички боја слој...

5 в 1 универсален смартфони отвертка от алуминиева сплав битов Набор от инструменти за ремонт на откриването на iPhone за Samsung Galaxy Computer

BGN 3.92

5 Во 1 Универзална Паметни Телефони Алуминиум Легура Screwdrivers Малку Сет за Поправка Отворање Алатки За i Phone За Samsung Галакси Компјутер Карактеристики : 1...

Най-Доброто Качество! Ръчно гореща машина за преге, кожен принтер,машина за намачкване, маркировочный преса,машина за щамповане

BGN 168.00

Најдобар Квалитет!Прирачник Топла Фолија Печат Машина,кожа печатач,Creasing машина,обележување притиснете,втиснување машинаТопол Печат Машина има напон на два тип (110 V или 220 V),Pls клиентите се покаже Кој vlotage дали треба во Порака Кога ќе се направи ред , или ние ќе случајно го Испрати.Ви благодариме !Апликации Врежана кожа, дрво, производи, ракотворби, чанти purses, налепници, канцелариски материјал, обувки знаци, пластична амбалажа, кожа врежана брендирање, автомобил седишта, мобилен телефон сетови, хартија покани, бизнис картички, белешки, мебел, брендирање, рецепти gilt, gilt рамки пластика, штанцување и сл.Спецификација Max печат големина : 10x13cm Напон : 220 V / ( Ако сакате 110 V, треба да го додадете ве молиме контактирајте со нас да се купат) Моќност : 300 W Max печати објект висина : 20cm Тежина : 12kg Температура : 0400 степен Топол печат температура : Хартија : 85120 Меки пластични : 7585 Тешко пластични : 35 100 Кожа : 7585 Debossing температура : Кравја кожа : 120150 Меки пластични : 6580 Човекнаправени од кожа : 160180 Дрво : 350Фото МашинаAnswer : ___________________________ Note : Во процесот на испорака, понекогаш мора да се има некои мали проблеми кои го прават вашиот стоки задоцнето или нешто, pls биде разбирливо, но, ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со неа, ако можете да го направите за мене корист за контакт со мене, и јас ќе го цениме за сè што направи за мене!!Ако сте среќни и задоволни со нашата трансакции по сте го добиле вашиот стоки, pls не ми корист да ни остави позитивни повратни информации, може да се земе тоа како награда за шопинг на Али!! ако не сте задоволни со вашата стока или на нашата услуга, можеме да го дознаам заедно пред сакате да остави негативни повратни информации ,ви благодариме однапред ако можете да го направите ова!! УслугаНие нудиме на размена и поправка на услугата бидејќи сте го купиле, но се врати превозот на полнење и даноци не се вклучени...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.