• Новинка
Car Auto Wiper Arm Terminal Cleaner Отстраняване Гребец Extractor 6-28mm Repair Tool -Dls

Car Auto Wiper Arm Terminal Cleaner Отстраняване Гребец Extractor 6-28mm Repair Tool -Dls

резултат:
BGN 17.42
BGN 15.00 -14 %

Брой продукти
Налично

Карактеристики : 1. Совршена алатка за да се отстрани заробени во чистење рака дека раце 2. Стегне serrated конус на сила под вилиците на кабел менгеме 3. Претвори центарот завртка за да го подигнете менгеме исклучување на терминал 4. Исто така се отстрани зезнав-на шофершајбната wiper оружје кои се вклопуваат во текот на заострените spline 5. На Puller Шрафцигер Подлога е дизајниран за да ги собере на врвот на пост spline за лесно да ги влече. 6. Вилицата отворање на 6-28mm за wiper оружје с / д до 40мм 7.Големина : види слика 8.Боја : Црна 9.Количина : 1 компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Компјутер Рака Почиста Терминал Имаат Отстранување Алатка Puller
'

Подробности

Приложение:
Набор От Инструменти За Ремонт На Велосипеди
търговска марка:
ЙОФЕ
Тип:
Комбинация
Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
С90А
Тип:
Ръчни Инструменти
Тип На Блока:
парче
Тегло На Опаковката:
0.46kg (1.01lb.)
Размер На Опаковката:
30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

Избор на купувачи

Цифров PID-регулатор на температурата max. 40A SSR K термопарный сонда

BGN 19.20

Топло Совети Производ Служба : Сите објекти на екранот се availiable за испорака, можете да ни остави ги пораките за било истрага! Превозот Време : 510days (Празници excepted), Изменуваат или тешки машина ќе потрае подолго tiem...

TBK най-новият LCD екран открит отделен инструмент за ремонт на колата Сепаратор за IPhone Samsung мобилен телефон iPad таблет

104.00 -16 % BGN 87.00

TBK Најновите LCD Екран Отвори Посебна Машина Поправка Алатка Сепаратор за i Phone, Samsung Мобилен Телефон i Pad ТаблетОва е TBK НОВИ , паметни / стабилно / убава ,може да работи за Ipad , имајте на ум книга ,teblet КОМПЈУТЕР , за Iphone , За Samsung и речиси сите moble телефон бренд .

Направи си САМ електрически регулируема скорост на гравиране машина длето дума е маркер за метал, пластмаса, стъкло гравьор корозия гравирано дръжки

31.20 -1 % BGN 31.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетНа модели користат електрични резба пенкало мали и 220 V напојување , со една рака држи исто како пишување врежан на било која површина метал, керамика, стакло, пластика и така натаму...

3шт дълъг 350мм 10/20 / 25мм чук ударна бормашина дръжка четири ями, стени, пробиване на плочки мрамор, бетон, цимент бормашина, СДС плюс автомобил

35.18 -20 % BGN 28.00

параметар се Користи за да се справи со висока цврстина кршливи предмети, како што се : бетонски ѕид од тули камен гранит плочки Дупчење тело материјал 40 Cr челик Дупчење тело цврстина HRC4752 Сечилото материјал YG8 C Сечилото цврстина HRA88.388.8 Висок Степен на Sintered Карбид Совет тешки штрајк отпорни совет направени од sintered карбид160° Плитки Носот Агол обезбедува оптимален агол на пенетрација и chiselling ефектДлабоко d ouble флејта обезбеди оптимална отстранување на прашина & остатоци преку заоблени спирала геометријаЗајакната Core обезбедува оптимален пренос на ковале, стабилност и цврстинаЗапира Вежба Малку Sticktion го запира вежба малку се држат во супстрат, додека се вежба се вртиТоплина Третираат за дополнителна сила & долговечностПогоден за дупчење бетон, blockwork, природен камен, цврста или перфорирани тули, шупливи блокови итн..Без разлика дали сте дупчење дупки за подлога или fixings, кабел или цевка основи, овие погодно СДС плус ѕидани вежба битови ќе дојде во рака.Широк спектар на високо квалитетни Sintered Карбид СДС Плус Ѕидани Чекан Вежба Битови...

11 бр./компл. Die Hole Punch Button Snap Нит Setter Base Kit САМ Leather Занаятите Tool Dls HOmeful

13.81 -13 % BGN 12.00

Карактеристики : Дали ќе се заврши новодојденец оваа област или професионална по потрага за некои повеќе алатки, тоа не е важно, оваа алатка за полнење е совршен за секого...

6 бр. / компл. антистатичен пинцети от неръждаема стомана антимагнитные извити директни пинцети прецизионное обслужване на средства за ремонт часа

7.33 -45 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема новТип : ESD10, ESD11, ESD12, ESD13, ESD14, ESD15Тежина : 100gНа tweezer е направен од страна на antacid челик, отпорен на корозија, голема сила фактор, антистатички, добра еластичност, antimagnetic.Тоа е безбедно да ги собереш на електронски компоненти.Белешки : ве Молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и таму ќе бидат различни бои како различни екранот, ве молиме да се разбере...

Регулируем гумен LCD екран клип на приспособлението за закрепване скоба Ferramentas мобилен телефон ремонт набор от инструменти 4 бр./компл.

30.38 -5 % BGN 29.00

Прилагодливи Гума LCD Екран Клип со Држачи за Прицврстување на Менгеме Ferramentas Мобилен Телефон Поправка Алатка за Полнење 4pcs / setКарактеристики : Универзална клип тела.Прилагодлив држач за да одговара на повеќето мобилни телефони и таблети.Се користи за да се стега поправи вашиот уред.Помогне да ја замени нов екран во своето право место, не булбус или да потоне.Направи го екранот за да се заеднички со рамка совршено.Внатре гума никогаш нема да го изгребат екранот.Лесен за употреба и да се справи.Спецификација : Материјал : Пластика, ГумаНето Тежина : околу...

WORKPRO 165PC Домашен набор от инструменти за Инструменти за ремонт на домакински комплекти инструменти Храповой ключ гнезда набор от прецизни отвертки Набор от шестоъ?

79.98 -30 % BGN 56.00

Име на производ : 165 PCS Дома Постави АлаткаБренд : WORKPRO Алатка за Полнење Листата : 13 PC 1 / 4 DR(Метрички) : 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13mm 13 PC 1 / 4 DR(SAE) : 5 / 32", 3 / 16", 7 / 32", 1 / 4", 9 / 32", 5 / 16", 11 / 32", 3 / 8", 13 / 32", 7 / 16", 15 / 32", 1 / 2", 17 / 32" 2 PC 3 / 8 DR(Метрички) : 14mm, 16mm 2 PC 3 / 8 DR( SAE ) : 9 / 16", 5 / 8" 3 PC 1 / 4 DR Octagon : 1 / 4, 5 / 16, 3 / 8 1 PC 3 / 8"x3" Продолжување Род 1 PC 1 / 4"x3 / 8" Конверзија Главата 33 PC Шрафцигер Делови : 1.)5 / 32"x3 PC, 3 / 16", 1 / 4", 9 / 32", PH0, PH1, PZ1, PZ2, PZ3 2.) S1, S2x2 PC, S3, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40 3.)3 / 32", 1 / 8", 5 / 32", 3 / 16", 7 / 32", 1 / 4", PH2x4 PC, PH3 Хексадецимален Копче(Метрички) : 1.27, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6 Хексадецимален Копче(SAE) : 0.05, 1 / 16", 5 / 64", 3 / 32", 7 / 64", 1 / 8", 9 / 64", 5 / 32", 3 / 16", 7 / 32" 1 PC 3 / 8 Fly Wheel 1 PC Hareware случај 1 PC 3metre лента мерка 1 PC 7oz ноктот чекан со тубуларна се справи со 1 PC Долг Нос Plier 1 PC 6" прилагодлив клуч 6 PC комбинација клуч со менгеме : 1 / 4, 5 / 16, 3 / 8, 7 / 16, 1 / 2 6 PC Screwdrivers : Дупчиња 1.4, 2.0, 2.4, 3.0 / Филипс #0, #1​

PDR Инструменти Pops a Dent Auto Tools Car Body Repair Kit Dent Гребец Kit 220 v лепилен пистолет тянущий мост лепкав клей

55.70 -30 % BGN 39.00

PDR Paintless Дент Поправка Алатки Ново Дизајн Влече Мост Дент Отстранување Страна Алатка Поставите PDR Раководство Инструменти Ferramentas +ПОДАРОКPDR Paintless Дент Поправка Алатки Ново Дизајн Влече Мост Дент Отстранување Страна Алатка Поставите PDR Раководство Инструменти Ferramentas +ПОДАРОК1 : оваа алатка може да ви помогне во поправка на сите различни видови на учениците на метална површина ...

6 в 1 LOCA UV лепило tp-2500 с Диспергатором за премахване на лепило със стъргалка и Златен рязане на тел и чисти кърпички за дрехи

19.23 -12 % BGN 17.00

6 во 1 LOCA УВ лепак tp2500 со Лепак Смена Dispergator со scraper и Златна Сечење Жица и чиста облека бришеПакетот вклучува : 1 x Dispergator(20g)1 x loca ув лепак(5ml)1 x сечење жица(50mx0.11mm)1x жица прачка1x чиста облека (10 парчиња )1x scraper

FEITA динамометричен ключ набор от дейности Храповые съоръжения гъвкав открит край под наем гаечен ключ инструменти за ремонт на автомобили 8/9/10/11/12 / 13 мм(1 бр. и 6 бр.)

7.36 -5 % BGN 7.00

FEITA вртежен момент Клуч Сет на Активности Ratchet Брзини флексибилни Отворен Крај Велосипед Spanner Автомобил Поправка Алатки 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13mm(1 PC & 6 PCS)Карактеристики : Полиран легиран челик...

Алуминиева сплав скалпел нож комплект инструменти + 9шт остриета режещи инструменти за гравиране на плавателни съдове ножове дърво, хартия режещи принадлежности р

7.98 -25 % BGN 6.00

ЛЕСНО DIY ЖИВОТ ,ВРВОТ PDR БРЕНДСупер PDR Алуминиум Легура Скалпел Нож Алатки за Полнење + 9 PCS Ножеви Гравирање Машина Занает Ножеви Дрво Хартија за Сечење Материјали за Поправка од Страна Алатки​КарактеристикиДведел дизајн, слободни да ја промените пред ножот.Арбор алуминиум легура материја, цврстина и издржливи.Погоден модел за означување, мат сечење, гравирање, резба, Скулптура, одземање, и др.Снабдува со 9 ножеви и 1 нож покрие капак.Answer : ___________________________ Note : Остар нож може да го исечете прстот, ве молиме користете го внимателно и да се стави надвор од децата се постигне.Спецификации1...

Линия Dent Board Board Paintless Dent Repair PDR Дяволът Doctor

40.00 -35 % BGN 26.00

Линија Дент Одбор Одбор Paintless Дент Поправка PDR Нула ЛекарОвој модел може да биде прикачена на возило со користење на неговата СИЛНА ВШМУКУВАЊЕ ЧАША БАЗА на РАМНИ МЕТАЛНИ , СТАКЛЕНИ и ПЛАСТИЧНИ површини...

Марка антистатични ESD наручный каишка битово заземяване предпазва от статичен удар с клипс за чувствителните инструменти за ремонт на електроника

BGN 1.54

Бренд АнтиСтатички ESD врвка за околу Рака на Испуштање на Заземјување се Спречи Статични Шок со Клип за Чувствителната Електроника Поправка Работа АлаткиЕдноставно заврши врвка за околу зглоб и клип за да основи извор Помага да се заштити вашата електроника од случајно електростатско празнење (ESD) оштетување во текот поправки Земјата себе додека работат на чувствителната електроника за да се спречи статички набој startup Задржи статични од оштетување на електронските делови и опрема Прилагодливи врвка за околу рака со алигатор клип совет Внатрешна спроведување слој направен од нерѓосувачки школка filaments Трајни Полиуретан обложени серпентина кабли со Висок Квалитет Вирус олеснување Мека еластична бенд за удобност Спецификација : Кабел Должина : 180 cm Тековната ограничување отпорник 1 M ohm ± 5% Електрорасејување време 0.1 дик Нето Тежина : 23 g Она што е во Пакет : 1 x АнтиСтатички врвка за околу Рака

MYLB-6x Brucelles пинсети клещи антистатични пинцети TS-10/11/12/13/14/15 за печатни платки

BGN 5.28

100% сосема нов и висок квалитет6 различни пинцети во пакувањеТаа е направена од метал и има долг животен век.Овие пинцети се antistaticПоследно, но не и најмалку важно тие се лесни за употреба...

Направи си САМ електрическа мини-гравиране машина метално длето Марка пластмаса / стъкло / корозия гравиране инструмент за автоматична гравировальная дръжка

BGN 7.98

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на лесен начин да се заштитат вашите вредности се Идентификуваат вредни апарати и опрема Красат подароци или трофеи со вечен пораки го Персонализирате вашиот спортска опрема, детски играчки, tools, и така натаму се Одржи на engrave како молив со твоите палецот во текот на контрола на копчето Боја : сина и бела Користи за да се впише речиси секој метал, дрво, стакло или пластика, материјал, лесно да се користи (може да се едноставно притиснете на прекинувачот), се чувствуваат добро!Пакување Информации : 1 * Врежан ПенСовети : 1pcs Испорака 2 гравирање глава, .Тоа не е препорачливо да се engrave електронските медиуми, како што се CD или DVD и др...

Принадлежности набор инструмент алуминиева сплав богат на функции преносим,с готварска печка на стръв,на притежателя на рамената инструмент за удя стола

356.16 -31 % BGN 246.00

детали за производот Алуминиум легура Мултифункционален преносни риболов стол виткање стол столче риболов справи,со Мамката плоча,риболов прачка носителот ГОЛЕМИНА : 60*50*36cm

Домакински неръждаем обойный валяк строителен инструмент плосък стенен валяк САМ обойный инструмент

29.04 -45 % BGN 16.00

Домаќинство позадина ролери изградба алатка заеднички рамниот ѕид ролери DIY позадина алатка Предмет : wallpaper ролериМатеријал : високо квалитетен нерѓосувачкиГолемина на : а и Б различни големини за опции, како што е подолу сликиПакетот вклучува : ролери *1pcУпотреба : да се направи позадини заеднички на ѕидотКралот потсетам : ве Молиме љубезно покажуваат дека треба модел на А или Б , инаку ние ќе испратите или Б случајно...

30 мм, светло синьо, триъгълни пластмасов Pick Pry инструменти Picker Open Shell ремкомплект за iPhone, iPad Електроника 2000 бр./лот

BGN 115.10

Blue Пластика Trilateral ги Собереш Pry Алатка Љубопитните Отворање на Школка Поправка алатки за полнење Триаголен Плоча за i Phone 4 G 5 G 5 S 6 S 7 S Мобилен телефон Високо Квалитетни Пластични Pry Алатка Спецификација на Производот : 100% нов Pry алатки за отварање на дигиталните уреди На идеален DIY алатка за поправка...

11pcs Metal Leather Занаятите Tool Hole Die Punch Snap Нит Buttons Setter Base Kit for САМ Нит Punch Tool Punch Set Едро

17.20 -30 % BGN 12.00

Карактеристики : Оваа tools е за предвремени сврзувачки елементи, притиснете studs, Занитвам,Grommet..инсталацијата,која може да се користи за 10мм,12mm,15mm..метал poppers.Вкупно 11pcsЗа удар дупка и да ја инсталирате Занитвам КопчетоМатеријал : МеталПакети : 11 парчиња умре удар snap занитвам алатки

Син пластмасов тристранен Pick Pry Tool Prying Opening Shell Repair kit tools триъгълна табела за iPhone 5G и 4G 5S 2000 бр./лот

BGN 135.50

Blue Пластика Trilateral ги Собереш Pry Алатка Љубопитните Отворање на Школка Поправка алатки за полнење Триаголен Плоча за i Phone 4 G 5 G 5 S Мобилен телефон100% Сосема Нов & Добар Квалитет.Ако вашата цел количество е доволно голема, ве молиме контактирајте ме.ние ќе ви даде многу добра цена...

Електрически ръчни инструменти, набор от детайли за улавяне вземете инструменти на четири Нокът да се държат плътно за Catcher IC Чип Component Metal Grabber P0. 3

3.74 -47 % BGN 2.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетНа грабител е направен од precison кастинг coppeЧетириноктот дизајн,не е лесно да се падне кога грчевито држејќи се за мали компоненти и чипКористи за да ги собереш IC чип компоненти,направете ја вашата поправка работа лесноЛесен за употреба,само притиснете на врвот тогаш четири канџи се појавиСпецификации : Должина : 115 mmБоја : Како на фотографии покажуваатПакет Се Вклучени : 1 x Прецизност мали делови grapper

3 в 1 метална Spudger ремонт на Откриването на железен лост инструмент за iPod touch iPad мобилен телефон

4.98 -20 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на 3 во1 метал spudger постави Направени од супер квалитетни нерѓосувачки челик,здрав сепак флексибилен Двојна падна дизајн,различни лопати за секоја поправка ситуација Лесен за употреба и рачка Материјал : не ' Рѓосувачки челик Забелешка : Бидете сигурни да бидете внимателни при користење на овие алатки...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.